MHP'li Karataş Birlik ve Beraberlik Temennisinde Bulundu

24 Haziran 2017
322 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Necat Karataş: "11 Ayın Sultanı Ramazan’ı şerifi büyük bir huşu ve mutluluk içinde geride bırakıyoruz. Mübarek Ramazan ayı boyunca Türk İslam âleminin tutmuş oldukları orucu, kılmış oldukları namazı yapmış oldukları duaları Yüce Rabbim kabul ve makbul eylesin. Allah Türk İslam âlemini nice Ramazan aylarına sağlık, huzur ve güven içinde kavuştursun.

"Ülkemizdeki yaşadığımız sıkıntılı süreç ve Dünya’nın birçok yerinde soydaşlarımızın gördüğü zulüm bizleri derinden sarsmaktadır" diyen MHP İzmir İl Başkanı Nacat Karataş, yazılı bir açıklama ile Türk-İslâm âleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Karataş'ın açıklaması şu şekilde:

11 Ayın Sultanı Ramazan’ı şerifi büyük bir huşu ve mutluluk içinde geride bırakıyoruz. Mübarek Ramazan ayı boyunca Türk İslam âleminin tutmuş oldukları orucu, kılmış oldukları namazı yapmış oldukları duaları Yüce Rabbim kabul ve makbul eylesin.   

Allah Türk İslam âlemini nice Ramazan aylarına sağlık, huzur ve güven içinde kavuştursun. Şimdi ise milli ve manevi değerlerin zirveye ulaşmasına vesile olan Ramazan Bayramını idrak edeceğiz. İzmirli hemşerilerimizin, yüce Türk milletinin ve Türk İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.

Beklentimiz; Böyle müstesna günlerin insanlık âlemi arasında sevgi köprülerinin kurulmasıdır. Küslüklerin yerini barışın aldığı, dostluğun kardeşliğin bereketin bolca yaşandığı bayram tadında bayram olmasıdır. Ülkemizdeki yaşadığımız sıkıntılı süreç ve Dünya’nın birçok yerinde soydaşlarımızın gördüğü zulüm bizleri derinden sarsmaktadır.

Bu sıkıntıların aşılması üzerimizde dolaşan kara bulutların dağılması için öncelikle birlik ve beraberliğimizi tam manasıyla gerçekleştirmemiz gerekmektedir, bizler birlik ve bütünlüğümüzü sağlayamadığımız müddetçe bu mübarek ramazan bayramını anlamlı kılamayız ve bu Mübarek günleri de hak etmemiş oluruz.

Bu sebeple duamız ve niyazımız odur ki Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin de bu birlik ve beraberliğin sağlanmasına vesile olmasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tekrar Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlık, huzur mutluluk ve bereket getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.

Ayrıca; MHP İzmir İl Teşkilatımızın geleneksel bayramlaşma törenimiz bayramın 2. Günü(26 Haziran Pazartesi) saat 14:00’da evimizde yuvamızda MHP İl Başkanlığımızda yapılacaktır. Bayramlaşmamıza tüm İzmirli vatandaşlarımız davetlidir.

Sevgi ve saygılarımla

Necat KARATAŞ

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber