'Satılmışlık, bunların genlerinde vardır'

05 Ekim 2017
401 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Kandan, cinayetten ve terörden beslenen alçak bir zihniyetin MHP lideri Bahçeli'ye dil uzatması hadsizliğin, pespayeliğin en alçak noktadır" dedi. Yalçın, Bunlar Kandil'in ibrikçileri, Washington'ın peçete tutucuları ve at uşakları, istihbarat örgütlerinin tellaklarıdır. Satılmışlık, bunların genlerinde vardır " dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, " kandan, cinayetten ve terörden beslenen alçak bir zihniyetin " MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye " dil uzattığını " belirterek, bunu " hadsizliğin ve pespayeliğin en alçak noktası " olarak değerlendirdi.

 

Yalçın, yazılı açıklamasında, Türkiye'de siyaset atmosferini kirleten küçük bir grubun, içine düştüğü açmazdan sıyrılmak için MHP üzerinden külhanlık yapmaya heveslendiğini öne sürdü.

 

Bu güruhun, terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı olduğunu ifade eden Yalçın şunları kaydetti: " Söz konusu şer güruhuna sözcülük eden terörle mücadele artığı zavallı bir kimesne, önceki gün Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli hakkında haddini bilmez beyanlarda bulunmuştur.

 

İsmi lazım değil; bu kimesnenin çıkışı, "Hem kel hem fodul hem de ebleh!" deyimine ziyadesiyle uymaktadır.

 

Bahse konu kendini bilmez utanıp sıkılmadan "satmak" fiilinden söz etmiştir. Oysa "satmak" fiilini kullanmadan önce aynaya bakmak, çapını görmek lazımdır. 

 

Peki bunlar, milletin kendilerine tiksintiyle baktığının farkında değil midir?

Türk milletinin varlık sigortası olan MHP'nin "satmak" la suçlanmasına bakınca millet sadece bunlardan iğrenmekle yetinmemekte, TBMM'de sahneledikleri komedi tiyatrosuna kahkahayla da gülmektedir.

 

Sırtlanlar sürüsünün önüne düşüp küresel güçlere taşeronluk yaparak kendi halkına ihanet edenlerin yuvarlandığı fosseptik hendeklerini tarif etmekte, "satmak" kelimesi bile "kifayetsiz ama masum ve mağdur" kalmaktadır. 

 

Ya "Ülküdaşlarını sattı." iddiasına ne demelidir?

 "Ülkücü, Ülküdaş" gibi bizim kutsallarımıza giren kavramları bunların mülevves ve kokuşmuş ağızlarına alması, insanın tüylerini diken diken etmektedir.

 

Bu üç buçuk kendini bilmez imansızın kutsallarımız üzerinden bize meydan okumaya cüret etmesi, Budistlerin ayet-i kerimeyle din propagandası yapması kadar yaman bir saçmalıktır.

 

Kandan, cinayetten ve terörden beslenen alçak bir zihniyetin MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye dil uzatması hadsizliğin, pespayeliğin en deni noktasıdır. 

 

Bu zihniyetin temsil ettiği bölücü terör örgütü; şehit ettiği çok sayıda asker ve polisin yanı sıra bugüne kadar yaşlı, kadın, bebek demeden binlerce masum sivilin kanına girmiştir.

 

Beşer kılığında yeryüzünü kirleten bu mahlžkatı tarif etmek için insani sıfatları kullanmak, ‰demoğluna ve evrensel insani değerlere hakarettir.

 

 "BUNLARA EN BÜYÜK CEZAYI, KÜRT İNSANI VERECEKTİR" 

Milletimiz pekiyi bilmektedir ki Kürt insanını küresel güçlere satanlar bunlardır.

Satılmışlık, bunların genlerinde vardır.

Kendi dindaşlarının, kardeşlerinin ve komşularının; ekmeklerini, aşlarını kendileriyle paylaşan insanların kanına girerek gözlerini kırpmadan insanlık suçu işleyenler bunlardır.

 

Bunların demokratlığı sözde, insan hakları savunuculuğu palavra, özgürlük çığlıkları suni ve sahtedir.

Bunlar Kandil'in ibrikçileri, Washington'ın peçete tutucuları ve at uşakları, istihbarat örgütlerinin tellaklarıdır.

Bunlar göstere göstere bölücü terör örgütünün sözcülüğünü yaptıkları h‰lde biteviye "alçak" ve "aşağılık" seslerini yükselterek siyaset sahnesini hamama, saunaya çevirmektedir.

 

Şu sıralar Türkiye; bölgesinde emperyalist güçlere karşı varlık mücadelesi verirken bahis mevzuu güruhun temsilcisi olduğu PKK'lı teröristler güvenlik güçlerimize kahpe tuzaklar kurmakta, alçakça sivil halka saldırmaktadır.

 

Bu güruh, demokrasinin zaaflarından yararlanarak siyasi çetecilik yapmaktadır.

Eli kanlı katiller sürüsü PKK; Birinci Dünya Savaşı yıllarında cephe gerisinde güvenlik güçlerimizi arkadan vuran, sivil halkı katleden çetelerin bugünkü versiyonu olarak ülkede kaos yaratmak için elinden gelen ihaneti sergilemektedir.

 

Biz; bu alçakların şaşmayan akıbetini, ilah” adaletin ve mill” iradenin pençesinde nasıl kahrolacaklarını şimdiden görüyoruz. 

 

Umut bağlayıp taşeronluğunu yaptıkları küresel güçlerin bir gün bölgeyi terk edip onları acı kaderleriyle ve Türkiye'nin demir iradesiyle baş başa bırakacağını biliyoruz. 

 

O zaman bunlara en büyük cezayı; ihanet edip emperyalizme sattıkları, kirli hesapları uğruna kanlarını sebil ettikleri Kürt insanı verecektir. "

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber