MHP KOCAELİ ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR..

03 Aralık 2017
330 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP İzmit ilçe başkanlığı 40×40 adını verdiği aynı gün 40 yöneticinin 40 farklı noktaya ulaşarak vatandaşla MHP arasında köprüler kurduğu programlarına hız kesmeden devam ediyor .

Geçtiğimiz akşam MHP İzmit İlçe başkanlığı önünde toplanan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, kurmayları ve MHP İl Kadın kolları, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz yönetimine destek vererek 40×40 programlarına katıldı. MHP’liler bir ara yürüyüş yolunun kapanmasına sebep olunca Aydın Ünlü’nün uyarısı ile vatandaşa geçiş için yol açıldı.

“HALKLA HEMHAL OLMADAN BAŞARI OLMAZ”
MHP İzmit İlçe başkanı Ahmet Yalçınöz yaptığı kısa konuşmada “Bu akşam 16 mahalle başkanımıza aynı anda ziyaret ederek ESG çalışmalarını yerinde inceleyeceğiz. Sıkıntılarını dinleyeceğiz. MHP’nin oylarını artırmak için yapılması gereken halkla ilişkiler (PR) çalışmalarına devam edeceğiz. Halkla hemhal olmadan başarı olmaz. Ortada belki seçim havası yok ama biz oturmayı sevmeyen bir teşkilatız ve bu çabalarımız ilk seçimde meyvesini verecektir.

15 Temmuz sonrası süreçte liderimiz Devlet Bahçeli’nin devletinin ve Türk milletinin yanında duruşu halk arasında MHP’ye olan ilgiliyi o kadar artırmış ki biz bile bu kadarını beklemiyorduk. Halktan gelen olumlu tepkiler çalışma heyecanımızı katlıyor. Üye sayımız sürekli artıyor Bizim tek amacımız ve sorumluluğumuz bu ilgi ve alakayı ilk seçimlerde oya dönüştürebilmek.“ dedi.

ÜNLÜ: NEDEN MHP? NEDEN DEVLET BAHÇELİ?
Sonrasında söz alan Aydın ÜNLÜ öncelikle katılımcılara ve basının yoğun ilgisine teşekkür ederek başladığı konuşmasında “ 12 hafta sürecek 12 ilçede 472 mahalle başkanını ziyaret programlarından birini bu akşam İzmit’te gerçekleştireceğiz.

Atanmış olan mahalle başkanları ile oturup o mahalledeki çalışmaları konuşacağız. Aynı zamanda mahalle başkanlarındaki atamaların liyakatini da denetlemiş olacağız. Ne kadar heyecanlı, ne kadar organize, ne kadar umutlu, ekibi yeterli mi değil mi, sıkıntıları varsa neler? Eksik gördüğümüz noktalarla ilgili ilçe başkanlarını uyaracağız.

Neden MHP? Neden Devlet Bahçeli? Bu soruların cevabını tüm mahalle başkanları ve ekipleri idrak etmiş olacak. Bu vesileyle Pazar akşamı 19.00’da MHP Gebze teşkilatının düzenlediği Ahmet Şafak konserine tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber