MHP Seçim Komisyonu çalışmaya devam ediyor.

19 Aralık 2017
371 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Seçim Komisyonu geçtiğimiz hafta sonu Dinar, Başmakçı, Hocalar, Evciler ve Dazkırı ziyaretleri ile çöl ovasını gezdi.

Seçimlere kadar gidilmeyen ilçe, kasaba, belde ve hatta mahalle kalmayacak parolası ile yola çıkan MHP Seçim Komisyonu tüm hızı ile çalışmaya devam ediyor.

Seçim komisyonu başkanı Hamit ÇAKIR ve komisyon üyeleri Mehmet KOCACAN, Beytullah BOSTANCI ve Erol BARUTÇU komisyon çalışmaları kapsamında geçtiğimiz hafta sonu Pazar günü Dinar, Başmakçı, Hocalar, Evciler ve Dazkırı’da bir dizi çalışmalar ve ziyaretlerde bulundular.

Yapılan çalışmalar ile ilgili Komisyon Başkanı Hamit ÇAKIR, “Komisyon çalışmalarımıza ilk günden bu güne kadar teşkilatlarımız ve partililerimizde ki başarma, çalışma azmini zaten biliyorduk. Bizler bu tarz çalışmalarımızda gelecek seçimlerde ne yapabiliriz ya da ne yapmalıyız diye bir birimiz ile fikir alış verişlerinde bulunuyoruz.

Çalışmalarımız zamanla olgunlaşacak olan fikri tohumlarımızı atıyoruz. Seçimlerde Ülkücü Hareketin iktidarı ve Türk Milletinin tek alternatifi olan partimizin teşkilatları ile beraber omuz omuza yürüyoruz.

Gittiğimiz her ilçede, belde ile köylerde vatandaşlarımızın partimize ve Genel Başkanımıza olan güveni, teveccühü bizi ayrıca onurlandırmaktadır.  Komisyonumuz ve teşkilatlarımız Ülkücü şuur ile Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ bey’inde söylediği gibi ‘önce ülkem, sonra partim ve sonra ben’ sözleri ile yola çıktık.

Afyonkarahisar için seçimlerde partimizin çıtasını en üst noktada olması için son dakikaya kadar çalışmaya devam edeceğiz. Teşkilat disiplini içerisinde çalışmalarımıza Başbuğ’umuz Alparslan TÜRKEŞ’in izinde, Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’in emrinde yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber