SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇERKEN

05 Kasım 2017
626 Haber Okunma   0 Haber Yorum

At izinin İT izine karıştığı şu günlerde, yıllarca şerefiyle yaşadıklarını sandıklarımızın aslında şerefini makamlardan aldıklarına şahit oluyoruz.

Ülkemizin dört bir yanını çevreleyen hayin haçlı torunlarının ve içimizde ki hayinlerin sıfatları değişsede emir aldıkları yerlerin aynı olduğunu görüyoruz.
KURT postuna bürünmüş çakal sürüsünün, vatan evlatlarının bir bir şehit olduğu şu günlerde şanlı emanetin bayraktarı Allah davsının siyasi temsilcisi MHP’yi sırtından hançerleyerek geçmişte yaptıkları gibi ahir dünyanın sırat köprüsünden geçerken nasıl saf değiştirip cehennemi boyladıklarına şahit oluyoruz aslında, yaşadığımız şu süreçte.

Anadolunun bağrı kan ağlarken gözlerden oluk oluk yaş yerine kan akarken Türk’ün otağına ateş düşüp bozkurt balaları öksüz ve yetim kalırken kansızca hayince siyaset yapanlar acaba bu dünyada TÜRKÜN TÖRESİ VE ADALETİ olduğunu ve öbür dünyada da munafıklığın iki yüzlülüğün ve fitnecilerin yerinin CEHENNEMİN DİBİ olduğunu unuturlar mı? Bilmezler mi?

Son yıllarda sözde MHP çizgisinden uzaklaşıyor diyenler Başbuğun kemiklerini sızlatıyorsunuz diye iftira dolu muhalefet edenler, yıllardır bunun oyun olduğunu ve abd patentli mason oyunu, bunlar içimizdeki hayinler dememize rağmen bize inanmayıp şu an mason danışmanlar alıp chp menşeli genel sekreter yapıp bizim ülkücü bir duruşumuz yok dercesine söylemler üretenlerin himayesinde acaba ülkücü çizgide olduklarınımı sanırlar yada Başbuğumun, ülkücü MHP de olur CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLUNUZ VAR sözlerini hiçe sayarak İP ‘nin emrine girmeyi nasıl hazmedip kendilerine yakıştırırlar. Demek ki siz ne başbuğumu ne de Allah davasını içinize sinderememiş dünyalık ve ikbal derdine düşmüşsünüz.

Oyun aynı oyun, süreç daha vahim bir hal almışken vatan için canım feda diyen kurbanlık koçlar gibi HZ İsmail’in İMAN ve teslimiyetinde ki gibi vatana kurban olan yiğitler şehadet şerbeti içip arkalarında öksüz yetim dul ve elleri koynunda bağrı yanan ana ve atalrını bırakırken!
VATANI PARÇALAMAK İÇİN HAÇLI TORUNU SÜNNETSİZLER HER BİN YILDA, BİR HER YÜZ YILDA BİR olduğu gibi harekete geçmiş iken sizler son 15 yıldır BİZİM VE EN ÖNEMLİSİ MHP LİDERİ BAŞKURT DEVLET BEYİN SÖYLEDİKLERİNİ HİÇE SAYARAK akp yi iktidar yapıp hdpkk chp ve sütre arkasındaki localaarın desteklediği ANAYASANIN ilk dört maddeside değişebilir diyerek bir araya geldikleri bu gökkuşağı kualisyonunu unutup 15 TEMMUZ kanlı kalkışma sürecinde yüzlerce vatan evladını şehit olduğunu görerek nasıl MHP’yi vatan kurtulsun kahpeler öldürülsün diye verdiği desteği SİYASET MALZEMESİ YAPARSINIZ HİÇ Mİ VİCDANINIZ SIZLAMIYOR.

Hep yazıyorum tekrar yazacağım bizi AKP destekcisi, bastonu diye acımasızca eleştirenler ve hala içimizde olduklaarına inandığım KURT POSTUNA BÜRÜNMÜŞ MENFAAT VE ŞAHSİ ÇIKAR PEŞİNDE KOŞAN ÇAKAL SÜRÜLERİ iyi okuyun… BAŞKURT DEVLET BAHÇELİ 15 TEMMUZ öncesi ne diyorsa bugün aynı çizgide…

Dün sınır ötesi harekat yapılsın, kandile bayrak dikilsin diyordu.

Bugünde aynı şeyi söylüyor .

Dün çözüm bitsin diyordu.

Bugünde aynı şeyi söylüyor.

Dün terörle pazarlık olmaz derhal kesin bu durumu diyordu.

Bugünde aynı şeyi söyüyor.

DÜN ANAYASANIN İLK 4 MADDESİNE DOKUNDURMAM DİYORDU.

BUGÜN DOKUNDURMADI VE ANAYASAYI MHP YAPTIRMIŞTIR.

Dün Fetönün tüm faliyetleri durdurulsun diyordu.

Bugün hepsi terörist olarak tutuklanıyor.

Peki ey ficdansızlar!

Dün AKP ne diyordu, bugün ne yapıyor ALLAH için bir bakın DÜN SAVUNDUĞU ÇÖZÜM SÜRECİ VE BEBEK KATİLİNE SAYIN DİYE HİTAP EDENLER ABD NE DERSE EMİR KABUL EDİP UYGULAYANLAR, FETULLAH GÜLEN HAZİRETLERİ DİYENLER,
DIŞA DÖNÜK EKONOMİDE HAZIRCI OLUP ÜRETİM YAPMAYANLAR ÜRETİMDE ÖZELLİKLE SİLAH ÜRETİMİNDE MİLLİYE DÖNMÜŞLER VE DIŞ POLİTİKADA KISASA KISAS UYGULANMAKTA TERÖRLE MÜCADELE EDİLİP FETÖ HAZİRETLERİNDEN TERÖRİST OLARAK İLAN EDİLİP ADAMLARI TUTUKLANMAKTA…

Şimdi dün söylediklerine yaptıklarına bakıldığında;

KİM KİMİN ÇİZGİSİNE GELMİŞTİR BİRAZ ALLAH KORKUNUZ KALDIYSA BİRAZ VİCDAN MUHASEBESİ YAPIN.

“VE ÜLKEMİN O KILIÇTAN KESKİN KILDAN İNCE SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇTİĞİ, HESAPLARIN BİTTİĞİ ŞU GÜNLERDE SAFFINIZI İYİ SEÇİN SEÇİN Kİ CEHENNEMİN DİBİNİ ÖNCE DÜNYADA SONRADA AHİRETTE BOYLAMAYIN.”

VATANA İHANETİN SEBEBİ OLMAZ BEDELİ OLUR.


KARACA Hasan

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber