MHP'den Ozan Arif Açıklaması

30 Haziran 2017
373 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Mersin İl Başkanı Atsız Afşın YILMAZ’ın, Ozan Arif hakkında açıklama yaptı.

YILMAZ'ın Açıklaması Şöyle:

Türklüğün bekası ile birlikte ruh bulan nizam-ı alem ve i’lay-ı kelimetullah davasının siyasallaşması sonucu Türk Milletinin bağrından çıkan Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Ülkücü Hareket’in Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’yi yıpratmaya çalışan her türlü zihniyeti şiddetle ve esefle kınıyoruz.

Lidere ve davaya sadakat gösterenleri destanlaştıran Ülkücü Hareket, ihanet edenleri ve dil uzatanları tarihin en karanlık ve pis köşelerine mahkum etmiş, etmeye de devam edecektir.

 Ülkemiz yedi düvel tarafından kuşatılmışken Türkiye’yi, MHP’yi ve Sayın Genel Başkanımızı yıpratmaya yönelik her türlü girişimin zirveye ulaştığı bu günlerde ülkemiz üzerinde emelleri olan iç ve dış mihrakların son hedefi liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’dir.

Hayat nizamını “Önce Ülkem ve Milletim Sonra Partim ve Ben” şiarı üzerine kurmuş bir Lidere böylesine şuursuzca sözler sarf etmek, Türklüğe ve davamıza ihanetin, iğrençliğin dışa vurumunun bir tezahürüdür.

Yıllardır süre gelen yanlış zihniyetinin dile vuruşlarını bu kez Sayın Genel Başkanımıza dil uzatmaya varacak kadar götüren, sözleriyle kendisini kimliksizleştiren ve adileştiren ozan bozuntusuna İT’haf olunur.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber