RUHUNU ŞEYTANA SATMIŞLARIN HÜKMÜ TÜRK AYAĞA KALKANA KADARDIR

10 Mart 2018
370 Haber Okunma   0 Haber Yorum

UNUTUMASINKİ MHP, ÜLKÜCÜLERİN İTTİFAKI DEVLET BEKASI VE DEVLETİN ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA MÜŞTEREK ÇIKARLAR DOĞRULTUSUNDA YAPMAKTADIR.

Son zamanlarda halk arasında bilinen bir söz var “mahalle yanarken o….. saçını tararmış.” Ben bu sözü kendime göre yorumlamak iistiyorum.

Vatanımın her tarafı yanarken birileri saçını tarayanlardan taraf olmuş şahsi ikballeri için siyaset yapmaktadırlar.

Peki bu saçını tarayanlar kim?

Çanakkalede 7 düvele karşı mücadele etmiş dedelerimizin bıraktığı mücadeleyi anımsattı.

Fırat kalkanı ve Zeytin dalı operasyonunda aynı mücadele veriliyor…

7 düvel kim haçlı torunları yani İslam düşmanı, Türk düşmanı sünnetsizler.

Saçını tarayan bunlar.

Yanan biz…

Kurtuluş savaşı dönemi içimizde ki mandacı sömürgeci emparyalist ve kapitalist hayranı vatan hayini fitnecilerin sanki! torunları gibi hareket eden günümüzün demokrasi insan hakları ve sözde barışçı siyasetciler ve yandaşlarıdır.

Demokrasi nedir neden var?

Adalet nedir neden var?

Eşitlik eşit hak dedikleri nedir neden var?

Devlet nedir?

Anayasa nedir?

-Demokrasi: Siyasi denetimin doğrudan doğruya halkın yada halkın özgürce seçtiği temslcilerin elinde bulundurduğu, toplumsal ve ekonomi durumu ne olursa olsun tüm vatandaşların eşit sayıldığı yönetim şeklidir.

-Adalet: hak ve huku yerine getirme ; doğruluk.

-Eşitlik: Yasalar karşısında ve siyasal,toplumsa haklar bakımından vatandaşlar arasında hiçbir ayırım bulunmaması durumu.

-Devlet: Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal yada uluslar topluluğunun oluşturduğu tüzel varlıktır.

-Anayasa: Bir toplumda devletin yönetim biçimini belirten, yasama, yürütme, yargılama erklerinin nasıl kullanılacağını gösteren, vatandaşların hak ve ödevlerini, özgürlüklerini saptayan ve düzenleyen, yasa sıralamasında en önde gelen yasa. “Anayasanın kuralları arasında yasaların ANAYASAYA aykırı olmayacağı da vardır

Yukardaki açıklamayı yapmamın sebebi, bu sihirli kelimelerin yani insan hakları eşitlik, adalet, hak ve hukuk gibi söylemlerle ülkemde nasıl ihanetin süslü kelimeleri olarak kullanılıyor bunu anlatmak içindir.

Düne kadar bu ülkede devletine kafa tutan, pkk türkürüğü ile bağar diyenler, Anayasanın ilk 4 maddesi değişebilir diyenler ve bu yıkım sürecinde müşterekde buluşanlar, pkk’nın cenazelerinin tabutlarına omuz verenler. Arkasını pkk ya dayayanlar, Türk polisine tokat atanlar, Bebek katilinin mektuplarını okuyup göz yumanlar, KEŞKE YUNAN KAZANSAYDI DİYEN HOKKABAZLAR, Ben başbakan olacam diyenler, yurtda sulh konseycileri ve sözde muhterem olan imamlar Fetö= Abd kısaca TÜRK devletine kafa tutup sözde Kürdistan hayali kurup terörün silahlı mücadelesine direk yada dolaylı olarak destek verenler, Ülkemin dört bir yanında siviller, emniyet ve askerlerim hedef alınarak çoluk cocuk demeden bombalar patlatanlar hak özgürlük insan haklarını ağzına bile almayanlar şimdi ise bu sihirli kelimelerin ardına sığınmaya çalışmaktadır. Yıllardır MHP ve Başkurt lideri Devlet Bahçeli’nin dile getirdiği sınır ötesi harekatın başlaması ile TÜRK’ün gücü Bozkurtların nefesini enselerinde hissettiler. Ölümün korkusu kararmış yüreklerini titretince sonlarının geldiğini anlayanlar şimdilerde yine demokrasi, insan hakları, eşitlik demeye başaladılar.

Bu sihirli kavramların çıkış noktası unutulmasın ki Devletin varlığı ile mümkündür. Devletin varlığını yürütme olarak adaleti sağlayan ANAYASA içinde ki yasalar ve eşit hak hukutur.

AMA BUNLAR EŞİTLİĞİ HAKKI HUKUKU ANAYASAL DÜZEN VE DEVLETİN VARLIĞINI TEHDİT ETMEDİĞİNİZ SÜRECE GEÇERLİDİR.

Hiçbir dünya ülkesi yokturki devlet varlıgını tehdit edecek şekilde hak hukuk ve özgürlük versin. Dünya’da, bu devlet koruma refleksi geçerli iken benim VATANIMA gelince mi sınırsız ve yıkarcasına küstahca ihanet ederek yapılmaktadır . Ve buna göz yumulması beklenmektedir.

UNUTUMASINKİ MHP, ÜLKÜCÜLERİN İTTİFAKI DEVLET BEKASI VE DEVLETİN ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA MÜŞTEREK ÇIKARLAR DOĞRULTUSUNDA YAPMAKTADIR.

Bunu Y-chp, hdp, ip’liler ve benzeri hayır grubunda birleşenlerin anlamasınıda beklemiyoruz.

O iş geçti… ve diyorum ki RUHUNU ŞEYTANA SATMIŞ HAÇLI TORUNLARI VE MAŞALARININ HÜKMÜ TÜRK ve MÜSLÜMAN AYAĞA KALKANA KADARDIR.KARACA Hasan
Karaca Hasan

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber