Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

Türk Gençliği sahipsiz değil
28 Ağustos 2020
Bu haber 1992 kez okundu
“Ülkü Ocakları olarak, Türk gençliğini milletimizin ve memleketimizin geleceği, umudu olarak görüyoruz ve bu şuurla genç kardeşlerimizin üzerine titriyoruz” diyen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, TÜRKGÜN’e konuştu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Bahadır ÇOBAN / TÜRKGÜN

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı olan Ahmet Yiğit Yıldırım, ilk söyleşiyi gazetemiz TÜRKGÜN’e yaptı. Oluşturduğu yeni yönetimle birlikte hızlı bir çalışmaya giren Yıldırım, projelerini anlattı.

Sosyal medya düzenlemesine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda AK Parti ve MHP’li milletvekillerinin oyları ile kabul edildi. Öncesinde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sosyal medyanın istismar amaçlı kullanılmasına yönelik beyanları olmuştu. Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak gençlere sosyal medya kullanımıyla ilgili neleri öneriyorsunuz?

Günümüzde sosyal medya, geleneksel iletişim araçları olan televizyon, gazete ve radyonun yerini çok hızlı bir şekilde aldı. Gelişen teknolojiyle ve artan rekabet koşullarıyla birlikte insanlara daha hızlı ve kolay haber alma ve haber yayma imkânı sunuldu. Ne var ki, sosyal medya şirketleri teknolojideki hızlı gelişimle aynı orantıda sağlıklı ve güvenilir haber alma ve haber yayma ortamını sağlayamadı. Kendi otokontrol mekanizmasını hayata geçiremedi. Bilgi kirliliği, algı operasyonları ve suni provokasyonlar sosyal medyada yaşanan büyük bir kaos düzeni oluşturdu. Başta Twitter, Facebook olmak üzere sosyal medya; “sahte hesaplar” üzerinden kişi ve kurumlara itibar suikastı yapılan, sanal bir kurgu mekânı haline geldi. Sosyal medya, insan onurunu ayağa düşüren, akla ve hayale sığmayan fitne ve dedikodulara sığınak olan tabiri caizse mayınlı bir platforma dönüşerek toplum huzuruna ciddi şekilde kasteder hale geldi. İnsan şeref, namus ve haysiyetine yönelik saldırıların gerçekleştiği sosyal medyanın elbette ki bu şekilde kullanılması Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin de belirttiği gibi milli ve manevi gerçeklerimiz açısından vahim bir tehdit; ağır bir güvenlik sorunudur.

Neyse ki sosyal medyaya yönelik düzenlemeler içeren kanun teklifi 29 Temmuz 2020 tarihinde TBMM’de kabul edildi ve ertesi günü Resmi Gazete’de yayımlandı. Milletimize hayırlı olsun diyorum. İnşallah, bu yasa ile sosyal medya platformları, toplumumuzun ihtiyaçlarına daha sağlıklı cevaplar sunabilen kaliteli bir mecra haline gelecektir.

Gençlere sosyal medya kullanımıyla ilgili tavsiyelerimize gelince; sosyal medya hayatın bir parçası, bu bir gerçek. Ancak bireyin günlük yaşantısında daha az yer tutmalı. Bugün “Dijital Türkiye 2020” raporlarına baktığımızda 16-64 yaş aralığındaki kişiler yüzde 89 oranında akıllı telefon kullanıyor ve bir günde ortalama 2 saat 51 dakikasını sosyal medyada geçiriyor. Z kuşağı olarak nitelendirdiğimiz 1995 yılından itibaren doğan gençlerde bu zaman israfı daha fazla. Bunu çok ciddi ve vahim bir durum olarak nitelendiriyorum. Ben sosyal medyada geçirilen sürenin bu kadar aşırıya varmasını ve sosyal medyanın insanları gerçek hayattan kopararak sahte bir hayal dünyasında sevk etmesine karşıyım. Bilhassa gençlerin toplum hayatından kopuk, aile ve arkadaşlarından uzak suni bir mecrada sanal ilişkiler sarmalına kapılarak hayattan uzaklaşmasını endişeyle karşılıyorum. Bunun için onları Ülkü Ocaklarına davet ediyorum.

Sonuna kadar Türk birliği diyeceğiz

Biz “yüce Türk milleti” dediğimizde büyük bir birlikteliği kastediyoruz. Adriyatik’ten Çin Seddine kadar bütün Türk coğrafyasına “bizimdir’’ gözüyle bakıyoruz. Kendimizi Kırgızistan’dan, Özbekistan’dan, Batı Trakya’dan, Kerkük-Musul’dan, Kırım’dan, Azerbaycan’dan, Doğu Türkistan’dan asla ama asla ayrı görmüyoruz. Türk-İslam medeniyetinin tekrar canlanması, birliğimizin ve kardeşliğimizin tekrar şaha kalkması için soydaşlarımızla gönül bağlarımızı kuvvetlendirebilmek için elimizden geleni yapacağız. Türk-İslam medeniyeti geçmişte inandı, kenetlendi, kendine güvendi, elbette çok şeyler kazandı, insanlığa çok şey kazandırdı. İnşallah yakın gelecekte de bütün Türk coğrafyası tek bir bayrak altında toplanacak ve sadece yüce Türk milleti değil bütün insanlık huzur bulacak, nefes alacak. Bu coğrafya üzerindeki emperyalist çember kırılacak. Bunun öncülüğünü elbette ki güçlü Türkiye yapacak. O sebeple, Ülkücü Türk gençliği olarak kendimizi bu hedefe hazırlamalıyız. İdeallerimiz, kısa vadede Türkiye’yi güçlü kılmak, orta vadede Türk Birliğini kurmak, uzun vadede Türklüğü ve İslamiyet’i yeryüzünde hâkim kılmak olmalıdır. Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin söylediği gibi “Türk’üz, Türkçüyüz, Turan’ın sevda ve hedefindeyiz. Ne Avrupa Birliği, ne Şangay İş birliği, biz diyoruz ki sonuna kadar Türk birliği” diyerek bu uğurda mücadelemizi sürdüreceğiz.

“TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI İNTERAKTİF EĞİTİM PAKETİ”

Bugün Türkiye’de siyasi analizler ve gelecek projeksiyonları Z kuşağı olarak bilinen ve 1995’ten sonra dünyaya gelen genç nesil üzerinde şekilleniyor. Bir gençlik hareketi olan Ülkü Ocaklarının genç kuşaklara bakışı ve eğilimi nasıl?

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk adlı eserinde yer alan Gençliğe Hitabe’de belirttiği “Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir” sözünü kendine vazife edinen Ülkü Ocakları olarak, Türk gençliğini milletimizin ve memleketimizin geleceği, umudu olarak görüyoruz ve bu şuurla genç kardeşlerimizin üzerine titriyoruz. Gençlerimizi Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletleriyle donatarak bilimde, teknolojide ve sosyal alanlarda en ileriye götürecek çalışmaları yapmayı amaçlıyoruz.

Biz Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük gençlik hareketiyiz. Bu noktada Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in biz gençlere söylediği “Hepiniz birer Türk bayrağısınız, bayrağı kirletmeyin, yere düşürmeyin” sözüne binaen Türk gençliğinin donanımlı, şuurlu ve yüksek şahsiyetli Türk milliyetçisi bireyler olarak yetişmesi adına elimizden geleni yapacağız. Z kuşağı olarak adlandırılan bu nesle ulaşma noktasında da tüm vasıtaları kullanacağız. Türkiye’nin en kapsamlı interaktif gençlik eğitim paketini hazırlıyoruz. İnternet üzerinde yaygın olarak kullanacağımız Ocak Tv vasıtasıyla Bingöl’deki genç kardeşimiz ile İzmir’deki genç bir kardeşimize aynı eğitim imkânlarını ulaştıracağız.

Ülkü Ocakları her yaştan insana hitap eden yazınsal faaliyetleriyle geniş bir müktesebata sahip. Bu minvalde yeni çalışmalarınız olacak mı?

Elbette… Her şeyden önce var olan süreli yayınlarımızı daha kaliteli bir zemine oturtmayı ve dağıtım ağını daha sistematik hale getirmeyi planlıyoruz. Bu sebeple Ülkü Ocakları dergimiz, yeni yayın politikası ve yeni yazar kadrosu ile kalite çıtasını daha da yükselterek yayın faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Önümüzdeki ay dergimizin 200. sayısı çıkacak. Ülkü Ocakları tarihinde iz bırakan bir başucu eseri ortaya koyabilmek adına ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Yazınsal faaliyetlerimiz artarak devam edeceği gibi eğitim alanında içinde bulunduğumuz çağın gerekliliklerine uygun yeni metotlar da uygulayacağız. Merhum Cemil Meriç “Bilgi, sonu gelmeyecek olan bir fetihtir.” diyor. Biz de, Türk gençliğinin daha donanımlı, daha girişimci, özgüven seviyesi daha yüksek bireyler olarak yetişmesi için var olan yayın faaliyetlerimizin nitelik ve niceliğini daha da arttıracağız. Yayınlar ile birlikte daha önce İstanbul Ülkü Ocaklarında görev yaparken geliştirdiğimiz, eğlenirken öğreten OcakTabu isimli kutu oyunumuzu çeşitlendirerek yeni versiyonlarını gençliğe sunacağız.

“TÜRK GENÇLİĞİNİ KİRLİ ELLERDEN KORUYACAĞIZ”

İstanbul İl Başkanlığı döneminizde sizin de aktif olarak çalıştığınız “uyuşturucuyla mücadele” ve Türk gençliğinin zararlı alışkanlıklardan korunması konusunda neler düşünüyorsunuz? Bu hususta başarı nasıl sağlanır?

Madde bağımlılığına karşı yürütülen mücadele tek yönlü değil. Devletimizin kolluk kuvvetleri bu işin suç boyutuyla ilgilenirken, bizlere düşen görev ise gençlerimizi bu tür bataklıklardan uzak tutmaktır. Gençlerimizin ilgilerini ve enerjilerini kendi gelişimlerine ve milletimize faydalı olacak alanlara sevk edebilmesi için çalışmalar yapıyoruz. İstanbul Ülkü Ocakları Başkanlığımız döneminde “Türk Genci, Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme” diyerek birçok gencimize ulaştık. Onları kirli ellerden korumak, bataklıklardan uzak tutmak adına birçok faaliyet gerçekleştirdik. İnşallah bu çalışmalarımıza daha da hız katacağız. Geçmişini bilen, şuurlu ve donanımlı bir gencin, yalnız kendisini değil çevresini de aydınlatarak tüm kötü alışkanlıklardan uzak tutacak şekilde yaşayacağına inanıyoruz.

Yenilikçi ve verimli çalışmalar yapacağız

Türk gençlerinin dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip etmesi ve hatta teknoloji üretmesi için gençlerimize destek olunması gerektiğini düşünüyorum. Evlerimizde, televizyonlarımızda, arabalarda, fabrikalarda, marketlerde, kısacası inşaattan ağır sanayiye, sağlıktan finansa, iletişimden savunma sanayisi vs. aklınıza gelebilecek her alanda yazılım kullanılıyor. Daha da önemlisi şu an teknoloji dünyasında çığır açacak yapay zekâya da çok önem vermek gerektiğini ifade etmek istiyorum. Bu bağlamda gençlerimizi yazılım yapmaları için teşvik ediyor, onlara kodlama, yapay zekâ, sanal gerçeklik, siber güvenlik gibi farklı teknolojik alanlarda eğitimler vermeyi, seminerler düzenlemeyi hedeflerimizin arasına koymuş bulunmaktayız. Bu hususta özellikle Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin “Ayaklarımız yerden kesilmemek şartıyla parmak ucuyla yıldızlara ulaşabilmeliyiz” sözünü şiar ediniyoruz. Bu çalışmalar ile gençlerimizin ufuklarının genişlemesine katkı sağlamayı, geleceğin teknoloji üreten Türk gençlerinin varlığının milli değerlerimiz ve ülkemiz adına ne kadar önemli olduğunun bilincini aşılamaya çalışacağız. Özellikle çağımızda “Z kuşağı” olarak tabir edilen genç neslin Merhum Ziya Gökalp’in “Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak” eserinde bizlere gösterdiği hedefler noktasında, milli bilinç ve şuur kazandırarak yenilikçi ve verimli çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Bu vesile ile tekraren önemle belirtmek isterim ki, Türk Devleti’ni muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarabilmek gayesiyle Türk gençlerinin çağın gereksinimlerini kaçırmayarak, belirlenen konuma gelebilmeleri için yazılım ve yapay zekâ konularında ciddi çalışma yapmaları gerekiyor. Aynı zamanda milli kültür ve bilincimize uygun bir usul geliştirilerek milli teknolojimize önemli katkılar sağlayacaklarını düşünüyorum.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
En az etkilenen ülkelerden biriyiz04 Eylül 2020
'Türk müziği abidedir, ciddi kültür ister'30 Ağustos 2020
Uluslararası hukuk Türkiye'nin yanında29 Ağustos 2020
Feti Yıldız: ‘Ruhsatlı silahımı alıp hemen sokağa fırladım’14 Temmuz 2020
Çiftçiye destek şart10 Mayıs 2020
Tunç Soyer, tam bir hayal kırıklığı09 Mart 2020
Türkiye, cüretkâr düşmanın elini kolunu kırmalı02 Mart 2020
Türk’e Kefen Biçilmez!01 Mart 2020
Kayseri için çalışıyoruz24 Şubat 2020
Fotoğraf vermek için değil, hizmet için varız15 Şubat 2020
İnsanlık huzura muhtaç27 Ocak 2020
Atilla Yılmaz: Nerede kaldı o eski sanatçılar15 Aralık 2019
Yeşil sahalardan Meclis sıralarına: Saffet Sancaklı12 Aralık 2019
YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ VE FETÖ İLE MÜCADELE29 Kasım 2019
DÜNYA NEREYE GİDİYOR, ESAD’LA GÖRÜŞÜLMELİ Mİ?28 Kasım 2019
BU PROJENİN HAZIRLAYICISI KİMLER? OYUN BÜYÜK27 Kasım 2019
CHP'ye Atatürk'ün ahı tuttu26 Kasım 2019
İlk dört maddeyi koruyan kudretli başkanlık07 Kasım 2019
'Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'ne ilk adım06 Kasım 2019
ESAD İLE GÖRÜŞÜLSÜN MÜ? (SURİYE DOSYASI)25 Ekim 2019
TERÖRİSTLERİ TEMİZLEYECEĞİZ16 Ekim 2019
"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"17 Temmuz 2019
Terörün eteğine tutunanlar artık susmalı17 Temmuz 2019
KÜSKÜNLER İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI07 Haziran 2019
İstanbul, zillete teslim edilemez01 Haziran 2019
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH