Olcay Kılavuz'dan Konya Açıklaması

12 Mart 2017
1077 Haber Okunma   0 Haber Yorum

10.03.2017 tarihinde, Beyşehir Ülkü Ocakları tarafından, MHP Beyşehir İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulunulmuştur.

Aynı esnada AK Partili milletvekili, belediye başkanı ve ilçe başkanından oluşan bir heyet, MHP ilçe teşkilatına misafir olmuştur. Ülkü Ocakları mensubu kardeşlerimiz tarafından Beyşehir Ülkü Ocaklarının kendi programı çerçevesinde bir kortej oluşturulmuş, fakat o sırada AKP li heyetin oradan ayrılması sırasında söz konusu fotoğraf ortaya çıkmıştır.

 

Konunun aslı bu şekilde iken; tarihin her döneminde, Kandil’deki, Moskova’daki, Pensilvanya’daki ağababalarından almış oldukları talimatlarla, kalleşçe Ülkücüleri hedef gösteren, ülkücü camiaya kahpece nifak sokmayı vazife edinmiş,  Türk Milletinin ve devletinin yegane savunucusu olan Ülkü Ocakları’nın azimli ve haklı mücadelesinden rahatsızlık duyan, Türk varlığına düşman batı kapitalizmine uşak olmuş, bir takım medya organları söz konusu fotoğraf üzerinden bir karalama kampanyası başlatmıştır.

 

Ülkü Ocaklı olmanın şuuruna hiçbir zaman ulaşamayan, geçmişini sermaye malzemesi olarak kullanmaktan ar etmeyen, şahsiyetini siyaset dehlizlerinde yitirmiş bir takım kimseler de bu kampanyaya sosyal medya üzerinden alet olmakta, Ülkü Ocaklarına nefret kusarak gerçek yüzlerini ortaya sergilemektedir.

 

Ülkü Ocakları; yapılan tüm bu şerefsizce saldırılara birlik ve dirlik içerisinde karşı durmakta, Cennet mekan Başbuğumuzun göstermiş olduğu yolda, ülkülerinden zerre taviz vermeden, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in öncülüğünde kararlı ve ilkeli bir duruşla kutlu yolculuğunu sürdürmektedir.

Ülkü Ocakları’nı medya organları aracılığıyla itibarsızlaştırma ve etkisiz gösterme adına, karanlık oluşumlar tarafından özel görevlendirilmiş kişilerin varlığını ve işbaşında olduğunu bilmekteyiz. Bu kirli oluşumlara daha önce olduğu gibi bugün de fırsat vermeyeceğimizi ve günü geldiğinde, şerefsizce uygulamaya çalışılan bütün bu senaryoların hesabını soracağımızı Yüce Türk Milletine beyan ederiz.

 

Olcay Kılavuz – Ülkü Ocakları Genel Başkanı

12 Mart 2017

Görüntünün olası içeriği: yazı

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber