RİZE´DE MHP ‘YE YOĞUN İLGİ…

19 Kasım 2017
369 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Rize Merkez İlçe üye kayıtlarına devam ediyor.

Merkez ilçe başkanı Bülent Kaya ilçemizde partimize olan yoğun ilgiden dolayı memmunuz. Milliyetçi Hareket Partisi, dünden bugüne çizgisini hiç bozmadan yoluna devam etmiştir. Milliyetçi Hareket Patisi’nin çizgisinde yöneticilerinde ve liderinin yolunda bir değişiklik yoktur dedi.

MHP’yi bitmiş,bölünmüş,parçalanmış gibi göstermek isteyenlere en güzel cevabı bu gün hep birlikte veriyoruz dedi.

Kaya sözlerine şöyle devam etti;

MHP Rize Merkez İlçe Başkanlığı partimize yeni katılan üyeler için Andon’da bir tören düzenlendi.

Yemekli toplantı ve sohbet havasında geçen katılım törenine MHP Merkez ilçe Başkanı Bülent Kaya,Merkez İlçe Başkanı yardımcısı Şeniz Bülbül,Merkez İlçe Sekreteri Gürcan Benli,Merkez ilçe Sosyal faaliyetler sorumlusu Salih Nazıroğlu,Merkez ilçe Yöneticileri Mehmet Öztürk,Ahmet Kopuz,Yasin öksüz ,İl yönetim Kurulu üyesi Emine Berberoğlu İl Kadın Kolları Başkanı Neşe Altay Altay ve katıldı.

Yeni üyelere rozetlerinin takıldığı törene ilgi büyüktü.
MHP Rize Merkez İlçe'de toplu katılım
 

MHP Rize Merkez İlçe Teşkilatı, partiye yeni katılan 200 kişi için rozet takta programı düzenledi.

MHP'ye katılım töreninde konuşan Rize Mekez İlçe Başkanı Bülent Kaya, "Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve liderine teveccühün, güvenin her geçen gün daha da arttığını belirterek, yönetim kurulumuzdaki tüm yönetici arkadaşlarımızın da katkılarıyla, yaptığımız çalışmalarında meyvelerini alarak hızla büyümeye devam ediyoruz" dedi.

Ekim ve Kasım ayında 200'e yakın üyelik talebinin geldiğini belirten Kaya ; bu talepleri referanslarından, sosyal medya hesaplarına kadar arkadaşlarımız inceliyor ve daha sonra üyelikleri olumlu bulunan arkadaşların üyelik müracaatları  yönetim kurulumuz tarafından kabul edilip genel merkezimize gönderiliyor.' dedi.

Güçlerine güç katarak 2019 seçimlerine hazırlandıklarını, Rize'ye yakışır hizmetlere imza atmak istediklerini belirten Kaya;

'söz verilip yapılmayan değil, sözü verilip yapılan hizmetleri MHP kadroları yapacak inanca, çalışkanlığa ve bilgi birikimine sahiptir. Biz teşkilat olarak, 2019 seçimleri için hazırlıklarımızı yarın seçim olacakmış gibi sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber