Olcay Kılavuz'dan Ortadoğu'ya ziyaret...

15 Şubat 2018
337 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, gazetemiz Ortadoğu'yu ziyaret etti. Yazı işleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu ile bir süre sonbet eden Başkan Olcay Kılavuz'a, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç'ta eşlik etti.

Başkan Kılavuz; Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin talimat ve direktifleri doğrultusunda çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini belirterek, "Ülkücü gençlik olarak vatanımıza, milletimize, devletimize ve Liderimiz'e layik bir duruşla dosta güven, düşmana korku salıyoruz. Nerede bir Türk varsa, Ülkü Ocakları olarak oradayız, olmaya da devam edeceğiz" dedi. 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, gazetemiz Ortadoğu'yu ziyaret etti. Yazıişleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu ile bir süre sonbet eden Başkan Olcay Kılavuz'a, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç'ta eşlik etti. 

 

Sohbette Türkiye'nin içinde bulunduğu durum ele alınırken, Mehmet Müftüoğlu, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'a Türkye ve Türk gençliğinin geleceği için yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Bir gazeteci olarak çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Müftüoğlu, Ülkü Ocakları'nın Türk Dünyası için ortaya koyduğu projeler ve özellikle, Türkmen soydaşlarımıza yaptıkları yardımların dünya çapında örnek teşkil ettiğini söyledi. 
 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'da; Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin talimat ve direktifleri doğrultusunda çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini belirterek, "Ülkücü gençlik olarak vatanımıza, milletimize, devletimize ve Liderimiz'e layik bir duruşla dosta güven, düşmana korku salıyoruz. Nerede bir Türk varsa, Ülkü Ocakları olarak oradayız, olmaya da devam edeceğiz" dedi. 

Türkiye'nin bir beka sorunu ile karşı karşıya olduğunu ifade eden Başkan Kılavuz şunları söyledi: "Türk devletine ve milletine büyük işler düşmektedir. Türk devleti ve Türk milleti olarak güçlü olmak zorundayız.

Türk coğrafyasında, Müslüman coğrafyasında her birinin tek bir sözü vardır; tek çaremiz, tek çıkış noktamız Türk milleti ve ülkücülerdir demektedirler. Bu vatanın değerini, bu milletin kıymetini bilelim. Türk milletine daha fazla hizmet edelim, daha çok çalışalım." 

 

Medyanın de önemine değinen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Ortadoğu Gazetesi'ne de yayınlarıyla Türk Milliyetçiğili ülküsüne verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber