Sandıklara sahip çıkın

18 Haziran 2018
172 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman,sandık görevlilerine seslenerek, ''Ülkücü Hareket'in inançlı ve kararlı Türkiye sevdasını yakından takip eden aziz milletimiz önüne konulan her sandıkta, Milliyetçi Hareket'e ve Türkiye'nin geleceğine sahip çıkma iradesini ortaya koyacaktır. Bu nedenle sandıklar bizim için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Sandıklara bu yönüyle de sahip çıkılması, partimizin ve ülkemizin hedeflerine ulaşmada önemli bir eşik niteliğindedir'' dedi.

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman,sandık görevlilerine seslenerek ''24 Haziran seçimlerinde çok önemli bir görevi üstlenerek sandık görevlisi oldunuz. Öncelikle bu önemli görevi üstlendiğiniz için tebrik ve teşekkür ediyorum.

Unutmayınız ki seçim sandıkta kazanılır, sandıkta kaybedilir. Sandık yöneticileri olarak vatandaşlarımızın, hemşerilerimizin verdiği oyların çalınmaması için gereken dikkati göstereceğiz. Sandıklara gözümüz gibi bakacağız'' dedi.

Büyükataman, şunları söyledi: ''24 Haziran'da yapılacak seçimlerin kahramanları sizler olacaksınız. Sandıklar seçimin namusudur. Bu namusu koruma görevi sizlere verildi. Dolayısıyla sizler çok önemli bir görevi ifa edeceksiniz. Lütfen bunu çok önemseyiniz. Sizler seçimlerin huzur içerisinde güven içerisinde gerçekleşmesine de yardımcı olacaksınız.

Bunun için kurallara dikkat etmelisiniz. Seçimlerde sorumluluğunuzu bileceksiniz. Bina, salon ve kat sorumluları olarak birbirinizi iyi tanımalısınız. Birbirinize hızla ulaşabilmeniz için birbirinizin telefonlarını almalısınız. Oy kullanmaya gelenleri güler yüzle ve tatlı dille karşılamalısınız. Yaşlı, hasta ya da bedensel engellilere yardım etmeyi bir insani görev bilmelisiniz.

 

Ülkücü Hareketin inançlı ve kararlı Türkiye sevdasını yakından takip eden aziz milletimiz önüne konulan her sandıkta, Milliyetçi Harekete ve Türkiye'nin geleceğine sahip çıkma iradesini ortaya koyacaktır. 

Hepinizin malumu olduğu şekliyle 24 Haziranda yapılacak seçimler ülkemizi 2023 hedeflerine taşıyacak kadroların seçimleri olacaktır. 

Bu nedenle sandıklar bizim için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Sandıklara bu yönüyle de sahip çıkılması, partimizin ve ülkemizin hedeflerine ulaşmada önemli bir eşik niteliğindedir. 

Vatandaşın bize güvenerek teslim ettiği oylar o gün bizim şerefimize emanettir. 

İnanıyorum ki, Cenab-ı Allah Türkiye'nin geleceğine sahip çıkma mücadelesinde heyecanımızı ve azmimizi karşılıksız bırakmayacaktır.''

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber