MHP'li Aksoy: "“Türkiye İçin Dua Edelim”

05 Haziran 2013
1061 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Ereğli İlçe Başkanı İrfan Aksoy, Miraç Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayarak, Miraç gecesi Türkiye’nin geleceği için dua edilmesini istedi.

MHP Ereğli İlçe Başkanı İrfan Aksoy’un Miraç Kandili mesajı şöyle;
 
  “Mübarek üç ayları yaşadığımız bu günlerde Cenab-ı Allahtan Türk İslam aleminin ve tüm İnsanlık Aleminin Miraç kandilini kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tüm İslam coğrafyası Haçlı Ordularının işgali altında inim inim inlediği bu günlerde İslam Aleminin tarihin en zayıf en perişan yılları olarak tarih sayfalarında yerini alacaktır.

  Ülkemizde bu haçlı işgalinin adım adım uygulanmaya başlandığı 1950’lerden bu yana en vahim günlerini yaşamaktadır. İnsanların sabrının taştığı, en küçük kıvılcımın bile yangına dönüştürülmek istendiği bu günlerde başta iktidar olmak üzere herkes yaptıklarını tekrar gözden geçirmelidir. Bu karanlık günlerin başlatılmaya çalışıldığı bu günlerde 74 milyon insanımızın itidalli olması olayları soğukkanlılıkla karşılaması başta ABD ve onun ittifak ettiği haçlı emperyalizminin oyununa gelmememiz kesin şarttır. Bugün Afganistan da, Suriye de Irak ta ve diğer İslam ülkelerinde bilindiği üzere Demokrasi getireceğim adı altında cinayetler, katliamlar, milli malvarlıklarının talanı gözümüzün önünde yaşanmaktadır. Aynı akıbetin yüzlerce kat fazlasını ülkemiz için başlatmak isteyen emperyalist haçlı güçlerinin oyununa gelmememiz, oyunlarını bozmamız İslam a en büyük hizmet olacağı kanaatindeyim.

  Milyonlarca Müslüman kanının aktığı, Müslüman kadın ve çocuklara tecavüzlerin edildiği, masum sivillerin bombalarla öldürüldüğünü gözlerimiz yaşararak izlemekteyiz. Şu an işgal altındaki bu günkü tablonun başlangıcı hep aynı senaryo ile masun talepler ve ardından kargaşa. Bu oyuna gelen ülkeler neticenin başkalarına hizmet ettiklerini anlasalar dahi artık çok geç kalındığı okun yaydan çıktığı anlaşılmakta fakat iş işten geçtiği için geriye de dönülmez bir yolda olduklarını anlamaktadırlar. 

  Ülkemin insanlarına yalvarıyorum lütfen emperyalistlerin oyununa gelmeyelim. Bin yıllık kardeşliği, dini ve etnik ayrımlarla körüklemek isteyenlerin oyununa gelmeyelim. Şu mübarek gecede Allaha yalvaralım dua edelim akıbetimizin diğer İslam ülkelerinin düştüğü tuzağa düşmeyelim diye. Hepinizi Allaha emanet ediyor, başta Ereğlili hemşerilerimiz olmak üzere tüm Türk İslam Aleminin kandilini kutluyorum.”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber