Mersin'in Acı Kaybı;

22 Temmuz 2017
538 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkücülerin Fikret Ağabeysi Hakk'a Yürüdü... Mersinde Ülkü Ocaklarını 1968 yılında kuran ilk ülkücülerden Fikret Gülhan hakkın rahmetine kavuştu. Vefat haberi Mersin’de büyük bir üzüntüye sebep olan Fikret Gülhan‘a başsağlığı dilekleri yağmur gibi yağıyor. MHP Mersin milletvekilleri ve belediye başkanları ile Ülkü Ocakları yönetiminden Fikret Gülhan’ın ailesine başsağlığı mesajları yayınlandı.

MERSİN ÜLKÜCÜ AĞABEYSİNİN ARDINDAN AĞLIYOR ...

 
Mersin’in acı kaybı. Ülkücülerin Fikret Abisi Uçmağa Vardı.

MEKANIN CENNET OLSUN FİKRET AĞABEY

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz yayınladığı baş sağlığı mesajıyla bütün ülkücülerin başı sağ olsun, Allah Fikret ağabeyin mekanını cennet etsin dedi. Kocamaz sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı taziye mesajında şu satırlara yer verdi:”

Sevgili dostlar; Gördüğüm en saf ve temiz yürekli dava adamlarımızdan, adam gibi adam Fikret Gülhan Ağabeyimizin Hakka yürüdüğünü teessürle öğrenmiş bulunuyorum." 

"İl dışında olmam sebebiyle cenaze merasimine katılamıyorum. Ancak bütün kalbim ve gönlümle oradayım".

İNANDIKLARINDAN TAVİZ VERMEYEN DAVA ADAMI

"O inandıklarından taviz vermeyen, hiçbir maddi beklentisi olmayan ve Ülkücü olmanın şeref ve haysiyetini gururla taşıyan gerçek bir dava adamı, gerçek bir Ağabey, gerçek bir dost ve katıksız bir ülkücü idi." 

"Allah taksiratını affetsin. Allah ruhunu şad, mekanını cennet etsin. Yattığı yer nur olsun. O birçok ülkücü, ülkücü geçinen ya da Ülkücülükten geçinenlerin örnek ve ibret alması gereken özel bir insan, gerçek bir dava adamı idi."

MADDİ BEKLENTİ İÇİNDE OLMADI

"O hiçbir zaman şimdiki yeni yetmeler gibi maddi bir beklenti içerisine girmedi. Halinden şikayet ederek isyan etmedi. O hiçbir zaman davaya, dava arkadaşlarına ve teşkilatına ihanet etmedi. Hep Hakkın ve haklının yanında durdu." 

"Biz kendisinden razı idik. Allah’ta ondan razı olsun. Hakkını helal et. Ey uzun, samimi, sabırlı ve Adam gibi Adam. Yattığın yer nur, Ruhun şad, en son mekanın ve makamın da Cennet olsun. Peygamberimiz komşun ve yoldaşın, Başbuğumuz da sırdaşın ve yol arkadaşın olsun." 

PEYGAMBERİMİZE VE ŞEHİTLERİMİZE SELAM GÖTÜR

"Güle güle git Fikret Gülhan, bizden de Şefaatçimiz ve Rasulumüz Hz. Peygamberimize, Başbuğumuza ve davamız uğruna Şehadet şerbeti içmiş beş bine yakın Şehidimize ve tüm Şehitlerimize Selamlar götür. "

"Allah gani gani rahmet eylesin. Yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum. Allah taksiratını affetsin. Hepimizin başı sağolsun."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber