Mit, "Bu coğrafyada yaşayabilmenin iki yolu var;

31 Aralık 2017
334 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Ankara Milletvekili Mustafa Mit, "Bu coğrafyada yaşayabilmenin iki yolu var; ya güçlü bir ordunuz ya da güçlü bir ekonominiz olacak." dedi.

aklarda çok daha güçlü ve mutlu yaşarız. Son günlerde İran'da yaşananlara bakın. İki, üç gündür olaylar yaşanıyor. Bir anda 2-3 bin kişi sokaklarda yürüyor. Ayaklanmanın ayak sesleri geliyor. Bu coğrafya önümüzdeki günlerde çok ciddi olaylara gebe. Türkiye de bu coğrafyada kendi varlığını korumak için coğrafyanın konseptine uygun mücadele etmelidir. Devletin gücünün doğru yerde kullanılması için elimizden geleni yapıyoruz."

Mit, ülkücü hareketin, tarihin kendisine yüklediği misyonu taşımak zorunda olduğunu dile getirerek, "Türkiye'nin başı gerçekten belada ve devletin gücünü kullanmamız lazım. Devletimizin gücü kimin elinde? 316 milletvekiliyle şu anki hükümetin elinde. Biz şimdi bu iktidara diyoruz ki; Türkiye'nin toprak bütünlüğünü, Türk milletinin birlik ve beraberliğini her şeyin üstünde görüyoruz. Sizi terörle mücadelede sonuna kadar destekliyoruz. Bizim desteğimiz bu kadardır." ifadelerini kullandı.

Toplantıya ayrıca MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MHP İl Başkanı Turgay Baştuğ, Çubuk İlçe Başkanı Ali Çankaya, Akyurt İlçe Başkanı Uğur Görgülü ve Kalecik İlçe Başkanı Cengiz Han da katıldı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber