MHP İstanbul'da istişare toplantıları devam ediyor

20 Aralık 2017
314 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın 39 ilçe'de başlattığı istişare toplantılarına devam etti. Saban, Silivri ve Büyükçekmece'de, akşam ise Beykoz'da istişare toplantısı düzenleyen MHP, vatandaş ile bir araya gelerek sorunlarını dinliyor.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyonda sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, şehit ve gazi aileleri, yerel basın mensupları, amatör Spor kulüpleri temsilcileri katıldılar.

 

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Savaş Çolak ve Erdem Karakoç'un konuk olduğu toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi'nın İstanbul'daki siyaset anlayışı ve ülkemizde yaşanan politik gelişmelerle ilgili görüşleri konuklara aktarıldı.

 

Açılış konuşması Beykoz ilçe başkanı Oğuzhan Karaman tarafından yapılan toplantıda;

Karaman Beykoz'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin sokak sokak gezdiğini ve Beykoz'da tüm sorunlarla yakından ilgilendiğini, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla muhtarlarımızla istişare halinde olduklarını dile getirdi.

MHP İstanbul il başkanı Mehmet bülent Karataş konuşmasında İstanbul'un sorunlarının sürekli takipçisi olduklarını özellikle imar ve yerleşim noktasında yaşanan Sorunlarda vatandaşımız lehine çözümler bulmak Ve sürekli vatandaşımızın yanında olmak önceliğimizdir dedi.

Ayrıca Karataş konuşmasında, Milliyetçi Hareket Partisi'ni sadece koruyucu olarak değil toplumun huzuru ve refahı için mücadele eden bir siyasi parti olduğunu unutulmaması ve gereken desteğin verilmesi gerektiğini söyledi.

 

MHP MYK üyesi Ahmet savaş Çolak yapmış olduğu konuşmasına; Türkiye'de siyasete seviye kazandıran ahlak ve şeref abidesi genel başkanımız Devlet Bahçeli'nin selamlarını getirdim diyerek başladı. Türkiye'nin içerden ve dışardan saldırılara muhatap olduğu bugünlerde siyasetin millet ve devletimizin devamlılığı adına yapıldığı gerçeğini ortaya koyan liderimiz Devlet Bahçeli'dir dedi.

Kudüs meselesinde Türkiye'nin koymuş olduğu tavrın önemine dikkat çeken Çolak, tüm İslam ülkelerinden bu duruşun arkasında durmalarını beklediklerini ifade etti.

 

Ayrıca Çolak ana muhalefet partisinin terör örgütünün siyasi uzantılarının meclisteki temsilcilerine kol kanat geren yaklaşımının kabul edilemez olduğunu ifade ederken böyle bir süreçte Chp, Hdp ve ip ittifakının kamuoyu tarafından dikkatle takip edilmesi gerektiğini ifade ederek türkiye'yi bölmek isteyenlerle ittifak girişimi içerisinde olanların milletimiz tarafından en ağır şekilde cezalandırılacağını söyledi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber