Ana Sayfa > TERÖR VE GÜVENLİK

Terörün Dokunulmazlığı Olmaz!
19 Mayıs 2016
Bu haber 595 kez okundu
MHP'li Parsak Zehir, zemberek açıklamalarda bulundu. PKK Mecliste barınamaz...
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, uzun süredir ülke gündemini işgal eden Milletvekilliği dokunulmazlıklarına ilişkin anayasa değişikliği teklifiyle ilgili olarak bir konuşma yaptı.

TERÖRÜN DOKUNULMAZLIĞI OLAMAZ


Konuşmasının başında MHP’nin, milletvekili dokunulmazlıkları ile ilgili görüşlerini paylaşan Parsak, “Bizce dokunulmazlık, Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerinin yasama faaliyetlerini her şeyden bağımsız ve korkusuzca yürütmesi için oluşturulmuş bir koruma mekanizmasından ibaret olmalı; dokunulmazlığın sınırları, Türk Milleti’nin karar, niyet ve söylemlerinin yine Türk Milleti’nin yegâne karar mekanizması olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde herhangi bir baskı altında kalınmaksızın ifade edilebilmesini sağlamak üzere belirlenmelidir dedi.

Dokunulmazlığın hiçbir zaman Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünün tehdidi noktasında bir koruma aracı ya da terör örgütü savunuculuğuna kalkan olarak kullanılamayacağını kaydeden Mehmet Parsak, “Milliyetçi Hareket Partisi, dokunulmazlığın, hiçbir zaman terör söylem ve eylemlerinin meşrulaştırılması ya da propaganda malzemesi yapılması noktasında kullanılmasını asla kabul etmez, etmeyecektir!” ifadeleri ile terörün meclisteki siyasi uzantılarına dikkat çekti.

PKK, MECLİS’TE BARINAMAZ

MHP’nin yıllardır tutarlı ve istikrarlı bir yaklaşımla, Milletvekili dokunulmazlıklarının sınırlandırılmasını şeffaflık ve hesap verilebilirliğin bir garantisi olarak gördüğünü belirten Parsak, “Dokunulmazlığa ilişkin görüş ve önerilerimiz, parti programımız, seçim beyannamelerimiz ve vizyon belgelerimizde gereken önemi görmüş ve yerini almıştır. Milletvekili dokunulmazlığı, kamu vicdanının kabul edeceği makul esaslara bağlanmalı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi içerisindeki yasama ve denetleme faaliyetlerinin dışında kalan hususlardaki dokunulmazlıkların kaldırılması gerektiğini savunuyoruz. Hatta konuyla ilgili olarak 2012 yılında sunduğumuz teklif samimiyetimizin açık ispatıdır” İfadelerini kullandı.

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNİN BAŞLANGICI, MHP’NİN MİLLİ REFLEKSLERİDİR

Görüşülmekte olan Anayasa değişikliğinin başlangıç noktasının, Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Türk Milleti’nin menfaatlerini esas alan milli fikir ve refleksleri olduğunu vurgulayan Mehmet Parsak, “2009 yılından bu yana “çözüm” adı altında Oslo’da, Habur’da, İmralı’da, Dolmabahçe’de, sözde akil adamlar, istihbarat mensupları, bebek katili ve malum partilerin milletvekilleri arasında yürütülen “ihanet süreci”nin bir sonucu olarak palazlanan ve dönemin Başbakanının ifadesiyle şehirlere yerleşen ve yığınak yapan bölücü terörün, 20 Temmuz 2015 tarihinden bu yana hızla tırmanan kanlı eylemlerini dikkate alarak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin anayasa ve adalet komisyonu üyesi 4 milletvekili olarak 3 mart 2016 tarihinde TBMM Başkanlığı’na verdiğimiz dilekçe ile terör ve terör ile bağlantılı suçlardan kaynaklanan dokunulmazlık fezlekelerinin, anayasamızın 83. maddesi çerçevesinde ivedilikle işleme alınmasını talep ettik” dedi.

İKTİDAR AYLARDIR İPE UN SERDİ

MHP’nin hiçbir Anayasa ya da kanun değişikliği gerektirmeyen, sadece ve sadece uygulanmayan Anayasa maddelerinin en azından terörle ilgili suçlardan kaynaklı dokunulmazlık dosyaları için ivedilikle uygulanmasını talep eden bu yaklaşımının, bir parti dışındaki tüm partiler tarafından kabul edilmesi gerektiği halde, ne yazık ki hayata geçirilemediğini kaydeden Parsak, “ MHP’nin bu yaklaşımı karşısında iktidarın tavrı ise; önce havayı koklamak, Türk Milleti’nin haklı tepkisini görünce de kendine bir manevra alanı oluşturup zaten baş müsebbibi olduğu konuda işi sulandırmak olmuştur. Bugün görevinin son deminde olan Sayın Başbakan’ın, “o zaman Anayasaya geçici bir madde ekleyerek tüm dosyaları meclise getirelim” şeklindeki ipe un seren açıklamasını, ana muhalefet partisinin, dokunulmazlıkları başlı başına ele alan ancak terörün meclisteki uzantılarını ile mücadele maksatlı talebimizin gereksiz yere aylarca tartışılmasına neden olan yaklaşımı takip etmiştir” sözleriyle MHP’nin terörle bağlantılı Milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına dair önerilerini görmezden gelen iktidar ve ana muhalefete yüklendi.

TERÖRÜN BAŞI EZİLECEK!

MHP’nin bu başvurusunun işleme alınmış olması halinde, hem Anayasanın uygulanmış olacağını hem ülkenin bu zor günlerinde bir de bu konuyu aylarca tartışmaktan kurtulacağını hem de terörle ilişkili suçlardan dolayı fezlekesi bulunan milletvekillerinin çoktan yargılanacağını vurgulayan Mehmet Parsak, “Hangi konuda olursa olsun, hangi yöntemleri kullanıyorsa kullansın, nereden besleniyorsa beslensin, neyi amaçlıyorsa amaçlasın, terörün başı görüldüğü yerde ezilmelidir! Dün bölücü terörü “3-5 Çapulcu” diye hafife alan dönemin iktidarının ihmali ile dağlara yerleşen terörün başı, Cudi’de, Gabar’da, Kato’da ezildi, yetmedi Suriye’de, Kenya’da ezildi… Bugün de iktidarın “çözüm” adı altında yürüttüğü ihanet sürecinin bir sonucu olarak şehirlerimize, ilçelerimize, üniversitelerimize yerleşen terörün başı ise Sur’da, Cizre’de, Silopi’de, Nusaybin’de, Dargeçit’te ezildi, Hacettepe’de, Boğaziçi’nde, Dil Tarih’te ezildi! Eziliyor! Ezilecek! Ezilmeye de devam edilecek!” sözleriyle, teröre karşı sert tepki gösterdi.

TÜM ÖNERİLERİMİZE “HAYIR” DEDİLER

Terörün başı, görüldüğü her yerde ezilirken terörün yandaşlarının ve yardımcılarının dokunulmazlık zırhının ardına saklanmasının asla düşünülemeyeceğini söyleyen Parsak, “Dilekçemizin ardından Sayın Grup Başkanvekilimiz tarafından AKP ve CHP’ye 4 farklı öneri sunduk ancak hepsine HAYIR denildi. İktidar bu noktada tüm önerilere hayır derken aslında “Belki bir parti çıkar bizim önerimize “hayır” der, biz de bu işten kurtuluruz” umuduyla illa Anayasa’ya geçici bir madde ekleyip komisyonda bekleyen tüm dosyaları meclise getireceğim diye tutturmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi bu oyunu da bozmuş, “buyurun elinizi tutan mı var” demiştir” ifadelerini kullandı.

KALICI ÇÖZÜM İÇİN ÇOK UĞRAŞTIK

İktidarın bu meydan okuması sonrasında gerekli incelemeleri ve çalışmaları yaptıklarına dikkat çeken Mehmet Parsak, “Madem geçici de olsa bir Anayasa değişikliği olacak o zaman bu değişiklik Bakanları ve Başbakanı da kapsasın, onlarla ilgili dosyalar da meclise gelsin” dedik. Olmadı, tamam, anlıyoruz, kendinize ya da hükümete dokunmasın istiyorsunuz ama en azından bu dönemin yani 26. Dönemin sonuna kadar işlenecek terör ile ilgili suçları kapsama dâhil edelim” dedik. Ne yazık ki buna da hayır denildi” dedi.

İKTİDAR, ESKİ “ÇÖZÜM” ORTAĞINA KIYAMIYOR

AKP’nin sadece HDP’li milletvekillerinin dokunulmazlığını kaldırmaya yanaşmadığını belirten Parsak, “Tüm bunlara hayır dendikten sonra şimdi de burada yalandan terörle mücadele nutukları atılıp, terörle kol kola olan milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasının sağlandığı söylenecek. Ama aslında olan şu: O kafa tuttuğunuzu sandığınız Avrupa’ya da, Amerika’ya da, Asya’ya da: “Evet MHP’nin önerisi öyleydi ama biz sadece terörle ilgili suçları kaldırmadık efendim, biz hepsini kaldırdık” savunmasını yapabilmek için MHP’nin tüm önerilerine hayır dediniz” ifadeleri ile AKP’ye yüklendi.

TEKLİFİN HİÇBİR YERİNDE “TERÖRLE MÜCADELE YOK”

Teklifin hiçbir yerinde “terör” ya da “terörle mücadele”ye dair bir ifade bulunmadığını kaydeden Mehmet Parsak, “Hani PKK’nın siyasi uzantıları Meclis’te olamazdı? Hani terörün borazanları bu kürsüde propaganda yapamazdı? Görünen o ki iktidar, kısa bir süre önce çözüm ortağı olduğu odaklara adeta kıyamamış, “elle gelen düğün bayram” yaklaşımı ile ne şişi ne de kebabı yakmadan işin içinden sıyrılabileceğini düşünmüştür” dedi.

TERÖRÜ SAVUNAN SES, MİLLETİN SESİ OLAMAZ

Teröre yardım ve yataklık eden birisinin Milletvekili olamayacağını vurgulayan Parsak, “Terörü savunan ses, milletin sesi olamaz! Terörü destekleyen zihniyet, Büyük Türk Milleti’nin Meclisi’nde barınamaz, dokunulmazlık zırhına bürünemez! Bugün bu zihniyetler, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin yüce çatısı altında bebek katiline “sayın” diyebiliyorsa, atalarımızın omuz omuza verip kan dökerek yurt edindiği topraklara başka isimler takabiliyorsa, Türk Milletine Türk Devletine kin kusabiliyorsa bunun baş sorumlusu Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu tür durumları engellemeye yönelik her önerisini reddedenlerdir. Bugün dokunulmazlık zırhına bürünerek arabası ile teröriste silah taşıyanlar “milletvekili” sıfatıyla burada oturabiliyorsa bunun baş sorumlusu “terörle mücadele” etmek yerine “terörle müzakere ve hatta mütareke” edenlerdir” sözleriyle AKP iktidarını ve çözüm sürecini sert sözlerle eleştirdi.

TÜM ÖNERİLERİMİZ İKTİDARIN SESSİZ ÇOĞUNLUĞUNA TAKILIYOR

Yarın dağdan inen bir terörist, bu sandalyelerden birisine oturursa bunun da sorumlusunun iktidar olacağını kaydeden Mehmet Parsak, “Niyetimiz üzüm yemek… Burada, açık, net, uygulanabilir ve sürdürülebilir öneriler sunuyoruz ancak hepsi iktidarın sessiz çoğunluğuna takılıyor.Terörün bu kadar tırmandığı, canlı bombalarının şehirlerimizde cirit attığı, Türk Milleti’nin asker-sivil demeden büyük acılar çektiği böyle bir dönemde, terörle mücadeleyle ilgili bu samimiyet testinde sınıfta kalanlar, siyasi hayatı boyunca bu lekeden kurtulamayacak, Türk Milleti’nin yüce vicdanında ve tarih önünde mahkûm olacaktır” dedi.

BİZİM KENDİMİZDEN KORKUMUZ YOK

MHP olarak, tüm eksiklerine rağmen bu kanun teklifine komisyonda “kabul” oyu kullandıklarını hatırlatan Parsak, “Tarihi bir görev olarak kabul ettiğimiz bu tutarlı ve kararlı duruşu burada, Meclis Genel Kurulu’nda da sürdüreceğimizi net olarak ifade ediyorum. MHP’nin bu kanun teklifi hakkında tüm eksikliklerine rağmen kabul oyu kullanmasının iki temel nedeni bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ve ön önemlisi, terörle bağlantılı suçlardan fezlekesi bulunan milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılacak olması, ikincisi ise, Milliyetçi Hareket Partisi olarak dokunulmazlık fezlekesi
bulunan Milletvekillerimizin dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili herhangi bir çekincemizin bulunmamasıdır” dedi.

İlk görüşmesi Salı günü gerçekleştirilen anayasa değişikliğinin ikinci görüşmesi Cuma günü yapılacak.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer TERÖR VE GÜVENLİK Haberleri

Başlık Tarih
 
Şehit Musa Özalkan'ın vasiyeti Bahçeli'ye sunuldu23 Şubat 2018
Dünya kamuoyunda ABD'nin kirli planları aydınlatılmalı22 Şubat 2018
'CHP VE AVANESİNİN BU ÇIRPINIŞLARI BOŞUNADIR'21 Şubat 2018
MHP'den şehit ve gazi yakınlarına müjde 20 Şubat 2018
AFRİN BİZİM İÇİN İSTİKLAL MESELESİDİR18 Şubat 2018
Gurbetçilerden Mehmetçik’e destek18 Şubat 2018
İDAM GERİ GELSİN Mİ?18 Şubat 2018
PKK bir barbar çetesidir, terör örgütüdür, mutlaka yok edilmelidir16 Şubat 2018
POLİS ADAYLARINA MÜJDE16 Şubat 2018
ABD suçüstü olmuştur15 Şubat 2018
Afrin’e Girmeyin Demek, Pyd/Ypg’yi Kollamaktır14 Şubat 2018
MHP Grup Başkanvekili Usta'dan şehit ailesine ziyaret 12 Şubat 2018
ABD Dışişleri heyeti PYD/PKK elebaşlarıyla görüştü13 Ocak 2018
Mehmetçik PKK'ya göz açtırmıyor30 Aralık 2017
Koruculardan MHP Milletvekiline Teşekkür 23 Aralık 2017
'Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Abdullah Öcalan'a, Cemil Bayık'a, Kandil'e, PYD'ye sahip çıkmaktır22 Aralık 2017
Kuşkuları bitirecek şartlar oluşturulsun21 Aralık 2017
Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa21 Aralık 2017
Ne Kürdistan'ı ulan..18 Aralık 2017
'NE İŞ YAPTIĞI BELLİ DEĞİL, O KURUMU KAPATIN'16 Aralık 2017
Hiç Kimse PKK Ağzıyla Konuşmasın!14 Aralık 2017
İsmail Türk gözaltına alındı29 Kasım 2017
"Kirli Eller Terörü Kullanıyor"27 Kasım 2017
Terör örgütlerinin aynı merkezden yönetildiği apaçık ortaya çıktı 17 Kasım 2017
"Türkiye'ye ihanet edenlere fırsat vermemeliyiz"08 Kasım 2017
GELDİKLERİ GİBİ GİTMEYE MAHKUMDUR 05 Kasım 2017
FETÖ SORUŞTURMASINDAKİ SİYASİ REFERANSLAR04 Kasım 2017
Uzman çavuşların sorunları Meclis'te03 Kasım 2017
Kimse Türkiye'yi Dize Getiremez.02 Kasım 2017
Patronlarının emrettiği kadar havlayabiliyorlar25 Ekim 2017
Ortadoğu'daki Çirkin Oyunlara Dikkat 21 Ekim 2017
YPG, PKK ve ABD stratejik ortak olmuşlar21 Ekim 2017
TERÖRLE EŞ DEĞER BİR ÜLKE SORUNU: BONZAİ 19 Ekim 2017
'Özel Harekatta kadınlar da erkekler kadar yer alsın' 19 Ekim 2017
DEVLET BAHÇELİ MEYDAN TABELASINA ÇİRKİN SALDIRI13 Ekim 2017
PKK'lı kan emiciler yere yatırılmayacak da koltuk mu tahsis edilecekti11 Ekim 2017
Uzman çavuşlara kadro verilmeli 11 Ekim 2017
MHP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI SAYLAĞ'DAN AÇIKLAMA29 Eylül 2017
Hulusi Akar, Irak Genelkurmay Başkanı’yla görüştü24 Eylül 2017
TERÖRİST HAK ETTİĞİ CEZAYI ALDI21 Temmuz 2017
Ruhi Ersoy: Karşıt Görüşlü Değil, Terörist!19 Temmuz 2017
15 Temmuz, Çanakkale'de yarım kalan bir hesabın görülmesidir17 Temmuz 2017
“Mazlumun Payına Zalimi Ortak Ettiler”11 Temmuz 2017
15 Temmuz'u Unutmayacağız07 Temmuz 2017
‘MHP SOKAĞI ÇOK İYİ BİLİR’06 Temmuz 2017
YARASALAR AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAK05 Temmuz 2017
MHP: Verdiğimiz ihraç listesinin yüzde 15’i geri döndü04 Temmuz 2017
Savcı Sarıkaya'ya parayı, MHP'ye kurultay yolunu açan hakim götürmüş27 Haziran 2017
MHP’li Usta’dan HDP’li vekile ayar 20 Haziran 2017
Sözcü ve Yeniçağ yalancı ve müfteridir19 Haziran 2017
Kışladaki zehirlenme olayı çok vahimdir19 Haziran 2017
Şırnak’ta helikopter düştü!01 Haziran 2017
ABD'lilerin madalyasını reddeden komutan!..12 Mayıs 2017
Bu karar teröre ve teröriste yardım ve yataklıktır10 Mayıs 2017
TÜRK POLİSİYLE GURUR DUYUYORUZ10 Nisan 2017
HUZURUN TEMİNATIYIZ10 Nisan 2017
ABD Belgelerinde Alparslan Türkeş04 Nisan 2017
“Her Hayırcı Terörist Değil Ama Her Terörist Hayırcı”30 Mart 2017
FETÖ'nün iadesi için delile ihtiyaç yok 22 Mart 2017
Tarım Bakanlığı'nda FETÖ operasyonu10 Mart 2017
İstanbul'da helikopter düştü10 Mart 2017
Şehit kaymakamın babası Asım Safitürk Kılıçdaroğlu'nu reddetti09 Mart 2017
AVEA'nın Verdiği BYLOCK Kayıtlarında Hata Var04 Mart 2017
Adıyaman'da 5,5 büyüklüğünde deprem02 Mart 2017
"TERÖR ÖRGÜTLERİ CHP'DEN MEMNUN"20 Şubat 2017
Terörle mücadele bir merkezden yönetilmeli18 Ocak 2017
Teröre karşı bir olalım, iri olalım, diri olalım!11 Ocak 2017
Atatürk’ün yaşayan son askeri idam istedi08 Ocak 2017
"Kendi Pisliklerinde Boğulacaklar"06 Ocak 2017
"Millet olarak Allah'ın izniyle terörizme boyun da eğmeyeceğiz, diz de çökmeyeceğiz"05 Ocak 2017
İzmir'de adliye yakınlarında patlama05 Ocak 2017
TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ02 Ocak 2017
ALÇAKLAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK02 Ocak 2017
FETÖYÜ KORUYANLARA KURUÇAY’DAN ÜLTİMATOM02 Ocak 2017
Hainlerin başına gök kubbeyi yıkacağız01 Ocak 2017
Hiçbir Terör Saldırısı Türk Milletini Korkutamayacaktır01 Ocak 2017
İSTANBUL'DA TERÖR01 Ocak 2017
Buralardan imar geçmez, kaçak kata izin verilmez29 Aralık 2016
MHP:Terörle Mücadelede Hükümete Tam Destek Veriyoruz25 Aralık 2016
TERÖR ÖRGÜTLERİ TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ DÜŞMANLIĞI ÜZERİNDE İTTİFAK ETMİŞLERDİR23 Aralık 2016
Şehitlere Saygı, Teröre Lanet Yürüyüşü"23 Aralık 2016
El-Bab gazilerine geçmiş olsun ziyareti..22 Aralık 2016
MHP'Lİ ERHAN USTA: BAŞKA SUİKASTLARDA OLABİLİR22 Aralık 2016
TSK'dan Fırat Kalkanı açıklaması21 Aralık 2016
"Münferit bir olay gibi değil örgütsel bir şey gibi duruyor"20 Aralık 2016
Yüksekova ve Cizre "Kahrolsun PKK" Sloganlarıyla İnledi19 Aralık 2016
Biz Hep Birlikte Türk Milletiyiz19 Aralık 2016
Milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz…19 Aralık 2016
MHP İstanbul'dan Şehitlere Saygı Yürüşü18 Aralık 2016
Devlet Bahçeli'den Kritik Uyarı!18 Aralık 2016
"Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz"18 Aralık 2016
MHP'den Fırat Kalkanı açıklaması18 Aralık 2016
“Türk Milleti Hesap Soracaktır”17 Aralık 2016
Teröre Diz Çökmeyeceğiz17 Aralık 2016
Kayseri'de terör saldırısı17 Aralık 2016
İSTANBUL'DA TERÖRE LANET ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ14 Aralık 2016
SİYASİ PARTİLERDEN TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK MESAJI14 Aralık 2016
HDP’li Demirel tutuklandı14 Aralık 2016
Çankaya’da bir ilk! 3 lider ortak açıklama yapıyor14 Aralık 2016
Şehitler tepesine ziyaretçi akını14 Aralık 2016
Liderler Teröre Karşı Çankaya'da Buluştu14 Aralık 2016
STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama 14 Aralık 2016
Terör Bir İnsanlık Suçudur13 Aralık 2016
MHP Ankara'dan Çevik Kuvvet’e ziyaret13 Aralık 2016
KANDİL’E TÜRK BAYRAĞINI DİKİN13 Aralık 2016
MHP'li Karataş, Terörü lanetledi,12 Aralık 2016
"TERÖRÜ KENDİ BATAKLIĞINA GÖMECEĞİZ"12 Aralık 2016
"Bunları döktüğü kanla boğarız"12 Aralık 2016
'YILMAYACAĞIZ, KORKMAYACAĞIZ, SİNMEYECEĞİZ'11 Aralık 2016
TERÖRÜ TAMAMEN YOK ETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK11 Aralık 2016
Türk milleti bu kahpeleri döktükleri kanda boğacak11 Aralık 2016
İstanbul’daki Alçak Terör Saldırısını Lanetliyoruz!11 Aralık 2016
YERLE YEKSAN OLACAKLAR11 Aralık 2016
38 EVLADIMIZ ŞEHADETE ERDİ /'Oklar PKK'yı gösteriyor'11 Aralık 2016
İstanbul Beşiktaş'ta patlama11 Aralık 2016
Fetö’ye karşı birlik çağrısı 08 Aralık 2016
"BURASI TERÖRİST HÜCRESİ DEĞİLDİR"06 Aralık 2016
ÜLKÜ OCAKLARI'NIN TÜRKEŞ SERGİSİNE SALDIRI27 Kasım 2016
MHP'den Suriye'deki saldırı için ilk açıklama24 Kasım 2016
Adana'da patlama!24 Kasım 2016
Hulusi Akar Ermeni vekile haddini bildirdi!20 Kasım 2016
HDP’Lİ TERÖRİSTLERİ CHP SAVUNUYOR11 Kasım 2016
Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur.”10 Kasım 2016
Diyarbakır'da patlama! Şehit ve yaralılar var04 Kasım 2016
Semih Yalçın: Yeni bir darbeyle karşılaşabiliriz20 Ekim 2016
Gaziantep Mhp’den teröre tepki…16 Ekim 2016
"PKK'NIN 'DON LASTİĞİ"14 Ekim 2016
BU TERÖR BİTECEK BAŞKA YOLU YOK10 Ekim 2016
PKK’yı lanetliyoruz, devletimizin yanındayız09 Ekim 2016
İnegöl Ülkü Ocakları’ndan “Kara Leke 15 Temmuz” tepkisi09 Ekim 2016
Hiç kimse 15 temmuz yaşanmamış gibi hareket edemez05 Ekim 2016
TEMİZLİK EVİN İÇİNDEN BAŞLAR..!03 Ekim 2016
Ülkücü Şehidimiz Recep Haşatlı ve oğlu Mustafa Haşatlı... 03 Ekim 2016
MHP MANİSA İL BAŞKANINDAN SERT AÇIKLAMA 02 Ekim 2016
AMAÇLARI TÜRK-KÜRT ÇATIŞMASI ÇIKARMAK27 Eylül 2016
MHP'den terörle mücadeleye tam destek13 Eylül 2016
MHP'li Erkan Akçay'dan Öcalan Tepkisi13 Eylül 2016
OHAL Kanunu FETÖ'ye Yönelik Olduğu Kadar Diğer Terör Örgütlerini de Kapsamaktadır07 Eylül 2016
Darbelerden en çok zarar gören MHP'dir31 Temmuz 2016
Ordu Bütün Hainlerden Temizlenmelidir25 Temmuz 2016
‘DARBECİLER GELİRSE ÇATIŞIRDIK’23 Temmuz 2016
Temizlemeniz için illa darbe mi olması gerekiyordu?23 Temmuz 2016
Genelkurmay'dan 15 Temmuz açıklaması19 Temmuz 2016
BAŞBAKAN YILDIRIM: 161 ŞEHİDİMİZ VAR16 Temmuz 2016
MİLLETİMİZ DEMOKRASİ VE CUMHURİYETE SAHİP ÇIKTI16 Temmuz 2016
"Büyükşehir Kanunu Terörü Tırmandırdı"15 Temmuz 2016
Fransa yine kana bulandı... 15 Temmuz 2016
Atatürk Havalimanı'nda patlama28 Haziran 2016
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRE KARŞI AYAKTA !09 Haziran 2016
TÜRKİYE'NİN TERÖRLE MÜCADELESİ GÜÇLENDİRİLMELİDİR07 Haziran 2016
BAŞKAN EVCİL'DEN ACİL TERÖR ÖNLEM PAKETİ07 Haziran 2016
ALMANYA'YA TEPKİLER DİNMİYOR03 Haziran 2016
Şehit Cengiz Akyıldız'ın katiline müebbet30 Mayıs 2016
"Hani ABD bizi PYD, YPG konusunda anlamıştı"27 Mayıs 2016
İstanbul Sancaktepe'de patlama12 Mayıs 2016
Bursa'da patlama! Ölü ve yaralılar var27 Nisan 2016
Şehidin Vasiyeti: "Sağ Elinizle Cenazemde Bozkurt Yapın!"27 Nisan 2016
Üç parti 'dokunulmazlıkta' anlaştı14 Nisan 2016
Felaket geliyorum diye diye geldi11 Nisan 2016
Devlet aklının işlemediği bir dönemi yaşıyoruz08 Nisan 2016
KÜRT GÖRÜNÜMLÜ ERMENİLER08 Nisan 2016
Terörle Mücadele yeniden terörle müzakereye mi dönüşüyor?07 Nisan 2016
Milyonları İlgilendiren Skandal!06 Nisan 2016
Memleketi yangın yerine çeviriyorsunuz06 Nisan 2016
İt (Demirtaş)Ürür Kervan Yürür06 Nisan 2016
Serbest bırakılan KCK'lılar, bugün terör olaylarını yönetiyor06 Nisan 2016
MHP'ye dil uzatmadan önce elindeki kanı temizle06 Nisan 2016
OKTAY VURAL O MADDENİN UYGULANMASINI İSTEDİ!02 Nisan 2016
TERÖR İLE MÜCADELE EDEN EVLATLARIMIZI YOK SAYAMAZSINIZ01 Nisan 2016
Hain Saldırıyı Lanetliyorum!01 Nisan 2016
OHAL olsaydı...01 Nisan 2016
İnsanın Temel İhtiyaçlarını Karşılamayı Siyasi Ranta Çevirdiler01 Nisan 2016
Artık Şehit Haberi Almak İstemiyoruz31 Mart 2016
REZA ZARRAP YOLSUZLUĞUN İFADESİ İKEN BUGÜN MİLLİ GÜVENLİK PROBLEMİ Mİ?28 Mart 2016
TARAFTARLAR'DAN TERÖR'E LANET YÜRÜYÜŞÜ28 Mart 2016
Üniversitelerimize hendek kazdırmayacağız26 Mart 2016
İktidar Sınıfta Kalmıştır.26 Mart 2016
PKK terörü, bu kez Hacettepe Üniversitesinde!26 Mart 2016
Yakında şehit, gazi asker ve polisimizi suçlayacaklar. 25 Mart 2016
Saatlik, günlük kiralık apartlar, evler odalar neye hizmet ediyor?25 Mart 2016
Terörün tek sorumlusu AKP’dir25 Mart 2016
TÜRK MİLLETİNİ TERÖRE TESLİM ETMEYECEĞİZ24 Mart 2016
“Türkler Yenilmez!”... 23 Mart 2016
Taşdoğan’dan OHAL Çağrısı22 Mart 2016
AKP, “ÇÖZÜM” ORTAKLARINA KIYAMIYOR!22 Mart 2016
Brüksel'deki terör saldırılarında can kaybı artıyor22 Mart 2016
'HİÇ KİMSE TERÖRE TESLİM OLMAYACAK'21 Mart 2016
TERÖRLE, KINAYARAK MÜCADELE EDİLMEZ!21 Mart 2016
Tek nefes, tek ses olma günüdür20 Mart 2016
Ey içimizdeki ve dışımızdaki hainler19 Mart 2016
ANKARA ÜLKÜCÜ İŞCİLER DERNEĞİ'NDEN ACİKLAMA19 Mart 2016
MHP Ankara Teşkilatından Güvenpark Şehitlerine Karanfil19 Mart 2016
İstiklal Caddesi'nde patlama!19 Mart 2016
İster dağda olsun, ister şehirde ister Meclis’te, terörist teröristtir17 Mart 2016
Ya terörist ya milletvekili. Yolunu çizeceksin17 Mart 2016
TERÖR DESTEKÇİLERİ, MİLLETİN VEKİLİ DEĞİL TERÖRÜN SÖZCÜSÜ OLUR17 Mart 2016
TERÖRLE MÜCADELE BİR BÜTÜNDÜR17 Mart 2016
Ankara, terörün değil huzurun başkenti olmalı16 Mart 2016
Tavizler Terörü Hortlattı16 Mart 2016
Dün Masaya Oturanlar, Bugün Haklılığımızı Kabul Ettiler15 Mart 2016
UMUT BULUT'UN BABASI, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI15 Mart 2016
Kandil bataklığı kurutulmalı15 Mart 2016
Ankara Kızılay'da büyük patlama13 Mart 2016
Teröre karşı tek yürek 10 Mart 2016
Dağdaki teröristi şehre indirdiniz05 Mart 2016
Terörün dokunulmazlığı kaldırılsın04 Mart 2016
İmralı'da milletle mi yoksa bebek katiliyle mi kucaklaştınız?03 Mart 2016
MHP, Kadın Cinayetlerine Tepki Gösterdi01 Mart 2016
KİŞİSEL VERİLERİMİZ PKK'NIN ELİNE Mİ GEÇTİ?25 Şubat 2016
Bu Nasıl Bir istihbarat Allah Aşkına?23 Şubat 2016
Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun Öldürülmesi Davasına Devam Edildi22 Şubat 2016
Herkesin Tek Yürek Olması Lazım21 Şubat 2016
PKK mensuplarını kim affetti?20 Şubat 2016
Birileri Hata Yapıyor Diye Çocuklarımız Şehit Olmasın20 Şubat 2016
Ersoy AKP’yi Raskolinkov'a Benzetti!19 Şubat 2016
"AKP’nin yardım ettiği terör bugün Türkiye’yi vuruyor"19 Şubat 2016
HÜKÜMET TERÖRLE MÜCADELE KONSEPTİNİ BENİMSEMEDİ18 Şubat 2016
DEVLETİN KALBİNE KAHPE SALDIRI17 Şubat 2016
Rİyakârlık bunların kanına İşlemiş12 Şubat 2016
MHP’Lİ GÜNAL SONUNDA HDP’LİLERE PATLADI!12 Şubat 2016
Adı Eylem Planı Denilen Bu Ucube Metin Tam Bir Romantik Dramdır12 Şubat 2016
Şehitimizi Uğurluyoruz11 Şubat 2016
Tehdit Türkiye'ye yöneldi 11 Şubat 2016
Afyonlu uzman çavuş şehit oldu10 Şubat 2016
Mardin Açıklaması ile PKK'ya Zeytin Dalı Uzatıldı10 Şubat 2016
Çok geç olmadan sıkıyönetim ilan edin10 Şubat 2016
Özdağ: Gaziantep'in Vatan Mahallesini Sur'a Benzetecekler08 Şubat 2016
PKK'lılar Türk konsolosluğuna saldırdı08 Şubat 2016
2015 yılında 303 kadın öldürüldü05 Şubat 2016
MHP CİZRE ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ANLATTI !05 Şubat 2016
BUGÜN YAPILAN CİDDİ ANLAMDA BİR TERÖRLE MÜCADELE DEĞİL03 Şubat 2016
Hükümet Terörle Mücadeleyi Sonuna Kadar Götürmeli03 Şubat 2016
Asker ve polis, hükümetin hatalarını temizliyor 03 Şubat 2016
Mehmetçik bayrağın donduğu yerde görev yapıyor 03 Şubat 2016
AKP Projeleri PKK’ya teslimiyetin alt yapısını kurmuştur02 Şubat 2016
Adanalı Küçük Melih...01 Şubat 2016
MHP'Lİ ESKİ VEKİL KIRMIZIGÜL'E ' BUNLAR PKK'NIN.. '01 Şubat 2016
TERÖRİSTBAŞI, ENGİN ALANI AKP'YE ŞİKAYET ETMİŞ31 Ocak 2016
AKP, rüşvet bataklığına battı 30 Ocak 2016
Rusların Aradığı Alparslan Çelik Cenazede Ortaya Çıktı28 Ocak 2016
Meclis'te "terör" tartışması 28 Ocak 2016
Dört eve ateş düştü 28 Ocak 2016
MÜTTEFİKLER PYD İLE TÜRKİYE ARASINDA TERCİH YAPACAKLAR...25 Ocak 2016
Türk Dayanışma Konseyi'nden terörle mücadeleye destek 24 Ocak 2016
İdil’de emniyet müdürlüğüne roketatarlı saldırı22 Ocak 2016
Cizre'de çatışma: 1 polis şehit22 Ocak 2016
“AKP, ÜLKEMİZİ TERÖR BATAĞINA SÜRÜKLEDİ”21 Ocak 2016
Terörist başını güçlendirecek açıklamalardan imtina edilmeli 21 Ocak 2016
Diyarbakır'dan acı haber: 1 şehit21 Ocak 2016
Silopi’de ABD yapımı İHA bulundu21 Ocak 2016

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI

EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI

Türk Çocuğu Ecdadını Tanıdıkça!
Daha Büyük İşler Yapmak İçin!
Kendinde Kuvvet Bulacaktır.

CH