OLCAY KILAVUZ'DAN REFERANDUM DEĞERLENDİRMESİ

17 Nisan 2017
640 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, referandum sonuçlarını değerlendirdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un referandum değerlendirmeleri şu şekilde:

HALK OYLAMASI SONUÇLARININ DEVLETİMİZ VE MİLLETİMİZE; HUZUR, MUTLULUK, REFAH VE GÜÇLÜ BİR GELECEK GETİRMESİNİ CENABI HAKK'TAN NİYAZ EDİYORUM.

Yüce Türk Milleti, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Anayasa değişikliği halk oylamasında kararını vermiştir.
Her zaman ve her şartta verdiği kararlar ile İstiklâl ve istikbaline sahip çıkarak yükselen Büyük Türk Milleti, bu konuda da nihai tavrını ortaya koymuştur. 

Büyük Türk milleti’nin değerlerinden ilham alıp Türklüğün bekasını tüm menfaatlerin üzerinde gören Ülkü Ocakları, Türk Milleti'nin kararlarının üzerinde hiç bir gücün olmadığının bilincindedir. 

Milli birlik ve beraberliğimize, bin yıllık kardeşliğimize, vatanımıza ve devletimize kasteden tüm kumpaslar milletimizin ve Ülkücülerin kararlı duruşları karşısında hüsrana uğramaya mahkumdur. 

Bilinmesini isteriz ki, milli karakterimizin dava adamı kimliği ile siyasi arenadaki yılmaz savunucusu Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in "Önce Ülkem ve Milletim" şiarıyla öncülük etmiş olduğu tarihi çağrı ve bu süreçteki Devlet Adamı duruşu, belleklerde silinmemek üzere yer edinmiştir. 

Siyasi ikbal ve kişisel çıkar kaygısı güdenler amaçlarına ulaşamamışlardır ve ulaşamayacaklardır. Binlerce şehidimizin canı, gazimizin kanı, sayısız mağdurumuzun gözyaşı ve milyonlarca Türklük sevdalısının dualarıyla elde edilen kazanımlarımızı koruyarak bahanelerin ardına sığınmadan Milliyetçi - Ülkücü Hareket, kutlu yolculuğuna devam edecektir. 

Ülkü Ocakları, hiç bir karşılık beklemeksizin, inadından değil davamıza özgü öğretilerimizden kaynaklanan inancımızdan dolayı dün olduğu gibi bugün ve yarın da Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in yanında ve emrindedir. Bu hesapsız duruş, Allah davasına olan, son nefer ve son nefese kadar baki kalacak sadakatimizin gereğidir. 

Bu duygu ve düşüncelerle halk oylaması sonuçlarının zor günlerden geçen Devletimiz ve Milletimize; huzur, mutluluk, refah ve güçlü bir gelecek getirmesini Cenabı Hakk'tan niyaz ediyorum. Yeminine bağlı kalarak gece gündüz demeden azimle çalışan tümÜlküdaşlarıma ve tercihi her ne olursa olsun milletimizin her bir ferdine teşekkürlerimi sunuyorum. 

Ülkü Ocakları, Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in izinde, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in emrinde, ilke ve ülkülerine bağlı kalarak yalnız Türk Milleti'nin hizmetindedir. 

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
 

Görüntünün olası içeriği: yazı

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber