MHP'li Akçay "Manisa Büyük Bir Değerini Kaybetti"

22 Haziran 2014
905 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP'li Akçay, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz'ın vefatı üzerine bir mesaj yayımladı.

Manisa Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz'ın vefatı üzerine bir mesaj yayımlayan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, "İş dünyasının duayeni, hayırsever işadamı TOBB Yönetim Kurulu eski Başkan Yardımcısı ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odamızın Yönetim Kurulu Başkanı değerli dostum, Bülent Koşmaz'ı bu fani dünyadan Rahmeti Rahman'a uğurlamış bulunuyoruz. Değerli dostum Bülent Koşmaz'a Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, ülkücü camiaya, iş dünyasına, Manisalılara ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum" dedi.

Bülent Koşmaz'ın Manisa'yı Manisa yapan isimlerin başında geldiğini söyleyen MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, "1951 yılında ManisaDoğan Değerli dostum Bülent Koşmaz ağabeyim, bütün ömrünü Manisa'yı bir adım daha ileri götürebilmeye adamıştır. Koşmaz; 2000-2005 yılları arasında TOBB Sayman Üyeliği, 2005-2013 yılları arasında TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Türkiye'yi pek çok ulusal ve uluslar arası organizasyonlarda yönetim kurulu üyesi olarak temsil eden Bülent Koşmaz son seçimlerde tekrar Manisa Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiştir. Koşmaz; ManisaTicaret Ve Sanayi Odası Başkanlığı, TOBB Yönetim Kurulu Başkanlığı ve diğer ulusal ve uluslar arası kuruluşlardaki görev süresi boyuncaManisa'nın bir adım daha ileriye gitmesini için çalışmış, yatırımlarınManisa'ya gelmesine öncülük etmiş, bütün ömrünü Manisa'ya hizmete adamıştır." dedi.

Bülent Koşmaz'ın hiçbir zaman makam ve mevki uğruna doğrulardan taviz vermediğini söyleyen MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, "Değerli dostum Bülent Koşmaz hayatı boyunca vicdani kanaatinden ve siyasi istikametinden hiç taviz vermeyerek bir çınar gibi dimdik ayakta durmuştur. İş dünyasının duayeni, Manisa aşığı, hayırsever işadamı Bülent Koşmaz'ı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Bülent Koşmaz'a Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, ülkücü camiaya, iş dünyasına, Manisalılara ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum." dedi. 

haberler 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber