MHP'den Mehteranlı Seçim Yürüyüşü

16 Mart 2014
1724 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ataşehir'de MHP Istanbul Büyükşehir belediye başkan Adayı Rasim Acar, partililerle birlikte mehteranlı seçim yürüyüşüne katıldı.

 Istanbul'un yönetimin eleştiren Acar, Başbakan Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının 20 yıldır yönettikleri Istanbul'un hiçbir sorununa kalıcı çözüm üretemediklerini söyledi.

Partisinin seçim irtibat bürolarını açmak için Ataşehir'e gelen Rasim Acar, mehteran eşliğinde düzenlenen seçim yürüyüşüne katıldı. Kayışdağı Yolu Caddesi boyunca vatandaşları selamlayan Acar'a çok sayıda partili de eşlik etti. Seçim yürüyüşüne ülkücü gençler de taşıdıkları dev Türk bayraklarıyla eşlik etti. Birlik ve beraberlik sloganlarının atıldığı yürüyüşe bazı vatandaşlar da evlerinin cam ve balkonlarından destek verdi.

Rasim Acar yürüyüşün ardından partisinin seçim irtibat bürosunu hizmete açtı. Yaptığı konuşmada yaşanabilir bir Istanbul vadeden Rasim Acar, "Her türlü övgüye her türlü sevgiye layık olan aziz Istanbul 8500 yıllık tarihine rağmen bundan sonraki 10 yılını, 20 yılını hiç birimiz hayal edemiyoruz. Istanbul doğal, kültürel ve beşeri değerleriyle her geçen gün değerlerini kaybeden ve yaşanması güç bir şehir haline gelmektedir. Maalesef Istanbul'u son 20 yıldır Sayın Başbakan ve arkadaşları yönetiyor. Halkımız teveccüh gösterdi. Yıllardır yönetim hakkını verdi. Çok büyük bütçelerle Istanbul'u yönetiyorlar. 20 yıl önceki problemler halen devam ediyor. 20 yıl önce imar sorunu vardı yine var. 20 yıl önce mülkiyet sorunu vardı yine var. Ulaşım sorunu 20 yıl önce de vardı yine devam ediyor. Deprem riski halen devam ediyor. 20 yıldır Allah aşkına bu kadar büyük bütçe ve imkan ellerinde olmalarına rağmen, her türlü yasa yönetmenlik ve mevzuatı çıkarabilecek güçleri varken neden yapmadılar." dedi.

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonuna atıfta bulunan MHP adayı Rasim Acar, "Istedikleri zaman çocuklarını, bakan çocuklarını ve bürokratlarını kurtarmak için bir gecede torbanın içine her türlü yasayı koyup, herkes uyurken TBMM'de torba yasalarla çocuklarını ve bakanlarını kurtarabiliyorlar. Ama 20 yıldır Istanbulluyu ve Ataşehirlileri mağdur ettiler." diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber