Ana Sayfa > TERÖR VE GÜVENLİK

Tavizler Terörü Hortlattı
16 Mart 2016
Bu haber 814 kez okundu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, "Küresel güçler terör örgütlerinin eylemleri üzerinden Türkiye'yi bölme hesapları yapmaktadır" dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

"Terör örgütlerinin kitlesel katliamlarıyla korku iklimi oluşturularak Türk milleti sindirilmeye çalışılmakta, Türkiye'yi istikrarsızlaştıracak kaos planı uygulamaya konmaktadır" diyen Çetin, "Dağdaki eşkıyanın artık şehirlerde meydan okuması, Meclis'teki uzantılarına, bölücü faaliyetlerini serbestçe yerine getirmesine rağmen dokunulmaması kabul edilemez bir durumdur"  açıklaması yaptı.

 

Çetin, ''Çözüm sürecinde terör örgütünün talebiyle yasa çıkartmaya kadar uzanan tavizler, Habur'daki karşılama rezaleti, Oslo, İmralı ve Dolmabahçe'deki ihanete varan vaatlerin ağır faturası şimdi bütün Türkiye'nin önüne konmaktadır. Silah bırakmaya hiçbir zaman niyetlenmemiş terör örgütüyle müzakere eden, hücresindeki bebek katilini devlet başkanı gibi muhatap alan politikalar sıfır noktasına getirilmiş terörü hortlatarak milletin başına bela etmiştir'' dedi.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili  Şefkat Çetin,''Türkiye yeni bir ihanet saldırısı ve kaybedilen canlarımızın acılarıyla sarsıldı. Son birkaç ay içerisinde başkent Ankara'da üçüncü defa tekrarlanan menfur saldırı, çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybetmesine ve yaralanmasına neden oldu.

Milletimizin huzur ve güvenliğini, insanlarımızın hayatlarını tehdit eden bu alçakça saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyoruz.

 

 

Ülkemiz, Cumhuriyet tarihinin en büyük güvenlik sorunu ile karşı karşıyadır. Son yıllarda Ortadoğu'da enerji paylaşım kavgasında kullanılan vekâlet savaşları ülkemizde sahnelenmektedir. Küresel güçler terör örgütlerinin eylemleri üzerinden Türkiye'yi bölme hesapları yapmaktadır. Irak ve Suriye'ye yaşatılan cinnet hali ve giydirilen deli gömleğini ülkemize uyarlamak için provalar yapılmaktadır. Terör örgütlerinin kitlesel katliamlarıyla korku iklimi oluşturularak Türk milleti sindirilmeye çalışılmakta, Türkiye'yi istikrarsızlaştıracak kaos planı uygulamaya konmaktadır''  açıklaması yaptı.

 

 

''TÜRKİYE YENİ DÜNYA DÜZENİNİN YENİ SAVAŞ KONSEPTİYLE KARŞI KARŞIYADIR''

''Birçok masum insanımızın, askerimizin ve polisimizin canına kast eden terör olayları, Türk milleti ve devleti için bir beka sorunu haline dönüşmüştür. Güneydoğu'da sürdürülen şehir savaşları, basit asayiş olayları olmanın çok ötesine geçmiş birer isyan provasıdır. Kobani bahanesiyle bütün yurda yayılan 6-8 Ekim olayları gibi kalkışmalara, şimdi sivil halka yönelik kitlesel katliamlarla yeni bir boyut kazandırılmaktadır'' diyen Çetin, ''Türkiye yeni dünya düzeninin yeni savaş konseptiyle karşı karşıyadır.

 

 

Yaşananlar sıradan terör eylemleri değil, örgütler aracılığıyla yürütülen vekâlet savaşlarının uygulamalarıdır. Hiçbir kural tanımayan bu yeni kirli savaşın tarafları büyük devletler, taşeronları ise terör örgütleridir. Terör faaliyetleri ile ülkeler istikrarsızlığa sürüklenmekte, toplum kamplara bölünerek iç çatışmalar körüklenmektedir. Bu metodun uygulandığı hiçbir ülkede kazançlı çıkan bir yerli halk yoktur. Emperyalizmin son yıllardaki en yaygın metodu, etnik ve mezhep ayrıştırması yaparak yeni düşmanlıklar ve çatışmalar üretmek ve yaratılan kaos ortamından faydalanmaktır. 

 

 

Başta PKK olmak üzere ülkemizde yıkıcı faaliyet gösteren bütün taşeron örgütler kurbanlarının etnik, mezhebi ya da bölgesel kimliğini ayırt etmeden katletmekte, dolayısıyla bütün Türkiye'ye düşmanlık yapmaktadır. Kızılay'da patlatılan bombanın hedefinde Türkiye'nin huzuru ve milletimizin kardeşliğinin olduğu çok açıktır'' değerlendirmesi yaptı.

 

''İHANETE VARAN VAATLERİN AĞIR FATURASI ŞİMDİ BÜTÜN TÜRKİYE'NİN ÖNÜNE KONMAKTADIR''

 

Çetin, şunları söyledi: ''Yakın döneme kadar kırsalda bir asayiş sorunu olmanın ötesine geçemeyen terör faaliyetleri, ne yazık ki devlet adına yapılan hataların da tesiriyle şehirlerimize uzanmıştır. Terörün siyasal bir güç haline getiren ve cesaretlendiren, örgütün bizzat devlet tarafından muhatap kabul edildiği bir garabet döneminin yaşanmasıdır. Çözüm ihaneti sayesinde terör tehdidi sınırlarımızın ötesinden içeriye rahatlıkla girmiş, dağlardan şehirlerimize ve başkentimize kadar ulaşmıştır. Bugün terör Türkiye'nin tamamını yakından ilgilendiren en önemli ve acil sorundur. Terörün asker ve polisimiz dışında sivil vatandaşlarımızı hedef seçmesi yeni konsept değişikliğini göstermektedir. 

 

 

Son aylarda artan bir şekilde sivil vatandaşlarımızı etkilemeye ve sıradanlaşmaya başlayan terör eylemleri toplumda kaos yaratmayı, korku oluşturmayı ve baskı kurmayı amaçlamaktadır. Uzun süre AKP hükümetlerine çözüm süreci adıyla bölücü amaçlara hizmet eden politikalar uygulatanlar, bugün bütün toplumu korkuyla esir almaya çalışmaktadır. Kitlesel katliamlara yönelen terörün amacı milleti sindirmek ve istediklerini kabul ettirmektir. Bölücü terörle mücadelede ilk kez bu kadar büyük sivil kayıplar verilmesi hayra alamet değildir. Böylelikle çözüm sürecinde siyasetçiye kabul ettirilen dayatmalar, terör eylemleriyle yıldırılan millete onaylatılmak istenmektedir. Türk milletinin "yeter ki bomba patlamasın, rahatımız ve huzurumuz bozulmasın. Ne isterseniz verelim" demesi için terör bir silah olarak kullanılmaktadır.

 

 

 

Çözüm sürecinde terör örgütünün talebiyle yasa çıkartmaya kadar uzanan tavizler, Habur'daki karşılama rezaleti, Oslo, İmralı ve Dolmabahçe'deki ihanete varan vaatlerin ağır faturası şimdi bütün Türkiye'nin önüne konmaktadır. Türkiye dünyada eşi benzeri görülmemiş hatalarla dolu bir terörle müzakere süreciyle adeta kendi ayağına kurşun sıkmıştır. Silah bırakmaya hiçbir zaman niyetlenmemiş terör örgütüyle müzakere eden, hücresindeki bebek katilini devlet başkanı gibi muhatap alan politikalar sıfır noktasına getirilmiş terörü hortlatarak milletin başına bela etmiştir.

 

Barzani'yle kol kola Diyarbakır'ı BOP'un yıldızı yapmaya soyunanlar, şimdi bölgede yüzlerce polis ve askerimizin şahadeti karşısında hiçbir sorumluluk duygusu ortaya koyabilmiş değillerdir. Daha düne kadar şimdi şehirlerimizde masumları katleden bombaları koyan elleri sıkanlar, terörle mücadelede başarılı olabilmek için geçmişteki hatalarından döndüklerini göstermelidir. Sırf oy kaygısıyla dün açılımcı bugün mücadeleci olanlar, milletin vicdanında yargılanacakları günden hiçbir zaman kurtulamayacaktır.

 

 

 

BİRLİK ÇAĞRISI

 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin niyeti, milletimizin onlarca canını kaybettiği bu acılı günlerde terör üzerinden bir siyasi mücadele yürütmek değildir. Bütün arzumuz milletimizin başına bela olan terör ihanetine karşı mücadelenin doğru politikalar, metotlar ve isimlerle yürütülmesine katkı sağlamaktır. Bize göre terörü besleyen ve siyasi amaçları doğrultusunda kullananlara karşı mücadele etmek bir farzı ayndır. Yapılan hataları dillendirmedikçe yenilerinin önüne geçmek mümkün değildir. On yıl önce sıfır sorun olan terörün bugün Türkiye'yi bölünmeye doğru sürüklemesinin elbette ki sorumluları vardır. Bunların dile getirilmesi bir parti menfaati değil, milletin çıkarları için yorumlanmalıdır.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi terörü herhangi bir siyasi partinin değil bütün Türkiye'nin ve Türk milletinin sorunu olarak görmektedir. Bu zor zamanda teröre karşı tek yürek olmak, milli birlik ve kardeşlik ruhunu uyandırmanın önemine inanmaktadır. Türkiye üzerindeki karanlık hesaplarına ulaşmak için terör örgütlerini kullanan güçlerin milletimizin yaşam hakkına, huzur ve güvenliğine yönelik suikastlarına karşı verilecek en büyük cevap, milli şuuru ve dayanışmayı yükseltmektir.

 

 

Terörle mücadeleyi bir iç siyaset malzemesi yapmanın ülkemizin ve milletimizin hayrına olmadığına inanan Partimiz, hükümetin terörle mücadelede atacağı adımlar milli çıkarlarımızla örtüştüğü müddetçe desteklemeye devam edecektir. Milliyetçi Hareket Partisi, henüz öncü sarsıntılarını hissettiğimiz türbülanstan ülkemizi kurtarabilmek için bütün birikimlerini devletimizin ve milletimizin hizmetine sunmaktan geri durmayacaktır. Türkiye'de bir Irak ya da Suriye gibi kaos ve kargaşa programının uygulanmasına MHP asla fırsat vermeyecektir.

 

 

Başta Milliyetçi Ülkücü Hareket olmak üzere Türk milletinin bütün fertleri her kanlı eylem sonrası terörün sözde lanetlenmesinden bıkmıştır. Devlet erkini elinde bulunduranların hiçbir etkisi olmayan sözler yerine, terörün kökünü kazımalarını beklemek bu yüce milletin hakkıdır. Dağdaki eşkıyanın artık şehirlerde meydan okuması, Meclis'teki uzantılarının bölücü faaliyetlerini serbestçe yerine getirmesine rağmen dokunulmaması kabul edilemez bir durumdur. Ya terörle daha etkin mücadele edilmeli ya da yetersiz ve müsamahakâr politikalarla devleti zaafa düşürenler yerlerini ehil kadrolara terk etmelidir.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin terörle mücadelede yürütme organına vereceği desteğin sınırları, siyasilerin geçmişteki aymazlıklarının tekrarına meydan vermeyecek bir çerçevededir.

 

Önemli olan hükümet erkinin geçmişte yaptığı yanlışlarını tekrarlamaması, açılım ve buzdolabı gibi hatalarında ısrar etmemesidir. Bugüne kadar yürüttükleri politikaların milletimizin birlikte yaşama kültürüne olumlu etki yapmak yerine ayrıştırmaya hizmet ettiğini görmedikleri takdirde, Türkiye'yi bölünmeye doğru sürükleyen hatalar zincirinin koparılması mümkün değildir.

 

Vekâlet savaşı yürüten örgütleri muhatap almak yerine köklerini kazımadıkça terörü bitirmek bir hayaldir. AKP hükümeti mücadeleyi göze almak yerine terörle müzakere kapısını yeniden açacaksa, bölgede yeni hendekler ve kurtarılmış bölgelere rıza gösterecekse MHP'den destek beklememelidir.

 

Terör hadiseleri Türk milletinin bekasını ve devletimizin güvenliğini ilgilendiren bir konudur. Devletin yok edilmesi ve milletin parçalanması amacıyla yapılan saldırılar, ancak topyekûn sahiplenmeyle önlenir. 7 Haziran seçimlerinden sonra milleti korkutarak siyasi iktidarını sürdürenler, bu işlerden daha fazla siyasi rant elde etmekten vazgeçmeli ve aklını başına almalıdır. "Günü kurtarayım, beceriksizliğimi örteyim" derken Türkiye'yi ateşin içerisine soktuklarını görmelidirler. "Ver başkanlığı al federasyonu" gibi siyasi hesaplarla, yangının toplumun her tarafına yayılmasına göz yummaktan vazgeçmelidirler.

 

 

YAPILMASI GEREKENLER

Kamu güvenliği derken yaşam hakkını dahi koruyamaz hale gelindiyse geriye dönüp yaptıklarından ders alarak tekrarına meydan vermemelidirler. Oslo, Habur, Dolmabahçe hatalarının bedelini milletimiz daha fazla can ile ödememelidir. Teröre kurban verilenler bizim insanımız, kardeşlerimiz, çocuklarımızdır ve bu kayıplar daha fazla katlanılamaz aşamaya gelmiştir. Yürütme organı devletin kurumlarından problemin çözümüne yönelik programlar almalı ve aksatmadan uygulamalıdır. Devletin kurumları ve güvenlik birimleri ise tehlike oluşmadan önleyici tedbirleri alacak kabiliyete kavuşmalı ve alan hâkimiyetini sağlamalıdır.

 

 

Vekâlet savaşlarını bütün ülkeler kendi coğrafyalarının dışında verirken, vatan coğrafyamızın savaş alanına çevrilmesinin önüne geçecek tedbirlerin alınması elzemdir. Milletimize karşı bu kirli savaşı destekleyenlerin de yarınlarda aynı sıkıntıları yaşayabileceği mesajları mutlaka verilmelidir. En önemli ayağı olan caydırıcılık gücünün ihmal edildiği ya da zayıf kaldığı durumlarda terörle mücadelenin başarıya ulaşması beklenemez. Devlet olarak yapılması gerekenlerin başında, değişen şartlara göre yeniden bir güvenlik konsepti oluşturarak tehlikeyi vatan coğrafyamızın dışında önlemektir. Kargaşa programını uygulayan ülkelerin Türkiye'deki faaliyetleri ancak bu şekilde önlenebilir.

 

 

Türkiye'nin terör ikliminin tesirine girdiği tüm bu süreci iyi okuyan ve önümüzde yaşanacak sürece işaret ederek bunun adını koyan Milliyetçi Hareket Partisi, toplumu bilgilendirme ve tehlikelere karşı zinde tutma görevini ifa etmeye devam edecektir. Milletimizin birlik ve dayanışma içerisinde tek vücut ve yeri geldiğinde topluca atan tek yürek olması Milliyetçi Ülkücü Hareket'in tarihi misyonudur ve bu görevi yerine getirmesine hiçbir güç engel olamayacaktır.''Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer TERÖR VE GÜVENLİK Haberleri

Başlık Tarih
 
'S-400 alma diyenler, Türkiye'ye saldırma niyeti olanlardır'07 Haziran 2019
"Teröristlerin inleri imha edilmelidir"06 Haziran 2019
FETÖ ve PKK ile işbirliği yapıyorlar04 Haziran 2019
İsmet Büyükataman'dan 'Komünist Başkan'a sert tepki!30 Mayıs 2019
Milliyetçi Hareket, milletin iradesini gasp etmeye 14 Mayıs 2019
MHP'de Af Konusunda "Devlet Sözü' ve Cezaevlerinde Kapasite Artışı05 Mayıs 2019
İP Müdiresi Akşener; bindiği dalı kesmiş, kendi ayağına kurşun sıkmıştır. 02 Mayıs 2019
"CHP, HDP kanalıyla Pkk’ya kol kanat germeye devam etmektedir."02 Mayıs 2019
"Pkk'nın Beli Kırılmış Durumda"07 Mart 2019
Vatan hainlerini sandığa gömeceğiz07 Mart 2019
Çıkarılmak İstenen AF değil, CEZA İndirimi27 Şubat 2019
27 yıldır dinmeyen acı: Hocalı26 Şubat 2019
Sözde Kürdistan hayalleri görenleri pislik çukuruna gömeceğiz16 Şubat 2019
"HDP'NİN BİR ZİLLET İTTİFAKI ORTAĞI OLDUĞU RESMEN AÇIKLANMIŞTIR"14 Şubat 2019
Şer ittifakının ön plana çıktığı her ili tekrar değerlendireceğiz11 Şubat 2019
New York'ta Çin yönetiminin Doğu Türkistan'daki baskıcı politikaları protesto edildi 10 Şubat 2019
MHP’DEN SONER YALÇIN’A SERT TEPKİ07 Şubat 2019
“Fırat’ın Doğusundaki Fitne Yok Edilmelidir” 18 Ocak 2019
ÇAKICI: BAHÇELİ’Yİ YARI YOLDA BIRAKMAK ALPARSLAN TÜRKEŞ’E İHANETTİR14 Ocak 2019
MHP'li Öztürk’ten Memurlara Disiplin Affı Teklifi 03 Ocak 2019
Af teklifinin çıkması gerekir31 Aralık 2018
"Kahramanmaraş'ın yerli insanları öldürüldü.17 Aralık 2018
Gazilerimiz bizim kahramanlarımız.06 Aralık 2018
Mahkum Yakınları İzmir'de Siyasetçilere Seslendi03 Aralık 2018
Yazık be.02 Aralık 2018
Büyükataman: ‘İP FETÖ tarzı taktikler uyguluyor’30 Kasım 2018
Sevinç Vural kadına yönelik şiddet24 Kasım 2018
Adalet Komisyonu gecikmeden af teklifini Genel Kurul'a sevk etmelidir 23 Kasım 2018
MHP'Lİ TAYTAK'TAN AİHM KARARINA TEPKİ !20 Kasım 2018
Ceza indirimi konusunda toplumda büyük beklenti var16 Kasım 2018
15 Temmuz Vatikan'ın En Son Tertip Ettiği Haçlı Seferi'dir12 Kasım 2018
ABD Devlet destekli terörizmin hakkını vermektedir08 Kasım 2018
Enginyurt - ABD'nin PKK Elebaşıları Hakkında Bilgi Verene Ödül Açıklaması07 Kasım 2018
MHP'den ”Şartlı ceza indirimi”07 Kasım 2018
'Darbe girişimine karşı konulan iradeyi kimse hafife alamaz' 02 Kasım 2018
"Kaşıkçı Olayında Türkiye'nin Öngöremediği Senaryolar Var"01 Kasım 2018
Terörle Mücadelede MHP’nin Önerileri Dikkate Alınmalıdır 31 Ekim 2018
ÇAKICI’DAN HÜKÜMETE YOLSUZLUK ÇAĞRISI28 Temmuz 2018
ÇAKICI: CIA ajanı, RAHİBİ hiçbir hastalığı olmadan tahliye ettiriyorsun26 Temmuz 2018
Çakıcı: Söylenecek çok söz var ama sayın Bahçeli’ye söz vermişim25 Temmuz 2018
Terörle mücadele kesintiye uğramamalıdır25 Temmuz 2018
“15 TEMMUZ TÜRK MİLLETİNİN GÜÇLÜ İRADESİNİN GÖSTERGESİDİR”14 Temmuz 2018
ÇAKICI’DAN; CUMHURBAŞKANI'NA ÇAĞRI..!12 Temmuz 2018
"Kimyasal Hadım Değil, İdam"05 Temmuz 2018
Çocuk İstismarcılarını Darağacına Çıkarmak Milletimizin Geleceği...04 Temmuz 2018
Çocuk istismarının çözümü için ne gerekiyorsa varız 03 Temmuz 2018
KORKUYU YENEMEZSEK KAHRAMANLIĞI YÜCELTEMEYİZ 30 Haziran 2018
ALAYINI HADLERİNİ BİLMEYE DAVET EDİYORUZ28 Haziran 2018
Sözde Reisçilere21 Haziran 2018
'ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?21 Haziran 2018
ALAATTİN ÇAKICI'DAN SEÇİM ÖNCESİ AÇIKLAMALAR!17 Haziran 2018
'TERÖRİST CENAZESİNDE AĞLAYANLARLAMI BİR OLACAKTIK?'11 Haziran 2018
CHP VE İP, HDP'Yİ MECLİS'E TAŞIMAYA ÇALIŞIYOR11 Haziran 2018
Türkiye'nin Bugün Ki Terörle Mücadelesinde MHP'nin Payı...10 Haziran 2018
HAİNLERİN SİNSİ PLANLARINI BOZACAĞIZ07 Haziran 2018
Kandil'e operasyon Türk milletinin bekası için06 Haziran 2018
Alaattin Çakıcı'dan Mektup! : Kendime AF İstemiyorum.05 Haziran 2018
Fetö ile Bağlantısı Olmayan Polisler İşlerine Dönmelidir02 Haziran 2018
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ01 Haziran 2018
VATAN HAİNİ, DÜRZÜ!24 Mayıs 2018
"Alçak Katliam İnsanlık Suçu"16 Mayıs 2018
İP PROVOKASYONA DOYMUYOR09 Mayıs 2018
MHP'li Yönter, babasına hayat veren Uzman Çavuş'a sahip çıktı19 Nisan 2018
12. DÖNEM ASTSUBAY KURSİYERLERİNİN MAĞDURİYETİ GİDERİLMELİDİR.18 Nisan 2018
MHP İl Başkanı Aras'tan Ohal Açıklaması15 Nisan 2018
Uzman Jandarmaların Sorunlarına Dair Kanun Teklifi12 Nisan 2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, 15 Temmuz gecesini anlattı12 Nisan 2018
Türk Polisi, Milletimizin Ortak Gururudur11 Nisan 2018
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'ın Yazlığındaki Hırsızlık09 Nisan 2018
Karataş'tan Polis Haftası Mesajı06 Nisan 2018
Cinsel İstismarın Önlemesine Yönelik Çözüm Önerileri05 Nisan 2018
Avrupa'da PKK'nın Uyuşturucu Pazarı30 Mart 2018
Terörle Mücadeleye Desteğimiz Devam Edecek22 Mart 2018
insanı yaşatmak için kurulmuş tek ordu Türk ordusudur.20 Mart 2018
FETÖ KUCAĞINA OTURUP ÇEMKİRENLERE KARŞI SESSİZ KALMAYACAĞIZ20 Mart 2018
Tarihi tekrar öğretiriz!08 Mart 2018
“ELİ HAMURDAN ÇOK SİLAH TUTAN KADINLARIZ”07 Mart 2018
İLTER’DEN ‘ÜÇ HİLAL’ AYARI05 Mart 2018
"15 Temmuz, cumhuriyet tarihinin en önemli kırılma noktalarından"05 Mart 2018
"Bu Destekten Niye Rahatsız Oluyorsunuz?"04 Mart 2018
Afrin, Teröristlerden Arındırılana Kadar Operasyon Sürecek03 Mart 2018
MHP’li Ersoy: Üniversitelerdeki “Karşıt Görüşlüler” Bakın Kimler! 28 Şubat 2018
AFRİN TEMİZLENECEK24 Şubat 2018
CHP Tercihini; FETÖ’cülerin, Teröristlerin Umudu ve Sözcüsü Olmaktan Yana Kullanmıştır. 23 Şubat 2018
Şehit Musa Özalkan'ın vasiyeti Bahçeli'ye sunuldu23 Şubat 2018
Dünya kamuoyunda ABD'nin kirli planları aydınlatılmalı22 Şubat 2018
'CHP VE AVANESİNİN BU ÇIRPINIŞLARI BOŞUNADIR'21 Şubat 2018
MHP'den şehit ve gazi yakınlarına müjde 20 Şubat 2018
AFRİN BİZİM İÇİN İSTİKLAL MESELESİDİR18 Şubat 2018
Gurbetçilerden Mehmetçik’e destek18 Şubat 2018
İDAM GERİ GELSİN Mİ?18 Şubat 2018
PKK bir barbar çetesidir, terör örgütüdür, mutlaka yok edilmelidir16 Şubat 2018
POLİS ADAYLARINA MÜJDE16 Şubat 2018
ABD suçüstü olmuştur15 Şubat 2018
Afrin’e Girmeyin Demek, Pyd/Ypg’yi Kollamaktır14 Şubat 2018
MHP Grup Başkanvekili Usta'dan şehit ailesine ziyaret 12 Şubat 2018
ABD Dışişleri heyeti PYD/PKK elebaşlarıyla görüştü13 Ocak 2018
Mehmetçik PKK'ya göz açtırmıyor30 Aralık 2017
Koruculardan MHP Milletvekiline Teşekkür 23 Aralık 2017
'Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Abdullah Öcalan'a, Cemil Bayık'a, Kandil'e, PYD'ye sahip çıkmaktır22 Aralık 2017
Kuşkuları bitirecek şartlar oluşturulsun21 Aralık 2017
Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa21 Aralık 2017
Ne Kürdistan'ı ulan..18 Aralık 2017
'NE İŞ YAPTIĞI BELLİ DEĞİL, O KURUMU KAPATIN'16 Aralık 2017
Hiç Kimse PKK Ağzıyla Konuşmasın!14 Aralık 2017
İsmail Türk gözaltına alındı29 Kasım 2017
"Kirli Eller Terörü Kullanıyor"27 Kasım 2017
Terör örgütlerinin aynı merkezden yönetildiği apaçık ortaya çıktı 17 Kasım 2017
"Türkiye'ye ihanet edenlere fırsat vermemeliyiz"08 Kasım 2017
GELDİKLERİ GİBİ GİTMEYE MAHKUMDUR 05 Kasım 2017
FETÖ SORUŞTURMASINDAKİ SİYASİ REFERANSLAR04 Kasım 2017
Uzman çavuşların sorunları Meclis'te03 Kasım 2017
Kimse Türkiye'yi Dize Getiremez.02 Kasım 2017
Patronlarının emrettiği kadar havlayabiliyorlar25 Ekim 2017
Ortadoğu'daki Çirkin Oyunlara Dikkat 21 Ekim 2017
YPG, PKK ve ABD stratejik ortak olmuşlar21 Ekim 2017
TERÖRLE EŞ DEĞER BİR ÜLKE SORUNU: BONZAİ 19 Ekim 2017
'Özel Harekatta kadınlar da erkekler kadar yer alsın' 19 Ekim 2017
DEVLET BAHÇELİ MEYDAN TABELASINA ÇİRKİN SALDIRI13 Ekim 2017
PKK'lı kan emiciler yere yatırılmayacak da koltuk mu tahsis edilecekti11 Ekim 2017
Uzman çavuşlara kadro verilmeli 11 Ekim 2017
MHP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI SAYLAĞ'DAN AÇIKLAMA29 Eylül 2017
Hulusi Akar, Irak Genelkurmay Başkanı’yla görüştü24 Eylül 2017
TERÖRİST HAK ETTİĞİ CEZAYI ALDI21 Temmuz 2017
Ruhi Ersoy: Karşıt Görüşlü Değil, Terörist!19 Temmuz 2017
15 Temmuz, Çanakkale'de yarım kalan bir hesabın görülmesidir17 Temmuz 2017
“Mazlumun Payına Zalimi Ortak Ettiler”11 Temmuz 2017
15 Temmuz'u Unutmayacağız07 Temmuz 2017
‘MHP SOKAĞI ÇOK İYİ BİLİR’06 Temmuz 2017
YARASALAR AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAK05 Temmuz 2017
MHP: Verdiğimiz ihraç listesinin yüzde 15’i geri döndü04 Temmuz 2017
Savcı Sarıkaya'ya parayı, MHP'ye kurultay yolunu açan hakim götürmüş27 Haziran 2017
MHP’li Usta’dan HDP’li vekile ayar 20 Haziran 2017
Sözcü ve Yeniçağ yalancı ve müfteridir19 Haziran 2017
Kışladaki zehirlenme olayı çok vahimdir19 Haziran 2017
Şırnak’ta helikopter düştü!01 Haziran 2017
ABD'lilerin madalyasını reddeden komutan!..12 Mayıs 2017
Bu karar teröre ve teröriste yardım ve yataklıktır10 Mayıs 2017
TÜRK POLİSİYLE GURUR DUYUYORUZ10 Nisan 2017
HUZURUN TEMİNATIYIZ10 Nisan 2017
ABD Belgelerinde Alparslan Türkeş04 Nisan 2017
“Her Hayırcı Terörist Değil Ama Her Terörist Hayırcı”30 Mart 2017
FETÖ'nün iadesi için delile ihtiyaç yok 22 Mart 2017
Tarım Bakanlığı'nda FETÖ operasyonu10 Mart 2017
İstanbul'da helikopter düştü10 Mart 2017
Şehit kaymakamın babası Asım Safitürk Kılıçdaroğlu'nu reddetti09 Mart 2017
AVEA'nın Verdiği BYLOCK Kayıtlarında Hata Var04 Mart 2017
Adıyaman'da 5,5 büyüklüğünde deprem02 Mart 2017
"TERÖR ÖRGÜTLERİ CHP'DEN MEMNUN"20 Şubat 2017
Terörle mücadele bir merkezden yönetilmeli18 Ocak 2017
Teröre karşı bir olalım, iri olalım, diri olalım!11 Ocak 2017
Atatürk’ün yaşayan son askeri idam istedi08 Ocak 2017
"Kendi Pisliklerinde Boğulacaklar"06 Ocak 2017
"Millet olarak Allah'ın izniyle terörizme boyun da eğmeyeceğiz, diz de çökmeyeceğiz"05 Ocak 2017
İzmir'de adliye yakınlarında patlama05 Ocak 2017
TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ02 Ocak 2017
ALÇAKLAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK02 Ocak 2017
FETÖYÜ KORUYANLARA KURUÇAY’DAN ÜLTİMATOM02 Ocak 2017
Hainlerin başına gök kubbeyi yıkacağız01 Ocak 2017
Hiçbir Terör Saldırısı Türk Milletini Korkutamayacaktır01 Ocak 2017
İSTANBUL'DA TERÖR01 Ocak 2017
Buralardan imar geçmez, kaçak kata izin verilmez29 Aralık 2016
MHP:Terörle Mücadelede Hükümete Tam Destek Veriyoruz25 Aralık 2016
TERÖR ÖRGÜTLERİ TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ DÜŞMANLIĞI ÜZERİNDE İTTİFAK ETMİŞLERDİR23 Aralık 2016
Şehitlere Saygı, Teröre Lanet Yürüyüşü"23 Aralık 2016
El-Bab gazilerine geçmiş olsun ziyareti..22 Aralık 2016
MHP'Lİ ERHAN USTA: BAŞKA SUİKASTLARDA OLABİLİR22 Aralık 2016
TSK'dan Fırat Kalkanı açıklaması21 Aralık 2016
"Münferit bir olay gibi değil örgütsel bir şey gibi duruyor"20 Aralık 2016
Yüksekova ve Cizre "Kahrolsun PKK" Sloganlarıyla İnledi19 Aralık 2016
Biz Hep Birlikte Türk Milletiyiz19 Aralık 2016
Milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz…19 Aralık 2016
MHP İstanbul'dan Şehitlere Saygı Yürüşü18 Aralık 2016
Devlet Bahçeli'den Kritik Uyarı!18 Aralık 2016
"Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz"18 Aralık 2016
MHP'den Fırat Kalkanı açıklaması18 Aralık 2016
“Türk Milleti Hesap Soracaktır”17 Aralık 2016
Teröre Diz Çökmeyeceğiz17 Aralık 2016
Kayseri'de terör saldırısı17 Aralık 2016
İSTANBUL'DA TERÖRE LANET ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ14 Aralık 2016
SİYASİ PARTİLERDEN TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK MESAJI14 Aralık 2016
HDP’li Demirel tutuklandı14 Aralık 2016
Çankaya’da bir ilk! 3 lider ortak açıklama yapıyor14 Aralık 2016
Şehitler tepesine ziyaretçi akını14 Aralık 2016
Liderler Teröre Karşı Çankaya'da Buluştu14 Aralık 2016
STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama 14 Aralık 2016
Terör Bir İnsanlık Suçudur13 Aralık 2016
MHP Ankara'dan Çevik Kuvvet’e ziyaret13 Aralık 2016
KANDİL’E TÜRK BAYRAĞINI DİKİN13 Aralık 2016
MHP'li Karataş, Terörü lanetledi,12 Aralık 2016
"TERÖRÜ KENDİ BATAKLIĞINA GÖMECEĞİZ"12 Aralık 2016
"Bunları döktüğü kanla boğarız"12 Aralık 2016
'YILMAYACAĞIZ, KORKMAYACAĞIZ, SİNMEYECEĞİZ'11 Aralık 2016
TERÖRÜ TAMAMEN YOK ETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK11 Aralık 2016
Türk milleti bu kahpeleri döktükleri kanda boğacak11 Aralık 2016
İstanbul’daki Alçak Terör Saldırısını Lanetliyoruz!11 Aralık 2016
YERLE YEKSAN OLACAKLAR11 Aralık 2016
38 EVLADIMIZ ŞEHADETE ERDİ /'Oklar PKK'yı gösteriyor'11 Aralık 2016
İstanbul Beşiktaş'ta patlama11 Aralık 2016
Fetö’ye karşı birlik çağrısı 08 Aralık 2016
"BURASI TERÖRİST HÜCRESİ DEĞİLDİR"06 Aralık 2016
ÜLKÜ OCAKLARI'NIN TÜRKEŞ SERGİSİNE SALDIRI27 Kasım 2016
MHP'den Suriye'deki saldırı için ilk açıklama24 Kasım 2016
Adana'da patlama!24 Kasım 2016
Hulusi Akar Ermeni vekile haddini bildirdi!20 Kasım 2016
HDP’Lİ TERÖRİSTLERİ CHP SAVUNUYOR11 Kasım 2016
Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur.”10 Kasım 2016
Diyarbakır'da patlama! Şehit ve yaralılar var04 Kasım 2016
Semih Yalçın: Yeni bir darbeyle karşılaşabiliriz20 Ekim 2016
Gaziantep Mhp’den teröre tepki…16 Ekim 2016
"PKK'NIN 'DON LASTİĞİ"14 Ekim 2016
BU TERÖR BİTECEK BAŞKA YOLU YOK10 Ekim 2016
PKK’yı lanetliyoruz, devletimizin yanındayız09 Ekim 2016
İnegöl Ülkü Ocakları’ndan “Kara Leke 15 Temmuz” tepkisi09 Ekim 2016
Hiç kimse 15 temmuz yaşanmamış gibi hareket edemez05 Ekim 2016
TEMİZLİK EVİN İÇİNDEN BAŞLAR..!03 Ekim 2016
Ülkücü Şehidimiz Recep Haşatlı ve oğlu Mustafa Haşatlı... 03 Ekim 2016
MHP MANİSA İL BAŞKANINDAN SERT AÇIKLAMA 02 Ekim 2016
AMAÇLARI TÜRK-KÜRT ÇATIŞMASI ÇIKARMAK27 Eylül 2016
MHP'den terörle mücadeleye tam destek13 Eylül 2016
MHP'li Erkan Akçay'dan Öcalan Tepkisi13 Eylül 2016
OHAL Kanunu FETÖ'ye Yönelik Olduğu Kadar Diğer Terör Örgütlerini de Kapsamaktadır07 Eylül 2016
Darbelerden en çok zarar gören MHP'dir31 Temmuz 2016
Ordu Bütün Hainlerden Temizlenmelidir25 Temmuz 2016
‘DARBECİLER GELİRSE ÇATIŞIRDIK’23 Temmuz 2016
Temizlemeniz için illa darbe mi olması gerekiyordu?23 Temmuz 2016
Genelkurmay'dan 15 Temmuz açıklaması19 Temmuz 2016
BAŞBAKAN YILDIRIM: 161 ŞEHİDİMİZ VAR16 Temmuz 2016
MİLLETİMİZ DEMOKRASİ VE CUMHURİYETE SAHİP ÇIKTI16 Temmuz 2016
"Büyükşehir Kanunu Terörü Tırmandırdı"15 Temmuz 2016
Fransa yine kana bulandı... 15 Temmuz 2016
Atatürk Havalimanı'nda patlama28 Haziran 2016
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRE KARŞI AYAKTA !09 Haziran 2016
TÜRKİYE'NİN TERÖRLE MÜCADELESİ GÜÇLENDİRİLMELİDİR07 Haziran 2016
BAŞKAN EVCİL'DEN ACİL TERÖR ÖNLEM PAKETİ07 Haziran 2016
ALMANYA'YA TEPKİLER DİNMİYOR03 Haziran 2016
Şehit Cengiz Akyıldız'ın katiline müebbet30 Mayıs 2016
"Hani ABD bizi PYD, YPG konusunda anlamıştı"27 Mayıs 2016
Terörün Dokunulmazlığı Olmaz!19 Mayıs 2016
İstanbul Sancaktepe'de patlama12 Mayıs 2016
Bursa'da patlama! Ölü ve yaralılar var27 Nisan 2016
Şehidin Vasiyeti: "Sağ Elinizle Cenazemde Bozkurt Yapın!"27 Nisan 2016
Üç parti 'dokunulmazlıkta' anlaştı14 Nisan 2016
Felaket geliyorum diye diye geldi11 Nisan 2016
Devlet aklının işlemediği bir dönemi yaşıyoruz08 Nisan 2016
KÜRT GÖRÜNÜMLÜ ERMENİLER08 Nisan 2016
Terörle Mücadele yeniden terörle müzakereye mi dönüşüyor?07 Nisan 2016
Milyonları İlgilendiren Skandal!06 Nisan 2016
Memleketi yangın yerine çeviriyorsunuz06 Nisan 2016
İt (Demirtaş)Ürür Kervan Yürür06 Nisan 2016

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH