TOYUN KUTLU OLSUN TÜRKMEN BEYİ!

14 Mart 2018
382 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Meselelerimiz hakkında “Devlet Bey ne diyor?” diye herkes ona sadece kulak değil, aynı zamanda da gönlünü veriyorsa;fikirleriyle ülkenin önünü açıyorsa ve partimizi olmazsa olmaz bir konuma taşıdıysa, bizimde Liderimize bağlılığımızı ortaya koymamız gerekiyor.

Türkiye bir bakıma siyasi partiler mezarlığı…

Kim bilir kaç tane devlet umuru görmüş siyasi partiden artık bahsedilmiyor bile. Bunların içinde tabela partisi konumuna düşen de var, mezarının nerede olduğu bilinmeyen de…

DP, AP, ANAP, DYP, MNP, MSP, RP ve DSP bunlardan sadece bir kaçı…

Bütün bu yığının içinde, her dönem siyasi sorumluluklarının bilincinde olarak yaşayan ve varlığını hissettiren MHP diye gerçek de var.

Hem de üzerine yapılan onlarca taarruza ve siyasi suikasta rağmen.

Türk Milletinin öz ve kök değerlerinden çıkmış, Türk Devletini kuran iradenin aynası bir hareket, MHP. O yüzden Türk Milletinin ve Devletinin olmazsa olmazlarından biri..

Bu yönüyle de tartışmaya kapalı.

Fakat MHP’nin konumlandırılmasında liderlerinin hiç mi payı yok?

***

Rahmetli Başbuğumuz ayrı bir konu.

Lakin 1997 Kongresinden Sayın Genel Başkanımızın kazanan olarak çıkmaması halinde neler olurdu hiç düşündünüz mü?

Ben söyleyeyim; “yukarıda saydığımız kabir ehli patilerden olurduk.”

Şöyle bir düşünelim, kaç saldırıdan, kaç plandan ve kaç operasyondan dimdik çıktı MHP? Kaç zorluğa direndi ve kaç düşmanla savaştı?…

Soruyu bir de şöyle soralım, bizler için mukaddes bir çatı olan Milliyetçi Hareket Partisi’ni dimdik ayakta tutan kim oldu? En kötü günlerimizde “çelikten iradesini” ortaya koyup bizi ayakta tutan kimdi? Hepimizin umudunun tükendiği zamanlarda bize dualarla seslenen ve bizlere yeni umutlar yükleyen kimdi? Tek başına kalsa da, etrafımız çepeçevre sarılsa da bizi her türlü cendereden çıkarıp bugünlere getiren kimdi?

Elbette Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi!…

***

Bugün Türk Milliyetçiliği meşruiyetini her alanda kanıtladıysa, bizlere kimsenin söyleyeceği bir tek sözü bulunmuyorsa ve herkes Bozkurt işareti yapmak için sıraya girdiyse; fikrimizle kurulan devletin geleceği yine fikrimizle şekillendiriyorsa ve Liderimizin iradesi olmadan hiç kimse adım atamıyorsa; bize şükür, bize dua ve bize “sadakat” gerekir!”

Meselelerimiz hakkında “Devlet Bey ne diyor?” diye herkes ona sadece kulak değil, aynı zamanda da gönlünü veriyorsa;fikirleriyle ülkenin önünü açıyorsa ve partimizi olmazsa olmaz bir konuma taşıdıysa, bizimde  Liderimize bağlılığımızı ortaya koymamız gerekiyor.

Ve şimdi bir kavşak noktasındayız, Lider Bahçeli’nin MHP’si 18 Mart 2018 Pazar Günü Türk Milletinin ve Türk Devletinin tarihinde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor… Gelin bu sayfada duayla, coşkuyla ve omuz omuza yerimizi alalım. Lider Bahçeli hedefi göstersin bizler de koşar adım ilerleyelim…

Toyun Kutlu Olsun Türkmen Beyi!… Liderliğindeki yirminci yılın güneşimiz olsun!

 
Cumhur BULUT

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber