Milleti sokağa dökmek istiyorlar

16 Aralık 2018
449 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun işçileri sokağa çağıran sözlerine sert tepki gösterdi. Akçay “Kılıçdaroğlu’nun açıklaması vahim ve talihsiz bir açıklamadır.

CHP seçim yenilgilerinin hazımsızlığıyla kendi demokratik pozisyonundan uzaklaşarak vatandaşlarımızı sokağa dökmek ve buradan siyasi bir rant devşirmek peşindedir” dedi. Katıldığı bir televizyon programında konuya ilişkin soruya cevap veren Akçay “Kılıçdaroğlu’nun bu açıklaması son derece sorumsuz, hiçbir siyasetçiye yakışmayacak bir açıklamadır. Kılıçdaroğlu bu açıklamasının nereye varacağını bilerek konuşuyorsa ihanet, bilmiyorsa gaflet içindedir! Kılıçdaroğlu bir beka sorunu haline gelmiştir” dedi. AĞIR

TOKAT YİYECEKLER

CHP’nin Paris’te Sarı Yelekliler eylemlerine eski bir milletvekili görevlendirdiğine dikkat çeken Akçay açıklamasına şöyle devam etti: “Paris’te sokak gösterileri başladı. CHP parti okulundan bazı eski milletvekillerini hemen Paris’te görevlendirmiş. Paris olaylarını yerinde görmek ve herhalde biraz da kurs almaya gittiler.

CHP lideri 1 yıl önce de ‘Ben militan partili istiyorum’ demişti. CHP sandıktan alacağı oya değil sokaklardan kaosla siyasi başarı peşinde. CHP’yi ve Kılıçdaroğlu’nu bu tutumdan vazgeçmeye çağırıyoruz. Milli iradeden alacakları oy ve yetkiyle değil de sokakları harekete geçirerek bir siyaset uygulamaya çalışıyorlar. Bu tutum Türkiye’nin aleyhinedir, sokaktan medet umanlar 31 Mart akşamı milletimizin ağır tokadını yiyecektir.”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber