MHP'li Akyıldız İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

28 Ocak 2014
1570 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP'nin Istanbul Esenyurt'taki seçim irtibat bürosuna düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Cengiz Akyıldız için Yozgat’ta gıyabi cenaze namazı kılındı.

MHP'nin Istanbul Esenyurt'taki seçim irtibat bürosuna düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Cengiz Akyıldız için Yozgat’ta gıyabi cenaze namazı kılındı.
Haber: Yozgat'ta MHP'li Akyıldız İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Cengiz Akyıldız için Yozgat Ülkü Ocakları tarafından Çapanoğlu Büyük Camisi’nde gıyabi cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına, MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Uğur BektaşMHP Yozgat Il Başkanı CEVDET KAYA, Ülkü Ocakları Başkanı Adnan Menders Gülbaş MHP üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
-------------------------------------------------------------

Çorum'da MHP'li Akyıldız İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

MHP'nin Esenyurt seçim irtibat bürosuna düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Cengiz Akyıldız için Çorum'da gıyabi cenaze namazı kılındı.MHP´nin Esenyurt seçim irtibat bürosuna düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Cengiz Akyıldız için Çorum'da gıyabi cenaze namazı kılındı.
Ulu Cami'de ikindi namazına müteakip bir araya gelen MHP Çorum İl Başkanı Ali Lek, Belediye Başkan adayı Ercan Daşdan ve bazı parti üyeleri, MHP'nin Esunyurt'taki seçim irtibat bürosuna düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Cengiz Akyıldız için gıyabi cenaze namazı kıldı.
MHP İl Başkanı Lek, namazın ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün gece Esenyurt seçim irtibat bürosuna düzenlenen menfur saldırı sonucunda bir dava arkadaşlarını kaybettiklerini belirterek, "Bu olayı kınıyoruz. Acımız büyük. Akyıldız'ın ailesine başsağlığı diliyorum" dedi.Namaz sonrası grup olaysız dağıldı.

-----------------------------------

MHP'li Cengiz Akyıldız İçin Bafra'da Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

MHP Esenyurt seçim irtibat bürosuna düzenlenen silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden basın danışmanı Cengiz Akyıldız için Samsun’un Bafra ilçesi Büyük Cami'de gıyabi cenaze namazı kılındı.

Haber: MHP'li Cengiz Akyıldız İçin Bafra'da Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Bafra Büyük Cami'de ikindi namazının ardından Cengiz Akyıldız’ın gıyabi cenaze namazı kılındı. Akyıldız için dua okunup, helallik istendikten sonra partililer duygulu ve öfkeli bir şeklide dağıldı. Gıyabi cenaze namazına MHP Bafra Ilçe BaşkanıHüseyin AcarMHP Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya, Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu, sivil toplum örgütleri ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
-----------------------------------------------------

Gelibolu'da, MHP Esenyurt seçim irtibat bürosuna düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Akyıldız için gıyabi cenaze namazı kılındı.

Haber: MHP Seçim Bürosu Açılışındaki Silahlı Saldırı

Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı öncülüğünde Cerrah Hüseyin Camisi'nde toplananMHP'liler Akyıldız için gıyabi cenaze namazı kıldı.

İlçe Başkanı Sercan Baylan, "Bu, MHP'yi kavgacı göstermek isteyenlerin bir oyunudur. İyi bir arkadaşımızı, iyi bir MHP'li candaşımızı kaybettik. Üzüntümüz büyük" dedi


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber