Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

Tunç Soyer, tam bir hayal kırıklığı
09 Mart 2020
Bu haber 13440 kez okundu
Meclis’te İzmir’le ilgili yaptığı çalışmaları TÜRKGÜN gazetesine anlatan MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan’ı Tunç Soyer’i sert bir dille eleştirdi. Soyer’in, vatandaşın sesine kulak vermek yerine gizli gündemiyle hareket ederek bölücü faaliyetlere çanak tuttuğunu ifade eden Osmanağaoğlu, “Tunç Soyer tam bir hayal kırıklığı” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin İzmirli hemşerilerimize karşı muhabbeti vesilesiyle sorunların çözümü noktasında daha verimli sonuçlar alıyoruz. Bu vesileyle İzmirli hemşerilerim adına Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’ye teşekkür etmek isterim” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir’in, yerel yönetim anlayışınının mağduru olduğunu belirterek, yıllardır süregelen sorunların, katlanarak artan mağduriyetler oluşturduğunu anlattı. Hava kirliliği, çöp dağları, trafik ve susuzluğuk problemlerini İzmirlinin hak etmediğini dile getirdi. Tunç Soyer’i sert bir şekilde eleştiren Osmanağaoğlu, şunları söyledi:

Ne üzücüdür ki yıllardır biriken sorunlara sahip, özellikle yanlış yerel yönetim anlayışının kurbanı olan bir şehir durumunda İzmir.

SORUN ÇOK, ÇÖZÜM BASİT

Evet; yıllardır değişmeyen sorunlar, katlanarak artan mağduriyetler ve pişkin pişkin hiçbir şey yokmuş gibi davranan yerel yöneticiler İzmir’in sorunlarının çözülmesinin önündeki en büyük engel. Düşünebiliyor musunuz; yıl 2020 ve hava kirliliğinden, çöp dağlarından, trafikten, susuzluktan, su kuyruklarından, alt yapı eksikliğinin ortaya çıkardığı mağduriyetlerden bahsediyoruz.

Halbuki çözüm basit: İzmir Büyükşehir Belediyesi vatandaşın sesine kulak verecek, onların mağdur olmasına sebep olan sorunların çözümü için üretilen projelere ideolojik saplantılarla “hayır” demeyi bırakacak, elindeki finans kaynaklarını har vurup harman savurmak yerine en etkin şekilde kullanacak ve sorunlar kökten hallolacak. Yani işini yapacak. Ama maalesef lüzumsuz her olayın içinden, rahatsız edici her yorumun arkasından çıkmayı başaran bir Büyükşehir Belediye Başkanımız var. Tunç Soyer İzmirli hemşerilerimiz için tam bir hayal kırıklığı.

İMAJ ÇALIŞMASI YAPIYOR

Tunç Soyer; halkçı belediye başkanı görüntüsünün ardında, tipik bir burjuva karakterini gizliyor. Önce bisikletle trafikte yol alırken, yahut da boş metro vagonunda ayakta giderken poz verip çok iyi bildiği imaj çalışmasını tamamlıyor. Hemen ardından da İzmir halkının ortak malı olan Tarihi Şato Restoran’ı şahsi konuta dönüştürüyor.

Şatosunda tadilat ve tamirat işleri süratle devam ederken; inşaat ve emlak konusundaki tutkusunu da dizginleyemiyor ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait taşınmazların satışına hız kesmeden başlıyor. Kendisinin Seferihisar Belediye Başkanı’yken gerçekleştirdiği Eşek Adası satışından yola çıkarak tahmin ettiğimiz kadarıyla; bu gayrimenkulleri de sudan ucuz fiyata satmaya çalışacak.

Bugünkü rayiçle değeri 84 milyon olan Eşek Adası’nı, o dönemde 1,35 milyon lira gibi absürt bir meblağa devreden Tunç Soyer; memleketinin toprağını peşkeş çekmiştir.

Tunç Soyer, Seferihisar Belediye Başkanlığı boyunca pek çok peşkeş operasyonu yürütmüş, buna rağmen Seferihisar’ın borcu 30 milyondan 130 milyona çıkmıştır. Kendisi ya pazarlıktan anlamayan saf bir satıcı yahut da ranttan payını alan bir vurguncu... Yoksa, birilerine peşkeş çekmenin başka bir açıklaması yok...

Belediye işi, vatandaşa hizmet işidir. Vatandaşın sorununu çözecekseniz işinin ehli kadrolarla işe koyulacaksınız. Fakat İzmir’in karşı karşıya kaldığı kadroların hangi işin ehli olduğu bellidir. İzmir; makyaj ve ambalaj belediyeciliğinin uzmanlarına maruz kalmaktadır. İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni yönetenler; algı operasyonuyla halkçı ve samimi gözüken, özünde rantiye ve şantiye tutkunu olan bir şebekedir. Yani İzmir’de balık baştan kokmuştur. Ancak tüm bunlara rağmen merkezi hükümetin gayretleriyle İzmir’imizin sorunlarına derman olma gayreti içinde olduğumuzun bilinmesini isterim. Kendisinden İzmirli vatandaşlarımızın beklentisi çok basit aslında: Madem proje üretmiyorsunuz bari ortaya koyulan ve hayata geçirilmek istenen projelere engel olmayın.

Soyer’in tepki toplayan son çıkışı, FETÖ’den dolayı tutuklanan CHP’li Urla Belediye Başkanı yerine atanan kayyuma karşı takındığı tavır olmuştur. Devletin tamamen hukuka dayanan iradesini reddetmekle kalmayan Soyer’in hızını alamayıp “Urla’ya yeni belediye başkanı seçmeye kalkması” haddini aşan bir açıklama olmuştur.

“İZMİR’E HİZMET EDEMEZ”

Tunç Soyer’in, PKK’yla ilişki içerisindeki belediyelere kayyum atanmasına tepki göstermesi, “Kıbrıs’ı Kıbrıslılara bırakalım” demeçleri ve anadilde eğitime destek verici açıklamalarına değinen Tamer Osmanağaoğlu şu ifadeleri kullandı: Görünen köy kılavuz istemez. Gizli ajanda sahiplerinin her zaman gizli gündemleri olur. Anlayacağınız gizli ajanda açıldı, gizli gündemler ortalığa saçıldı. Sadece “kayyum atanmasına tepki” dersek eksik kalır düşüncesindeyim. Çünkü Diyarbakır’da Diyarbakırlıların hayatını zindana çeviren, hayallerini hendeklere gömmeye kast eden, vatan evlatlarını şehit eden PKK’lı teröristlerin eylemlerine destek açıklaması yapan, “dayanışma” çağrısında bulunan, Türkiye Cumhuriyeti devletini katliamcı olarak karalamaya çalışan haysiyetsizlerin programlarına katılan da bu şahıs.

ARKASINDA KİMLER VAR

Kaldı ki bu açıklamayı yaptığı salonda bu hadsiz çıkışı gerçekleştiren Tunç Soyer’e ilk tepkiyi gösterenler de yine CHP’li vatandaşlarımız olmuştur. “Bu adamı tanıyordunuz. FETÖ’cü olduğunu biliyordunuz! O zaman neden aday gösterdiniz? Bu şahsın aday gösterilmesinin arkasında kimler var? CHP’de FETÖ şaibesi olan şahısların ne işi var?” sorusunu yönelten vatandaşlarımız bu sorulara elbette cevap bulamamıştır. Hatırlarsanız Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli bir konuşmasında şu ifadeleri kullanmıştı: “Kılıçdaroğlu milli güvenlik sorununa dönüşmüştür. CHP’nin gelenekleri ve gerçekleri bu şahsı artık taşıyamıyor!” Genel Başkanımızın sözünü ispat edercesine faaliyetlerde bulunan bir de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız var.

Sizin de belirttiğiniz gibi çok elim hadiseler yaşandı. İdlib’de 34 kahraman askerimizi şehit verdik. Ve kahraman Mehmetçiğimiz ulusları kendisine hayran bırakan bir mücadele vermeye devam ediyorlar. Türk milletinin çıkarlarını korumak için canlarını feda eden kahramanlarımızdan bahsediyorum! Aynı gün şehitlerimize rahmet okuması gerekirken, cephedeki Mehmetçiğimize moral vermesi gerekirken ısmarlama bir ağızla “şimdi hemen barış” diyerek barışla savaşanlara moral kaynağı olan bir Tunç Soyer, İzmir’e ne verebilir? Ne büyük bir talihsizlik! Kendisi daha önce de TSK’nın yaptığı operasyonların durması için temennilerde bulunmuş; barış mesajları vermişti. Fakat ne hikmetse Tunç Soyer’in barış konusundaki duyarlılığı; Mehmetçiğin namlusu işlerken başlıyor. Bu toprağın çocuklarına karşı bölücü terör ölüm kusarken; Tunç Soyer barıştan söz etmez. Türk milleti nefs müdafaasına başlayıp kendini savunmaya giriştiğinde ise “Barış” diye feryat etmeye başlar. Demokrasi hiçbir zaman terörizmin sığındığı bir sığınak olmayacaktır. Statüsü ne olursa olsun. Makamı, mevkii ne olursa olsun. Buna müsaade etmeyeceğiz. Militanından tutun da sempatizanına kadar terör ile mücadelemiz devam edecektir!

Hızlı değişimlere, değişerek ayak uydurmalıyız
İzmir’in derdini anlatıyor, çözüm yolları üretiyoruz sanayi sektörünün, sadece ekonomik değil, siyasi ve kültürel etkilerini de hissettiren bir alan olduğuna değinen Tamer Osmanağaoğlu, İzmir’in coğrafi konumu, tarihi geçmişi ve ticari kapasitesi ile sanayi alanında farkını hissettiren önemli bir şehir olduğunu belirterek şunları söyledi: Teknoloji alanındaki gelişmelerin hayal gücümüzü zorladığı bir zaman diliminden geçtiğimiz de ortada. Dolayısıyla; bu hızlı değişime, gelişerek ayak uydurması gereken sektörlerin başında da sanayi sektörü gelmektedir. Demiryolu ile yük taşımacılığının özendirilmesi ve teşvik edilmesi, organize sanayi bölgesi liman bağlantılarının yapılması, hâlihazırda yüzde 18 olan KDV’nin düşürülmesi, yenilenebilir enerji seferberliğinin başlatılması, sıfır atık projesinin desteklenmesi, kent içinde dağınık bulunan sanayi sektöründeki KOBİ’lerin kurumsal sosyal sorumluluk projeleri bünyesinde toplanması, şehir içinde kalan küçük sanayi sitelerinin şehir dışına taşınması gibi önerilerimiz yasama faaliyetlerimizin imkân verdiği ölçüde dile getirdiğimiz hususlardan bazıları.

İzmir bizim için miras değil, aynı zamanda emanet
Hatırlatmakta fayda görüyorum: Deniziyle, insanıyla, tarihiyle, kültürüyle, ören yerleriyle ve daha bir sürü güzellikleriyle göz kamaştıran İzmir’den bahsediyoruz. Şehrimizde vatandaşlarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı da ifade etmek isterim. İzmir miras değil gelecek nesillere aktarılacak bir emanet. Miras olarak görenlerle de mücadelemiz yine İzmirlilerden aldığımız güçle, bu eşsiz emaneti gelecek nesillere taşıyabilmek için devam edecektir. Şüphesiz ki İzmir Türk milletine hayran, dünya ise İzmir’e...

İzmir’in derdini anlatıyor, çözüm yolları üretiyoruz

“Yasamanın organlarını harekete geçirmek ve argümanlarını kullanarak İzmir’imizin sorunlarını gündeme getirme gayreti içerisindeyiz” diyen Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu şunları söyledi: Alan çalışmalarımızı istikrarlı bir şekilde sürdürürken, gözlemlerimizle sorunları gündeme getiriyoruz. Teşkilatlarımızında büyük emeği var bu konuda. İl ve ilçe başkanlıklarımız da İzmir’in sorunlarını gündeme getirmemiz için var güçleriyle çalışıyorlar. Verdiğimiz soru önergeleriyle, TBMM Genel Kurulunda yaptığımız konuşmalarımızla, Meclis araştırma önergelerimiz ve kanun tekliflerimizle İzmir’in derdini anlatıyoruz. Bunu yaparken çözüm önerilerimizi de ortaya koyuyoruz. Ayrıca gündeme getirdiğimiz sorunlar çözülmüş mü, bunun takibini de yapıyoruz. Muhtarlarımızı faaliyetlerimizle ilgili bilgilendiriyoruz. Kendilerinden bölgenin sorunları hakkında bilgi alarak da istişareler ediyor, çözüm arıyoruz. Bu performansımızı ilçe ve Büyükşehir Belediyelerimizdeki Belediye Meclis Üyelerimiz aracılığıyla da koordineli bir şekilde sürdürüyoruz.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
MHP DEMEK TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ DEMEKTİR!13 Mart 2021
Yeni dünya düzenine hızlı adapte olmalıyız22 Şubat 2021
Bir salgın dönemi romanı: Sırlar Kalesi03 Şubat 2021
Üretken bir belediyeyiz28 Ocak 2021
Bölücü siyaset anlayışı yasaklanmalı21 Aralık 2020
'Karabağ Türklük meselesidir'26 Ekim 2020
Gücümüzü Türkiye'den alıyoruz25 Ekim 2020
'Askıda Ekmek' kadim bir dayanışma modeli25 Ekim 2020
Hem okudum hem yazdım28 Eylül 2020
En az etkilenen ülkelerden biriyiz04 Eylül 2020
'Türk müziği abidedir, ciddi kültür ister'30 Ağustos 2020
Uluslararası hukuk Türkiye'nin yanında29 Ağustos 2020
Türk Gençliği sahipsiz değil28 Ağustos 2020
Feti Yıldız: ‘Ruhsatlı silahımı alıp hemen sokağa fırladım’14 Temmuz 2020
Çiftçiye destek şart10 Mayıs 2020
Türkiye, cüretkâr düşmanın elini kolunu kırmalı02 Mart 2020
Türk’e Kefen Biçilmez!01 Mart 2020
Kayseri için çalışıyoruz24 Şubat 2020
Fotoğraf vermek için değil, hizmet için varız15 Şubat 2020
İnsanlık huzura muhtaç27 Ocak 2020
Atilla Yılmaz: Nerede kaldı o eski sanatçılar15 Aralık 2019
Yeşil sahalardan Meclis sıralarına: Saffet Sancaklı12 Aralık 2019
YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ VE FETÖ İLE MÜCADELE29 Kasım 2019
DÜNYA NEREYE GİDİYOR, ESAD’LA GÖRÜŞÜLMELİ Mİ?28 Kasım 2019
BU PROJENİN HAZIRLAYICISI KİMLER? OYUN BÜYÜK27 Kasım 2019
CHP'ye Atatürk'ün ahı tuttu26 Kasım 2019
İlk dört maddeyi koruyan kudretli başkanlık07 Kasım 2019
'Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'ne ilk adım06 Kasım 2019
ESAD İLE GÖRÜŞÜLSÜN MÜ? (SURİYE DOSYASI)25 Ekim 2019
TERÖRİSTLERİ TEMİZLEYECEĞİZ16 Ekim 2019
"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"17 Temmuz 2019
Terörün eteğine tutunanlar artık susmalı17 Temmuz 2019
KÜSKÜNLER İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI07 Haziran 2019
İstanbul, zillete teslim edilemez01 Haziran 2019
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH