Mut Ülkü Ocakları Spor Etkinliği Gerçekleştirdi

29 Mart 2017
584 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Mut Ülkü Ocakları, Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyefendi’nin “Türk Gençliğini Spora Daveti” üzerine halı saha etkinliği gerçekleştirdi.

Ortaöğretim teşkilatına bağlı yiğit bozkurtların gerçekleştirdiği etkinlik ülkücü kardeşlik hukuku çerçevesinde dostane bir şekilde gerçekleşti. Etkinlik ile ilgili açıklama yapan Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR” geçtiğimiz günlerdeki doğa yürüyüşünden sonra halı saha etkinliği ile Genel Başkanımızın “Türk Gençliğini Spora Davetine” destek veriyoruz. Akıl ve doğru düşünce sağlam vücutta bulunur.

Bunu sağlayabilmek için de spor yapmak şarttır. Son yıllarda gençlerin kendileri için sağlıksız işlerle meşgul olduğunu ve gençlerin sağlıksız maddelerden uzak tutulması gerektiğini ifade etti. Geleceğin “Güçlü ve Lider Ülke Türkiye”sini Ülkücü Türk Gençliği inşa edecektir. Bunu gerçekleştirirken de Türk Gençliği Başbuğ Atatürk’ün de ifade ettiği gibi “zeki, çevik ve ahlaklı” olmak mecburiyetindedir.

Bu tür etkinliklerle amacımız gençlerimizi bu noktada yetiştirmek ve geleceğe hazırlamaktır. “ diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber