Ana Sayfa > MEDYA VE BASIN

MHP’ye paralel kuşatma
26 Nisan 2018
Bu haber 542 kez okundu
BEKA “BORU” DEĞİLDİR. TÜRKİYE DE HİÇBİR “KOMPLO TEORİSİ” KOMPLO TEORİSİ DEĞİLDİR. MHP VE BİLGE LİDERİMİZ SADECE “TÜNELİ” DEĞİL, O KARANLIK TÜNELDEN ÜSTÜMÜZE GELEN TRENİ DE HAKKIYLA GÖRMEKTEDİR.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Her Türk Evladı Merhum Gaspralı İsmail Bey'in şu sözünü ezberlemeli,bütün analiz ve yorumlarında bu sözü hatırlamalıdır.

"TÜRK'ÜN DÜŞMANI ÇOKTUR,ANCAK TÜRKLÜĞÜ SAVUNANLARIN DÜŞMANI DAHA DA ÇOKTUR"

15 Yıl boyunca MHP Hükümetten Ne istedi, ne diye eleştirdi?

Partisini,davasını bilmeyen omurgasızlar, 4 kasım 2002 den 15 Temmuz 2016 tarihine kadar MHP neleri eleştirdi,neleri önerdi zerre kadar aklınız ve vicdanınız varsa dönüp önce onlara bir bakın!..
FETÖ yü herkesten önce eleştirdi,yerden yere vurdu,TEDBİR ALIN dedi 15 Temmuz akşamı nasıl bir şerefsiz hain oldukları ortaya çıktı.
Terörle Müzakere değil mücadele edin dedi,Devletin içine sinmiş FETÖ Oligarşisi mücadele değil müzakere yapmanın her türlü hilesine başvurdu 15 Temmuz dan bu yana İstihbaratından,operasyonlarına kadar ne büyük yapıldığını,mücadele etmede kararlılığın ne denli önemli olduğu ortaya çıktı. Terörle mücadele de "SAVUNMA" konumundan,"SALDIRMA VE KOVALAMA" dönemine girildi. Terörle mücadele artık kendi sınırlarımızda değil,sınır ötelerinde yapılmaya başlandı. FIRAT KALKANI-ZEYTİN DALI HAREKATLARI ve bundan sonra yapılacak muhtemel operasyonlarla içeride huzur sağlandı.
İslam Coğrafyasına çöken batılı koalisyon güçleri karşısında, NATO müttefiki ve AB üyelik namzeti olmamız hasebiyle coğrafyamızın iki önemli devleti RUSYA ve İRAN ile oluşturulan "Suriye nin birliği ve Terörle Mücadelede ortak irade karşısında başta ABD olmak üzere bütün batlı koalisyon güçlerinin Türkiye yi de içine alan, bölünmüş parçalanmış bir ortadoğu hayalleri suya düşürüldü.Batı her türlü hile,kumpas ve tuzaklarla hala Türkiye yi "HİZAYA GETİRMEYE" çalıştığı bu günlerde Ülkücü-Türk Milliyetçileri devletlerinin ve hükümetlerinin yanında dimdik durdu.
MİLLİ VE YERLİ PARA
ABD coğrafyamızı dolar-faiz -develüasyon kırbacıyla yıllardır sömürürken sesini çıkarmayanlar, adeta devletimizi “MODERN TEFECİLİK” ile soyup soğana çevirenler, coğrafyamızda ve kabul eden diğer dünya devletleri ile başta “İTHALAT-İHRACAT” işlemleri olmak üzere, Turizmde yerli ve milli paralarla işlemlerin yürütülme istek ve çabası Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanının ağzından duyulması ve bu meseleyi coğrafyamızın ve gidilen bütün ülkelerin devlet adamlarıyla görüşülüp masaya yatırılması TEK KUTUPLU bir dünya devleti arzusu ile cihanı ateşe verenlerin elbette kabul edemeyecekleri bir stratejiydi haliyle 100 yıldır adım, adım bu günlere getirilen projenin “SUYA DÜŞMESİ” “KARŞI DARBE” sayılmış ve bu ülkede ,bu ülkenin “DEVŞİRİLEN ÇOCUKLARINA” 15 Temmuz alçaklığını yaptırmışlardır.

Y-CHP nin 15 Temmuz alçaklığı için kullandığı “KONTROLLÜ DARBE” ifadesi, kesinlikle doğrudur.Ancak muhatabı yani “KONTROL EDENİ” Cumhurbaşkanımız ve AKP hükümeti değil bizzat ABD VE KOALİSYON ORTAKLARIDIR. Kemal Kılıçdaroğlu bu yalın gerçeği bilmiyorsa onun için züldür,yok biliyor ancak hedef saptırıyorsa bu durum daha da züldür,her iki halde de bu ülkenin Terör sorunundan önce Y-CHP sorunu vardır!

ÖZERKLİK-ÖZYÖNETİM-EYALETLEŞME

MHP ve Bilge liderimiz Devlet Bahçeli nin şiddetle karşı çıktığı ve bu ülkeyi adım,adım bölünmeye götüren “ÇÖZÜM SÜRECİ” FETÖ oligarşisi tarafından eli kolu bağlanan AKP iktidarını ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti devletini uçurumun eşiğine getirdiği bir zaman diliminde
PKK tarafndan
Hendekler kazılmış 
PKK kendi asayiş ekiplerini kurup akılları sıra şehir merkezlerinde KİMLİK KONTROLÜ yapar olmuş
Kaos ortamından beslenen İŞİD-DHKP-C ve bilumum şer cephesi yurdun her yerinde bombalar patlatmış canlar yakılmış,haneler yıkılmış 
Memlekette huzur bırakılmamış,hemen her gün al bayrağa sarılı şehitlerimiz anaları ağlatmış,ocakları yıkmış.
Diyarbakır Meydanları APO posterleri ile donatılmış,nevruz kutlamaları adı altında Devletimize meydan okunmuş
Bir Ahtapot gibi devleti kuşatan FETÖ oligarşisi, operasyonlara izin vermez olmuş,verilen operasyonlarda Mehmetçiklerimize tuzaklar kurulmuş 
Ve nihayetinde FETÖ kumpası olan Meşhur DOLMABAHÇE MUTABAKATI denilen APO nun yol haritası kamuoyuna açıklanmıştı.
Çözüm sürecinin ortaya çıktığı günden itibaren sonsuz ve sınırsız destek veren Y-CHP AKP tarafından yürütülen süreci dahi “HAFİFE ALIP” çok daha net bir şekilde Türkiye nin EYALETLERE bölünmesini öneren raporlar hazırlamış ve hükümete de deklare etmiştir.

MHP lideri Devlet Bahçeli bütün tarafları aklı selime davet etmiş,bu gidişatın ülkeyi hızla bölünmeye götürdüğünü, bir an önce bu garabet hale dur denilmesini haykırmış ancak 20 Temmuz 2015 de başlayan “Cılız da olsa” Terörle mücadele 15 Temmuz gününden sonra Konsept değiştirmiş ve Türkiye Siyasetinde MHP ve liderinin hakkı teslim edilmiştir.

GEZİ OLAYLARI VE BİLGE LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ NİN TAVRI

Gezi olayları ilk patlak verdiğinde bir grup MHP li Milletvekilinin Devlet Bey’e giderek “Bu protestolara katılmak istediklerini” beyan ettiklerinde Bilge Liderimiz “Tabi katılabilirsiniz,ancak katılmadan önce MHP resmi kimliğinden istifa etmelisiniz,Hiçbir MHP linin bu garabet ve karanlık olaya katılmasını istemiyorum” cevabını vererek olayları ve geleceği okuma basiretini bir kez daha ispatlamıştır.

Meseleyi 5-10 ağacın kesilmesi olarak lanse eden başta FETÖ medyası ve Y-CHP destekli medya HDP nin,İŞİD in,DHKP-C nin ve dahi FETÖ nün bu “MASUMİYET GİYDİRİLMİŞ protestonun arkasında bulunan asıl aktörler olduğunu bastırmaya çalışsa da akıllı gözler görmüş ve partililerini uyarmıştır.

Gezi olayları “Birleşik Terör” cephesinin,halkın duygu ve düşüncelerini suistimal ederek vatandaşlarımızı sokağa dökmesidir. Daha olaylar başlar başlamaz HDP milletvekili Sırrı Süreyya Önder in Buldozerlerin önüne yatması, Haziran Hareketi adı altında DHKP-C nin adeta bütün eylemleri koordine etmesi bu iddiamıza örnek olarak yeter de artar. Talihin şu garip tecellisine bakın ki o günlerin Haziran Hareketi(DHKP-C) militanı Canan Kaftancıoğlu bu günün Y-CHP İstanbul il başkanıdır.

MHP VE LİDERİMİZ İÇİN 15 TEMMUZ VE 7 AĞUSTOS 2016 MİLATTIR.

Bu tarihlerden önce asla tasvip etmediğimiz bir çok icraat AKP hükümetleri tarafından hayata geçirilmiştir. Öyle ki ,
Anayasamızın “değiştirilemez,değiştirilmesi teklif edilemez” maddeleri dahi “Tartışılır olmuştur”
7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 seçimleri bu ülkede aklı selim her insan tarafından kolaylıkla anlaşılacağı üzere ABD ve koalisyon ortaklarının desteğinde tam bir FETÖ operasyonları olarak tarihe geçecektir. 
Özellikle Y-CHP tarafındna MHP genel başkanı Devlet Bahçeli ye teklif edilen ve Liderimiz tarafından ŞİDDETLE REDDEDİLEN % 60 lık blok, yani Y-CHP+MHP+HDP koalisyon hükümetinde Devlet Bahçeli ye BAŞBAKANLIK teklifi FETÖ nün “ALTIN VURUŞ” operasyonu idi. Ancak Bilge Liderimiz, Devlet Bahçeli nin, basireti,aklı ve şuuru hasebiyle bu “ALTIN VURUŞ OYUNU” bozuldu.

FETÖ o andan itibaren MHP ve liderini adeta topa tuttu. Y-CHP nin İstikşafi görüşmeleri de aslında bir OYALAMA TAKTİĞİ idi. Nihayetinde 1 Kasım seçim sürecini doğuran ve MHP yi kuşatma operasyonu da başlatılmış oldu.ABD ve Türkiye deki, işbirlikçileri adeta MHP ve Liderine SAVAŞ AÇTILAR. Hesap MHP yi 1 Kasım da Sandığa gömmek ve Liderimizin varlığını “Tartışılı konuma” taşımaktı.

1 KASIM SEÇİMLEİR VE SONUÇLARI

1 Kasım akşamı daha sandıklar açılmadan FETÖ,DOĞAN ve Y-CHP basını “MHP nin baraj altında kaldığı” iddiaları ile başladı, zaman ilerledikçe yedi düvel bir araya gelse de sırtını dayadığı Türk Milletinin MHP yi “sandığa gömdürmediğine” şahit oldular. Ancak dezenformasyon ve algı yöntemleri ile MHP nin oy oranı ciddi bir şekilde düşmüş, Milletvekili sayısı da Yarı yarıya azalmıştı.

FETÖ anında düğmeye bastı.İçimize salınmış Kripto elemanlarını harekete geçirdi.
MHP iktidar olmak istemiyor!
MHP 20 yıldır iktidar olamadıysa bunun suçlusu Devlet Bahçeli dir!
Devlet Bahçeli “MHP yi stabil tutmaya memur edilmiş” bir kişidir!
Bu ve bunlara benzer alçakça,ahmakça,kalleşçe,kahpece saldırılar ve bir anda ortaya çıkan binlerce sosyal medya kullanıcısının sinkaf dolu sözlerine muhatap olduk.
ÜLKÜCÜ-TÜRK MİLLİYETÇİLERİ İÇİN DAVA KARDEŞLİĞİNİN MİLADI 1 KASIMDIR

Başta ABD ve Koalisyon ortakları olmak üzere dünyada bulunan bütün şer cephesi FETÖ çatısı altında MHP ve Liderine saldırdı. Mealen talepleri ise ,”MHP siz Meclis ya da PARADİGMA MUTASYONA uğratılmış,DEVLET BAHÇELİ’SİZ MHP” 
Akılları sıra “Kürt Sorunu” dedikleri Emperyalist proje ancak bu halde hayata geçirilebilirdi.
ABD ve Koalisyon ortaklarının “kabul ettiği kadar “Milliyetçilik” ancak bu sayede hayata geçirilebilirdi.
Türkiye nin derin tarihi ancak bu şekilde ortadan kaldırılabilir,ancak bu şekilde köksüz bir Millet ve Milliyetçilik ihdas edilebilirdi.

Bu sebeple,utanmadılar,arlanmadılar,MHP yi mahkemelere taşıdılar,Tarlalarda,Otel lobilerinde “Oldu-Bitti” kurultayları ile yol arkadaşlarını dahi aldattılar.1 Tüzük değişikliği için toplanıp, kafalarına göre 13 madde değiştirdiler. Ancak bütün yanlış hesaplar adaletten geriye döndü. Oyunları bozuldu,hevesleri kursaklarına tıkandı.

MHP nin CUMHUR İTTİFAKI ,CUMHURBAŞKANLIĞI ADAYLIĞINDA R.T.ERDOĞAN A VERİLECEK OLAN DESTEK “HAMAKAT VE HAMASET” DERYASINDA BOĞULMADAN KIZIL ELMAYA,TURAN A SELAM DURMAK

MHP 50 yıllık varlığı boyunca en evvel Anayasamızın ilk dört maddesini savunagelmiştir.
Tek Millet TÜRK MİLLETİDİR.
Tek Devlet TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİDİR.
Tek Dil GÜZEL TÜRKÇEMİZDİR 
Tek Bayrak AY YILDIZLI AL BAYRAKTIR

Bölücülüğe,yıkıcılığa ve her türlü mandacılığa sonuna kadar karşıdır.

Milli Para,Milli Ekonomi,Milli İrade konularında asla taviz vermemiştir.

Küresel Emperyalizmin Müslüman Türk Milletinin HAYRINA zerre miskal taviz vermeyeceğini çok iyi bilmektedir.

Türk Milletinin bütün İslam coğrafyası ve mazlum milletlerin yegane umudu olduğunu daima iddia etmiş ideallerinde bu iddiasına sonsuz paragraf açmıştır.

Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi “HAN VE DİVAN” töresinin Türk İslam modernitesidir ve Mustafa Kemal Atatürk ten bu yana ortaya konulmuş en büyük stratejik gelişmedir.

MHP nin Milli hedeflerinin ilki 2023 Türk Milletini ve devletini “çağlar üzerinden sıçratarak” Dünyanın sayılı milletleri ve devletleri arasına sokulmasıdır.

MHP ve dünden bu güne bütün liderleri küresel kuvvetlerin hiçbirinin “güdümüne girmedikleri” gibi bu halde bulunan Türk Siyasetçileri sürekli uyarmış Türk Milletinin ve devletinin iradesini tam bağımsız kılmanın mücadelesini vermişlerdir.

ŞİMDİ

Evet 15 Temmuz 2016 tarihine kadar MHP ve Liderimiz Devlet Bahçeli AKP iktidarlarına olağanüstü eleştiriler getirmiş, aynı zamanda da yapılması gerekenleri tek,tek sıralamıştır. Hatta AKP iktidarlarının bazı uygulamalarına Y-CHP ve şer cephesinin çomak soktuğu zaman dilimlerinde iradesini ortaya koymuştur.
Abdullah Gül ün Cumhurbaşkanı seçiminde Y-CHP tetikçisi bir Başsavcının,o güne kadar adı sanı duyulmamış bir 367 kavramını ortaya attığında TBMM ye girmiş ve oyunu bozmuştur.
Yine AKP nin “Alkol Tüketimin Kısıtlanması kanunu” konusunda Bütün eyyamcılara ters köşe yaptırmış ve AKP ye destek olmuştur.
Bu örnekleri çoğaltabiliriz.
MHP ve Liderimiz Devlet Bahçeli nin bu tavırlarını “AKP ye Bastonluk” olarak tefsir eden zavallılar dönüp MHP tarihi,ideolojisi,inançları noktasında bir araştırma yapma zahmetine dahi düşmemişlerdir.
Ezberleri “BİZ MUHALEFETİZ,İYİ,KÖTÜ HER NE OLURSA OLSUN MUHALEFET ETMELİYİZ” sığlığında boğulup gitti.

MHP kendi program ve hedefleri noktasında icraat yapan partinin,adına,ideolojisine bakmaz.
Türklüğü savunuyorsa
Türk Milletinin bekasına sahip çıkıyorsa
Devletin ve milletin bölünmez bütünlüğüne iman etmişse 
Tam Bağımsız Türkiye sevdasına ortak olmuşsa 
Dil birliğini,tarih birliğini,inanç birliğini, vatan ve bayrak birliğini savunuyorsa 
MHP İKTİDARDA DEMEKTİR.
ÜLKÜCÜ TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN DURUŞU BUDUR.

İleriki günlerde devam edeceğiz……


Rauf Aydemir'in Profil Fotoğrafı, Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sakal
Rauf Aydemir 
26 Nisan 2018 
MersinFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MEDYA VE BASIN Haberleri

Başlık Tarih
 
MHP TÜRK SİYASETİNE YÖN ÇİZMEYE DEVAM EDİYOR.18 Nisan 2019
'Bu Seçimin Kazananı MHP’dir12 Nisan 2019
KEMALİST FIRILDAKLAR!07 Nisan 2019
4 Nisan ve Başbuğun Vasiyeti05 Nisan 2019
SON BAŞBUĞU ANARKEN - TÜRKEŞ, GÖNÜL VE DAVA ADAMIYDI…04 Nisan 2019
VATANINI SEVEN ÖRGÜTÇÜLERE OY VERMEZ27 Mart 2019
ÜLKENİN ÜÇ ŞEYE İHTİYAÇI VAR; DEVLET AKLI, DEVLET VİCDANI, DEVLET BAHÇELİ…18 Mart 2019
Türk'ün Yeniden Uyanışı17 Mart 2019
DAMINDA ZIPLADIKLARIM !17 Mart 2019
BİR BERBER, BİR BERBERE, GEL BERABER!..14 Mart 2019
AKP'NİN ARKA BAHÇESİ MHP Mİ YOKSA CHP Mİ !?13 Mart 2019
DEVLET BAHÇELİ NİYE DEMİYORSUNUZ?03 Mart 2019
“NE KÜRDİSTAN’I ULAN!”01 Mart 2019
Devlet BAHÇELİ'nin ADAMLIĞI sizi muhattap almayacak kadar ADAM'dır...!!!28 Şubat 2019
DAVAYA ADANMIŞ BİR ÖMÜR: DEVLET BAHÇELİ -3- Samimi Ülkücülük riyasız siyaset27 Şubat 2019
DAVAYA ADANMIŞ BİR ÖMÜR: DEVLET BAHÇELİ -2- Ülkücülerin dert ortağı ve rehberi: Devlet Ağabey26 Şubat 2019
Davaya adanmış bir ömür: Devlet Bahçeli25 Şubat 2019
BÖYLESİNE BİR “KUMPAS” ŞEYTANIN DAHİ AKLINA GELMEZ!24 Şubat 2019
MHP lideri Devlet Bahçeli uyardı! Yeni tezgahlar kuruluyor21 Şubat 2019
LÜTFEN BİR DAHA DÜŞÜNÜN13 Şubat 2019
ÜLKÜCÜ CELLADININ OĞLUNA İP OLDULAR06 Şubat 2019
İYİ Kİ VARSIN DEVLET BAHÇELİ!..01 Şubat 2019
Yılmaz Özdil’in 2500 TL’lik kitabı çalıntı çıktı31 Ocak 2019
İP’ÇİLER HADİ GÖZÜNÜZ AYDIN…!30 Ocak 2019
MHP’NİN BAŞARISIZ OLMASINI BEKLEYENLER PUSUDA16 Ocak 2019
Doğu Türkistan’da zulüm!12 Ocak 2019
Vatan nöbetinin sözleşmesi olmaz12 Ocak 2019
Bugünün “Artin Kemalleri” Ziya Gökalp’e niçin saldırıyor?07 Ocak 2019
BEN DUYGUSU OLANDAN NE YÖNETİCİ , NEDE ÜLKÜCÜ OLUR….03 Ocak 2019
TÜRK OLMAK …!!!31 Aralık 2018
Devlet Bahçeli'den gövde gösterisi27 Aralık 2018
MHP Lideri Bahçeli, güne TÜRKGÜN ile başlıyor20 Aralık 2018
“Türkçemize durmadan güç kaybettiriliyor”20 Aralık 2018
DEVLET YANDAŞ İŞADAMINA 69 MİLYON TL “BAĞIŞLADI”15 Aralık 2018
Medyanın Sorunları ve Çözüm Önerileri12 Aralık 2018
Yavaş geldi hızlı gitti12 Aralık 2018
Dede-Oğul-Torun: EOKA-ASALA-PKK ve kuşak sağlaması FETÖ!11 Aralık 2018
Tehdit ve şantaj işte Mansur Yavaş11 Aralık 2018
Telgraf ve kartlarla işgali protesto06 Aralık 2018
DEVLET BAHÇELİ’DEN ÖZÜR DİLEYECEKLER . . . 06 Aralık 2018
CUMHURİYET’İN KADIN MESELESİ VE KADIN HAKLARI-I05 Aralık 2018
FARKLI ÜLKÜCÜLER(!)30 Kasım 2018
MHP’NİN NE YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI GÖRMEYEN İKTİDAR. UYAN!29 Kasım 2018
DİZİLERDEKİ FETÖ ŞİFRELERİNDE SON DURUM28 Kasım 2018
‘MHP’Mİ AKP’NİN STEPNESİ YOKSA AKP Mİ MHP’NİN MAHKUMU?’26 Kasım 2018
BÜYÜK HEDEF26 Kasım 2018
İP’in istismarı ayağına dolandı 23 Kasım 2018
BAHÇELİ 31 MART AKŞAMI ERKEN SEÇİM İSTER Mİ?21 Kasım 2018
TÜRK GENÇLİĞİ VE EĞİTİMİ18 Kasım 2018
TAYYİP BEY, OSMANLI’NIN PARÇALANMA KUTLAMALARINDA NE İŞİNİZ VARDI14 Kasım 2018
Ellerinde Olsa “Türklük Şeytan İcadı(!)” Diyecekler11 Kasım 2018
TEPEDEN BAKAN,KİBİR BELEDİYECİLİĞİNDEN HALKA HİZMET BELEDİYECİLİĞİNE GEÇMELİYİZ.11 Kasım 2018
MHP TÜRKÜN EGEMENLİK KILICIDIR…09 Kasım 2018
Bu Milletin adı nedir…!07 Kasım 2018
Şampiyon Millilerimiz ve Milli Nedenlerimiz04 Kasım 2018
ATİLLÂ'DAN MİSÂL, BİLGE KAĞAN'DAN İSTİKBÂL...03 Kasım 2018
Karaçay Sürgünü02 Kasım 2018
EVİNİZ MHP’NİN KIYMETİNİ BİLİN31 Ekim 2018
Dayatma sınırı aştı25 Ekim 2018
TÜRKÇÜLÜK NE DEĞİLDİR !24 Ekim 2018
"Er Mektubu Görülmüştür!.."22 Ekim 2018
Lahanayı yerken kıtır kıtır SAPINA gelince Meeee21 Ekim 2018
İBLİSİN SİYASİ ÇOCUKLARI NEREDE? YILAN HALA CANLI15 Temmuz 2018
İFTİRA VE DÖNEKLİKDE SINIR TANIMAYAN KARAKTERSİZLER12 Temmuz 2018
BENGÜTÜRK TV MOBİL UYGULAMALARI YAYINDA!11 Temmuz 2018
BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK10 Temmuz 2018
“İLKESİZ”, “İLKELERDEN” BAHSEDERSE!..08 Temmuz 2018
OKUNMUŞ BİR HAREKET (24 Haziran seçimlerinin ardından) 07 Temmuz 2018
KILIÇDAROĞLU VE BAŞARI. GÜLDÜRMEYİN :)07 Temmuz 2018
Çocuk ve İnsan...07 Temmuz 2018
DEVLET BAHÇELİ VE UZUN 21 YIL06 Temmuz 2018
DEVLET BAHÇELİ’NİN SEYİR DEFTERİ04 Temmuz 2018
U” DÖNÜŞÜ VE “NANKÖRLÜK”02 Temmuz 2018
DEVLET BAHÇELİ VE SİYASETTE UFUK ÖTESİ29 Haziran 2018
Milli Ülkü23 Haziran 2018
LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE VEFA23 Haziran 2018
“Vatanın Sahibi… Hoşgeldin!” 22 Haziran 2018
ÜLKÜDAŞLARA AÇIK MEKTUP17 Haziran 2018
''Devlet Bahçeli, AKP'nin peşine takıldı!''10 Haziran 2018
KANAYAN YARA DOĞU TÜRKİSTAN06 Haziran 2018
HERKESİN BİRBİRİNDEN ÇOK FARKLI ATATÜRK’Ü VAR 01 Haziran 2018
‘ATATÜRKÇÜLÜK KİSVESİ ALTINDA PKK DESTEKÇİLERİ…’31 Mayıs 2018
MHP YÜZDE BİR OY ALSA DA BİZ MHP'DEYİZ, YA SİZ?28 Mayıs 2018
MHP VE LİDERİNİ ANLAMAK = KURTULUŞ27 Mayıs 2018
HEDEF25 Mayıs 2018
Atatürk’e Göre Türk Gençliğinin Nitelikleri-3 23 Mayıs 2018
YILDIRAY ÇİÇEK İLK KEZ AÇIKLADI: LİSTEDE YOKUM ÇÜNKÜ…23 Mayıs 2018
19 MAYIS: TÜRKE BAYRAM YUNANA MATEM 19 Mayıs 2018
Millet Aklı Bu Kuşatmayı Yaracak Güçtedir 17 Mayıs 2018
Atatürk’e Göre Türk Gençliğinin Nitelikleri-2 14 Mayıs 2018
Atatürk’e Göre Türk Gençliğinin Nitelikleri-108 Mayıs 2018
ÜLKÜCÜLERE KAFA TUTMAK HELE Kİ İFTİRA ATMAK GAZİNOLARDA RACON KESMEYE BENZEMEZ08 Mayıs 2018
VUR BOZKURT’UM.. VUR TİLKİYE! VUR KURTULSUN TÜRKİYE!.. SÖZÜNDEN RAHATSIZ OLDULAR07 Mayıs 2018
İşaret Taşlarımız: Karamanoğlu Mehmet Bey 01 Mayıs 2018
EŞEKLİĞİNİ İSPAT ETMEK İSTEYEN, MHP’YE SALDIRIYOR17 Nisan 2018
DEVLETE SAHİP ÇIKANLAR16 Nisan 2018
Başgil'den Türk'e ve Türkçe'ye Dair 14 Nisan 2018
İşaret Taşlarımız: Dadaloğlu 12 Nisan 2018
İYİ PARTİ , KİME İYİ ?06 Nisan 2018
ANADOLU AJANSINA TEBRİK MESAJI05 Nisan 2018
BAŞBUĞ'UN İZİNDEYİZ04 Nisan 2018
BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ VE ÇİLELİ DAVASI03 Nisan 2018
“KİN ÂLİMİ” AYŞENUR ARSLAN VE CUMA31 Mart 2018
FIRAT’IN DOĞUSUNA OPERASYON ŞART29 Mart 2018
“AFRİN’İ ALMAK İÇİN NE VERDİNİZ?” SORUSUNA CEVAP26 Mart 2018
İYİ PARTİ’NİN, “FETÖ VE DEAŞ İLE İLGİLİ EYLEM PLANI”NDAKİ GİZLİ PLAN21 Mart 2018
SİZ NE TÜR BİR "MAHLUKATSINIZ"18 Mart 2018
BEYLER, TÜRKMENELİ BİZİ BEKLER!15 Mart 2018
TOYUN KUTLU OLSUN TÜRKMEN BEYİ!14 Mart 2018
GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİREN; TÜRK'Ü KIZIL ELMA'YA ERİŞTİREN!12 Mart 2018
RUHUNU ŞEYTANA SATMIŞLARIN HÜKMÜ TÜRK AYAĞA KALKANA KADARDIR10 Mart 2018
Çantacılar kimmiş!?07 Mart 2018
HES’LERE DEĞİL EVSEL ATIK SULARA DİKKAT!06 Mart 2018
İşaret Taşlarımız: Ziya Gökalp03 Mart 2018
CUMHUR İTTİFAKI, HAYIR CEPHESİNE KARŞI02 Mart 2018
İşte Bahçeli'nin Eylemleri...01 Mart 2018
BAHÇELİ'NİN TESPİTLERİ VE MİLLİ DURUŞU28 Şubat 2018
SÖYLEM İLE NİYETLERİ ÇOK FARKLI…16 Şubat 2018
İnsanlığa ışık tutan Türk bilgini Hoca Ahmet Yesevi15 Şubat 2018
YA BİZ AFRİN’İ ALACAĞIZ, YA AFRİN BİZİ13 Şubat 2018
İşaret Taşlarımız: Dündar Taşer 13 Şubat 2018
ALIN PKK’YI, VURUN CHP’YE11 Şubat 2018
Kızılelma Ve Gerçek Sahipleri 09 Şubat 2018
BOZKURT İŞARETİNDEN RAHATSIZ OLAN KANI BOZUKLAR08 Şubat 2018
Alnıaçık'tan Muhteşen bir analiz;Şeytanın Kulağına Kurşun!15 Ocak 2018
Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa'ya Yapılan Hiçbir İftira Tutmaz06 Ocak 2018
Yazarımız Orhan Karataş'ın Yazısı;Son sözü liderler söyler04 Ocak 2018
Söz Konusu Vatandır 24 Aralık 2017
Yılbaşı Bizim Neyimiz Olur?23 Aralık 2017
SAHİPLİK DEĞİŞSE DE KÖPEKLİK BAKİDİR!20 Aralık 2017
Y-CHP HAFIZASINI KAYBETMİŞ!13 Aralık 2017
MİLLİYETÇİ-ÜLKÜCÜ MEDYA SEFERBERLİĞİ!12 Aralık 2017
Gazi Karabulut'un Yeni Kitabı Çıktı.10 Aralık 2017
BAHÇELİ’Yİ TAKDİR06 Aralık 2017
Ordusu Yaşarsa; Başbuğlar Ölmez!27 Kasım 2017
MHP’YE HAKSIZLIK EDİYORSUNUZ22 Kasım 2017
MHP BİTERSE BİTSİN, ZATEN İSTEDİĞİNİZ BU DEĞİL Mİ?22 Kasım 2017
MHP Giderse Ne Olur? 21 Kasım 2017
Ertuğrul Dursun ÖNKUZU…20 Kasım 2017
Ben Ülkücüleri Hep Sevdim19 Kasım 2017
ÜLKÜCÜ ŞEHİDİMİZ İLHAN DARENDELİOĞLU’nu Rahmet İle Anıyoruz…19 Kasım 2017
Devlet BAHÇELİ ve "DEVLET"18 Kasım 2017
Günyeli;BU ÇİRKİN BİR OYUNDUR?17 Kasım 2017
SİYASETİN ÇİRKİNLERİ VE ALÇAKLARI17 Kasım 2017
İşaret Taşlarımız: Mürüvvet Kekilli16 Kasım 2017
AKP MHP’NİN PEŞİNE TAKILMIŞTIR , MHP AKP’NİN PEŞİNE DEĞİL...14 Kasım 2017
GÜVEN PARTİSİ13 Kasım 2017
21. YÜZYILDA ÜLKÜCÜ DÜŞÜNCE13 Kasım 2017
Bahçeli'den şair ve yazar Büyükerol'a destek11 Kasım 2017
15 TEMMUZ'DA BÖYLE KONUŞMUŞ: BİZİM MESELEMİZ DEĞİL10 Kasım 2017
Y-CHP panikte!09 Kasım 2017
İşaret Taşlarımız: Cinuçen Tanrıkorur 08 Kasım 2017
SEVEN SEVDİĞİYLE BERABERDİR, BİZ DE LİDER BAHÇELİ İLE BERABERİZ07 Kasım 2017
SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇERKEN05 Kasım 2017
"Millet-i Hâkime" Hukuku ve Eşit Vatandaşlık Fitnesi!04 Kasım 2017
SİVİL CIA’İN TÜRK ÇALIŞANI MERAL AKŞENER’E BAŞDANIŞMAN ATANDI02 Kasım 2017
ADI DEVLET-TAVRI DEVLET-DERDİ MİLLET...30 Ekim 2017
İdeoloji: On Üzerinden Sıfır! - II28 Ekim 2017
İrademiz İnancımız Gücümüz Ordumuz 24 Ekim 2017
GAZETECİLİK DEMOKRASİ İÇİN VAZGEÇİLMEZ BİR UNSURDUR23 Ekim 2017
Türkeş’ten Bahçeli’ye MHP ve Kerkük22 Ekim 2017
TÜRK MİLLETİ…22 Ekim 2017
PARTİLER VE İSTİFA ETME, ETTİRİLME FARKLILIKLARI21 Ekim 2017
ŞENER BÜLBÜL 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI..21 Ekim 2017
Taşdoğan'dan Gazeteciler Günü'ne Kutlama20 Ekim 2017
BUGÜN DE GÜNLERDEN DEVLET BAHÇELİ...20 Ekim 2017
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…20 Ekim 2017
Stratejik Ahmet'in Hariciye Maceraları - II20 Ekim 2017
MİLLİYETÇİLİK ŞUURUNU YOK ETMEK EN BÜYÜK DÜŞMANLIKTIR18 Ekim 2017
İşaret Taşlarımız: Garip Ozan ( Mehmet Said Şimdi)17 Ekim 2017
Mülk’ü Millet İçin16 Ekim 2017
Her Türk Asker Doğar14 Ekim 2017
Başıbozukluk, Mehmetlerin Kemâl Çağıdır! - II14 Ekim 2017
Türk Ordusu İdlib’de13 Ekim 2017
Başka Türkiye Yok!11 Ekim 2017
Çok geç olmadan, Bahçeli’yi algılamak! 10 Ekim 2017
ZOR ZAMANDA DEVLET BAHÇELİ FAKTÖRÜ09 Ekim 2017
BİRİ VAR!08 Ekim 2017
Vatan Satan Tüccarlar! - II04 Ekim 2017
Vatan Satan Tüccarlar! - I03 Ekim 2017
Bize O Dipçiği Kim Vurmuştu?03 Ekim 2017
FETHULLAHÇI, ÖCALANCI, BARZANİCİ KARI- KOCA !30 Eylül 2017
Beş Bin Ülkücü 28 Eylül 2017
BİZ BURADAYIZ, MHP'DEYİZ GİDENLERE ALLAH SELAMET VERSİN25 Eylül 2017
Kürt Gruplarının Kerkük Oyunu23 Eylül 2017
"MHP'DE İSTİFA" OYUNUNU BOZUYORUZ21 Eylül 2017
MHP, FETÖ Atıklarından Temizleniyor.07 Ağustos 2017
Ülkücülüğü, Nerede Kiminle Temsil Edeceksiniz?07 Ağustos 2017
ADAMLIK ÖZELLİKLERİ AÇISINDAN SADECE LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE GÜVENİYORUM07 Ağustos 2017
MEVZU VATANSA HERKESE GİDERİMİZ VAR06 Ağustos 2017
BOŞUNA DEVLET DEMİYORLARMIŞ06 Ağustos 2017
Lider Devlet Bahçeli’yi Dinlerken01 Ağustos 2017
Muharrem Sıddıkoğlu 'nun, "NAMAZ VE NAMAZI İKAME ETMEK" KİTABI YAYINLANDI".30 Temmuz 2017
Stratejik Aymazlık29 Temmuz 2017
MHP VE LİDER DEVLET BAHÇELİ TÜRK MİLLETİNİN TEMİNATIDIR26 Temmuz 2017
MESELE ADALET DEĞİL, MESELE SOKAKTI!24 Temmuz 2017
ÇÖPTEKİ PROJE PARTİSİ!22 Temmuz 2017
"Paradigma Kaymasının Ayak Sesleri"21 Temmuz 2017
15 TEMMUZ'UN KAHRAMANI LİDER DEVLET BAHÇELİ VE ÜLKÜCÜLERDİR!21 Temmuz 2017
EMEKLİ ZAMMI ADİL Mİ?21 Temmuz 2017
BAHÇELIYI ANLAMAK...!21 Temmuz 2017
Bir Ülkücü Şehadet destanı: VELİCAN ODUNCU18 Temmuz 2017
15 TEMMUZ’A DA MÜHRÜNÜ VURDU, SONRASINA DA17 Temmuz 2017
GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ16 Temmuz 2017
Pınar Suyu İle Lağım Suyu Birlikte Akmaz15 Temmuz 2017
Türk Milleti'ne kurşun sıkmak ya da linç edilmek!!!!14 Temmuz 2017
RAHMETLİ BAŞBUĞUMUZA GÖRE SİZ “HAİNSİNİZ”13 Temmuz 2017
... Ve Amacınızı Da Biliyoruz!11 Temmuz 2017
BU BÜYÜK HALKIN EVLADI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ09 Temmuz 2017
Ülkücüler Biliyorlar”Yel Kayadan Bir Şey Koparamaz”09 Temmuz 2017
ADANMIŞ BİR ÖMÜR09 Temmuz 2017
ÜLKÜCÜ LİDERİNE HAKARET EDER Mİ? BUNLAR ETTİ!08 Temmuz 2017
TÜRK SİYASET SAHNESİNDE ROL MODEL BİR İSİM LİDER DEVLET BAHÇELİ06 Temmuz 2017
PROVOKASYONA DİKKAT!05 Temmuz 2017
Tercihler ve Sonuçlar02 Temmuz 2017
Çok Yakın!02 Temmuz 2017
DEVLET, DEVLET ADAMI VE MHP… Türk'üm ve düşmanım sana...02 Temmuz 2017
BAYRAMI HAKETMEK!01 Temmuz 2017
Gelenekten Geleceğe Ozanlık01 Temmuz 2017
ARAMA MOTORU29 Haziran 2017
FETÖ’nün İlk 100 Adamı Nasıl Kaçtı29 Haziran 2017
ECELİ GELEN…28 Haziran 2017
“Adalet”, CHP’ye kaldı ise, vay halimize…27 Haziran 2017
O Bahardan Sonra Öyle Bir Mevsim Geldi ki... 26 Haziran 2017
TÜRK'ÜN DAVASI, TÜRKLÜĞÜN BEKASI24 Haziran 2017
ARTIK YA DEVLET BAŞA, YA KUZGUN LEŞE!23 Haziran 2017
MHP'de İndükleme- Dürtükleme 21 Haziran 2017
KRİPTOLAR SON TOKATI YEDİ!21 Haziran 2017
Alpaslan Türkeş'in Ertelediği Kavga20 Haziran 2017
Derdimiz Vatan, Ülkümüz Turan 20 Haziran 2017
Feraset Farkı! 19 Haziran 2017
DEVLET’SİZ ASLA!17 Haziran 2017
Küresel Emperyalizme Karşı Duruş Ancak Milli Unsurlarla Sağlanır 11 Haziran 2017
Neredesiniz Kadın Hakkı Savunucuları10 Haziran 2017
MEHMETÇİK OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUM BEN ŞUANDA08 Haziran 2017
MHP'Lİ YÖNTER, BAŞBAKAN'A SORDU07 Haziran 2017
MHP VE LİDER DEVLET BAHÇELİ TÜRKLÜĞÜN KUTLU YOLUDUR06 Haziran 2017
SÖZ KONUSU VATAN; KARŞIT GÖRÜŞ DEĞİL!.05 Haziran 2017
ÜLKÜCÜ-MİLLİYETÇİ MEDYA İFTARDA BULUŞTU03 Haziran 2017
Sizde kırmızı fularlı kahpeler biter de,bizde SONGÜL YAKUT’lar bitmez…02 Haziran 2017
BEN LİDER DEVLET BAHÇELİ GİBİ ÜLKÜCÜ ARIYORUM02 Haziran 2017
"Reziller Ordusu" Olarak Tarihe Geçecekler02 Haziran 2017
DEVLET İÇİN, DEVLETİN SÖZÜNÜ DİNLEYİN!29 Mayıs 2017
FETİH GÖNÜLLERDE OLMALIDIR.29 Mayıs 2017
Basında 22 yıl anısına yemek27 Mayıs 2017
“CHP, ÖLÇÜSÜZLÜĞÜN PARTİSİ…”27 Mayıs 2017
TARİH BİLMEZ, ECDAT TANIMAZ KILIÇDAROĞLU!26 Mayıs 2017
DEVLET ADAMI OLMAK!22 Mayıs 2017
Hedefteki Ülke Türkiye20 Mayıs 2017
Eren Erdem, CHP, FETÖ ve HDP=PKK15 Mayıs 2017

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH