Ana Sayfa > EĞİTİM

Şivan Perver'leri değil, vatanperverleri dinleyin!
21 Kasım 2013
Bu haber 1379 kez okundu
Diyarbakır’da yaşanan rezaleti, Türk ve Türkiye düşmanlarını baş tacı yapanları, şehitlerimiz, gazilerimiz ve büyük Türk milleti adına Türkiye Kamu-Sen tarafından Ankara Kızılay meydanında dün düzenlenen mitingle protesto edildi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ’NİN EŞ BAŞKANI, BOP’UN SINIRLARINI KENDİ ELLERİYLE ÇİZMEKTEDİR
 
Yoğun katılımın olduğu mitingde konuşanKonfederasyon Genel Başkanı İsmail Koncuk, “Artık ülkemizde bölünmeyi talep etmek demokrasi, teröristleri baş tacı yapmak kardeşlik olarak kabul edilmektedir” dedi. Koncuk, “Ülkemiz çok zor bir dönem yaşamakta, Türk milleti acı bir imtihandan daha geçmektedir. Tarihin hiçbir döneminde ihanet böylesine aleni olmamış; bir ülke, idarecileri eliyle uçuruma sürüklenmemiştir.  16 Kasım 2013 tarihinde bu ülkenin Başbakanı, iktidarı olduğu ülkeyi bölmek isteyenlerle el ele, kol kola girmiş, Kürdistan bayrakları eşliğinde bölünme şarkıları söylemiştir. 
 
Yıllarca dağlarda on binlerce şehit vererek koruduğumuz vatanımız davulla, zurnayla, şarkıyla, türküyle bölünmektedir. Bir süredir terör örgütünün ve onun iş birlikçilerinin dümen suyuna girilmiş, Türklüğe savaş açılmış, milletimizin arasına nifak tohumları saçılmıştır. İktidarı eleştirenleri terörist olarak gören, gençlerimizi ahlaksızlıkla suçlayan, Türk’üm demeyi suç sayan anlayış, ülkemizi tehlikeli bir cepheleşmenin kucağına itmiştir.
 
Artık ülkemizde bölünmeyi talep etmek demokrasi, teröristleri baş tacı yapmak kardeşlik olarak kabul edilmektedir. Habur olayı ile başlayan, Oslo görüşmeleriyle devam eden, terörist başıyla yapılan müzakerelerle ivme kazanan rezalet, Diyarbakır’da Kürdistan Eyaleti’nin dillendirilmesiyle son aşamasına gelmiştir. Bundan sonraki aşama, AKP iktidarının Kürdistan’ın özerkliğini resmen tanıması ve federalizmin ilan edilmesi olacaktır.  Büyük Ortadoğu Projesi’nin eş başkanı, BOP’un sınırlarını kendi elleriyle çizmektedir.” Dedi.
 
BU MİLLET, ARTIK TİTREYİP KENDİNE GELMEK ZORUNDADIR
 
Genel Başkan İsmail Koncuk, yaşanan tüm bu gelişmelerin şehitlerimizin kemiklerini sızlattığını söyledi. Koncuk, “Diyarbakır’da, sözde kardeşlik adına, ülkenin temellerine dinamit koymayı amaçlayan, tüm hainler bir araya gelmiş ve adeta gövde gösterisi yapmışlardır. İktidar, “Türkiye, Kerkük’e karışırsa biz de Türkiye’ye karışırız” diyen, Türkmenlere adeta soykırım uygulayan, PKK’ya her türlü desteği sağlayarak üzerimize salan zat ile el ele Türkiye’yi bölme romantizminin doruklarına çıkmıştır.
 
Ülkeyi bölme sevdalıları, Diyarbakır’da bir araya gelmiş, Şivan Perver’in teröristler için söylediği şarkılar eşliğinde, bir birlerine ikram ettikleri meşe dallarıyla bezenmiş bölünme yollarında el ele yürümüşlerdir. Bu tablo Türk milleti için tam bir ibret vesikası olmalıdır. Bu millet, artık titreyip kendine gelmek zorundadır. Türkiye’ye ve Türk milletine küfürler yağdıranların baş tacı edildiği bu dönemde yaşananlar tüm şehitlerimizin kemiklerini sızlatmış, şehit yakınlarımızı yasa boğmuştur.
 
PKK’nın ilk silahlı eylemini gerçekleştirdiği 1984 yılından bugüne değin, meydana gelen terör olayları asker, polis, sivil 30 bin vatan evladının canına mal olmuş, 20 binden fazla güvenlik görevlisi ve 13 bin dolayında sivil de yaralanmıştır. Madem birileri gelecek ve üniter cumhuriyeti, milli devleti pazarlayacaktı, on binlerce vatan evladı bir hiç uğruna mı can verdi? Hayır; şehitlerimiz, Başbakan’ın söylediği gibi bir hiç uğruna değil, millet, vatan ve Allah  yolunda şehit olmuştur. Bunu dahi anlamayan zihniyete yuh olsun!” dedi.
 
 
SİZ KİMSİNİZ; KAÇ KİMLİĞİNİZ, KAÇ KİŞİLİĞİNİZ, KAÇ GÖMLEĞİNİZ VAR?
 
Genel Başkanımız İsmail Koncuk bölünme sevdalılarına, “mahşer gününde, emanetime ne yaptınız?” diye soran şehitlerimize ne cevap vereceksiniz” diye sordu. Koncuk, “Ey gözünü koltuk hırsı bürüyen, bölünme sevdalıları! Yarın milletin içine çıktığınızda şehit analarının yüzlerine nasıl bakacaksınız? “Biz, oğlunun katilleriyle el ele, bu vatanı bölüyoruz.” diyebilecek misiniz? Ruz-u mahşerde şehitlerimiz karşınıza çıkacak ve “Emanetime ne yaptınız?” diye soracaklar. “Kanımla, canımla koruduğum vatanı ne uğruna, kimlere peşkeş çektiniz?” diyecekler.
 
Ey bugünün iktidar sahipleri, o gün geldiğinde şehitlerimizin yüzüne nasıl bakacaksınız? Biz, peşmergeyle, sana silah sıkanla, seni pusuya düşüren hainlerle birlikte aynı yolda yürüdük diyecek misiniz?  2011 yılında kamuoyuna “Oslo Görüşmeleri” olarak yansıyan terör örgütü, MİT pazarlıklarını “İspat etmeyen şerefsizdir.” diye yalanlayan siz değil misiniz? Ardından “Biz değil, devlet görüştü” ifadeleriyle kabul eden yine siz değil misiniz?
 
Daha bir buçuk yıl önce, teröre destek verdikleri gerekçesiyle BDP’li milletvekillerinin elini bile sıkmayacağını açıklayan siz değil misiniz? Bugün Diyarbakır sokaklarında bu kimselerle el ele dolaşan yine siz değil misiniz? İki yıl önce “Terör örgütüyle görüşen şerefsizdir, namussuzdur.” diyen siz değil misiniz? Siz kimsiniz; kaç kimliğiniz, kaç kişiliğiniz, kaç gömleğiniz var?” dedi.
 
KARDEŞLİK PROJESİ ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN BU OPERASYONUN BİR PARÇASI OLARAK, SUÇLULAR MASUM VE MAZLUM GÖSTERİLMEKTEDİR
 
Analar ağlamasın” diye başlayan sürecin, “Dediklerimizi yapmazsanız ananızı ağlatırız”a döndüğünü kaydeden Genel Başkan İsmail Koncuk, suçlunun cezasını çekmediği bir yerde, adaletin katledildiğini belirtti. Koncuk,  “Dünün bebek katilini bugün barış için bir umut haline getirenler, terör konusunda yaşanan bu karanlığın baş mimarlarıdır.  Daha bir yıl önce idam cezasının yeniden getirilmesini düşündüğünü açıklayanlar, ne olmuş da bugün vatan hainleriyle aynı sofrada buluşmuşlardır? “Terör örgütüyle görüşen şerefsizdir; namussuzdur.” diyenler bugün teröristle el ele mutlu aile fotoğrafları çektirmektedir.
 
Bir tarafta Başbakan, bir tarafta peşmerge başı, bir tarafta Türkiye’ye küfürler yağdıran, ağzından kan damlayan bir sözde şarkıcı, bir tarafta Şeyh Sait’in torunu, bir tarafta bu ülkenin iktidarına meşe dalını layık gören şahsiyetin oluşturduğu bu tablo, hangi şerefle, hangi namusla bağdaşmaktadır? İktidar, İmralı’dan her gün tehdit telefonları almaktadır. “Analar ağlamasın” diye başlayan süreç, “Dediklerimizi yapmazsanız ananızı ağlatırız”a dönüşmüş, iktidar ise bu tehditler karşısında adeta teslim bayrağını çekmiştir.
 
Kardeşlik projesi adı altında yürütülen bu operasyonun bir parçası olarak, suçlular masum ve mazlum gösterilmektedir. Suç ve ceza müessesinin işletilmediği bir yerde devletten söz etmek mümkün değildir.Suçlunun cezasını çekmediği bir yerde, adalet katledilmiş demektir.  Suçlu cezasını çekmeyecekse mazlumun hakkı, anaların gözyaşları ne olacaktır? Bu süreç, toplumu devletsizliğe, anarşizme ve bölünmeye götürür. Bilinmelidir ki, Türkiye Cumhuriyeti, Kurtuluş Savaşı’nda verdiğimiz binlerce şehidimizin ve onun öncesinde ve sonrasında kaybettiğimiz milyonlarca vatan evladının kanları üstünde yükselmiştir.” dedi.
 
İKTİDAR DİYARBAKIR’DA, TÜRK DÜŞMANLARIYLA KOL KOLA, TÜM TÜRKİYE’YE BÖLÜCÜLÜĞÜN DÜETİNİ DİNLETMİŞTİR
 
Genel Başkanımız İsmail Koncuk, bu milletin hiçbir ferdinin ihaneti affetmeyeceğini, on binlerce şehidin katiliyle aynı yolda yürümeyeceğinin altını çizdi. Koncuk, “Bu bakımdan Başbakan’ın Kürdistan olarak adlandırdığı Misak-ı Milli toprakları, bizler için canımızdan ve kanımızdan daha ileri bir değer ifade etmektedir. Hepimiz terörün bitmesini, akan kanın durmasını, bu topraklarda yaşayan herkesin dostça, kardeşçe, mutlu, huzurlu bir yaşam sürmesini arzu etmekteyiz.
 
Ancak akan kanın hainlerle, katillerle el ele, terör örgütleriyle pazarlık masasında durmayacağını da biliyoruz. Biz zaten bu ülkede yaşayan tüm vatandaşlarımızla kardeşiz. Ama teröristle, bölücüyle, hainlerle, katillerle kardeşlik kuracağımızı sananlar boşuna beklemesinler. Bu milletin hiçbir ferdi ihaneti affetmeyecek, on binlerce şehidimizin katiliyle aynı yolda yürümeyecektir. 
 
Sizin yol arkadaşlarınız, hainler, bölücüler, katiller, Türk düşmanları olabilir. Biz bu ihaneti asla kabul etmiyoruz.  Biz Şivan Perverlerle değil, vatan perverlerle beraber yürüyoruz! 
 
Kısacası “Kardeşliğe evet; kalleşliğe hayır!” diyoruz. Ne yazık ki Diyarbakır’da yaşanan bu rezalet, akl-ı selim tüm insanlarımızı derinden yaralamıştır.  Ne yazık ki Diyarbakır’da, Kürdistan naralarının atıldığı, üniter devlet yapımızın mezarının kazıldığı, federalizmin yol haritasının çıkarıldığı, İmralı’ya özgürlük provalarının yapıldığı, genel affın kapılarının aralandığı bir rezalete şahit olduk. Ne yazık ki iktidar Diyarbakır’da, Türk düşmanlarıyla kol kola, tüm Türkiye’ye bölücülüğün düetini dinletmiştir.
 
Bu kafayla giderse, iktidarın, Türk milleti korosunun sesini duyacağı günler de inşallah yakındır.  “ dedi.
 
HAMİT KÖSE: ŞEHİT AİLELERİ OLARAK HAKLARIMIZI HELAL ETMİYORUZ
 
Genel Başkan İsmail Koncuk’un ardından bir konuşma yapan Şehit Aileleri Dernekleri Federasyonu Başkanı Hamit Köse, yaşananların şehit ailelerini derinden yaraladığını söyledi. Suriye’de, Mısır’da ölenler için gözyaşları döküldüğünü  belirten Köse, ellerini kınalayarak askere gönderdikleri evlatlarının katilleriyle bugün yapılan pazarlıkları asla unutmayacaklarını söyledi. Barzani’nin kendi ülkesine ihanet eden birisi olduğunu söyleyen Hamit Köse, “Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının bu adama nasıl güven duyduğunu anlamakta zorlanıyoruz” dedi. Şehit Aileleri Dernekleri Federasyonu Başkanı Hamit Köse, yaşananlar karşısında şehit aileleri olarak bir kez daha ihanete uğradıklarını ve haklarını helal etmediklerini söyledi.
 
Yoğun katılımın olduğu protesto mitingimize, MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, MHP Osmaniye Milletvekili, Hüseyin Türkoğlu, MHP Kadın Kolları Genel Merkez yöneticileri, Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı Bircan Akyıldız, TESUD Genel Başkanı Emekli Korg. Erdoğan Karakuş, İlksan Genel Başkanı Tuncer Yılmaz, Türk Dayanışma Konseyine üye kuruluşların Başkan ve Yöneticileri, çok sayıda Sivil Toplum Örgütü Temsilcisi ve yöneticileri, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş,  Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Türk İmar-Sen Genel Başkanı Necati Alsancak, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Nazmi Güzel, Türk Haber-Sen Genel Başkanı İsmail Karadavut, Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Celal Karapınar, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz, Türk Emekli-Sen Genel Başkanı Osman Özdemir, Genel Merkez Yöneticileri, Şube Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer EĞİTİM Haberleri

Başlık Tarih
 
‘Liyakat ve adalet esas alınmalı’11 Ocak 2019
“KAHRAMANMARAŞ’IN DERSLİK SIKINTISI NE ZAMAN BİTECEK?”16 Aralık 2018
MİLLİ EĞİTİM’E ÜLKÜCÜ DAMGASI TARİKATLAR RAHATSIZ OLDU09 Aralık 2018
Türk Eğitim-Sen’den Andımızla ilgili MEB’in temyiz dilekçesine cevap03 Aralık 2018
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİN AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUYACAĞIZ22 Kasım 2018
ANALAR DOĞURUR, ÖĞRETMENLER YETİŞTİRİR21 Kasım 2018
MHP'den MEB'e "Öğrenci Andı Savunması" Tepkisi13 Kasım 2018
Danıştay Kararının Tartışılacak Bir Yanı Yok19 Ekim 2018
Bakan Selçuk'tan öğretmenlere mektup21 Temmuz 2018
Talip Geylan; Açıklanan Paket Güncellenmelidir 02 Mayıs 2018
İkinci öğretimde görev yapan öğretim görevlileri için kanun teklifi12 Nisan 2018
Bazıları Kendilerini İmtiyazlı Müslüman Olarak Görüyor09 Nisan 2018
TÜRK EĞİTİM SEN YÖNÜNÜ BELİRLEMİŞTİR.29 Mart 2018
PİCTES Öğretmenlerine MHP’den Müjde 15 Mart 2018
Öğretmenlerin Motivasyonu Bozulmamalı 08 Mart 2018
MHP'li Aksu, önlisans mezunları için kanun teklifi02 Mart 2018
Eğitimin hiç mi önemi yok?08 Şubat 2018
"Üniversite giriş sınavlarını kaldıralım"23 Aralık 2017
MHP'li Arzu Erdem'den sözleşmeli öğretmen çağrısı23 Aralık 2017
Kayıtta öncelik onların olacak29 Kasım 2017
Tokat'ta 'Fırat Çakıroğlu Fidanı' Gerginliği19 Kasım 2017
MHP'li Akçay: Atanamayan öğretmenler ve öğretmen açığı bir Milli Eğitim sorunudur16 Kasım 2017
Hangi doğruyu söylediysek sizden aldığımız güçle söyledik.13 Kasım 2017
BAŞKAN KAŞLI;TÜRK EĞİTİM-SEN KONGRESİNDE 12 Kasım 2017
UŞAK ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI;BASINDA ÇIKAN HABERLER ASILSIZDIR.06 Kasım 2017
Milli Eğitim Sistemi Hakkında Araştırma Önergesi 02 Kasım 2017
YENİ SINAV SİSTEMİNE TEPKİLER DİNMİYOR14 Ekim 2017
MHP'den sözleşmeli öğretmenlere eş durumu desteği14 Ekim 2017
MHP'li Erhan Usta: Böyle rezalet görülmedi12 Ekim 2017
Üniversiteye girişte yeni sistem belli oldu12 Ekim 2017
Eğitimde çözülmesi gereken onca sorun varken ...02 Ekim 2017
Bu yıl üniversite sınavı yapılacak24 Eylül 2017
Öğrenci yurtları yetersiz!!!21 Eylül 2017
MHP'li Erdem'den öğrencilere 'adab-ı muaşeret' dersi önerisi03 Ağustos 2017
Aladağ Yurt Yangını raporuna MHP şerhi01 Ağustos 2017
'Ülkücüleri bırakın, Üniversitelerimizdeki terörislere bakın'19 Haziran 2017
Ulusal Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Kongresi01 Mayıs 2017
NORM FAZLASI ÖĞRETMENLER İŞSİZ Mİ KALACAK?28 Şubat 2017
Atama bekleyen öğretmenlerin çağrılarına kulak verelim 22 Şubat 2017
Ülkücüden FETÖ'cü çıkmaz18 Şubat 2017
Türk Eğitim-Sen'liler ne zaman görevlerine iade edilecek?14 Aralık 2016
“Kazanılan seçimler iptal ediliyor”12 Aralık 2016
Öğretmenler icraat istiyor25 Kasım 2016
MHP Ankara'dan Öğretmenler Günü Mesajı23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLER BAŞIMIZIN TACIDIR23 Kasım 2016
İsmail Koncuk; Bir Misyon Sendikasıyız21 Kasım 2016
MHP'den eğitime tam destek17 Kasım 2016
Alan Değişikliğinden Anlamadığınız Nedir?26 Ekim 2016
Hala “Benim Adamım” Derseniz, Yenikapı Ruhunu Yaşatamayız!14 Ekim 2016
Tam gün eğitim sistemine katılıyoruz.05 Ekim 2016
“Sayın Bakanın Hesabında Bir Yanlışlık Var”03 Ekim 2016
Koncuk “Şu An Norm Fazlası Gibi Görünenler Esasen Norm İçinde Kalabilecektir.”23 Eylül 2016
İSMAİL KONCUK: 'BU YÖNETMELİK UCUBEDİR'04 Ağustos 2016
“AĞUSTOS’TA ATAMA YAPIN, SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK HÜLYASINDAN VAZGEÇİN”23 Haziran 2016
"Şubata kadar dersler boş mu geçecektir?"16 Haziran 2016
TÜRKİYE KAMU-SEN YİĞİT VE DİK DURUŞUN SESİDİR20 Nisan 2016
Koncuk’dan Nabi Avcı’ya Çağrı12 Nisan 2016
AHLAKİ YOZLAŞMA VE İŞSİZLİĞİ ÖNLEMEK İÇİN EĞİTİM ŞART!15 Şubat 2016
MHP’li Yılmaz'dan bürokratlara: Sizlerin de psikolojiniz bozulacak07 Şubat 2016
ÖĞRETMEN ADAYLARI DİKKAT: YARIN SON GÜN !07 Şubat 2016
MEB atanacak 30 bin öğretmenin branş dağılımını açıkladı 28 Ocak 2016
Koncuk: 100 bin öğretmen ataması mutlaka yapılmalı 21 Ocak 2016
YHS PERSONELİNİN HİZMET SINIFI DEĞİŞECEK Mİ?09 Ocak 2016
GÜCÜNÜZ ÜLKÜCÜLERE Mİ YETİYOR !08 Ocak 2016
Üniversitelerin Sorunu 'Bilim' Olmaktan Çıktı07 Ocak 2016
ÜNİVERSİTE KORİDORLARI KANDİL MAĞARALARINA DÖNDÜ30 Aralık 2015
'TERÖR ÖRGÜTÜ PKK ÜNİVERSİTELERDE YAPILANIYOR'28 Aralık 2015
Doğum Borçlanması Nedir?19 Aralık 2015
Hükümet ve Milli Eğitim Bakanı Eğitim Sistemini Enkaza Çevirdi25 Kasım 2015
Öğretmenlik, kara tahtayı ruhuyla aydınlatan nurlu bir sevdadır25 Kasım 2015
Dünyanın en itibarlı mesleği...23 Kasım 2015
Öğretmen karanlıkları yırtan tek meşalemiz23 Kasım 2015
EĞİTİM SİSTEMİ 'PARAN VARSA OKU' HALİNE GELDİ16 Kasım 2015
Vefalı Esnafa, Şehit Ailelerinden Teşekkür Ziyareti21 Ekim 2015
MHP'DEN ÖĞRETMENLERE MÜJDE !20 Ekim 2015
ÜLKE HIZLA KAOSA SÜRÜKLENİYOR 13 Ekim 2015
Ermeni Meselesini Hiç Bu Açıdan Okumadınız !13 Eylül 2015
OKULLARI İTİBARSIZLAŞTIRMAK İSTİYORLAR 06 Ağustos 2015
İSMAİL KONCUK: AYM BEKLENEN KARARI VERMİŞTİR24 Temmuz 2015
10 BİN ÖĞRETMEN ATAMASINA NE OLDU?20 Temmuz 2015
YUSUF BAŞ, ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ14 Haziran 2015
Erdoğan'ın mitingine talimatla öğrenci taşınacak 29 Mayıs 2015
TÜRK EĞİTİMSEN TEK YETKİLİ SENDİKA OLDU26 Mayıs 2015
AKP üniversiteleri PKK'ya teslim etmiştir.25 Mayıs 2015
'MİLLİ İRADE DİYENLERİN AMACININ MİLLİ İRADEYİ YOK ETMEK OLDUĞU APAÇIK ORTADA'20 Mayıs 2015
Topçu, DTCF'li Ülkücüleri Yanlız Bırakmadı07 Mayıs 2015
Öğretmenlere Uygulanacak Rotasyon Yönetmeliği Yandaşı Kayırmak İçindir27 Nisan 2015
Vural, KPSS Operasyonunun Asıl Amacını Açıkladı21 Nisan 2015
MHP'Lİ SEDEF: AKP REKTÖRLÜK SEÇİMİNİ DE SİYASETE ALET ETTİ18 Nisan 2015
Büyükataman: "Hacettepe Üniversitesi rektörü bir an önce aklını başına almalıdır"24 Mart 2015
HACETTEPELİ ÖĞRENCİLER PKK’YA KARŞI TEK YÜREK OLDU23 Mart 2015
Oktay Vural'dan sınavsız üniversite sözü15 Mart 2015
MHP’li Orhan’dan, YGS’ye girecek öğrencilere başarı mesajı.14 Mart 2015
"KANUN ÇIKARDILAR, ÜNİVERSİTELERDE HOCALAR KONUŞAMIYOR"20 Şubat 2015
Türk okullarını değil Doğu’daki PKK okullarını kapatın !14 Şubat 2015
Topcu: Bakanlığı Kapatın İnanın Okulları Müdürler ve Öğretmenler Daha İyi Yönetir13 Şubat 2015
'Vatandaş sizi Etiyopya'da okul açın diye seçmedi'31 Ocak 2015
'İktidara bağlılığını bildirenler okullara müdür yapıldı'22 Ocak 2015
Polis Akademisi ve Koleji Öğrencileri için Ne Düşünüyorsunuz?21 Ocak 2015
Büyükataman, Nabi Avcı'ya KPSS'yi Sordu14 Ocak 2015
MHP'Lİ HALAÇOĞLU: OSMANLICA ZATEN ÜNİVERSİTELERDE ÖĞRETİLİYOR30 Aralık 2014
MAHKEME TASFİYE EDİLEN OKUL MÜDÜRLERİNİ GÖREVLERİNE İADE ETTİ25 Aralık 2014
"DEĞERLER EĞİTİMİNE ÖRNEK OLARAK 17-25 ARALIK YOLSUZLUKLARI KONULMALI"17 Aralık 2014
MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu, 19. Milli Eğitim Şurası'nı değerlendirdi. 11 Aralık 2014
"Siyasi iktidar ülkeyi, polis devletine dönüştürmek istiyor"28 Kasım 2014
Topcu,Bizim her şeyimiz açık24 Kasım 2014
Günal: AKP Okul Arazilerini Yandaş Müteahhide Peşkeş Çekiyor!23 Kasım 2014
'Siyasi iktidar, okullarımıza ayrımcılığı soktu'23 Kasım 2014
MHP Şehitkamil ilçe Başkanı Aziz Yücel’in Gündeme Dair Açıklaması23 Kasım 2014
EĞİTİMDEKİ SORUNLAR BİR AN EVVEL ÇÖZÜMLENMELİ19 Kasım 2014
"Milli Eğitim'de haktan söz etmek mümkün değil"02 Kasım 2014
SAYIN MÜDÜR, DİNAR’A KASTININ SEBEBİ NE?23 Ekim 2014
Zühal Topcu: YÖK’ün imkânlarını dibine kadar kullandınız22 Ekim 2014
Milli Eğitim, yaz-boz tahtasına döndürüldü15 Ekim 2014
MHP'Lİ KALAYCI: TASFİYE EDİLEN OKUL VE POLİS MÜDÜRLERİ CEMAAT'TEN DEĞİL, ÜLKÜCÜ14 Ekim 2014
Öğretmenler 1 günlük iş bıraktı24 Eylül 2014
MHP'li Zuhal Topçu:Eğitim keşmekeş içinde21 Eylül 2014
Büyükataman: Bir daha bu sorunlar yaşanmasın15 Eylül 2014
Zühal Topcu Öğretmen Atamaları Konusunda Hükümete “Hodri Meydan!” Dedi11 Eylül 2014
MHP'li Başeskioğlu'ndan Türk Eğitim-Sen'e Destek Sözü31 Ağustos 2014
MEMUR SEN, BASKI ARACI VE BALYOZ HALİNE GELDİ27 Ağustos 2014
Topcu: Bakan Avcı, derhal istifa etmelidir27 Ağustos 2014
"BÖYLESİNE ZULMÜ 12 EYLÜL DÖNEMİNDE GÖRMEDİK"26 Ağustos 2014
"pkk, AKP TARAFINDAN AKLANMAYA ÇALIŞIR HALE GELMİŞTİR"25 Ağustos 2014
Ruhsar Demirel Okullardaki Yönetici Atamasına Vali Müdahalesini Meclis'e Taşıdı19 Ağustos 2014
Öğretmene Rotasyon Zühal Topçu’ya Rağmen Onaylandı08 Ağustos 2014
OKULLAR SİYASİ KADROLAŞMA YERİ DEĞİLDİR07 Ağustos 2014
Zühal Topcu Öğretmen Maaşlarının Artırılması İçin Kanun Teklifi Verdi15 Temmuz 2014
Aklınızı başınıza alın, kamu çalışanlarını sınamayın26 Haziran 2014
Kamu-Sen: Ermeni taziyesi şehitlerimizin ruhunu incitmiştir27 Nisan 2014
Zühal Topcu: Eğitim Kalitemiz Düşüyor17 Nisan 2014
Zühal Topcu: MEB, Anadolu Liselerindeki kontenjanları yönetemezken15 Nisan 2014
KIME HIZMET EDIYORSUNUZ11 Nisan 2014
Koncuk: Türkiye Orta Çağ Zihniyetini Yaşıyor29 Mart 2014
73 Bin Yöneticiye Sivil Darbe Yapılmıştır22 Mart 2014
Öğretmen Açığı Acilen Kapatılmalıdır18 Mart 2014
MHP'li Ogan;’Öğretmenlere saldırının sorumlusu Başbakan’dır’10 Mart 2014
Memurun Torbası seçim sonrasına kaldı!06 Mart 2014
MEB Kanunu AİHM'e Taşınıyor06 Mart 2014
ATANMAYI BEKLEYEN 300 BIN ÖĞRETMEN VARKEN İKTIDAR YENI EĞITIM FAKÜLTELERI AÇIYOR20 Şubat 2014
MHP'li Zühal Topçu: Dersane tasarısı eğitime bir darbedir17 Şubat 2014
'Savcı ve polislere yapılan kıyım şimdi öğretmenlere yapılacak'13 Şubat 2014
DERSHANE YASA TASARISI ASLA KABUL EDİLEMEZ.07 Şubat 2014
Koncuk Yeniden Genel Başkanlığa Seçildi05 Şubat 2014
Eğitim Sistemi Yap-Boz Tahtasına Çevrildi01 Şubat 2014
MHP'LI HALAÇOĞLU, FATIH PROJESINI SORDU23 Ocak 2014
Kamu Sen: Hırsıza Değil, Memura Bütçe İstiyoruz31 Aralık 2013
Afyonkarahisar’da öğrenci olayları protestosu28 Aralık 2013
Zühal Topçu: Eğitimi siyaset malzemesi olarak görmekten vazgeçin 216 Aralık 2013
Zühal Topçu: Eğitimi siyaset malzemesi olarak görmekten vazgeçin16 Aralık 2013
Türkiye sevdamızı gelecek nesillere aktaracağız27 Kasım 2013
Oktay Vural Sınav skandalını deşifre etti23 Kasım 2013
Erdoğan sözde Kürdistan'ı resmen tanıdı19 Kasım 2013
ASLAN: EĞİTİM YAP-BOZ TAHTASINA DÖNDÜ18 Kasım 2013
Dersanelerin Kapatılması Oslo Görüşmelerinin Sonucu Olabilir17 Kasım 2013
YILMAZ BİNLERCE İLLEGAL DERSANE ORTAYA ÇIKACAK15 Kasım 2013
özel okul açacağız" demek çözüm değil15 Kasım 2013
Dershanelerle değil derslik ve öğretmen açığıyla uğraşın15 Kasım 2013
Zühal Topçu: Bakan Bu Ülkenin Çocukları ile Oynanmasın14 Kasım 2013
MHP dershaneler için Meclis araştırması istedi, CHP destekledi, AKP reddetti14 Kasım 2013
Dadaşlardan Sert Tepki!13 Kasım 2013
Kemalettin Yılmaz: Afyon'da 1300 derslik, 1800 öğretmen açığı var27 Ekim 2013
Memurun yüzü güldü demekle yüzü gülmüyor25 Ekim 2013
Dershaneler kapatılmadan önce eğitim sistemi sınav odaklı olmaktan çıkarılmalıdır11 Ekim 2013
KÜLTÜR ŞEHRİNE EĞİTİM 2023 GENEL MERKEZİNDEN ZİYARET06 Ekim 2013
Zühal Topcu Milli Eğitim’deki partizanlığı gözler önüne serdi27 Eylül 2013
ON BİR YILLIK REZALET15 Eylül 2013
EĞİTİMDE DERİN OYUN12 Eylül 2013
Aslan'dan Eğitim Eleştirisi05 Eylül 2013
ÜNİVERSİTE HOCALARI SEFALET GİRDABINDA 03 Eylül 2013
Koncuk: Mülakatı Kirletenleri Affetmeyeceğiz!01 Eylül 2013
Halaçoğlu: Çocuklara Dağıtılan Tabletlerin Radyasyonu Ölçüldü mü?23 Ağustos 2013
HÜKÜMET BİRİLERİNE MESAJ GÖNDERİYOR09 Temmuz 2013
"Eğitim kurumlarını, siyasi rant alanından çekin"08 Temmuz 2013
Öğretmenlik mesleğini halkın gözünde bu iktidar itibarsız hâle getirmiştir03 Temmuz 2013
Zühal Topcu: "4+4+4" Eğitim Sistemimizi Sorunlar Yumağına Çevirdi20 Haziran 2013
“GEZİ PARKI MESELESİ BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU”07 Haziran 2013
Üniversiteler Rektörlerin babasının çiftliği olmamalıdır06 Haziran 2013
Yılmaz Ziraat ve Veteriner Fakültesi mezunlarının sorunlarını Meclise taşıdı06 Haziran 2013
Eğitim Bilimleri Mezunlarının Mağduriyeti24 Mayıs 2013
TORBA KANUN TASARISI YA GERİ ÇEKİLSİN YA DA MEMURLARIN BEKLENTİLERİ KARŞILANSIN23 Mayıs 2013
Öğretmenler Sadaka Değil, İhtiyaç Kadar Atama İstiyor19 Mayıs 2013
2013 YILINDA 37 BİN ÖĞRETMEN ATANACAK17 Mayıs 2013
ARİF NİHAT ASYA İLKOKULU VARAN 2. RESMİ YAZIDAN T'Yİ ATIP KÜRTÇE ÇALIŞTAY İZNİ ALDILAR16 Mayıs 2013
Topcu’dan Bilişim Teknolojisi Dersi için Araştırma Önergesi16 Mayıs 2013
BİZ HEP BİRLİKTE TÜRK MİLLETİYİZ06 Mayıs 2013
Öğretmene Ek Ödeme Yok!06 Mayıs 2013
Piyon ve provakatör rektörün hezeyanları 30 Nisan 2013
ADALET İSTİYORUZ16 Nisan 2013
Koncuk: Biz Bu Ülkenin Divanesiyiz14 Nisan 2013
YGS'de hatalı soru iddiası27 Mart 2013
NEVRUZ AYRIŞMA DEĞİL BİRLİK GÜNÜDÜR23 Mart 2013
TÜRK MİLLETİ HENÜZ SON SÖZÜNÜ SÖYLEMEDİ23 Mart 2013
Bu Barış Süreci Değil, İhanet Sürecidir20 Mart 2013
YGS giriş belgesi yarın internette14 Mart 2013
AÖF'de okuyanlara kötü haber12 Mart 2013
Kirli bir tezgâhla karşı karşıyayız28 Şubat 2013
Lisede ‘rapor’ dökümüne MHP'den Soru Önergesi22 Şubat 2013
FİZİK TEDAVİSİNDE ÜYELERİMİZE YENİ BİR İMKÂN22 Şubat 2013
YILMAZ, BAKAN AVCI’YA SORDU17 Şubat 2013
Devlet Yurtları Ülkücüye Kapatıldı mı?16 Şubat 2013
Şubatta 30 Bin, Ağustostada 70 Bin Öğretmen Ataması İstiyoruz07 Şubat 2013
PERFORMANSA DAYALI ÜCRET ve YÜKSELME SİSTEMİ ZULÜM ARACIDIR04 Şubat 2013
TELEKOM’DAN ÜNİVERSİTEYE GEÇEN PERSONELİN DENGE TAZMİNATI DAVASINI KAZANDIK01 Şubat 2013
200 bine yakın atanamayan öğretmen var01 Şubat 2013
Öğretmenlerimizin mağduriyetlerine son vermelidir.30 Ocak 2013
BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GETİRİRİZ27 Ocak 2013
Rektör intihara kalkıştı27 Ocak 2013
Aksaray Oğuz Ata İlkokulu’ndaki karne dağıtım törenine katıldılar25 Ocak 2013
MHP'den öğretmenler için kanun teklifi25 Ocak 2013
Üniversitelilere kötü haber23 Ocak 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH