MHP YOZGAT ADAYI BEKTAŞ’DAN ESNAF ZIYARETI

20 Şubat 2014
1155 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Belediye Başkan adayı esnafları ziyaret ederek, dertlerini dinleyip projeleri hakkında bilgi verdi.

30 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Uğur Bektaş, Öğrenci Servisi yapan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyip, belediye başkanı olduğu takdirde hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

Adnan Tur Özel Öğrenci Servisini ziyaret eden Bektaş, kendisin her zaman esnafın yanında olduğunu bundan sonra da olmaya devam edeceğini belirterek, "Yozgat'ta gençlerimizin çalışabileceği fabrikalar yok, devlet yatırım olmadığı gibi özel sektörümüzde de fazla bir yatırım yapılamamaktadır. Şehrimizde genelde hizmet sektörüne yönelik iş yerleri açılıyor. Bunlardan biriside öğrenci servisleridir. Öğrenci servisleri yaptıkları hizmetle eğitime de katkı sağlarken, önemli bir istihdam kaynağı da oluşturmaktadır" dedi.

Şoför esnafının sıkıntılarını çok iyi bildiklerini dile getiren Bektaş," Belediye başkanı olduğumuzda plakalar konusunda da bir çalışma yapmak istiyoruz. Öğrenci servisçiliği yapan kardeşlerimiz öğrenci servisliğini sürdürsün, şehir dışına taşımacılık yapan kardeşimiz de şehir dışına taşımacılığını yapsın. Hizmet bu şekilde olursa bütün esnaflarımız hem daha kaliteli hizmet verir, hem de daha çok kazanç elde edecektir" diye konuştu.

'Hep birlikte güçlü yarınlar için' sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Bektaş,"Dürüst, çalışkan, güler yüzlü, hizmet odaklı, yardımsever, şefkat, kapısı herkese açık, sosyal belediyecilik anlayışımız olacak. Belediye başkanı seçildiğimizde gece gündüz demeden çalışacağız. Benim başkanı olduğum belediyede kimse mağdur edilmeyecek, kimsenin hakkı yenmeyecek. Benim başkanı olduğum belediyede saygı sevgi olacak. Kapımız herkese açık olacak" dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Adnan Tur Özel Öğrenci Servis İşletmecisi Adnan Ertuğrul'da MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Bektaş ve beraberindekilere teşekkür etti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber