MİLLETVEKİLİ YILMAZ’DAN DİNAR İLÇESİNE ZİYARET

25 Mart 2014
1474 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Dinar ilçesine düzenlediği ziyaret sırasında ilk olarak MHP Dinar ilçe teşkilatını ve daha sonrasında Dinarlı vatandaşları ziyaret ederek bir araya geldi.

Ziyaret sırasında Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Dinar İlçesinde Belediye Başkan Adayı Saffet Acar’a ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarına vatandaşların önümüzdeki yerel seçimlerde destek vermelerini istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Kemalettin Yılmaz’a, Dinar ilçesi ziyareti sırasında mevcut Dinar Belediye Başkanı ve MHP Dinar Belediye Başkan Adayı Saffet Acar, Bayındırlık ve İskân eski Bakanı Abdulkadir Akcan, MDK Üyesi Öncül Kazancı, MHP Dinar ilçe Başkanı ve ilçe teşkilatının yanı sıra birçok partili eşlik etti.

Gün boyu Dinar ilçesinde ziyaret gerçekleştiren Milletvekili Kemalettin Yılmaz ilçede bulunan çarşı esnafı ve pazaryeri esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaret sırasında Dinarlılara konuşma yapan Milletvekili Yılmaz, “MHP Dinar Belediye Başkanı ve bu dönemde de Dinar Belediye Başkan Adayımızı olan Sayın Saffet Acar bey Dinarda yaptığı hizmet ve göstermiş olduğu gayret ve çabaları sayesinde Dinarlı vatandaşlarımızın gönlünde yer etmiş teveccühlerini kazanmıştır. Bizler burada bunu gördük. İnşallah bu önümüzdeki yerel seçimlerde de Dinar halkı Saffet Acar kardeşimize sahip çıkarak bunu sandığa yansıtacaktır. Dinarda Saffet Acar Başkanımız sayesinde yapılan hizmetler gerçekleştirilen projeler bundan sonrada devam edecektir. Bu sürece kadar yapılan her bir hizmet ve proje bundan sonrakiler içinde teminat arz etmektedir ” Dedi.

Dinar ilçesine yapılan ziyaretin ardından ilçelere bağlı Haydarlı ve Tatarlı beldelerine geçen Milletvekili Yılmaz, burada da Haydarlı Belediye Başkan Adayı Emir Veli Atakaya ve Tatarlı Belediye Başkan Adayı Ramazan Çetinkaya’ya vatandaşlardan destek istedi.

Haydarlı ve Tatarlı beldelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, Burada kendilerine gösterilen sıcak ve samimi ilgiden dolayı teşekkür ederek ilçeden ayrıldı.

IMG_9272.1150978_230833660450129_1622350352_nIMG_9187

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber