MHP'li Topçular'dan CHP'li İnce'ye tepki

06 Mayıs 2018
307 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Yalova milletvekili aday adayı Hasan Topçular, CHP adayı Muharrem İnce'nin açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Muharrem İnce kendi kendine gelin güvey olduğunu belirten Topçulan yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti:

"Ülkücülerin politikası Devlet Bahçeli nin politikası, Devlet Bahçeli'nin de politikası ülkücülerin politikasıdır. Muharrem İnce şirin gözükeceğim diye kendi kendine gelin güvey olmasın. Ülkücünün adresi bellidir. Ne yerelde ne de genelde şaşmaz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli nedede ise ülkücüler de oradadır. Ülkücülerden sana oy çıkmaz.

   Biz Milliyetçiliği ayaklar altına alanbir Cumhurbaşkanından, milliyetçiliği ana ilke edinen bir Cumhurbaşkanına çevirirken, sen partinde umut görmüyorsun. Peki umut görmediğin bir partiden nasıl olurda Cumhurbaşkanı adayı gösterilirsin. 'Sen değilmisin Genel Başkanına Diktatör diyen, Sen değilmisin CHP'de demokrasi bitmiştir' diyen şimdi nasıl olurda demokrasisine inanmadığın bir partiden Cumhurbaşkanı adayı olursun. Demek ki koltuk sevdası, popülerlik senin demokrasi anlayışından üstedir.

   Ülkücüler seni desteklemeyecektir nasıl ki sen ve partin zamanında HDP ile kol kola gezdin, terörist cenazelerine partin taziyeye gitti, şimdi de çıkmış diyorsun ki şehit ailelerimiz beni desteklesin, sence bizim ülkücülüğümüz böyle birini destekler mi? Bizim oralarda bir laf var bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Sayın İnce, Kılıçdaroğlu'nun kendisini bertaraf etmesine yanmıyor da kalkmış Yalova da ki ülkücüler oyunu bana verdi diyor. Ya Sayın İnce 25 Haziranda seçilemediğinde ne yapacaksın onu düşün. Bırak böyle Ali Cengiz oyunlarını. Sen burada ki ülkücülerle görüştüm diyorsun ya bu yalancılık nereden geldi. Yalova da ki ülkücülerin siyasi adresi belli ve sen bizim sokağımızdan bile geçmedin. Bari bunları git Yalova'yı bilmeyen başka bir şehirde anlat belki orada inanırlar.

    Biz Sayın Genel Başkanımızın açtığı yolda gösterdiği hedefte durmadan yürüyeceğimize ant içmişiz. Bu andtan sen ve senin gibilerin ucuz sözleri döndüremez. Şunu da belirtelim, Seni kendi partine başkan seçmeyenler oraya laik görmeyenler bu ülkeye mi seçecekler. O yüzden ne sen ne de Genel başkanın bizim muhatabımız da sıkletimiz de değil.

Yanlız herkesin anlaması gereken şudur, Ülkücünün Lidere sadakati şerefidir. Ülkücü bugüne kadar şerefiyle yaşadı bundan sonra da taviz vermeden yaşamaya devam edecektir." 

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber