PENDİK ÜLKÜ OCAKLARI BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ

03 Aralık 2017
452 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanlığı birlik ve beraberlik gecesi düzenledi.

Geceye Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz,İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım,Mhp Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe,Ocak ve MHP yöneticileri yanı sıra halktan katılımla gerçekleşti.

Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen gecede ünlü sanatçı Ali Kınık ve Ahmet Şafak sahne alırken Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz konuşma yaptı.

Yaptığı konuşmada Başbuğ Alparslan Türkeş’in 100. doğum günü etkinliklerine değinen Kılavuz, “Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’in 100. doğum günü vesilesi ile gerçekleştirdiğimiz 3. Türk Gençlik Kurultayı yüksek lisans ve doktora öğrencisi 160 ülküdaşımız ve Avrupa Türklüğünü temsilen katılan 40 ülküdaşımızın katılımı ile 25 Kasım günü gerçekleştirildi.

Kurultayda yapılan çalışmalarımız kamuoyu ile paylaşıldıktan sonra da pazar günü tüm Türkiye’den genel 140 bin ülküdaşımız ile yapılan yürüyüş ile son buldu” diyerek konuşmasına devam etti.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Beyefendi’nin konuşmasının ardından gecede sahne alan sanatçı Ali Kınık ve Ahmet Şafak’ın seslendirdiği şarkılar ile katılımcılar keyifli vakit geçirdiler.

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı 1. Bölge Başkanı & Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanı Kerim KAYA gecenin ardından bir teşekür mesajı yayımladı.

Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi;

Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanlığı olarak düzenlemiş olduğumuz “Birlik ve Beraberlik Gecesi” ‘ne iştirak edip bizleri onurlandıran  Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey başta olmak üzere İl Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Bey ve Onun değerli yönetimine,Ocak başkanlarmıza MHP kıymetli temsilcilerine,Ocağımızın Yönetimindeki değerli Başkanlarıma,Programımızda güzel sesleri ile bizleri mest eden Ali Kınık ve Ahmet Şafak’a, Davetimizi geri çevirmeyip salonunu doldurup hatta taşıran değerli Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum.

Programımızda maddi,manevi emeği geçen ve desteklerini esirgemeyen değerli iş adamlarımıza da canı gönülden teşekkür ediyorum.
Tüm Ülküdaşlarımı saygı ve sevgi ile selamlıyor sizleri Allah’a emanet ediyorum dedi.

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı 1. Bölge Başkanı & Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanı
KERİM KAYA

asikurtlar
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber