Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

TERÖRİSTLERİ TEMİZLEYECEĞİZ
16 Ekim 2019
Bu haber 447 kez okundu
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Barış Pınarı Harekatı’nı başlatmasıyla dağılma sürecine giren PKK’lı ve YPG’li teröristlerin sıcak takiple izlenerek imha edilebileceğini söyleyen MHP milletvekili Hidayet Vahapoğlu, askeri harekâtla elde edilen başarıların, kamu diplomasisi ve diplomasi yollarıyla desteklenmesinin önemine dikkat çekti.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Hidayet Vahapoğlu, TÜRKGÜN gazetesinden Bahadır Çoban’ın sorularını cevapladı.

SORU: Harekâtın beklenilenden hızlı ilerlemesini neye bağlıyorsunuz?

CEVAP: Harekât hızlı ilerliyor. Yanılmıyorsam 140 km’ye yakın bir genişlik, 30 km’ye yakın bir en söz konusu.
Burayı kontrol ederek Türk ordusu ilerliyor. Bunu şuna bağlamak lazım. Türk ordusu uzun süredir terörle uğraşan bir ordu, dolayısıyla diğer ülkelerin ordusu gibi ihtiyaç duyulduğunda sefere gönderilen bir ordu değil.
1984’ü baz alırsak eğer, günümüze kadarki süre içerisinde teğmenliğinden başlayıp bugün general olan ya da astsubaylığından başlayıp bugün kıdemli başçavuş rütbesindeki insana kadar ordunun profesyonel kadrosu bu konularda eğitimli.
Şu anda oraya askeri müdahale yapılmasına gerekçe teşkil eden gerçekler de bizim ordumuzun, askerimizin motivasyonunu yükseltiyor.
Neden?
Türkiye’nin artık bu beladan kurtulması lazım.
Bu da ciddi bir motivasyon etkisi oluşturuyor.
Evet, harekât hızlı gidiyor.
İnşallah da sıkıntısız bir şekilde biter.
Aynı zamanda askeri harekâtla elde ettiğimiz başarıları kamu diplomasisi ve diplomasi yollarıyla desteklememiz de çok önemli.

“SIRA İMHA ETMEYE GELDİ”

Terör örgütü PKK’nın Türkiye’nin güvenli bölge olarak belirlediği alanın dışına doğru kaçtığı gözleniyor. Türk ordusu terörle mücadele için bu hattın aşağısına geçer mi?

Aslında şu anda hükümet ne yapar onu bilmiyorum ama Türkiye’nin aşağı inmesi lazım.
Bu inme zaten bir işgal hareketi değil, Türkiye’ye o bölgeden yönelik tehdidin bertaraf edilmesi.
Şimdi güvenlik konseptleri hep değişti.
Düne kadar tehditleri kendi ülkemizin içerisinde karşılıyorduk.
Ancak yabancı ülkelere bakacak olursak, örneğin Amerika Birleşik Devletleri, örneğin Rusya bu konuda dünya gündemini sürekli meşgul eden ülkeler olarak, sınırlarından binlerce kilometre ötede yuvalanan ve kendilerine zarar verme ihtimali olan örgütleri yok etmek üzere silahlı tedbir alıyorlar.
Bizim sınırımızdan taş atsalar Türkiye’de bir insanın kafasına değiyor. Böyle bir ortamda bizim “içeriyi temizledik” deyip oturma gibi bir durumumuz olamaz.
Nitekim bu harekât başlamadan önce münferit zamanlarda ve başladıktan sonra sıklıkla karşılaştığımız gibi havan topuyla ülkemize ve sivil vatandaşlarımıza yönelik saldırılara şahit olduk.
Bunlar terörist olduğu için sivil ya da üniformalı olması fark etmiyor, basın mensuplarına bile saldırabiliyorlar.
Niye? Çünkü basın mensuplarının onların düzmece haberlerinin perde gerisini dünyaya sunabilme imkanları var.
Dolayısıyla harekatı daha aşağılara indirme hususunu bu askeri operasyona karar veren merciler belirleyecektir.
Takip etmek suretiyle, sıcak takip diye literatüre girmiş bir terminolojinin gereğini yaparak imha etmeleri söz konusu olabilir.
Çünkü terörle mücadelenin iki genel esası vardır: Biri ıslah etme, topluma karıştırma, onun çevreye zarar vermesini bu şekilde engelleme, ikincisi ise imha etmektir.
Büyük devletler, geleceğini düşünen devletler eline silah almış bir örgütü ıslah etme peşinde koşmaz ki bunun mümkün olmadığını biz gördük. Bu sefer sıra imha etmeye gelmiştir, kaçtıkları yere kadar kovalamak gerekir.

“BİLİNÇLİ BİR PROPAGANDA UYGULAMASI”

Türkiye’nin terörle mücadele konseptiyle yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı’nın Batı basınında bir Türk- Kürt savaşı olarak sunulmasına ne diyorsunuz?

Bu tamamen bilinçli bir propaganda uygulaması. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve Türkiye’de yaşayan, soyu, etnik mensubiyeti ne olursa olsun insanların kendini Kürt olarak tanımlayan kesimle herhangi bir sorunu bulunmamaktadır.
Böyle bir sorun hukuken de yoktur, kişilerin zihinlerinde de yoktur. Bu operasyon herhangi bir etnik gruba karşı değil, terör üreten yapılara karşı yapılmaktadır.
Nitekim PKK açıklamalarında diyor ki bizim içimizde Arap var, şu var, bu var. O zaman bu tezleri tamamen çürümüş oluyor. Bu tezi çıkaran kaynaklar, yurt dışındaki yabancı ülke kaynakları. Türkiye üzerinde belli hedefleri olan ülkelerin kaynakları.
Bunlar bizim uluslararası zeminde sıkıştırılmamız için yapılıyor. Ben burada bir şeyin altını çizmek istiyorum.
2003’te meclisten çıkan bir yasa var. 4963 sayılı yasa. Bu yasa ile kamu diplomasisi adına yürütülecek planlama ve uygulamayla ilgili istihbarat toplayan, yani psikolojik harekat istihbaratı yapan birimler kapatılmıştır.
Dolayısıyla Türkiye’de bu konuda hukuki olarak çok ciddi bir boşluk var. Şu anda Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki İletişim Başkanlığı da bu görevi yapamamaktadır. Niye bunu söylüyorum?
Bunu söyleme sebebim, dünyanın inanmayacağı bir argümanı bize karşı kullanma cesareti buluyorlarsa buna karşı bir tedbirimizin olmadığındandır.
Türkiye’de etnik kökenine bakılmaksızın her vatandaşımız seyahat özgürlüğünde, mülkiyet özgürlüğünde, siyaset yapma özgürlüğünde, basın yayın imkânlarını kullanmada herhangi bir kısıtlamayla karşılaşmamaktadır.

Çeşitli uluslararası örgütlerden Türkiye’ye tepkiler ve yaptırım tehditleri geliyor. Türkiye dış politikada yalnızlaştırılıyor mu?

Bir terör örgütü Batılı devletleri bu kadar etkilediyse iki konuda eksiğimiz var demektir. Bir, kamu diplomasisi alanında; iki, diplomasi alanında. Ben diplomasi alanında bir eksikliğimizin olduğunu zannetmiyorum ama 2003’ten bu zamana kadar kamu diplomasisi alanında çok ciddi bir boşluk oluşturuldu.
Özellikle sosyal medya üzerinden insanların sinir sistemini bozacak hale getiriyorlar. Bunu önleyici derken sosyal medya imkanları kısıtlansın, durdurulsun falan demiyorum ama buna karşı, bizim maruz kaldığımız saldırıya karşı planlı olarak karşı koyacak, devletin bir biriminin olma zorunluluğu var.
Devlet çapında bunu planlayacak, uygulatacak, uygulamayı koordine edecek, kontrol edecek ve devletin başına, Sayın Cumhurbaşkanına bu konudaki gelişmeleri arz edecek bir mekanizmaya ihtiyaç var. Türkiye’yi hasım görenlerin hangi adımları attığı ya da muhtemel adımların ne olduğunu önceden tespit edecek kadrolara ihtiyacımız var. İvedilikle bu boşluğun doldurulması lazım.

“TERÖRİSTLERİ TEMİZLEYECEĞİZ”

Suriye içerisinde operasyonlar ilerledikçe rejim güçleriyle Türk ordusunun karşı karşıya gelme ihtimaline nasıl bakıyorsunuz?

2011 yılından itibaren, olayların patlak verdiği tarihten itibaren Esad kendi açısından akıllı bir politika izledi. Her ne kadar diliyle Türkiye’ye sataşmada bulunsa bile Türk ordusunun karşısında bir cephe açmayı düşüneceğini zannetmiyorum. Çünkü o zaman iş farklı bir mecraya girer. Biz teröristi kovalıyoruz. Bize yönelen silahları, saldırıları susturmaya çalışıyoruz. Niye Suriye’deyiz?
Ülkemizin güvenliği için. Ama Esad Türk ordusunu doğrudan karşısına alır ise o zaman dünyaya izah edebileceği hiçbir gerekçe bulunmaz. Çünkü biz Esad’ın ordusu ile savaşmaya girmedik, biz teröristi yok etmeye girdik. Biz terörle mücadele ediyoruz.
Esad eğer Türkiye’ye karşı öyle bir cephe alırsa kendi ipini çekmiş olur, bunun hiçbir haklı gerekçesi olamaz.
Esad itibarını korumayı düşünüyorsa kendi ülkesinde terörist grupları barındırmaması lazım. Barındırmasının sebebi zayıflığı ise, bu konuya zaman, asker veya mühimmat ayıramıyor ise o zaman bu temizliğe seyirci kalması lazım.
Biz Suriye’ye herhangi bir işgal için, orayı kendi topraklarımıza katmak için falan girmedik. Teröristleri temizleyeceğiz, geri çekileceğiz.

“FATURAYI BİZE KESEMEZLER”

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın PKK’lı teröristlerin DEAŞ militanlarını serbest bıraktığı yönünde bir açıklaması oldu. Türkiye uluslararası kamuoyunda zan altında bırakılmak mı isteniyor?

PKK’nın bunu yapması ihtimal dâhilindeydi. Çünkü IŞİD, DEAŞ ya da DAEŞ militanlarını Amerika Birleşik Devletleri bunlara emanet etti. Bunların önemli bir kısmı da sakalını keserek PKK safına katıldı. Bakın bu gözden kaçmasın, İngiliz televizyon kanallarından birisi Amerikalıların kamyonlarla tırlara yüklediği IŞİD elemanlarını PKK’lılara teslim ettiğinin görüntülerini yayınlamıştı. Şimdi bunlar, bunların saflarına katıldı.
Bu teröristler bize karşı bir tezgah olarak kullanılabilir ancak şu anda biz oranın sorumlusu değiliz. Ayrıca IŞİD denilen grup İsrail’in ve Amerika Birleşik Devletleri’nin kontrolündeki bir grup. Bunu dünyanın gizli servisleri biliyor.
IŞİD teröristleri yaralandığı vakit gidiyor İsrail topraklarında tedavi oluyor, İsrail’den ilaç yardımı alıyor, İsrail’den tedavi desteği alıyor, muhtemelen mühimmat alıyor. İsrail’in arkasında kim var, ABD var. Bunun faturasını bize kesemezler.
Bunun için de bizim dünyayı doğru bilgilendirmemiz lazım. Yani kamu diplomasisi derken dezenformasyonlara izin vermememiz lazım. Onun için bir doğru bilgilendirme kanalının işletilmesi lazım. Önüne gelenin ekranlarda yorum yapmaması lazım. Haber anlamında söylüyorum.
En azından o haberleri yapacak personelin de eğitilip gönderilmesi lazım. Dün pazar yerinde domates, biber fiyatlarını haberleştiren muhabir bugün sınırdan yayın yapıyor. Her şeyin bir ihtisas alanı var.

“KIBRIS’TA TÜRK KANI AKTI”

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın Barış Pınarı Harekatı’na yönelik olumsuz açıklamaları oldu ve siz de sosyal medya hesabınızdan kendisine tepki gösterdiniz…

Kafa kirliliği maalesef çok geniş bir kesimi kapsamış durumda. 1973 yılında yanılmıyorsam Mustafa Akıncı, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nden mezun. 1974 yılında Kıbrıs’ta ve Lefkoşa’da. Ben attığım tweette 1974’te neredeydin diye sordum. Hiçbir yerde yok. Muhtemelen dehlizlerde, sığınaklarda saklanıyor. Muratağa’da, Sandallar’da ve Atlılar köylerinde soykırım yapıldı. Kıbrıs halkı Beşparmakların sırtını aşıp Girne’ye giremiyor.
Kıbrıs halkına 1963 anayasasıyla verilmiş olan haklar kullandırılmıyordu. Sampson orada EOKA’nın lideri olarak ENOSİS’i uygulamak üzere gelmişti. Makarios hakeza aynı şekilde. Bütün bunları unutup çıkıp o yorumu yapması kabul edilebilir bir şey değil.
Bu yorumu yapan herhangi bir insan olmuş olsa güler geçersiniz. Cahil dersiniz. Ama bu insan yıllarca siyasetin içerisinde bulunmuş, 74 harekatından sonra Meclis’e alınmış, sonra Lefkoşa Türk kesiminde belediye başkanlığı yapmış ve bugün de siyasetin aktif aktörlerinden birisi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı. Evet, Kıbrıs’ta kan aktı.
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan askerlerimiz Kıbrıs’taki soydaşlarımızın rahatı, güveni, huzuru için kanlarını akıttılar. Bugün Kıbrıs’a barış gelmiş ise sulh gelmiş ise insanlar rahat yaşayabiliyorsa o günkü harekâta, o günkü şehitlerimize ve oradaki çatışmalarda gazi olan kardeşlerimize borçlu olduklarının idrakinde olması lazım.
Maalesef bazı insanlar var ki bu kişilerin idrak yoksunluğu ve zafiyetleri temsil ettikleri ya da yönettikleri halkların, milletlerin felaketine sebebiyet veriyor.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
En az etkilenen ülkelerden biriyiz04 Eylül 2020
'Türk müziği abidedir, ciddi kültür ister'30 Ağustos 2020
Uluslararası hukuk Türkiye'nin yanında29 Ağustos 2020
Türk Gençliği sahipsiz değil28 Ağustos 2020
Feti Yıldız: ‘Ruhsatlı silahımı alıp hemen sokağa fırladım’14 Temmuz 2020
Çiftçiye destek şart10 Mayıs 2020
Tunç Soyer, tam bir hayal kırıklığı09 Mart 2020
Türkiye, cüretkâr düşmanın elini kolunu kırmalı02 Mart 2020
Türk’e Kefen Biçilmez!01 Mart 2020
Kayseri için çalışıyoruz24 Şubat 2020
Fotoğraf vermek için değil, hizmet için varız15 Şubat 2020
İnsanlık huzura muhtaç27 Ocak 2020
Atilla Yılmaz: Nerede kaldı o eski sanatçılar15 Aralık 2019
Yeşil sahalardan Meclis sıralarına: Saffet Sancaklı12 Aralık 2019
YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ VE FETÖ İLE MÜCADELE29 Kasım 2019
DÜNYA NEREYE GİDİYOR, ESAD’LA GÖRÜŞÜLMELİ Mİ?28 Kasım 2019
BU PROJENİN HAZIRLAYICISI KİMLER? OYUN BÜYÜK27 Kasım 2019
CHP'ye Atatürk'ün ahı tuttu26 Kasım 2019
İlk dört maddeyi koruyan kudretli başkanlık07 Kasım 2019
'Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'ne ilk adım06 Kasım 2019
ESAD İLE GÖRÜŞÜLSÜN MÜ? (SURİYE DOSYASI)25 Ekim 2019
"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"17 Temmuz 2019
Terörün eteğine tutunanlar artık susmalı17 Temmuz 2019
KÜSKÜNLER İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI07 Haziran 2019
İstanbul, zillete teslim edilemez01 Haziran 2019
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH