Partimize saldıranların kafası 'İYİ'

01 Kasım 2017
379 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Genel Sakreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray'ın MHP Lideri Bahçeli'ye yönelik sözlerine tepki gösterdi. "Belli ki partimize izansızca saldıranların kafası 'İYİ'" diyen Büyükataman, " Bu zat bir de utanmadan, Sayın Genel Başkanımızın memleket meselelerine zaman ayırmasını tavsiye etmektedir. Genel Başkanımızın bu memleketin meselelerine ayırdığı zamanının zek‰tı sizlerin alayına bir ömür yetecektir" dedi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray'ın MHP Genel başkanı Devlet bahçeli'ye yönelik eleştirilerine yanıt verdi. "Partimize izansızca laf atan Aytun Çıray isimli zat, Sayın Genel Başkanımıza kin kusmaya devam etmiştir. Bu zatın da mensup olduğu partinin de nezdimizde yok hükmünde olduğu bilinmelidir" diyen Büyükataman, şöyle devam etti:

 

BİZİ HDP İLE BİR ARAYA GETİRMEK İSTEDİLER

 

Meşhur atasözüdür. 'Keçiye içki içirmişler kurdun evini sormuş.'Belli ki partimize izansızca saldıranların kafası 'İYİ'.

 

Gündeme gelmek adına partimize saldıran bu zata reklam için başka yollar denemesini tavsiye ederiz.

 

Aytun Çıray ve eski partisi CHP 7 Haziran sonrası bizi HDP ile bir araya getirmek istemiş, ancak eli kanlı katillerle bir araya gelmemizin mümkün olmadığını görünce Davutoğlu ile siyasi tarihimize kara bir leke olarak geçen 'istikşafi'görüşmelerle aziz Türk milletini oyalamışlardır. MHP'yi kendi yaptıklarına suç ortağı yapma oyununa MHP düşmemiştir. 

 

GÖKKUŞAĞI KOALİSYONU GİBİ

 

1 Kasım sonrası gökkuşağı koalisyonu gibi beş benzemez partimize adeta savaş ilan etmişlerdi. Çok şükür ki MHP'yi ele geçirme operasyonları ellerinde patlamıştır. Ancak bu durum Aytun Çıray'ın içinde ukde olmuş olacak ki yeni partisindeki ilk açıklamasında MHP düşmanlığını dışa vurmuştur.

 

Yine bu zat, 16 Nisan referandumuyla kabul edilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini tek adamlık olarak nitelemekte bu hususta da Sayın Genel Başkanımızı suçlamaktadır.

 

 

MHP BİR BÜYÜK SORUNUN ÇÖZÜMÜNDE İRADE KOYMUŞTUR

 

Milliyetçi Hareket Partisi tarihinin her döneminde Türk milletinin, devletimizin, memleketimizin ihtiyaçları doğrultusunda, krizleri, sıkıntıları, tıkanıklıkları gideren, çözen bir tutum içerisinde olmuştur.

 

MHP bir büyük sorunu, ülkeyi felakete götürebilecek muhtemel bir gelişmeyi, son derece makul biçimde çözüme ulaştırmıştır. Sayın Genel Başkanımız ülkenin gidişatından duyduğu derin endişeyi dile getirmiş ve bu şekilde yola devam edilmesinin getireceği yıkımların önünü kesmek için irade koymuştur.

 

MHP, ülkesine, milletine, devletine, bayrağına, imanına sahip çıkmıştır. Türk milleti de, bunu böyle görüp, böyle değerlendirmiş ve referandumda evet demiştir.

 

İP'İN EN BÜYÜK İYİLİĞİ MHP'YE OLDU

 

Aytun Çıray, bu nedenle komisyonda çalışamadığını ifade etmektedir. Elinizden tutan mı vardı da çalışamadınız Sayın Çıray? Bu zata göre; MHP iyi partiye çok vakit ayırıyormuş. İP'nin en büyük iyiliği Milliyetçi Hareket Partisi'ne olmuştur.

Bugüne kadar MHP içinde "İyi rol" yapan kim varsa, hepsi gitmiş orada tek çatı altında toplanmıştır. Bu zat bir de utanmadan, Sayın Genel Başkanımızın memleket meselelerine zaman ayırmasını tavsiye etmektedir. Genel Başkanımızın bu memleketin meselelerine ayırdığı zamanının zekatı sizlerin alayına bir ömür yetecektir.

 

'EŞİT VATANDAŞLIK'ÖCALAN'IN TANIMI

 

Aytun Çıray, MHP'yi sorgulayacağına, kendi partisine yöneltilen sorulara cevap aramalıdır.  İP 'eşit vatandaşlık'açılımını teröristbaşı Öcalan'dan mı almıştır?

Teröristbaşı Öcalan ve HDP'nin hazırladığı ve Dolmabahçe görüşmelerine taşıdıkları madde içindeki ifadeler, birebir İP'nin parti programıyla örtüşmektedir. Bir yerlerden icazet alarak siyasette var olmaya çalışan, beraber yola çıktığı yol arkadaşlarını hiçbir sebep yokken defalarca satan yabancı hayranları, dış destek ve icazetli hamakat kadroları milletin kararlılığı karşısında duramayacaktır. PKK ile kol kola, FETÖ ile dip dibe "iyi" siniz tabi. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber