Orhan;Taziye mesajı yayınladı.

21 Şubat 2015
1015 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) 23. Dönem Manisa Milletvekili Ahmet ORHAN, dün Vatan haini PKK’lıların kahpe saldırısı sonucu önce ağır yaralanan daha sonrasında yapılan tüm müdahalelere rağmen ŞEHİT düşen, Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Teşkilat Başkanı Fırat ÇAKIROĞLU, için sosyal medya üzerinden taziye mesajı yayınladı.

Orhan facebook hesabı üzerinden paylaştığı taziye mesajında; “ Aziz Türk Milleti Dün akşam saatlerinde genç bir üniversiteli evladımız olan Fırat Çakıroğlu'nu kaybettiğimiz haberini Ülkücü bir arkadaşımızın telefonu ile aldım. Aldığım Haberin şoku ile uzun süre ne yapacağımı bilemedim. Derin bir teessür ve kaygı içersindeyim.
Bu sıradan bir ölüm haberi değildi. Ülkücü Gençliğin Ege Üniversitesi Teşkilat başkanının şehadet haberiydi. Ülkesine ve Milletine olan sevgisi memleket meselelerine olan ilgisi '' Vatan sevgisi imandandır '' diyen yüce dinimiz İslama bağlılığı ile her geçen gün azgınlaşan bölücü zihniyete karşı mücaledenin içinde olmuş. Onun bu duruşu bölücüler yıldırmış olmalı ki doğrudan hedef alınarak canına kast edilmiş. Maalesef devlet görevlilerinin bir dizi ihmalkarlığı veya kötü niyeti sonucunda kan kaybı nedeniyle rahman-ı rahmete kavuşmuştur.
Öncelikle şehidimize yüce Yaradandan rahmet kederli ana ve babası başta olmak üzere Ülkücü harekete aziz Türk Milletine baş sağlığı, sabırlar diliyorum.
Yaşananların yegane sorumlusu bu günkü AKP İktidarı ve onun hükümetidir.
Kendi öz yurdunda ataları tarafından kurulmuş Türkiye Cumhuriyeti Devleti TÜRK milleti ile bölünmez bütünlük içresinde sonsuza kadar AYYILDIZLI bayrak altında özgürce yaşasın diye canını ortaya koyduğu için ÇAKIROĞLU ŞEHİD edilmiştir.
Dünyanın hiç bir ülkesinde böyle bir durum karşısında tarafsızlık teraneleri ile olay ''karşıt Görüşlü Öğrenciler'' tanımlaması ile ifade edilmez.
Bunun adı hain bölücülerin tuzak kurarak işlediği iğrenç bir cinayettir.
Elbette söylenecek sözümüz var. Ancak devir söz zamanı değil gereğini yapma zamanıdır. İçinde bulunduğumuz AKP iktidarının yarattığı durum TÜRK Vatanını bölünmenin son safhasına getirmiştir.
''Dağa çıkma hakkı''nı kullanmadan son imkan olan 7 Haziran 2015 seçimlerinde gaflet uykusundaki AKP iktidarını Ülke yönetiminden acilen uzaklaştırmaktır.
ALLAH TÜRKÜ KORUSUN
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”
Şeklinde paylaşımda bulundu. 

Has Ülkü Haber Ailesi olarak; ŞEHİT kardeşimiz Fırat ÇAKIROĞLU'na ALLAH tan Rahmet diliyor,  Ailesinin, sevenlerinin ve Camiamızın başısağolsun. 


Ahmet İLTER/Has Ülkü Haber

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber