Özel;3 Yıllık Görev Süresini Değerlendirdi.

19 Aralık 2017
371 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, 3 yıllık görev süresini yasamgazetesi.net haber sitemize değerlendirdi. Özel, " tecrübelerimizi çalışmalarımıza yansıtmaya devam edeceğiz' dedi.

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve Teşkilat Başkanı Erdin Kaygusuz ile samimi bir ortamda yaptığımız kahvaltı ile Başkan Özel’in 3 yıllık görev süresini kaleme aldık. Yaptığı esprilerle bazen gülme krizine sokan Başkan Özel, bazen de bizleri hüzünlendirdi. Özel, geçen 3 yıllık süre içerisinde MHP’ye olan sempatinin arttığını ve artık Ülkücü Hareketin Sultangazi’nin her sorununda söz sahibi olduğunu söyledi. 

 “YENİ YÖNETİM PARTİYE SEVGİ SELİNİ ARTIRDI”
Göreve geldikleri günden bu yana İlçe binasına kapanmış bir yönetim olmaktan çıktık. Sultangazi’nin sorunlarına duyarsız kalmıyoruz. Halkımızla birlikte iç içeyiz. Milliyetçi Hareket Partisine inanılmaz bir sevgi seli oluştu. Bunu net olarak görüyoruz. Bu ilgi ve sevginin bizlere büyük bir sorumluluk yüklediğinin bilincindeyiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak halkımızın bizlere gösterdiği bu güveni boşa çıkarmayacağız.

“ÜYE SAYIMIZ ARTTI”
Partimize gösterilen teveccühün devamında partimizde ciddi oranda üye artışı oldu. Üyelik başvurusunda gençlerimizin önemli oranda bir artışı var. Bu artışı görmekten dolayı oldukça mutluyum. Gençlerimizin siyasete atılması yönündeki çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.

OY ORANLARIMIZ ARTTI
Sultangazi Milliyetçi Hareket Partisi olarak diğer tüm ilçelerimiz gibi yoğun bir çaba sarf etmiş 7 Haziran, 1 Kasım 16 Nisan referandumları olmak üzere Sultangazi ‘de ciddi bir oy artışımız oldu. İlçe yöneticileri, kadın kolları ,Ülkü Ocaklarımıza ve partililerimize teşekkür ediyorum. Birlikte uyum içerisinde çalışmayı sürdüreceğiz.2019 yerel seçimlerinde MHP Sultangazi ‘de hak ettiği yeri alacak.

15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ
Vatanın, bağımsızlığı ve demokrasi için canını vermiş bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum. Türk milletinin gücü, cesareti ile 15 Temmuz günü hainlerin tuzakları yerle bir olmuştur. Ölümü öldürerek, şehadet şerbetini kutsal kabul eden bu yüce millet 15 Temmuz gecesi demokrasiye, milli birlik ve beraberliğe sahip çıkarak Türk milleti olarak büyük bir uçurumun kenarından döndüğümüz gündür. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Hain Fetö terör örgütünün o gece milletimizin cesaretini kırmak için yaptıkları her saldırıyla cesaretimiz daha da artmış, sayısız destanlar yazarak tarihin altın sayfalarına önemli bir not düşmüş, liderimiz Devlet Bey’in talimatları doğrultusunda ,her ne olursa olsun bu yüce Türk milletinin asla esareti kabul etmeyeceğini dünyaya ilan etmiştir.
 
İLÇENİN SORUNLARINI TBMM TAŞIDIK
Sorunların çözümü sistemli çalışma ile olur. Meselelerin çözümünün sistemle oluşacağını biliyoruz, sistemli gittiğimiz zaman başarılı olacağıma düşünüyorum. Sultangazi’nin en önemli sorunlarının başında taş ocakları geliyor. Halkımız bu konuda çok hassas davranıyor. Birçok şikâyetler alıyoruz. Taş ocaklı sorunu ile ilgili olarak İstanbul Milletvekilimiz Arzu Erdem hanımefendi ile görüşmelerimiz oldu. Kendileri bizzat ilçemize gelerek taş ocaklarını yerinde gördü. Sayın vekilimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulunda ilçemizin sorununu dile getirdi.

Ülkücü Şehitler Futbol Turnuvası
Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı olarak 'Ülkücü Şehitler Futbol Turnuvası' gerçekleştirdik. Ülkücü şehitlerimiz zalime meydan okuyan cesaret, haine aman vermeyen asalet, vatana kol kanat geren hamiyet, millete hizmetkârlıkla onurlanan haysiyettir. Ülkücü şehitlerimiz bizim gururumuz, iftiharımızdır. Ebediyete kadar da böyle kalacaktır. Şehitlerimiz mensubiyetten daha fazlasını yaparak ve mezalimin yuvasını yıkmışlardır. Hayal kurmaktan daha fazlasını yapmışlar, milli hayata silinmeyecek izler bırakmışlardır. Vermekten daha fazlasını yapmışlar, canlarını hak ve hakikat yoluna adamışlardır. Yaşamaktan daha fazlasını yapmışlar, bir ülkü, bir inanç uğruna kara toprağın koynuna girmişlerdir. Biz bu mirasın ne kadar mübarek olduğunun bilincindeyiz. Biz bu mirasın ne kadar anlamlı, değerli, aziz ve önemli olduğunun farkındayız. Gençlerimize aziz şehitlerimizi hatırlatmak ve unutturmamak adına etkinlikler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.
 
Şu Dünya Da Yapa Yalnız Hissediyorum Kendimi

Onu bir daha hiçbir zaman göremeyecek olmanın verdiği çaresizlik ve üzüntü çok fenadır. Baba her zaman bir dağ gibidir evladının arkasında. Biz o dağa hep güveniriz. Çocukluktan itibaren bir şey başımıza gelse babam var o halleder derdik. Yaşım olmuş 48 babamı kaybedeli 1 ay olmuş. Şimdi o dağ yok ve ben şu dünya da yapa yalnız hissediyorum kendimi. Telefon rehberimden babamın telefonunu silemiyorum. Sanki bir gün ansızın o numaradan çağrı gelecek diye düşünüyorum. Mekânı Cennet olsun.
Kaynak;Yaşam Gazetesi

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber