Ana Sayfa > MHP HABER

“MHP’NİN TEMİNATI, ÜLKÜ OCAKLARINDA YETİŞEN GENÇLERDİR”
03 Haziran 2018
Bu haber 615 kez okundu
MHP İstanbul 3’üncü Bölge 4’üncü Sıra milletvekili adayı Ahmet Yiğit Yıldırım, İYİ Parti‘nin sağı bölmek için kurulan bir proje partisi olduğunu ancak anketlere yansıyan tabloya göre solu böldüğünü söyleyerek “MHP’den başka partilere oy kayabileceği düşünülemez. Oylar yerli yerinde duracaktır.” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Türkiye’nin şu anda öncelikle milli beka sorununu çözmeye çalıştığını belirten Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin bu yüzden hayati önem arz ettiğini kaydetti. Yıldırım, 15 Temmuz hain darbe girişimiyle amacına ulaşamayanların bu defa dışardan destekli ekonomik krizle ülkeyi dizayn etmek istediklerini dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) İstanbul 3’üncü Bölge 4’üncü sıradan milletvekili adayı gösterdiği Ahmet Yiğit Yıldırım, parti içinde yıldızı parlayan genç isimlerden. 1987 İstanbul doğumlu. İyi bir eğitime ve donanıma sahip. Teknolojiyi ve ekonomiyi yakından takip ediyor. Bilgisayar yazılım firması var. Aynı zamanda Ülkü Ocakları kökenli. Ocağın 5 yıl İstanbul’da İl Başkanlığı’nı yaptı. Partisinin doktrinine hakim ve prensiplerine sıkı sıkıya bağlı. Kendisiyle Türkiye’yi, MHP’yi ve özellikle de gençliği konuştuk.

-18 Mart 2018’deki MHP’nin 12’inci Olağan Kurultayı’nda partinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyeliğine getirildiğiniz. Partide bu görevi üstlenen en genç isimsiniz. Türkiye’nin gelişip kalkınmasında ve problemlerini aşmasında gençlerin rolü sizce ne olmalı? Gençlerdeki potansiyelin açığa çıkarılması için neler yapılmalı?

Sayın Devlet Bahçeli’nin takdiriyle MHP Merkez Yürütme Kurulu’nda en genç üye olmam hasebiyle büyük sorumluluklar düşmekte. Gençlik bir milletin en önemli silahı, unsurudur. Fakat yetişmiş, kendi alanında başarılı, vatanını milletini seven, vatanı milleti ve ailesi önceliği olan bir gençlik. İyi yetişmeyen; vatanını milletini sevmeyen, derslerinde işinde başarısız, uyuşturucu maddelerin kucağına düşmüş gençlik o devletin batması demektir.
İyi yetişmiş bir gençlik de, o devletin ilerde daha iyi yerlerde olacağına işarettir. Zaten Mustafa Kemal Atatürk de Cumhuriyet’i gençliğe emanet etmiş, gençlikle yola çıkmış, tek ümidim gençlik demiştir. Bu topraklarda kalıcı olmak istiyorsak gençliği en iyi şekilde yetiştirmeli ve onların devletine, milletine ve ailesine faydalı birer birey olmasını sağlamalıyız.

“MHP’NİN TEMİNATI, ÜLKÜ OCAKLARINDA YETİŞEN GENÇLERDİR”

-Orta öğrenim çağından itibaren Ülkü Ocakları’nın içindesiniz. Ocağın en önemli misyonu nedir? İstanbul İl Başkanı iken hangi ilke ve kriterleri ön planda tuttunuz?

Ülkü Ocakları, gençliği yetiştiren, gençlik üzerine kurulmuş, gençliğin devlet ve millet için ne kadar önemli olduğunu bilen; genç yaştan itibaren gençlere değer ve yetki vererek onların gelecekle alakalı çalışmalarını ortaya koyan bir kurum. MHP’nin teminatını oluşturan, Ülkü Ocakları’ndan yetişen gençlerdir.
Başbuğumuz rahmetli Alparslan Türkeş Bey, Ülkü Ocakları’nı bu misyon, gençliğin yetiştirilmesi üzerine kurmuştur. Aynı şekilde liderimiz Sayın Devlet Bahçeli de, Ülkü Ocakları’ndaki gençler için “bir siyasi partinin temsilcisi değil, Türk Milleti’nin, Türk Devleti’nin geleceğini oluşturacak gençlerdir” demiştir ve gençliğe önemli bir misyon yüklemiştir.
Tabi ki önceliğimiz ahlaklı, imanlı, vatanını milletini ailesini seven bir gençlik yetiştirmektir. Gençliğin de kendi mesleki alanında, derslerine çok başarılı olması, ne yapıyorsa yapsın o mesleği en iyi yapan olması lazım. Başarılı değilse kendisine ve topluma faydası olmaz. Nobel ödüllü Prof. Dr. Aziz Sancar en önemli kriterlerimizdendir. Ülkü Ocakları’ndan yetişmiştir. Her bir gencin bu şekilde yetişmesi için gayret göstermekteyiz.

“EĞİTİMDEKİ EKSİKLİKLERİ BİLİYORUZ”

-Beykent Üniversitesi’nde İngilizce İşletme, Hollanda’da iktisat okudunuz. Yine Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ndeki yüksek lisansınız devam ediyor. Türkiye’deki yükseköğretim sistemini yeterli, doğru ve tam buluyor musunuz? Nerelerde aksıyor? Bunlar nasıl düzeltilebilir?

Eğitimde ciddi aksaklıklarımız var. Bunların hızlı bir şekilde giderilmesi gerekiyor. Fakat Türkiye sürekli iç çekişmelerle, kısır rekabetlerle mücadele ettiği için içerideki bir takım sorunları gidermeye maalesef gelebilmiş değil. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gelmesinin temelinde de bunlar yatıyor. Eğitim sistemimiz dünyaya açılabilecek bir sistem değil şu anda maalesef. Bu eksiklikleri biliyoruz ve Meclis’te bunların giderilmesi için çaba sarf etmek istiyoruz. Ülkü Ocakları’nda sorunları giderecek birçok alternatif sistem geliştirdik zaten.

“EKONOMİK KRİZLE TÜRKİYE’Yİ DİZAYN ETMEK İSTİYORLAR”

-İşletmenin yanı sıra ekonomi eğitimi de aldınız. 24 Haziran seçimleri öncesinde en fazla konuşulan konulardan biri ekonomi. Vaatler bu yönde. Ekonomimizdeki ana sorun size göre ne ve nasıl çözümlenebilir?

Öncelikli olarak bu seçimin ana teması milli beka. Bu konuda Türkiye’nin çok ciddi sorunları var. Bunlar giderildiğinde ekonomik darboğaz ve sıkıntı çok kolay çözülecektir. 15 Temmuz hain darbe girişimiyle beraber Türkiye’ye saldırılar ciddi anlamda hız kazandı. Ekonomik bir krizle Türkiye’yi dizayn etmeye çalışıyorlar. 2000 yılındaki gibi bankaların içi boşaltılmaya çalışılıyor. Döviz kuru yükseltiliyor. İnsanlar evlerine ekmek götüremesin istiyorlar. Sorun tamamen dış bir baskıyla gerçekleştiriliyor.
Seçim öncesinde Türkiye’yi dizayn etmek isteyenlerin bir projesidir. Milli beka sorunu çözüldüğünde ekonomik sıkıntıların da kolayca çözülebileceğini düşünüyoruz. Çünkü Türkiye bölgesel bir güç olma yolunda ilerliyor.
Sınırlarının dışında operasyon yapan mazlum milletlere, soydaşlarımıza, dindaşlarımıza yardım götüren, el uzatan bir devlet. 24 Haziran sonrasında ekonomik bir sorun kalmayacağı, dövizin düşeceği, bankaların ve esnafın rahatlayacağı kanaatindeyiz. Bu kriz tamamen suni bir pompalama seçim öncesinde.

“TEKNOLOJİ ÜRETMEDEN CARİ AÇIK KAPATILAMAZ”

-Peki, sizce cari açık nasıl kapatılacak? Adil gelir dağılımı nasıl sağlanacak? İşsizliğin çözümü ne? Tarım ve hayvancılık niçin bu hallere düştü?

Teknoloji üretmeden cari açığı kapatma, ithalat-ihracat dengesini sağlama şansınız yok. Lakin şu anda Türkiye’de çok ciddi teknoloji üretilmeye başlandı. Uçak, araba yapmaya çalışıyoruz. Bilgisayar yazılımları yapıyoruz. İnsansız hava araçları çok ciddi anlamda Türkiye’ye değer kattı. Şu an onları yurt dışına satıyoruz. Gelir elde etmeye başladık. Genç beyinler var. Yazılım, kodlama dersleri veriliyor. Türkiye’de çok zeki arkadaşlarımız yetişiyor. Açığı kolaylıkla kapatabileceğimizi düşünüyoruz. Ama uçak, araba, helikopter, telefon, bilgisayar yapmadan, yazılım geliştirmeden bu açığı kapatma şansımız yok.

“GENÇLER YAZILIM VE KODLAMA BİLMEK ZORUNDA”

– Türkiye’deki yazılım teknolojisi eğitimi yeterli mi?

Yeterli değil ama başlangıç için çok iyi bir durumdayız. Özel okullar yazılım dersi verdiğini söylüyor. Gençlere şunu söylüyoruz, hangi mesleği yaparsan yap mutlaka yazılım ve kodlama bilmen lazım. Çünkü geleceğin teknolojisi bu. Birazcık matematik birazcık kodlama bilgisiyle birlikte hayal gücünüzün alabildiği yazılımları üretebiliyorsunuz. Yarın öbür gün bir F 16’nın, insansız araçların, hatta çok daha gelişmişlerinin yazılımını yapabilirsiniz. Türkiye bunun önünü açtı gibi duruyor. Gelecek yıllarda eğitim sisteminin ana maddelerinden bir tanesi olacak.

-Partinize ve liderinize sıkı sıkıya bağlı bir politikacısınız. 2016’da Meral Akşener, Ümit Özdağ ve Sinan Oğan gibi isimler MHP’de muhalif hareket başlattı. Siz bu duruma en net karşı çıkanlardan biri oldunuz. Parti yönetimine Akşener ve ekibi geçseydi neler olurdu?

Her şeyden önce Ülkücü Hareket lider-teşkilat-doktrin üçlemesine bağlı bir yapıdadır. Ülkü Ocaklarındaki gençler bu üçlemeye sıkı sıkıya bağlıdır. Ocaktaki gençler siyaset düşünmez, menfaat beklentisi yoktur, her şeyden önce başbuğumuz Alparslan Türkeş’e ve onun emanetini taşıyan liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye sıkı sıkıya bağlıdır.
Bu çizginin kaybolmaması için de 1 Kasım sürecinden sonra elinden gelen gayreti göstermiştir. Parti içinde ve dışında yapılan birçok saldırıya başkaldırmış, direnç göstermiştir. Bu saldırının partimize en az zararla atlatılmasını sağlamıştır. Eğer 1 Kasım sürecinde Fetö’cülerin ve dış destekli kişilerin desteğiyle birlikte MHP ele geçirilmiş olsaydı, 15 Temmuz hain darbe girişimi daha çok amacına ulaşacaktı ve belki de bugün burada oturmuyor olacaktık.

“MHP’DEN BİR SOL PARTİYE ASLA OY GİTMEZ”

-MHP tabanının önemli bir kısmının Akşener ve diğer muhaliflerin kurduğu İYİ Parti’ye kayacağı ileri sürülüyor. Sizce ne oranda oy gidebilir?

MHP ideolojik bir partisidir. Bir dava hareketidir. Zaten MHP’ye 1 Kasım sürecinde oy verenler bu teşkilatın dava adamlarıdır. MHP’den bir sol partiye asla oy gitmez. İYİ Parti tamamen sol eksenli bir yol izlemektedir. (Millet İttifakı) HDP’yi dışında bırakmıştır ama yine birlikte hareket ettikleri malumdur. Selahattin Demirtaş’a destek çıkmaktadır. Fakat milliyetçiler, ülkücüler bu vatanı seven insanlar, bir terör örgütü mensubuna aynı eşit mesafede davranmaz.
Demirtaş’ın hapisten çıkartılması istemine çok sert tepki göstermişlerdir. MHP’den başka partilere oy kayabileceği düşünülemez. Oylar yerli yerinde duracaktır. İYİ Parti sağı bölmek için kurulmuş bir proje partisiydi. Şu anda anket sonuçlarına göre solu bölmüş durumda. Sol da zaten bundan rahatsız. Şu anda CHP’de ciddi kaynama vardır. Bu işin CHP’yi böldüğü, İYİ Parti’den oyların nasıl geri alınacağı konuşuluyor.

“DIŞARDAN MÜDAHALEYLE HÜKÜMET DEĞİŞİKLİĞİNE MÜSAADE ETMEYEZ”

-MHP Lideri Bahçeli, AK Parti’ye ve Erdoğan’a yoğun eleştiriler yöneltirken birden destek vermeye başladı. Bunu da beka sorunuyla açıkladı. Bunu biraz açar mısınız, Türkiye nasıl bir beka sorunu yaşıyor?

Türkiye’de siyaset yaparken birbirimize kızabiliriz. Yanlışlarımızı anlatabiliriz. Geçmiş dönemde hükümetin yanlışları olmuş olabilir. Fakat giderilmiş durumda. Fetö’yle, PKK’yla ciddi anlamda mücadele ediliyor. Bunlarla mücadele eden bir partiyle ittifak yapmak bizim için sadece siyasi değil, vatanımızın, milletimizin bekası için mücadele eden bir birliktelik haline gelmiştir. Fakat diğer taraftaki grubun hala Demirtaş’ı savunması, HDP’yle söylem birliği yapması, 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünü hala kınayamaması, bunu bir saldırı, tehlike olarak görmemesi tabi ki dikkatlerimizden kaçmamaktadır.
Türkiye’de dışardan destekli bir ekonomik kriz çıkartılmak isteniyor. Biz dışarıdan müdahaleyle bir hükümetin değiştirilmesine asla müsaade etmeyiz. Halkımızla, milletimizle bu mücadelemizi devam ettiririz. Onun için AK Parti’yle ittifakımız sonuna kadar devam edecektir. İlk turda Cumhurbaşkanının güçlü bir şekilde seçilmesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de bu milletin teminatı olan MHP’nin güçlü bir şekilde temsil edilmesi için çalışacağız.

“CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİ BAHÇELİ OLUŞTURDU”

-24 Haziran’da MHP Erdoğan’ı destekliyor. Peki, Erdoğan kazanırsa kuracağı kabinede yer alacak mı, almalı mı?

Öyle bir talebimiz yok. Bu ittifakı vatan ve milletimizin bu yolda ilerleyeceğini gördüğümüz için kurduk. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni zaten Sayın Devlet Bahçeli oluşturmuştur. Bugün güçlü Batılı devletler bu sistemi kullanırken demokratik, ama Türkiye’ye getirilmek istenirken sanki antidemokratik bir yapı olarak gösterilmek istenmektedir. Önceliğimiz devletin kendisini güvence altına alarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin oturması ve planlanmasıdır. Onun haricinde herhangi bir beklentimiz yoktur. Bu sistem Türkiye’ye geldiği takdirde zaten birçok tehlikeden korunmuş olacaktır. Beklenti ve siyasi amaç gütmeden bu sistemi onaylıyor ve Sayın Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir şekilde seçilmesi için mücadele ediyoruz.

-MHP Lideri Bahçeli’nin genel af çağrısıyla ilgili neler söyleyeceksiniz?

İnşallah kader mahkûmlarına bir af çıkarılması için çalışma sürmektedir. Fakat bu teröristlere, devletine milletine ihanet etmişlere, çocuk istismarcılarına, kadına şiddet içinde yer alanlara, ahlaksızlık içinde bulunanlara asla bir af değil; tamamen kader mahkûmu olarak bir hata sonucu bir suç işlemiş ve affedilebilir durumda olanları kapsamaktadır. Muhalefet partileri bakıyorsunuz bütün terör örgütlerine, milletine vatanına ihanet etmişlere, Selahattin Demirtaş’a af çalışması içindeler. Bunlar bunu düşünürken, biz neden kader mahkûmu olmuş bir insanın affını düşünmeyelim.

-120 kişilik bir ekiple seçim çalışması yürüttüğünüzü biliyoruz. Tabanda neler görüyorsunuz? Ne kadar oy alabileceğinizi umuyorsunuz?

Daha önce Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı’nı yürütmem hasebiyle çok ciddi ve nitelikli bir ekibimiz var. Ekipte hukukçulardan, sosyologlardan, ekonomistlerden, siyaset bilimcilerden, sporculardan oluşan ayrı birimler var. Birimler kendi içinde alt birimler oluşturdu ve 120 kişiyi böyle tamamladı. Büyük bütçelerle kurabileceğimiz bu ekip gönüllülük esasıyla çalışıyor. Sahada MHP’nin çok güçlü olduğunu görüyoruz. Hiçbir seçimde olmadığı kadar ciddi bir teveccühle karşı karşıyayız. İlk turda Cumhur İttifakı başarıya ulaşacak ve MHP, TBMM’de büyük bir çoğunlukla temsil edilecektir.

-Son olarak vatandaşlara mesajınız nedir?

Vatandaş inşallah huzurlu olsun. Büyüyen, bölgesinde küresel bir güç olan Türkiye var. Tabi ki bu dönem sancılı geçecek. Çünkü dış güçler bizim burada güçlü olmamızı istemiyor. Onlar bizim için hamle, plan yaparken biz boş durmuyoruz. Biz de hamle ve stratejilerimizi yapıyoruz. 24 Haziran sonrasında Türkiye’de herhangi bir ekonomik kriz kalmayacak. Cumhur İttifakı’nın seçilmesi için dualarını ve oylarını bekliyoruz.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MHP HABER Haberleri

Başlık Tarih
 
"Cumhur İttifakı bunu başarmaya muktedirdir"24 Mayıs 2019
MHP SEÇMENLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞECEK15 Mayıs 2019
Bahçeli'den milliyetçi medyaya iftar14 Mayıs 2019
Be hey alçaklar, ihanetin nesi güzeldir, 12 Mayıs 2019
HIRSIZIN ÜSTÜNÜ ÖRTMENİN MANASI YOK11 Mayıs 2019
MHP'den İstanbul seferberliği09 Mayıs 2019
Bahçeli'den dokunulmazlık çağrısı08 Mayıs 2019
YSK üyelerine çete demek sakat bir zihniyettir08 Mayıs 2019
Parti olarak İstanbul'da seçimin yenilenmesinden yanayız.05 Mayıs 2019
Bahçeli: Hıyanetin üstüne gidilmeli04 Mayıs 2019
MHP'li Yalçın'dan Cumhur İttifakı'ndan rahatsız olanlara cevap03 Mayıs 2019
'3 Mayıs Milliyetçiler Günü ve Cumhur İttifakı' 03 Mayıs 2019
Cumhur ittifakı Türk milletinin takdiri ve ufuk bayrağıdır. 01 Mayıs 2019
'Bu mübarek topraklarda zillet, kaybetmeye mahkûmdur'01 Mayıs 2019
'Zırvaları zaman israfıdır...'26 Nisan 2019
Yanlış hesap milletten döner24 Nisan 2019
CHP'yi siper olarak kullandılar21 Nisan 2019
KUTUPLAŞMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ20 Nisan 2019
Devlet Bahçeli'den Berat Kandili mesajı 19 Nisan 2019
İşte MHP'nin Antalya Programı!19 Nisan 2019
MHP'den Hasan Tahsin Hamlesi19 Nisan 2019
Bu kuru gürültülere pabuç bırakmayız 18 Nisan 2019
Bundan belediye başkanı olmaz14 Nisan 2019
‘BU SOYSUZLAR TEK KELİMEYLE VATAN HAİNİDİR’13 Nisan 2019
MHP Lideri Bahçeli, Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti13 Nisan 2019
MHP kampa giriyor13 Nisan 2019
"Yeni bir seçim de düşünülebilir"09 Nisan 2019
KÜTAHYA’YI ÜÇ HİLAL İLE TAÇLANDIRDILAR09 Nisan 2019
MHP'li başkan ! Sözünü tuttu08 Nisan 2019
ÇALIŞANLARI SAVUNUN HALKIN İÇİNDE OLUN!07 Nisan 2019
Türkiye bugünkü sancılı süreci atlatacaktır.05 Nisan 2019
Milliyetçi-Ülkücü Hareket dimdik ve inançla ayaktadır.05 Nisan 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Miraç Kandili mesajı02 Nisan 2019
Devlet Bahçeli'den yerel seçimlere yeni sistem önerisi!02 Nisan 2019
MHP'nin itiraz edeceği yerler01 Nisan 2019
Türkiye üzerinde karanlık hesapları olan mihraklar kaybetmiştir01 Nisan 2019
Cumhur İttifakı hedeflerine ulaşmıştır01 Nisan 2019
Devlet Bahçeli Ankara'da oyunu kullandı31 Mart 2019
'HDP ile yol alanların peşinden gitmeyin'31 Mart 2019
Devlet Bahçeli'den 'intikam' açıklamasına sert tepki30 Mart 2019
"BÜYÜK GAFLETE DÜSÜYORLAR"30 Mart 2019
Beka Bu Seçimin Kaderidir"30 Mart 2019
Cumhur İttifakı siyasi karar ortaklığıdır29 Mart 2019
Kılıçdaroğlu Milliyetçi Olursa Dünya Tersten Döner28 Mart 2019
PUSUDA BEKLİYORLAR28 Mart 2019
İzmir; ilk kurşun demektir.27 Mart 2019
'ABD ATEŞLE OYNUYOR'27 Mart 2019
MHP’Lİ BİRTÜRK’TEN ‘20’DE 20’27 Mart 2019
ÇETİNKAYA, “SAĞLIK ALANINDA DAHA ETKİN OLACAĞIZ”26 Mart 2019
Devlet Bahçeli'den teşkilatlara çağrı!25 Mart 2019
Vakit Birlik Olma Vakti"24 Mart 2019
"Ey katiller, gelin de görelim ..."24 Mart 2019
“1 NİSAN SABAHI AFYONKARAHİSAR EHLİNE EMANET OLACAK”24 Mart 2019
"Biz bu milletin ta kendisiyiz"23 Mart 2019
"Çocuklarımız, ülkemizin yakın geleceğidir"23 Mart 2019
Cumhur İttifakı'ndan Ankara'da tarihi miting23 Mart 2019
ZİLLET İTTİFAKI KUMPASTIR, KOMPLODUR, KARANLIKTIR23 Mart 2019
"CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ HEP ÜLKEDE KRİZ OLMUŞTUR"23 Mart 2019
BU MİLLET, HER TÜRLÜ ZİLLETİ YENECEK GÜÇTEDİR22 Mart 2019
“Ayrıştıran değil, birleştiren belediyecilik”21 Mart 2019
"MİLLİ BEKAYA İNANMAYANLARLA 31 MART'TA HESAPLAŞACAĞIZ"21 Mart 2019
Gelin Cumhur İttifakı'na katılın20 Mart 2019
NEVRUZ BAYRAMI MESAJI ..20 Mart 2019
"ZİLLETE YER YOKTUR"20 Mart 2019
İdamla ilgili adım atılırsa destek veririz20 Mart 2019
TAYTAK, “BÜYÜKKALECİK’TE YENİDEN 3 HİLALİ DALGALANDIRACAĞIZ”19 Mart 2019
MHP'den seçim genelgesi19 Mart 2019
“BAŞKAN ADAYIMIZIN PROJELERİNİN TAKİPÇİSİ BEN OLACAĞIM”18 Mart 2019
İLHAMIMIZ ÇANAKKALE’DİR!17 Mart 2019
Ey Haçlılar Biz Buradayız Gelin de Görelim17 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE’NİN UFKUNDA YILDIZ GİBİ PARLAMAKTADIR17 Mart 2019
MHP Lideri Devlet: Hesapsız bir ittifak kurduk16 Mart 2019
Denizli’de Cumhur İttifakına büyük ilgi var16 Mart 2019
Yok öyle yağma . . . "Türk milletini asla yenemeyecekler"15 Mart 2019
ADANA’DA ÜLKÜCÜLER “ZAFER”E ODAKLANDI!15 Mart 2019
“ÇAMUR ATANLAR KAYBETMEYE BAŞLAMIŞTIR”15 Mart 2019
Devlet Bahçeli Manisa'daki yatırımların açılışını yapacak 14 Mart 2019
MHP'Lİ ÖZTÜRK'TEN SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİNE KADRO TEKLİFİ14 Mart 2019
SAHTE SENETÇİLERE ANKARA'YI BIRAKMAYACAĞIZ14 Mart 2019
"BEKA YOKSA VATAN YOKTUR"14 Mart 2019
Biz bu ülkede kardeşlik hukukunu bozdurmayacağız13 Mart 2019
Biz Ne Mutlu Türküm Diyenlerin son kalesiyiz13 Mart 2019
Hainler Kürdistan’da kazanacağız der, ne CHP ne de İP ses çıkarmaz13 Mart 2019
BEKA DİYORUZ AMA GERÇEK SORUN BELLİ OLDU: KEMAL, MERAL, TEMEL13 Mart 2019
Daha güzel yarınlar için beraber yürüyelim13 Mart 2019
MARŞIMIZ, MİLLİ MÜCADELE AZMİNİN KUTLU BİR ESERİDİR”12 Mart 2019
CHP zillettedir. Zillet İP’e dolanmıştır. 12 Mart 2019
YA BEKA DİYECEĞİZ YA DA BELAYA RAZI OLACAĞIZ12 Mart 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye anlamlı ziyaret12 Mart 2019
Taşdoğan'dan 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Mesajı...12 Mart 2019
İstiklal Marşı beka ve hürriyet mücadelemizin destanıdır 12 Mart 2019
Ezanı ıslıklamak millete ihanettir11 Mart 2019
Eskişehir küllerinden yeniden doğmalıdır11 Mart 2019
"Milletimiz, taviz vermeyecektir." 11 Mart 2019
MİLLİYETÇİ HAREKET’İ HEP BİRLİKTE ZİRVEYE ÇIKARACAĞIZ10 Mart 2019
"Cumhur İttifakı Türkiye’nin istikbalini inşa etmiş siyasi bir yapıdır"10 Mart 2019
'Beka sorunlarımız ağırlaşmıştır'10 Mart 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Söğüt'te Ertuğrul Gazi Türbesini ziyaret etti10 Mart 2019
“YERELDE İKTİDAR OLACAĞIZ”10 Mart 2019
Dolayısıyla bu seçimler beka seçimidir.10 Mart 2019
‘Türk Milleti yeni siyasi senaryolara mani olacak’08 Mart 2019
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ08 Mart 2019
Nasıl bir gaflet ve dalalet, ne büyük bir felaket07 Mart 2019
"EHLİNE EMANET"07 Mart 2019
MHP’den Uşak’ta gövde gösterisi06 Mart 2019
"Burası Kürdistan Değil"06 Mart 2019
Devlet Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na sert sözler! Zihniyetini deşifre etti05 Mart 2019
“Afyon Belediye Başkanı Çetinkaya Olacak”05 Mart 2019
BİR DELİ TAŞ MI ATTI NE?03 Mart 2019
MHP İZMİR İL BAŞKANI ŞAHİN’DEN İYİ PARTİ’YE SERT ÇIKIŞ03 Mart 2019
Devlet Bahçeli: ‘9 Mart’ı CHP artık özlemesin’03 Mart 2019
Devlet Bahçeli: Ankara zillet akınını püskürtecektir03 Mart 2019
Hamdi Ayan "MHP'li Belediyelerde yaşam memnuniyeti görüyoruz"28 Şubat 2019
Tarih cahilleri bekayı bilmez28 Şubat 2019
HİZMET İÇİN SORUNLARI BİLMEK GEREKİYOR28 Şubat 2019
Birilerinin Başkanı Olmayacağız27 Şubat 2019
MHP Lideri Bahçeli: Zilletin bir numaralı destekçisi PKK’dır 26 Şubat 2019
Diğer adaylar kitabımı okusun!25 Şubat 2019
Beka giderse dünyamız gider, hayatımız söner 23 Şubat 2019
"Gerçek Projelerle Seçimlere Gireceğiz"22 Şubat 2019
ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN ADI BİR ÜNİVERSİTEYE VERİLDİ22 Şubat 2019
ÜNİVERSİTELERDE KAN DEĞİL, MÜREKKEP AKSIN!20 Şubat 2019
"HERKESTE BİR SOĞAN EDEBİYATI VAR”20 Şubat 2019
MHP 55 belediyenin tamamına talip!18 Şubat 2019
AFYON KÜÇÜLEN DEĞİL, BÜYÜYEN BİR ŞEHİR OLACAK17 Şubat 2019
İyi Parti’nin başkanları MHP saflarına katıldı!15 Şubat 2019
Cumhur ittifakı ruhundan asla ayrılmayacağız 15 Şubat 2019
"MHP sadece siyasi parti değildir" 14 Şubat 2019
Türkiye’de Kürdistan diye bir yer yoktur!13 Şubat 2019
MHP’liler hiçbir yarıştan ve kavgadan kaçmaz12 Şubat 2019
“GÖNÜLLERE DOKUNMAK YETMEZ GÖNÜLLERİ FETHEDECEĞİZ”12 Şubat 2019
TAŞDOĞAN VE ENGİNYURT’TAN GÜNEYDOĞU ÇIKARMASI11 Şubat 2019
MHP lideri Devlet Bahçeli’ye 121 yıllık hediye11 Şubat 2019
“BİR ÜLKÜNÜN PEŞİNDE” ŞAN VE ŞEREFLE DOLU KOSKOCA 50 YIL "09 Şubat 2019
Devlet Bahçeli: ‘O üniversitenin adı değişiyor’09 Şubat 2019
MHP siyasette yarım asrı devirdi08 Şubat 2019
Karapıçak’tan Manifesto Gibi Açıklama08 Şubat 2019
Kars'ta ihraç edilenler geri alındı07 Şubat 2019
Ey Başları Kumda Olan Gafiller07 Şubat 2019
Topyekün kalkınacağız, ilk işimiz Yerel Yönetimler Birliği olacak07 Şubat 2019
‘Bir ülkünün peşinde 50 yıl’06 Şubat 2019
GENEL BAŞKANIMIZIN EMİR VE TALİMATLARI BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR.05 Şubat 2019
Her şey tamam! Açılış için lider Devlet Bahçeli’yi bekliyor05 Şubat 2019
Çetinkaya’dan ‘Özel İnsanlar’a yönelik sosyal projeler05 Şubat 2019
MHP Lideri Bahçeli'den 'İlber Ortaylı' açıklaması04 Şubat 2019
MHP İLÇE BAŞKANLARI İMAMOĞLU’NDA TOPLANDI03 Şubat 2019
Bak Sayın Kılıçdaroğlu…02 Şubat 2019
Semih Yalçın: ‘MHP’nin fikir noktası milli mücadeledir’02 Şubat 2019
“Projelerimiz taklit ediliyor”31 Ocak 2019
DEVLET BAHÇELİ: İSTANBUL’DA BEKLEDİĞİMİZ ZAFERE ULAŞACAĞIZ31 Ocak 2019
Devlet Bahçeli: "31 Mart seçimleri, yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır.25 Ocak 2019
Mustafa Yıldızdoğan’a Devlet Sanatçılığı Ünvanı Verilsin19 Ocak 2019
Çetinkaya’dan dedikodulara cevap; “söz konusu bile değil!”17 Ocak 2019
“YA BEKA YA BELA”17 Ocak 2019
VATANDAŞ TALEP EDECEK, BİZ YERİNE GETİRECEĞİZ16 Ocak 2019
“ABD BAŞKANI YİNE ŞAŞIRMIŞ”15 Ocak 2019
EMEKLİDE, ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞANDA KONUT SAHİBİ OLACAK13 Ocak 2019
"Türk milletinin kaderi Milliyetçi Hareket ile özdeştir"12 Ocak 2019
Bahçeli’den MYK’de ‘milli beka’ vurgusu09 Ocak 2019
Kazanan Cumhur İttifakı olacak08 Ocak 2019
“HERKES AYAĞINI DENK ALSIN”08 Ocak 2019
Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz07 Ocak 2019
Başkan Avcı: Gurur verici esin kaynağı05 Ocak 2019
Bahçeli’den MHP teşkilatına seçim genelgesi04 Ocak 2019
FİTNE PEŞİNDE KOŞANLAR KARŞILARINDA BİRLİK BERABERLİĞİMİZİ BULUR !01 Ocak 2019
DEVLET BAHÇELİ'DEN YENİ YIL MESAJI31 Aralık 2018
MHP 402 adayını açıkladı30 Aralık 2018
Mehmet Taytak 2018 yılını değerlendirdi28 Aralık 2018
Bahçeli, Mehmet Akif Ersoy'u Ölüm Yıldönümünde Andı27 Aralık 2018
BU OLAY İLK KEZ YAŞANIYOR27 Aralık 2018
Bahçeli, küresel bir zirve yapılmasını da önerdi. 26 Aralık 2018
‘YER GÖK TİTREMELİDİR’22 Aralık 2018
"Vazifeye Atılmanın Vaktidir"22 Aralık 2018
Özyavuz Şanlıurfa'nın Sorunlarını TBMM'de Dile Getirdi19 Aralık 2018
MHP Gaziantep il başkanlığı yönetimine 51 yeni isim atandı18 Aralık 2018
Çorum'da MHP'ye Teveccüh Arttı"18 Aralık 2018
MHP fedakârlıkların partisidir. 17 Aralık 2018
BİZİM KAVGAMIZ, MİLLETE HİZMET KAVGASIDIR!..16 Aralık 2018
Avcı : Dilimize, dinimize, emeğimize ürünümüze sahip çıkmalıyız!16 Aralık 2018
AVCI’DAN“TUTUM,YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI’NDA ÖNEMLİ MESAJLAR16 Aralık 2018
‘Türklüğün Omurgası Türkçedir’16 Aralık 2018
“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ VE HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”13 Aralık 2018
“MESELE MİLLET MESELESİ”12 Aralık 2018
YEREL SEÇİMLERLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR11 Aralık 2018
HİÇBİR MAKAM VE MEVKİ SADAKATİMİZİN ÜZERİNDE DEĞİLDİR11 Aralık 2018
MHP’DE 152 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DAHA BELİRLENDİ09 Aralık 2018
MHP BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR09 Aralık 2018
MHP’li vekilden iddialı çıkış!08 Aralık 2018
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SELAHATİN DOĞAN’IN BASIN AÇIKLAMASI07 Aralık 2018
MHP’li Yalçın’dan ”Bir şarlatana cevap”07 Aralık 2018
İzmir'de MHP'li Kadınlardan Anlamlı Etkinlik06 Aralık 2018
“Cumhur İttifakı’na saygılıyız”05 Aralık 2018
Devlet Bahçeli: ‘Herkes Kaçacak Delik Arar’04 Aralık 2018
Kocamaz’a sert tepki!03 Aralık 2018
Algı Çalışmaları Bizi Etkilemez03 Aralık 2018
Aday çıkartmamak mantığa aykırı!02 Aralık 2018
Bahçeli: Görüşmeler olumlu, uzlaşılan alanlar var01 Aralık 2018
Taytak’tan partililere önemli uyarılar30 Kasım 2018
İzmir Türk Milletinin Anadolu’ya vurduğu mühür, 30 Kasım 2018
MHP’de engellilerle anlamlı buluşma29 Kasım 2018
LİDERİMİZİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ27 Kasım 2018
AVCI’DAN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR, ERSOY’DAN “BİRLİK” MESAJI27 Kasım 2018
TEŞKİLATIMIZ CUMHUR İTTİFAKI’NIN ÖNEMİNİ KAVRAMIŞTIR26 Kasım 2018
MHP’DEN YEREL SEÇİMDE SÜRPRİZ ADAYLAR25 Kasım 2018
MHP hükümet sistemini korumak için her türlü fedakarlığı yapar25 Kasım 2018
Her zafer bedel ister, sabır ister, akıl ister, gönül ister, 24 Kasım 2018
Bahçeli, Antalya'da Partisinin İl Binasını Açtı24 Kasım 2018
Devlet Bahçeli ‘Hiç kimse vazgeçilmez değildir’24 Kasım 2018
MHP ADANA’DA PAROLA: MUTLAK BAŞARI!22 Kasım 2018
MHP’nin Antalya kampı yarın başlıyor22 Kasım 2018
Devlet Bahçeli talimat verdi! Tüm illere gönderiliyor…22 Kasım 2018
Sadir Durmaz’dan Burhanettin Kocamaz açıklaması!20 Kasım 2018
‘Zillet ittifakının oyunlarına izin vermeyeceğiz’20 Kasım 2018
MHP’de 30 belediye başkan adayı belli oldu19 Kasım 2018
"İzmir'e Yakışan Bir Kentsel Dönüşüm "19 Kasım 2018
MHP aday adaylarından proje istiyor18 Kasım 2018
Belediyeler MHP’ye yakışır17 Kasım 2018
MHP Lideri Bahçeli’den önemli açıklama17 Kasım 2018
MHP'de Yerel Seçim Hazırlıkları16 Kasım 2018
MHP’de 5 büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu15 Kasım 2018
“ASIL HEDEF TÜRKİYE’DİR, TÜRK MİLLETİDİR”13 Kasım 2018
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den af açıklaması11 Kasım 2018
“HİÇ KİMSENİN ADAYLIĞI GARANTİ DEĞİLDİR”11 Kasım 2018
“Atatürk, Türk Milletinin Ortak Değeridir.”11 Kasım 2018
ABD: Akıllarınca YPG’yi sivriltip PKK’yı sobeliyorlar.08 Kasım 2018
Devlet Bahçeli: ‘Asıl siz kimsiniz’06 Kasım 2018
"Borçsuz ve üreten bir belediye haline geldik"05 Kasım 2018
Semih Yalçın Oğuzeli'nde04 Kasım 2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, Kilis'te parti binasının açılışını yaptı04 Kasım 2018
Bahçeli noktayı koydu! ‘Tek başımıza katılacağız’01 Kasım 2018
MHP Adana İl yönetimi “Andımız” ile başladı!29 Ekim 2018
Devlet Bahçeli’den açıklama29 Ekim 2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor28 Ekim 2018
Türkiye Cumhuriyeti birliğini sonuna kadar koruyacak28 Ekim 2018
"Kürdistan hayallerini başlarına yıktık"28 Ekim 2018
Bahçeli'den Vekillere Talimat28 Ekim 2018
MHP’den 4 kanun teklifi24 Ekim 2018
İttifak beklentimiz, ittifak arayışımız kalmadı23 Ekim 2018
Devlet Bahçeli’den ‘AF’ tepkisi22 Ekim 2018
"Adı ve andı olmayan bir millet olur mu?"21 Ekim 2018
Devlet Bahçeli il başkanlarıyla bir araya geldi20 Ekim 2018
"ANDIMIZIN OKUTULMASI MÜMKÜN HALE GELMİŞTİR"20 Ekim 2018
MHP’den teşkilatlara “provokasyon” uyarısı18 Ekim 2018
Türkiye, ABD’nin 51’inci Eyaleti Falan Değildir17 Ekim 2018
Avcı'dan, Bahçeli'ye yönelik saldırılara tepki...08 Ekim 2018
Recai Yıldırım dualarla anıldı08 Ekim 2018
MHP’nin Feke’de Belediye Başkan Adayı Ahmet Sel08 Ekim 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI ŞEHİTLER İÇİN MEVLUT DÜZENLEDİ.08 Ekim 2018
‘İYİ PARTİ BUNUN ALTINDAN KALKAMAZ’30 Temmuz 2018
MHP LİDERİNDEN ABD’YE SERT TEPKİ28 Temmuz 2018

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH