SAMSUN MHP İL BAŞKANI’NDAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE TEPKİ

24 Ekim 2017
382 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: “Büyükşehir Belediye başkanı sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın bir acelesi mi vardır? Bir yere gitmeye mi hazırlanıyor?

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi’nin olağanüstü toplanarak Atakum İlçesi Balaç Mahallesi’nde bulunan akaryakıt ve lpg istasyonu kullanım alanı olan taşınmazın satışı için Büyükşehir Belediyesi adına satış yetkisi verdi.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Atakum İlçesi Balaç Mahallesi’nde bulunan akaryakıt ve lpg istasyonu kullanım alanı olan taşınmazın satışı için Büyükşehir Belediyesi adına satış yetkisi verilmesine tepki gösterdi.
Tekin bu yetkinin verilmesinde aceleci davranılmasının manidar olduğunu ifade etti.

Bu yetkiye en sert tepki MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin’den geldi.
Konu hakkında açıklama yapan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, şunları söyledi; “Büyükşehir Belediye meclisi olağanüstü toplanarak bugün bir karara imza atmıştır. Bu kararda Atakum İlçesi Balaç Mahallesinde daha önce ihalesi yapılan 2 bin 600 metrekarelik alanı büyüterek 3 bin 360 metrekareye çıkarmış ve oy çokluğu ile Büyükşehir Belediyesi’ne satış yetkisi vermiştir.

YANGINDAN MAL KAÇIRIRCASINA SATIŞ YETKİSİ VERDİLER

MHP grubunun hayır oyu verdiği bu toplantı akıllarda soru işareti bırakmıştır. Büyükşehir Meclisini olağanüstü toplayarak acele bir şekilde yangından mal kaçırırcasına belediyeye satış yetkisi verilmesi ister istemez aklımızda soru işaretleri oluşmasına sebep olmuştur. Büyükşehir Belediye başkanı sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın bir acelesi mi vardır? Bir yere gitmeye mi hazırlanıyor?

GİDERAYAK VERİLEN SÖZLER Mİ YERİNE GETİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR ?

Yoksa AKP Genel Merkez tarafından istifasının istendiği dedikoduları doğru da giderayak verilen sözler mi yerine getirilmeye çalışılıyor? Satış yetkisi verilen bu alanın alıcısı şimdiden belli ve bu iş için acele ederek sizin üzerinizde baskı mı kuruyor? Bu ve bunun gibi birçok soru Samsunluların aklını karıştırmaktadır. Büyükşehir Belediye Başkanının akılları karıştıran bu sorulara aynı aceleci bir tavır ile cevap vermesini bekliyoruz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber