MHP'li Fendoğlu: "Türk Milleti Her Türlü Zorluğun Üstesinden Gelecek Bir Millettir"

15 Ağustos 2018
2331 Haber Okunma   1 Haber Yorum

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yöneticileri, ihracatçıları ve iş adamlarıyla yaptığı istişare toplantısında, "Türk milleti her türlü zorluğun üstesinden gelecek, necip bir millettir" dedi.

MHP'li Fendoğlu'yla birlikte, İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan ve Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı istişare toplantılarına katıldı. Fendoğlu ilk olarak DHMİ Müdürü Yücel Besim Aladağ'la istişarede bulundu. MHP'li Fendoğlu, Müdür Aladağ'dan yeni yapılacak havalimanı hakkında bilgiler aldı. MHP'li Fendoğlu ve beraberindekiler daha sonra 1'inci Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Remzi Yaşar'la istişare yaptı. Toplantıdan sonra müdürlük binası içinde bulunan aktivite alanına geçen MHP'li Fendoğlu ve İl Başkanı Avşar, karşılıklı masa tenisi oynadı. Ardından MHP'li Fendoğlu ve heyeti 2'nci Organize Sanayi Bölgesi'nde düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Burada sorun ve talepleri dinleyen MHP'li Fendoğlu, "Devletin huzur ve bakası açısından 2'nci bölümde de sosyal ve ekonomi politika olarak yapılanmanın geleceğine ama şuanda gördüğünüz gibi 15 Temmuz başarısız, arkasından bazı kalkışmalar oldu başarısız. Şimdide dolar ve ekonomiyle çökertmeye çalışıyorlar. Bu masanın etrafı bir gemiyse ben, sen, biz hepimiz bu geminin içindeyiz. Hiç kimsenin 'bu geminin dışındayım' deme lüksü yoktur. Muhalefette dahil olsa Türk topraklarında misakı milli hudutları içerisinde yaşayan herkes o geminin içerisinde" şeklinde konuştu.

Yorumlar(1)
  Kadir:
[08.10.2018 - 11:18]  
MHP li fendoğlu doğru söylemiş. Amatör izmir takımı olan ülkü spor hakkında bilgi için https://www.ulkuspor.com/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber