Taşer’den pankart şov: Çare MHP!

05 Mart 2014
1172 Haber Okunma   0 Haber Yorum

İzmir’deki olumsuzlukları sloganlaştırıp pankartlara yazdıran Milliyetçi Hareket Partisinin İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, rakiplerini dev pankartlarla vurmaya hazırlanıyor.

“10 yıldır İzmir’e çivi çakmayanlar, geçmişte yapılanları kendininmiş gibi sunanlar ve devlet yatırımlarını yerel yatırımmış gibi anlatanlar, sizin siyasi namusunuz, İzmir’e saygınız ve sevginiz yok mu?” Diye seslenen Murat Taşer hazırlattığı pankartlar için şunları söyledi; “Belediyenin kaynaklarını kendi seçim bütçesine dâhil eden Kocaoğlu sen bizi Tokat’an mı geldi sandın? Biz Eşrefpaşa hastanesinin kaç yılında ve kimler tarafından İzmir Belediyesine kazandırıldığını biliyoruz!

 
O FİDANLARI BİZ ABDÜL BATUR’LA DİKTİK
Doğal yaşam parkına 1 milyon fidanı Abdül Batur Bey ile birlikte diktik? Atık su arıtmada da Büyük Kanal Projesini biz gerçekleştirdik, sen o zaman neredeydin? İzmir’i sorunlara boğdun, attığın asfalt Bursa’da atılandan az! İzmirliyiz yaparız, diye bir de slogan üretmişsin, tamam biz İzmirliler yaparız, yaparız da sen yapamazsın, yapamadın, yapamıyorsun!
 
İZMİR DOĞRUSUNU ÖĞRENECEK
Benim hemşehrim trafik sorunu yaşıyor, otopark sorunu yaşıyor, sen eskortlu arabalarla rahat seyahat ediyorsun. Şimdi insanımız, benim esnafım, benim işçim, memurum, benim köylüm yani benim bütün hemşehrim doğrusunu öğrenecek, Dorusu MHP, Doğrusu Murat Taşer” dedi.
 
PTT’LERİ SEN AÇMA YENİ BAKAN AÇSIN
Birbirinden farklı sloganlardan oluşan yaklaşık 25 adet dev pankartı İzmir’in bir çok yerinde kullanarak İzmirlilere ve rakiplerine mesaj vermeyi düşünen Taşer, AKP adayı Binali Yıldırm içinse şunları söyledi; “Hükümet projelerini yerel proje gibi sunduğu yetmiyormuş gibi devlet dairesi açılışı yapıyor. AKP adayı bir bakıyorsunuz PTT şubesi açıyor, bir bakıyorsunuz bir başka devlet dairesi. Ya hu bırakın da hülleci bakan, yani yeni ulaştırma bakanı yapsın bu açılışları, siz İzmir’e yapacağız deyip de hala göremediğimiz 35 projenizin açılışını yapın?


 
MHP Adayı Murat Taşer’in yakın zamanda İzmir’in her yerinde görülecek dev pankart sloganlarının her birinde kullanılan ortak ifadelerse “Çare MHP”, “Şimdi MHP”, “Doğrusu MHP” olarak dikkat çekiyor. Taşer’in öne çıkan sloganlarından bazıları şu şekilde: “Trafik sorunu çözülmedi. Ne AKP, Ne CHP… Çare MHP”, “Büyük Kanal Projesi Daha Önce Yapıldı. Doğrusu MHP”, “Andımız Yeminimizdir. Hep birlikte Okuyacağız. Çare MHP”
http://egedesonsoz.com

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber