MHP’ye paralel kuşatma

26 Nisan 2018
327 Haber Okunma   0 Haber Yorum

BEKA “BORU” DEĞİLDİR. TÜRKİYE DE HİÇBİR “KOMPLO TEORİSİ” KOMPLO TEORİSİ DEĞİLDİR. MHP VE BİLGE LİDERİMİZ SADECE “TÜNELİ” DEĞİL, O KARANLIK TÜNELDEN ÜSTÜMÜZE GELEN TRENİ DE HAKKIYLA GÖRMEKTEDİR.

Her Türk Evladı Merhum Gaspralı İsmail Bey'in şu sözünü ezberlemeli,bütün analiz ve yorumlarında bu sözü hatırlamalıdır.

"TÜRK'ÜN DÜŞMANI ÇOKTUR,ANCAK TÜRKLÜĞÜ SAVUNANLARIN DÜŞMANI DAHA DA ÇOKTUR"

15 Yıl boyunca MHP Hükümetten Ne istedi, ne diye eleştirdi?

Partisini,davasını bilmeyen omurgasızlar, 4 kasım 2002 den 15 Temmuz 2016 tarihine kadar MHP neleri eleştirdi,neleri önerdi zerre kadar aklınız ve vicdanınız varsa dönüp önce onlara bir bakın!..
FETÖ yü herkesten önce eleştirdi,yerden yere vurdu,TEDBİR ALIN dedi 15 Temmuz akşamı nasıl bir şerefsiz hain oldukları ortaya çıktı.
Terörle Müzakere değil mücadele edin dedi,Devletin içine sinmiş FETÖ Oligarşisi mücadele değil müzakere yapmanın her türlü hilesine başvurdu 15 Temmuz dan bu yana İstihbaratından,operasyonlarına kadar ne büyük yapıldığını,mücadele etmede kararlılığın ne denli önemli olduğu ortaya çıktı. Terörle mücadele de "SAVUNMA" konumundan,"SALDIRMA VE KOVALAMA" dönemine girildi. Terörle mücadele artık kendi sınırlarımızda değil,sınır ötelerinde yapılmaya başlandı. FIRAT KALKANI-ZEYTİN DALI HAREKATLARI ve bundan sonra yapılacak muhtemel operasyonlarla içeride huzur sağlandı.
İslam Coğrafyasına çöken batılı koalisyon güçleri karşısında, NATO müttefiki ve AB üyelik namzeti olmamız hasebiyle coğrafyamızın iki önemli devleti RUSYA ve İRAN ile oluşturulan "Suriye nin birliği ve Terörle Mücadelede ortak irade karşısında başta ABD olmak üzere bütün batlı koalisyon güçlerinin Türkiye yi de içine alan, bölünmüş parçalanmış bir ortadoğu hayalleri suya düşürüldü.Batı her türlü hile,kumpas ve tuzaklarla hala Türkiye yi "HİZAYA GETİRMEYE" çalıştığı bu günlerde Ülkücü-Türk Milliyetçileri devletlerinin ve hükümetlerinin yanında dimdik durdu.
MİLLİ VE YERLİ PARA
ABD coğrafyamızı dolar-faiz -develüasyon kırbacıyla yıllardır sömürürken sesini çıkarmayanlar, adeta devletimizi “MODERN TEFECİLİK” ile soyup soğana çevirenler, coğrafyamızda ve kabul eden diğer dünya devletleri ile başta “İTHALAT-İHRACAT” işlemleri olmak üzere, Turizmde yerli ve milli paralarla işlemlerin yürütülme istek ve çabası Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanının ağzından duyulması ve bu meseleyi coğrafyamızın ve gidilen bütün ülkelerin devlet adamlarıyla görüşülüp masaya yatırılması TEK KUTUPLU bir dünya devleti arzusu ile cihanı ateşe verenlerin elbette kabul edemeyecekleri bir stratejiydi haliyle 100 yıldır adım, adım bu günlere getirilen projenin “SUYA DÜŞMESİ” “KARŞI DARBE” sayılmış ve bu ülkede ,bu ülkenin “DEVŞİRİLEN ÇOCUKLARINA” 15 Temmuz alçaklığını yaptırmışlardır.

Y-CHP nin 15 Temmuz alçaklığı için kullandığı “KONTROLLÜ DARBE” ifadesi, kesinlikle doğrudur.Ancak muhatabı yani “KONTROL EDENİ” Cumhurbaşkanımız ve AKP hükümeti değil bizzat ABD VE KOALİSYON ORTAKLARIDIR. Kemal Kılıçdaroğlu bu yalın gerçeği bilmiyorsa onun için züldür,yok biliyor ancak hedef saptırıyorsa bu durum daha da züldür,her iki halde de bu ülkenin Terör sorunundan önce Y-CHP sorunu vardır!

ÖZERKLİK-ÖZYÖNETİM-EYALETLEŞME

MHP ve Bilge liderimiz Devlet Bahçeli nin şiddetle karşı çıktığı ve bu ülkeyi adım,adım bölünmeye götüren “ÇÖZÜM SÜRECİ” FETÖ oligarşisi tarafından eli kolu bağlanan AKP iktidarını ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti devletini uçurumun eşiğine getirdiği bir zaman diliminde
PKK tarafndan
Hendekler kazılmış 
PKK kendi asayiş ekiplerini kurup akılları sıra şehir merkezlerinde KİMLİK KONTROLÜ yapar olmuş
Kaos ortamından beslenen İŞİD-DHKP-C ve bilumum şer cephesi yurdun her yerinde bombalar patlatmış canlar yakılmış,haneler yıkılmış 
Memlekette huzur bırakılmamış,hemen her gün al bayrağa sarılı şehitlerimiz anaları ağlatmış,ocakları yıkmış.
Diyarbakır Meydanları APO posterleri ile donatılmış,nevruz kutlamaları adı altında Devletimize meydan okunmuş
Bir Ahtapot gibi devleti kuşatan FETÖ oligarşisi, operasyonlara izin vermez olmuş,verilen operasyonlarda Mehmetçiklerimize tuzaklar kurulmuş 
Ve nihayetinde FETÖ kumpası olan Meşhur DOLMABAHÇE MUTABAKATI denilen APO nun yol haritası kamuoyuna açıklanmıştı.
Çözüm sürecinin ortaya çıktığı günden itibaren sonsuz ve sınırsız destek veren Y-CHP AKP tarafından yürütülen süreci dahi “HAFİFE ALIP” çok daha net bir şekilde Türkiye nin EYALETLERE bölünmesini öneren raporlar hazırlamış ve hükümete de deklare etmiştir.

MHP lideri Devlet Bahçeli bütün tarafları aklı selime davet etmiş,bu gidişatın ülkeyi hızla bölünmeye götürdüğünü, bir an önce bu garabet hale dur denilmesini haykırmış ancak 20 Temmuz 2015 de başlayan “Cılız da olsa” Terörle mücadele 15 Temmuz gününden sonra Konsept değiştirmiş ve Türkiye Siyasetinde MHP ve liderinin hakkı teslim edilmiştir.

GEZİ OLAYLARI VE BİLGE LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ NİN TAVRI

Gezi olayları ilk patlak verdiğinde bir grup MHP li Milletvekilinin Devlet Bey’e giderek “Bu protestolara katılmak istediklerini” beyan ettiklerinde Bilge Liderimiz “Tabi katılabilirsiniz,ancak katılmadan önce MHP resmi kimliğinden istifa etmelisiniz,Hiçbir MHP linin bu garabet ve karanlık olaya katılmasını istemiyorum” cevabını vererek olayları ve geleceği okuma basiretini bir kez daha ispatlamıştır.

Meseleyi 5-10 ağacın kesilmesi olarak lanse eden başta FETÖ medyası ve Y-CHP destekli medya HDP nin,İŞİD in,DHKP-C nin ve dahi FETÖ nün bu “MASUMİYET GİYDİRİLMİŞ protestonun arkasında bulunan asıl aktörler olduğunu bastırmaya çalışsa da akıllı gözler görmüş ve partililerini uyarmıştır.

Gezi olayları “Birleşik Terör” cephesinin,halkın duygu ve düşüncelerini suistimal ederek vatandaşlarımızı sokağa dökmesidir. Daha olaylar başlar başlamaz HDP milletvekili Sırrı Süreyya Önder in Buldozerlerin önüne yatması, Haziran Hareketi adı altında DHKP-C nin adeta bütün eylemleri koordine etmesi bu iddiamıza örnek olarak yeter de artar. Talihin şu garip tecellisine bakın ki o günlerin Haziran Hareketi(DHKP-C) militanı Canan Kaftancıoğlu bu günün Y-CHP İstanbul il başkanıdır.

MHP VE LİDERİMİZ İÇİN 15 TEMMUZ VE 7 AĞUSTOS 2016 MİLATTIR.

Bu tarihlerden önce asla tasvip etmediğimiz bir çok icraat AKP hükümetleri tarafından hayata geçirilmiştir. Öyle ki ,
Anayasamızın “değiştirilemez,değiştirilmesi teklif edilemez” maddeleri dahi “Tartışılır olmuştur”
7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 seçimleri bu ülkede aklı selim her insan tarafından kolaylıkla anlaşılacağı üzere ABD ve koalisyon ortaklarının desteğinde tam bir FETÖ operasyonları olarak tarihe geçecektir. 
Özellikle Y-CHP tarafındna MHP genel başkanı Devlet Bahçeli ye teklif edilen ve Liderimiz tarafından ŞİDDETLE REDDEDİLEN % 60 lık blok, yani Y-CHP+MHP+HDP koalisyon hükümetinde Devlet Bahçeli ye BAŞBAKANLIK teklifi FETÖ nün “ALTIN VURUŞ” operasyonu idi. Ancak Bilge Liderimiz, Devlet Bahçeli nin, basireti,aklı ve şuuru hasebiyle bu “ALTIN VURUŞ OYUNU” bozuldu.

FETÖ o andan itibaren MHP ve liderini adeta topa tuttu. Y-CHP nin İstikşafi görüşmeleri de aslında bir OYALAMA TAKTİĞİ idi. Nihayetinde 1 Kasım seçim sürecini doğuran ve MHP yi kuşatma operasyonu da başlatılmış oldu.ABD ve Türkiye deki, işbirlikçileri adeta MHP ve Liderine SAVAŞ AÇTILAR. Hesap MHP yi 1 Kasım da Sandığa gömmek ve Liderimizin varlığını “Tartışılı konuma” taşımaktı.

1 KASIM SEÇİMLEİR VE SONUÇLARI

1 Kasım akşamı daha sandıklar açılmadan FETÖ,DOĞAN ve Y-CHP basını “MHP nin baraj altında kaldığı” iddiaları ile başladı, zaman ilerledikçe yedi düvel bir araya gelse de sırtını dayadığı Türk Milletinin MHP yi “sandığa gömdürmediğine” şahit oldular. Ancak dezenformasyon ve algı yöntemleri ile MHP nin oy oranı ciddi bir şekilde düşmüş, Milletvekili sayısı da Yarı yarıya azalmıştı.

FETÖ anında düğmeye bastı.İçimize salınmış Kripto elemanlarını harekete geçirdi.
MHP iktidar olmak istemiyor!
MHP 20 yıldır iktidar olamadıysa bunun suçlusu Devlet Bahçeli dir!
Devlet Bahçeli “MHP yi stabil tutmaya memur edilmiş” bir kişidir!
Bu ve bunlara benzer alçakça,ahmakça,kalleşçe,kahpece saldırılar ve bir anda ortaya çıkan binlerce sosyal medya kullanıcısının sinkaf dolu sözlerine muhatap olduk.
ÜLKÜCÜ-TÜRK MİLLİYETÇİLERİ İÇİN DAVA KARDEŞLİĞİNİN MİLADI 1 KASIMDIR

Başta ABD ve Koalisyon ortakları olmak üzere dünyada bulunan bütün şer cephesi FETÖ çatısı altında MHP ve Liderine saldırdı. Mealen talepleri ise ,”MHP siz Meclis ya da PARADİGMA MUTASYONA uğratılmış,DEVLET BAHÇELİ’SİZ MHP” 
Akılları sıra “Kürt Sorunu” dedikleri Emperyalist proje ancak bu halde hayata geçirilebilirdi.
ABD ve Koalisyon ortaklarının “kabul ettiği kadar “Milliyetçilik” ancak bu sayede hayata geçirilebilirdi.
Türkiye nin derin tarihi ancak bu şekilde ortadan kaldırılabilir,ancak bu şekilde köksüz bir Millet ve Milliyetçilik ihdas edilebilirdi.

Bu sebeple,utanmadılar,arlanmadılar,MHP yi mahkemelere taşıdılar,Tarlalarda,Otel lobilerinde “Oldu-Bitti” kurultayları ile yol arkadaşlarını dahi aldattılar.1 Tüzük değişikliği için toplanıp, kafalarına göre 13 madde değiştirdiler. Ancak bütün yanlış hesaplar adaletten geriye döndü. Oyunları bozuldu,hevesleri kursaklarına tıkandı.

MHP nin CUMHUR İTTİFAKI ,CUMHURBAŞKANLIĞI ADAYLIĞINDA R.T.ERDOĞAN A VERİLECEK OLAN DESTEK “HAMAKAT VE HAMASET” DERYASINDA BOĞULMADAN KIZIL ELMAYA,TURAN A SELAM DURMAK

MHP 50 yıllık varlığı boyunca en evvel Anayasamızın ilk dört maddesini savunagelmiştir.
Tek Millet TÜRK MİLLETİDİR.
Tek Devlet TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİDİR.
Tek Dil GÜZEL TÜRKÇEMİZDİR 
Tek Bayrak AY YILDIZLI AL BAYRAKTIR

Bölücülüğe,yıkıcılığa ve her türlü mandacılığa sonuna kadar karşıdır.

Milli Para,Milli Ekonomi,Milli İrade konularında asla taviz vermemiştir.

Küresel Emperyalizmin Müslüman Türk Milletinin HAYRINA zerre miskal taviz vermeyeceğini çok iyi bilmektedir.

Türk Milletinin bütün İslam coğrafyası ve mazlum milletlerin yegane umudu olduğunu daima iddia etmiş ideallerinde bu iddiasına sonsuz paragraf açmıştır.

Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi “HAN VE DİVAN” töresinin Türk İslam modernitesidir ve Mustafa Kemal Atatürk ten bu yana ortaya konulmuş en büyük stratejik gelişmedir.

MHP nin Milli hedeflerinin ilki 2023 Türk Milletini ve devletini “çağlar üzerinden sıçratarak” Dünyanın sayılı milletleri ve devletleri arasına sokulmasıdır.

MHP ve dünden bu güne bütün liderleri küresel kuvvetlerin hiçbirinin “güdümüne girmedikleri” gibi bu halde bulunan Türk Siyasetçileri sürekli uyarmış Türk Milletinin ve devletinin iradesini tam bağımsız kılmanın mücadelesini vermişlerdir.

ŞİMDİ

Evet 15 Temmuz 2016 tarihine kadar MHP ve Liderimiz Devlet Bahçeli AKP iktidarlarına olağanüstü eleştiriler getirmiş, aynı zamanda da yapılması gerekenleri tek,tek sıralamıştır. Hatta AKP iktidarlarının bazı uygulamalarına Y-CHP ve şer cephesinin çomak soktuğu zaman dilimlerinde iradesini ortaya koymuştur.
Abdullah Gül ün Cumhurbaşkanı seçiminde Y-CHP tetikçisi bir Başsavcının,o güne kadar adı sanı duyulmamış bir 367 kavramını ortaya attığında TBMM ye girmiş ve oyunu bozmuştur.
Yine AKP nin “Alkol Tüketimin Kısıtlanması kanunu” konusunda Bütün eyyamcılara ters köşe yaptırmış ve AKP ye destek olmuştur.
Bu örnekleri çoğaltabiliriz.
MHP ve Liderimiz Devlet Bahçeli nin bu tavırlarını “AKP ye Bastonluk” olarak tefsir eden zavallılar dönüp MHP tarihi,ideolojisi,inançları noktasında bir araştırma yapma zahmetine dahi düşmemişlerdir.
Ezberleri “BİZ MUHALEFETİZ,İYİ,KÖTÜ HER NE OLURSA OLSUN MUHALEFET ETMELİYİZ” sığlığında boğulup gitti.

MHP kendi program ve hedefleri noktasında icraat yapan partinin,adına,ideolojisine bakmaz.
Türklüğü savunuyorsa
Türk Milletinin bekasına sahip çıkıyorsa
Devletin ve milletin bölünmez bütünlüğüne iman etmişse 
Tam Bağımsız Türkiye sevdasına ortak olmuşsa 
Dil birliğini,tarih birliğini,inanç birliğini, vatan ve bayrak birliğini savunuyorsa 
MHP İKTİDARDA DEMEKTİR.
ÜLKÜCÜ TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN DURUŞU BUDUR.

İleriki günlerde devam edeceğiz……


Rauf Aydemir'in Profil Fotoğrafı, Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sakal
Rauf Aydemir 
26 Nisan 2018 
Mersin

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber