Önsel; Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ'yi de Tarih Altın Harflerle Yazacaktır.

15 Temmuz 2017
384 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Tekirdağ İl Başkanı Koray Önsel'in 15 Temmuz Mesajı...

15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ Terör Örgütü mensupları tarafından milli birliğimizi bozmak için yapılan darbe girişiminin sene-i devriyesinde bulunmaktayız. Şükürler olsun ki yüce Türk milletinin feraseti ve cesareti sayesinde bu darbe teşebbüsü püskürtülmüştür. Ederi 1 dolar olan şerefsizlere gereken ders milliyetçi vatansever Türk milleti ve kolluk kuvvetlerimizce verilmiştir. Kim olursa olsun, arkasında kimler olursa olsun, sıfatı ne olursa olsun Türk milletinin birliğine dirliğine kimse zarar veremeyecektir.

15 Temmuz gecesi en üst makamdan en alt makama kadar ortalarda kimse yokken devletin ve milletin yanında olduğuna dair yapmış olduğu beyanatıyla adeta Türk milletini ve Türkiye Cumhuriyeti devletini uçurumun kenarından alan MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ'yi de tarih altın harflerle yazacaktır. Devletin ve milletin bekasından başka gayesi bulunmayan bir genel başkana sahip olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin şerefli mensupları olarak bizler de her zaman, her şartta, bedeli ne olursa olsun dün olduğu gibi bundan sonra da sadece Türk milletinin yanında olacağımıza söz veriyoruz.

Tek temennimiz bu şerefsiz örgütün tüm mensuplarının; eşi dostu akrabası kim olursa olsun imtiyaz göstermeden adalet önünde hesap vermeleri ve gereken cezayı almalarıdır. Ancak bu şekilde Türk milletinin yüreği soğuyacaktır. Adalete olan güvenimiz tamdır. Devletin kolluk kuvvetlerinin inancından ve samimiyetinden hiçbir şüphemiz yoktur. Bu zor süreçte Allah hepsinin yardımcısı olsun.

Rabbim bizlere bir daha böyle hadiseler yaşatmasın. Rabbim birliğimize dirliğimize kastedenlere fırsat vermesin, onları kahretsin. Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin.

Bu vesileyle aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Koray ÖNSEL
MHP Tekirdağ İl Başkanı

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber