Terörle Mücadeleye Desteğimiz Devam Edecek

22 Mart 2018
338 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Afrin Harekatı için, "Savaş halk sağlığı sorunudur’ diyen Türk Tabipler Birliğine cevap vererek, "Terör halk sağlığı sorunudur.

MHP'li Taşdoğan Terörle mücadeleye desteğimiz devam edecek

MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Afrin'in terör örgütünden temizlenmesi için düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda başarı gösteren Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarını tebrik ettiklerini söyleyerek, terörle mücadeleye desteklerinin süreceğini ifade etti.

MHP il binasında toplantısı düzenleyen Taşdoğan, MHP'nin 12'nci olağan genel kurulunda yeniden Genel Başkan seçilen Devlet Bahçeli ile parti MYK ve MDK üyelerine başarılan diledi.

TERÖR'ÜN İLACI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİDİR

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 18 Mart da Afrin'i terör örgütünden temizleyerek ilçe merkezine Türk Bayrağı dalgalandırdığını hatırlatarak şunları söyledi Afrin'e 18 Mart 2018'de Çanakkale Zaferi'nin 103'üncü, MHP'nin 12'nci büyük kurultay gününde Türk Bayrağı asılmıştır. Ay-yıldızlı, al bayrağın olduğu her yere vefalı Türk gelmiştir, huzur gelmiştir, güven gelmiştir. Bu zaferden dolayı Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarını kutluyoruz.

Bon terörist, Türkiye'yi tehdit eden son alçak gömülünceye kadar terörle mücadeleye desteğimiz devam edecektir. Nereye kadar gidilmesi gerekiyorsa gidilmelidir. Zira Türk'ün istikameti kızıl elmadır. 'Savaş bir halk sağlığı sorunudur' diyerek akıl tutulması yaşayan Türk Tabipler Birliği'ndeki muhterem şahıslara şunu söylemek isterim. Terör bir halk sağlığı sorunudur. Tedavisi Türk Silahlı Kuvvetleridir. Afrin'de halkın canını, malını, ırzını dolayısı ile sağlığını bozan oradan da Türkiye'ye mikrop saçan teröristler sökülüp atılmıştır.


MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Afrin Harekatı için, "Savaş halk sağlığı sorunudur' diyen Türk Tabipler Birliğine cevap vererek, "Terör halk sağlığı sorunudur. Tedavisi de Türk Silahli Kuvvetleri'dir"

MHP İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan, parti binasında yaptığı gündem değerlendirme toplantısında, Afrin'de yapılan Zeytin Dalı Harekatı'nı "Savaş halk sağlığı sorunudur" diyerek eleştiren Türk Tabipler Birliği'ne tepki gösterdi.

Taşdoğan, "Savaş bir halk sorunudur diyen diyerek akıl tutulması yaşayan Türk Tabipler Birliğindeki şahıslara şunu söylemek isterim. Asıl terör bir halk sağlığı sorunudur. Tedavisi Türk Silahlı Kuvvetleridir. Afrin'de halkın canını malına kastederek dolayısıyla halkın sağlığını bozan, oradan da Türkiye'ye mikrop saçan teröristler sökülüp atılmıştır" dedi.

Büyük Kurultay

MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, eski Bakan Hasan Celal Güzel'e ve MHP eski Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı'na rahmet diledi. Taşdoğan, MHP'nin 18 Mart 2018'de düzenlediği 12. Olağan Büyük Kurultayı için ise "Devletimize, milletimize, demokrasimize, davamıza, Türk İslam dünyasına hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

"Ay yıldızın olduğu her yere huzur gelmiştir"

Taşdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'na da değerlendirerek, "Afrin'e 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103. MHP'nin ise 12. Büyük Kurultay gününde Türk bayrağı asılmıştır. Ay yıldızlı bayrağın olduğu her yere huzur gelmiştir.

Bu zaferden dolayı tüm Türk Silahlı Kuvvetler mensuplarını kutluyoruz. Son terörist, gömülene kadar terörle mücadelede desteğimiz sürecektir. Nereye kadar gidilmesi gerekiyorsa oraya gidilmelidir. Zira Türkün istikameti Kızıl Elmadır" ifadelerini kullandı.

Nevruz kutlaması

Nevruz'un kardeşliğin dirilişi olduğunu ifade eden Taşdoğan, "Nevruz yeni bir gün olduğu kadar, baharın uyanış müjdesi, barış ve kardeşliğin diriliş mevsimidir.

Aynı zamanda Türk- İslam alemini kuşatan binlerce yıllık kutlu bir geleneğin, birlik ve kardeşliğin simgesidir. Nevruz Türktür, turandır, heyecandır, hedeftir. Nevruz, Türkiye'nin kardeşlik ve dayanışma güvencesidir" diye konuştu. 

Taşdoğan, konuşmasının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber