Ana Sayfa > ÜLKÜ OCAKLARI

“LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ BEY’İN BAŞINI DİK TUTACAĞIZ!”
12 Mayıs 2018
Bu haber 415 kez okundu
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Ülkü Ocakları Adana ve Osmaniye İl Başkanlıklarının yaptığı etkinliklere katıldı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

İlk olarak Adana’ya Gelen Kılavuz Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı’nın oğlu Manas’ın sünnet merasiminde kirveliğini yaptı. Sonrasında MHP Adana İl Başkanlığını ziyaret eden Olcay Kılavuz MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ile görüştü. Parti ziyareti sonrası Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı binasına gelen Genel Başkan, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı ve yönetim kurulu üyelerinden çalışma ve projeleri ile ilgili bilgi aldı.

KILAVUZ ocak ziyareti sonrası on binlerce Adanalının katıldığı Uyuşturucuya Hayır Yürüşüne katıldı. Yürüyüş bitiminde Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı tarafından tertip edilen Uyuşturucuya Hayır Açık Hava toplantısında söz alan Kılavuz: Türk Milletinin teminati olan Türk Gençliği’nin Uyuşturucu ve Madde bağımlılığına esir olmasına müsaade etmeyeceğimizi ve gençliğimize sonuna kadar sahip çıkacağız ifadelerini kullandı.

Adana ziyaretlerini tamamlayan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Osmaniye’ye geçti. Ülkü Ocakları Osmaniye İl Başkanı Hasan Şahin Ceylan ve on binlerce ülkücü tarafından karşılanan Kılavuz Ülkü Ocakları Osmaniye İl Başkanlığı tarafından Osmaniye Cumhuriyet meydanında düzenlenen Milli Birlik ve Beraberlik şölenine katıldı.

Kılavuz Osmaniye’deki konuşmasında:

Malumunuz olduğu üzere gerçekten devlet ve millet olarak çok zor günler yaşamaktayız. Tabiri yerindeyse bir varlık-yokluk mücadelesi veriliyor. Milletimize yönelmeyen saldırı kalmamıştır. Milletimize yapılmayan ihanet kalmamıştır. Milletimiz işin açıkçası gerçekten yorulmuştur. Her türlü felaketle karşılaşmıştır. Özellikle son yıllarda maalesef yüreklerimiz yanmıştır. Osmaniye tabiri yerindeyse bir aslan yatağı gibi binlerce evladını toprağa vermiştir. Cenab-ı Allah her birine rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Acılı ailelerine Rabbim sabırlar ihsan eylesin. Milletimize sabırlar ihsan eylesin.

Biz ülkücülerin önceliği vatandır, millettir, devlettir, bayraktır, mukaddesattır. Bugün karşı karşıya kaldığımız ortam ise tam manasıyla her türlü ihanet ve felakettir. Şehrinde bulunmaktan büyük şeref duyduğumuz Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin şimdiye kadar üzerimize yönlenen tehlike ve tehditler karşısında göğsünü siper ederek her türlü siyaset üstü öngörüsüyle birlikte aslında bakarsanız milletimiz bir nefes almıştır.

‘’VATANI OLMAYANIN HİÇBİR ŞEYİ OLMAZ!’’

Bakınız uzakta değildir. Hemen yanı başımızda bir Suriye örneği vardır, Irak örneği vardır. Ortadoğuda yaşananları hepiniz takip etmektesiniz. Bir buçuk milyon insan Suriye’de öldürülmüştür. Türkiye’de üç buçuk milyon sığınmacı insan vardır. Ve malesef sayısız analar bacılar çocuklar bebekler kanlar içerisinde kalmıştır, enkazlar içinde kalmıştır. Yuvaları yıkılmıştır. Bazen Türkiye’ye gelip umut yolculuğu yaparak denizden Avrupa’ya açılmaya çalışanları görüyoruz. Kimisi boğuluyor. Binlercesini biliyoruz. Kimisi denizin kıyısına vuruyor. Her yerde ifade ediyorum, bodrum sahiline vuran bir Ayhan bebek vardı, yine bir Ümran bebek vardı kanlar içerisinde kalan. İşte vatansızlığın resmi devletsizliğin resmi o yavrucaklardır. Vatanı olmayanın hiç bir şeyi olmaz devleti olmayanın hiç bir şeyi olmaz.

‘’LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ BEY’İN BAŞINI DİK TUTACAĞIZ!’’

Bildiğiniz üzere hareketimizi içten içe bölmeye parçalamaya çalışan gafillerin varlığı söz konusudur. Ama yine Allah’a şükürler olsun. Bu Allah’ın davası bu efendimizin yolu olarak baş koyduğumuz, milletimizin devletimizin sevdası olarak başımızı koyduğumuz bu dava liderimizin öncülüğünde hainlere geçit vermemiştir. Hatırlayınız çıktığımız kutlu yolla hiç bir alakası olmayanlar her türlü tuzağı ortaya koymuşlardır. Birliğimizle beraberliğimizle kardeşliğimizle dimdik durduk.

Hiçbir şekilde şehidimizi, kutsalımızı, davamızı bilmeyen birileri çıkmıştır MHP’ye liderlik olmak adına ahlaksızlıklar yapmışlardır. Hani neredeler şimdi? Hdp ile yani pkk ile omuz omuza yürüyorlar.Dün Başbuğ Türkeş diyorlardır. Şimdi sözde Cumhuriyetçi olan özde aklını fikrini Kandile kiralamışlarla birlikte yürüyorlar. Dış odaklarla beraber hareket ediyorlar. Biz bunların ne olduğunu dün biliyorduk. Ne olursa olsun asla onlara geçit verilmeyecektir. Allah’a şükürler olsun kurdukları oyun başlarına dönmüştür. Bugünden sonra herkes her şeyi daha iyi görmektedir.

Bize düşen ise  Efendimizin buyurduğu gibi ”iki günü eşit olan ziyandadır” diyor. Dolayısıyla Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in emaneti olan şehitlerimizin emaneti olan Milliyetçi Hareket Partisine ve Ülkü Ocaklarımıza canı yürekten sahip olmamız gerekiyor korumamuz kollamamız gerekiyor. Çünkü bizim şehitlerimize karşı ödeyemeyeceğimiz kadar borcumuz vardır. Türk Milletine yeminimiz sözümüz vardır. Ayrılıkta azap vardır birlikte rahmet vardır. Efendimiz buyuruyor iman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi gerçek manada sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız. Onun için vatanımız devletimiz bayrağımız için bizim daha fazlasıyla birbirimizi sevmemiz dolayısıyla hedefe ulaşıp muzaffer olmamız gerekiyor. Çok kıymetli ülküdaşlarım Osmaniye Milliyetçi-Ülkücü Hareket adına çok kıymetli bir şehirdir. İlk şehidimiz rahmetli Ruhi Kılıçkıran ağabeyimizin şehitlerimizin memleketidir. Beraberinde Liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin memleketidir. Burada bize düşen liderimizin alnını ak başını dik tutmaktır. Çünkü o bizim alnımızı ak başımızı dik tutuyor .

‘’TÜRKİYE’NİN SİGORTASI ÜLKÜCÜLERDİR.’’

Türkiye’yi de bir Suriye bir Irak yapmak istiyorlar. Ortadoğu ülkesi haline dönüştürmek istiyorlar. Ama bu hainlere Allah’ın izniyle asla geçit vermeyeceğiz. Milliyetçi-Ülkücü Hareket olduktan sonra ne kadar ihanet varsa asla geçit verilmeyecektir. Mukaddesatımıza dil uzatanların dillerini kopartmak hepimizin namus borcudur. Bizim varlığımız devletimizin ebed müddetliğidir. Bizim yani Milliyetçi-Ülkücü Hareketin varlığı, dirliği Türkiye Cumhuriyetinin bağımsız ve hür bir şekilde sonsuza kadar yaşaması demektir. Milliyetçi-Ülkücü Hareketin varlığı ayyıldızlı bayrağımızın gönderden inmemesi demektir. Ezanlarımızın dinmemesi demektir. Onun için hem içerdeki hem dışarıdaki hainlerin tek bir amacı vardır. Öncesinde Milliyetçi-Ülkücü Hareketin içini karıştırmaktır. Çünkü bütün değerlerimizin sigortası koruyucusu kollayıcısı Milliyetçilerdir, Ülkücülerdir.

ÜLKÜCÜ GENÇLERDEN SÖZ İSTEDİ

Burada genç kardeşlerimden söz almak istiyorum. Siz her biriniz dokuz tane vatandaşımızdan partimizin adayları ve cumhur ittifakına destek vermek adına söz veriyor musunuz? Söz bizim anlayışımızda namustur. Türk Milleti de namus için yaşar. Her bir kardeşim bu nedenle herkese Milliyetçi-Ülkücü Hareketi anlatmalıdır. Her birimizin insanlara Milliyetçi Hareket Partisini anlatmalıyız Ülkücü hareketi anlatmalıyız. Partimizin ve hareketimizin milletimizin teminatı olduğunu taşıyıcı unsuru olduğunu anlatması gerekir, 15 Temmuz gerçeklerini anlatması gerekir. 15 Temmuz’da milletimizin boynuna yağlı urganı geçireceklerin başına Milliyetçi-Ülkücü Hareketin lideri Devlet Bahçeli Beyefendinin sergilediği tavrı sizin anlatmanız gerekir. Bunu şehitlerimiz için yapmalıyız. Biz Ülkücü Türk Gençliği olarak doğu batı kuzey güney demeden Allah için adaylarımız kim olursa olsun sahip çıkacağız destek vereceğiz bu boynumuzun borcudur.

15 TEMMUZ GECESİNİ HATIRLATTI

Şehrinde bulunmaktan büyük şeref duyduğumuz Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin şimdiye kadar üzerimize yönlenen tehlike ve tehditler karşısında göğsünü siper ederek her türlü siyaset üstü öngörüsüyle birlikte aslında bakarsanız milletimiz bir nefes almıştır. Hatırlayınız 15 Temmuz gecesini. Bir tarafta cumhurbaşkanlığı bombalanıyor, Özel Harekat Daire Başkanlığı bombalanıyor, MİT bombalanıyor, TBMM bombalanıyor böylesi bir kara gün yaşanıyor. Kimin nerde olduğu da çok belli değil. Ama Osmaniye’nin büyük yiğit evladı evinden çıkıyor ve aracını kullanana sorduğumuzda, nereye gidiyorsun denildiğinde şüphesiz demokrasinin beşiği olan partimizin genel merkezine gidiyoruz diyor. Her türlü siyasi çıkarı menfaati bir tarafa bırakarak devletimizin ve milletimizin yanında kayıtsız şartsız net bir şekilde olduğunu haykırıyor. Seçilmiş olan meşru hükumetin yanındayız darbe kabul edilemez diyor ve bütün darbeci hainlerin alçakların hayalleri başına yıkılıyor. Allah muhafaza o gün liderimizin Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi bu ifadeleri paylaşmasaydı, açıklamasaydı bugün devlet ne haldeydi, millet ne haldeydi vatan ne haldeydi. Uzakta değil sınırlarımızda Pyd, Ypg, Daeş bütün memleket millet düşmanı zalimler hazır beklemekteydi. O gün MHP Genel Merkezinin ışıkları yandı ve bütün şerefsizlerin akılları başlarından alındı.

‘’LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ BEY HEP HAKLI ÇIKMIŞTIR.’’

Özel Harekat Daire Başkanlığına atılan o bomba pkk terör örgütüne dahi atılmamıştır. TSK’nın kayıtlarında ortaya çıkmıştır. Geçtiğimiz günlerde bir savcı beyle konuşmamızda oraya atılan bombaların sonucunda Allah’ın aslanları yiğit Hamzalar maalesef paramparça oldular, memleketlerine yumruk kadar gittiler bedenleri eridi, yer eridi. Oradaki binalar yerle bir edildi. Milletimize bomba yağdıranlar, memleketimize her türlü alçaklığı yapanlar şimdiye kadar hep hizmet dediler, hikmet dediler himmet dediler en büyük şerefsizliği yaptılar. Ama yıllar önce Milliyetçi-Ülkücü Hareketin ve Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi dedi ki bunların ne olduğu belli değildir dikkat etmek gerekir. Eğer ki kendilerinden emin iseler buyursunlar gelsinler Türkiye’ye dedi. O zaman Sayın Devlet Bahçeli Bey’in sözlerini ülkücüler evlatları dava arkadaşları biliyordu. Her zaman olduğu gibi yine haklı çıkmıştır. Ne zaman devletin milletin adına yapmış olduğu bir açıklaması söylemi var ise haklılığını ortaya çıkarmıştır.

‘’ASLİ VAZİFENİZ EĞİTİM HAYATLARINIZDIR.’’

Her şeyden evvel sizlerin asli vazifeniz eğitim hayatlarınızdır. Her bir kardeşim lisesinde üniversitesinde parmakla gösterilen hayranlık duyulan başarılı öğrenci olmak zorundadır. Ülkücü başarısız olamaz. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ifade ettiği gibi benim dava arkadaşım yüksek vasıflı Türk olmak zorundadır. İlimde bilimde teknikte sanatta ticarette her alanda ülküdaşlarım Türk gençliğinin önderleri olmak zorundadır. Siz çağımızın her türlü felaketine karşı iman yolcusu feraset sahibi kişilik ruhuna sahip beşikten mezara kadar adam gibi yaşayan milletimizin kahramanlarısınız.

‘’SİZLERE İNANIYOR VE GÜVENİYORUM.’’

Sizlere inanıyor ve güveniyorum. Sizlerden beklentimiz büyüktür. Sizlerden Türk Milletinin ve Türk Dünyasının beklentisi büyüktür. Size her zamankinden daha fazla ihtiyacımız vardır. Her nerede bir Türk var ise hepsinin siz bayrak sevdalısı kuran sevdalısı gençlere ihtiyacı vardır. Her biri Türk Milliyetçilerini beklemektedir. Biz sadece burada kendimizi düşünen insanlar olamayız tüm soydaşlarımızı gardaşlarımızı dindaşlarımızı düşünmek zorundayız. Bizim onlara karşı da tarihi sorumluluğumuz vardır.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ÜLKÜ OCAKLARI Haberleri

Başlık Tarih
 
”Bütün gayretimiz Türk Milleti içindir.‬12 Şubat 2019
Ülkü Ocakları Genel Başkanından Mesaj!10 Ocak 2019
Ülkü Ocakları Yeni Genel Başkanı belli oldu10 Ocak 2019
Ziya Gökalp, Edirne de “ Ziya Gökalp Fikirleri Ve Eserleri” konulu bir konferansla anıldı. 05 Ocak 2019
Ruhi Kılıçkıran ve Ülkücü Şehitleri Anma programını düzenledi.05 Ocak 2019
ÜLKÜCÜ ACABALAR İLE İŞ YAPMAZ04 Ocak 2019
Barış Gündoğdu Uyuşturucu Konulu Radyo Programına Katıldı-27 Aralık 2018
Şarlatan Noel Baba değil Türk Geldi 22 Aralık 2018
Edirne Ülkü Ocakları Şehidini Unutmadı !20 Aralık 2018
İSLAM DÜNYASI TÜRK ADALETİNE MUHTAÇ11 Aralık 2018
"Türkü Sev, Türkçe Yaşa" Etkinliği 02 Aralık 2018
OLCAY KILAVUZ'DAN ŞEHİT MUSA ÖZALKAN ANAOKULU HAKKINDA AÇIKLAMA01 Aralık 2018
BAŞKAN KAYIŞ’TAN BAYRAK OLAYI MESAJI 28 Kasım 2018
ÜLKÜ OCAKLARINDAN 20 BİN KİŞİLİK ŞÖLEN28 Kasım 2018
HADSİZE TEPKİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN!27 Kasım 2018
ANADOLUNUN KAPISI;TÜRKLÜĞÜN TAPUSU AHLAT27 Kasım 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARINDAN DOĞA DUYARLILIĞI22 Kasım 2018
OLCAY KILAVUZ : "ATATÜRK MUZAFFER BİR KUMANDAN, 16 Kasım 2018
“PONTUS LOBİSİ ŞEHİT EDİLEN 8.000 TÜRK’ÜN HESABINI VERMELİ”15 Kasım 2018
Olcay Kılavuz’dan 29 Ekim mesajı28 Ekim 2018
Elbette Türk’üz, Türkçüyüz27 Ekim 2018
Alparslan Türkeş Gaziantep Ülkü Evleri Açıldı22 Ekim 2018
Bir milletin geleceği, umudu, teminatı gençliktir.20 Ekim 2018
Öz-Dil’ine Sahip Ol!18 Ekim 2018
ÜNİVERSİTELİ ÜLKÜCÜLER BAYRAK YÜRÜYÜŞÜNDE BULUŞTU08 Ekim 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI'NDA PERŞEMBE SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR.08 Ekim 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI ASLAN KÖSEF "BİLGE LİDERİN İZİNDE, GENEL BAŞKANIMIZIN EMRİNDEYİZ"08 Ekim 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ASLAN KÖSEF “FINDIK ÜRETİCİLERİ MAĞDUR EDİLMEMELİ”30 Ağustos 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI ASLAN KÖSEF “SEVR’İN YIL DÖNÜMÜNDE DOLARIN ARTMASI TESADÜF DEĞİL.”13 Ağustos 2018
Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığından Çocuk İstismarına Tepki26 Temmuz 2018
ÇOCUKLARIMIZI KORUMAK , GELECEĞİMİZİ KORUMAKTIR! 30 Haziran 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN AHDE VEFA İFTARI10 Haziran 2018
ONDOKUZ MAYIS ÜLKÜ OCAKLARI İFTARDA BULUŞTU03 Haziran 2018
"Ülkü Ocakları'ndan Alparslan Türkeş yasağı" na Çok Sert Tepki31 Mayıs 2018
HİSARLIOĞLU UYARDI BAŞBUĞ TARTIŞMA KONUSU DEĞİLDİR30 Mayıs 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI İFTAR DÜZENLEDİ29 Mayıs 2018
CANİK ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN ŞEHİTLERİ ANMA GECESİ29 Mayıs 2018
“ÜLKÜ OCAKLARI KUTSAL DERGÂHIMIZDIR”25 Mayıs 2018
ÜLKÜLERİMİZE İNANCIMIZ TAM, BİZ GELECEĞİZ24 Mayıs 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARINDAN 19 MAYIS AÇIKLAMASI21 Mayıs 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI MURAT CAMADAN'A TEŞEKKÜR ETTİ20 Mayıs 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI REKTÖRÜ ZİYARET ETTİ20 Mayıs 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN RAMAZAN AYI MESAJI20 Mayıs 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN RAMAZANDA KUMANYA YARDIMI20 Mayıs 2018
19 MAYIS RUHU KİRLİ SENARYOLARI YERLE BİR EDECEKTİR19 Mayıs 2018
ÜLKÜ OCAKLARI TERME İLÇE BAŞKANLIĞI ŞEHİT ANNELERİNİ BU YIL DA UNUTMADI.19 Mayıs 2018
Osmaniye Ülkü Ocakları Ramazan Mesajı19 Mayıs 2018
“MESCİD-İ AKSA ZALİMLERİN, HAİNLERİN HEDEFİNDEDİR”15 Mayıs 2018
OLCAY KILAVUZ’DAN GAZİANTEP ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET14 Mayıs 2018
“FERİŞTAHI GELSE TANIMIYORUZ”14 Mayıs 2018
BU DAVAYI ŞEREFSİZLERE BIRAKMAYIZ13 Mayıs 2018
Türk'ün gücünü 24 Haziran seçimlerinde göstermeliyiz13 Mayıs 2018
OLCAY KILAVUZ : “İHANETİ YERLE BİR EDECEĞİZ”13 Mayıs 2018
OLCAY KILAVUZ : AVRUPA’DA İSLAM DÜŞMANLIĞI YÜKSELİYOR10 Mayıs 2018
'Liderimiz Devlet Bahçeli'nin Dostu Dostumuz Düşmanı Düşmanımızdır'07 Mayıs 2018
“İPSİZ SAPSIZLARIN, İPE SAPA GELMEYEN İFTİRALARI İBRETLİKTİR”07 Mayıs 2018
Ülkü Ocaklarından Diriliş Gecesi07 Mayıs 2018
ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI OLCAY KILAVUZ TRAKYA‘DA06 Mayıs 2018
ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI OLCAY KILAVUZ DOĞU PERİNÇEK’E HADDİNİ BİLDİRDİ05 Mayıs 2018
AFYON’DA TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ03 Mayıs 2018
ÜLKÜCÜLER MİLLİYETÇİLİK GÜNÜNDE YÜRÜDÜ03 Mayıs 2018
OLCAY KILAVUZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU03 Mayıs 2018
“Ülkü uğrunda gönüller delidir Kişiler ülkü uğrunda ölmelidir” 01 Mayıs 2018
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz Van'da29 Nisan 2018
Ülkü Ocakları sessizliğini bozdu!28 Nisan 2018
Ülkü Ocakları'ndan Protesto Yürüyüşü23 Nisan 2018
10 YILLIK ÖZLEM SONA ERDİ: 19 MAYIS İLÇESİNE ÜLKÜ OCAKLARI AÇILDI22 Nisan 2018
CANİK ÜLKÜ OCAKLARI POLİS TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ.22 Nisan 2018
"Ülkücü Türk Gençliği seni anırtmak için sebep aramayacaktır."17 Nisan 2018
BAŞBUĞ TÜRKEŞ SAMSUN’DA DUALARLA ANILDI10 Nisan 2018
ÜLKÜ OCAKLARINDAN SAMSUNSPOR ÇAĞRISI ÜLKÜ OCAKLARI TARAFTARI TRİBÜNE ÇAĞIRDI10 Nisan 2018
Ülkü Ocaklarından Uyuşturucu ile Mücadele Konulu Tiyatro10 Nisan 2018
İSTİSMARI BAŞARANLAR BAŞBUĞUMUZU VE LİDERİMİZİ ANLAMAYI BAŞARAMAZLAR!09 Nisan 2018
Ülkü Ocağı Gölbaşı Başkanlığına Dinçer Atandı09 Nisan 2018
Ülkücüler Harekete Geçti!08 Nisan 2018
KAHRAMANMARAŞ’A İSTİKLAL MADALYASI VERİLİŞİNİN 93. YILDÖNÜMÜ05 Nisan 2018
“Ölürse Ten Ölür, Canlar Ölesi Değil”05 Nisan 2018
KİLİS ÜLKÜ OCAKLARI BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İ ANIYOR.02 Nisan 2018
‘UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE’ SEMİNERİ02 Nisan 2018
“ÜLKÜ OCAKLIYIZ, OTİZM’İN FARKINDAYIZ.”01 Nisan 2018
BAŞBUĞUMUZUN İZİNDE, LİDERİMİZİN EMRİNDE, ÜLKÜ OCAKLARI DİMDİK AYAKTADIR01 Nisan 2018
KAHRAMANMARAŞ ÜLKÜ OCAKLARI ASENALARI’NDAN ANLAMLI ZİYARET29 Mart 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI UYUŞTURUCUNUN ZARARLARINI TİYATRO İLE ANLATTI.24 Mart 2018
Olcay Kılavuz'dan Devlet Bahçeli'ye Teşekkür22 Mart 2018
“ERGENEKON BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN”21 Mart 2018
KURUTLAY SONRASI TEŞEKKÜR MESAJI19 Mart 2018
“Ey Kahraman Türk Kadını! ....09 Mart 2018
BİZ SERHAD ŞEHİR KİLİS’TE HAKK DAVANIN YILMAZ SAVUNUCULARIYIZ.06 Mart 2018
HOCALI’YI BİLMEYEN AFRİN’İ ANLAYAMAZ01 Mart 2018
ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN ÇOCUĞA ŞİDDETE SERT TEPKİ28 Şubat 2018
"DTCF'Lİ BOZKURTLAR ASLA YALNIZ DEĞİLDİR"25 Şubat 2018
Bu Caniler Asılmalı24 Şubat 2018
ÜLKÜ OCAKLARINDAN DUYGULANDIRAN TİYATRO23 Şubat 2018
Osmaniye Ülkü Ocakları Çakıroğlu için yürüyüş ve Mevlid-i şerif düzenledi.22 Şubat 2018
Gölbaşı Ülkü Ocakları Şehitleri Anma Programı Düzenledi22 Şubat 2018
Malatya Ülkü Ocakları Ülkücü Şehitler Andı.22 Şubat 2018
İLKADIM ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN FOTOĞRAF SERGİSİ20 Şubat 2018
FIRAT ÇAKIROĞLU İÇİN ANMA YÜRÜYÜŞÜ20 Şubat 2018
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'dan İstanbul çıkarması18 Şubat 2018
Üniversiteler Terör Örgütlerinin Eylem Sahası Değildir18 Şubat 2018
KARS ÜLKÜ OCAKLARINDAN KÖYLERE ÇIKARTMA16 Şubat 2018
Olcay Kılavuz'dan Ortadoğu'ya ziyaret...15 Şubat 2018
4. Türk Dünyası Hizmet Ödülleri törenle verildi12 Şubat 2018
Canik Ülkü ocakları Şehitleri Ziyaret Etti09 Şubat 2018
MHP GRUPBAŞKANVEKİLİ ERHAN USTA GENÇ ÜLKÜCÜLERLE BULUŞTU.07 Şubat 2018
TÜRK DÜNYASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR29 Ocak 2018
ZONGULDAK/GÖKÇEBEY ÜLKÜ OCAKLARI YARDIM KÖPRÜSÜ İNŞA EDİYOR.29 Ocak 2018
TERME ÜLKÜ OCAKLARI AFRİN'E DESTEK İÇİN TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI .28 Ocak 2018
ÜLKÜCÜ ŞEHİT HASAN ERDEM MEZARI BAŞINDA ANILDI28 Ocak 2018
KILAVUZ, BAHÇELİ’NİN EMRİYLE TELAFER’DE!27 Ocak 2018
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARINDAN DUALAR YÜKSELDİ25 Ocak 2018
Ali Tufan;“BÜTÜN MÜMİNLER KARDEŞTİR18 Ocak 2018
Elazığ Ülkü Ocakları,Palu İlçesi’nde Okuyan İlköğretim Öğrencilerine Okuma Kitabı Hediye Etti17 Ocak 2018
Kastamonu Ülkü Ocakları'nda Güzel Bir Proğram...17 Ocak 2018
Ülkü Ocakları'ndan Sözcü gazetesine siyah çelenk!16 Ocak 2018
Ülkücü gençlik Başbuğumuzun izinde liderimizin emrindedir11 Ocak 2018
Tokat Ülkü Ocakları'nda Devir Teslim Töreni09 Ocak 2018
ÜLKÜCÜ HAREKETİN İLK ŞEHİDİ RUHU KILIÇKIRAN DUALARLA ANILDI.07 Ocak 2018
YAR HÜZNÜNDE YARIM ASIR !ÜLKÜCÜ ŞEHİT RUHİ KILIÇKIRAN'I ANMA PROGRAMI06 Ocak 2018
YILIN İLK SİFTAHI OSMANİYE ÜLKÜ OCAKLARINDAN!01 Ocak 2018
100. Yılında Alparslan Türkeş’i Anlamak” Konulu Konferans Düzenledi31 Aralık 2017
TÜRK GENÇLİK ŞÖLENİNDE GENÇ YETENEK BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI 30 Aralık 2017
Besni Ülkü Ocaklarından Türkü Gecesi Etkinliği30 Aralık 2017
Ülkü Ocaklarından Öğrencilere Yardım27 Aralık 2017
Ülkü Ocakları Gölbaşı'nda Hoca Ahmet Yesevi'yi Andı.27 Aralık 2017
ÜLKÜ OCAKLARI ‘BUGÜN GÜNLERDEN TÜRKEŞ’ DEDİ!25 Aralık 2017
“ÜLKÜ OCAKLARI TÜRK MİLLETİ’DİR”24 Aralık 2017
Ülkü Ocakları Başbuğ için fotoğraf sergisi açtı23 Aralık 2017
MAKAM İÇİN VATAN SATANLAR FAHRETTİN PAŞA´YI ANLAYAMAZLAR21 Aralık 2017
Ülkü Ocakları'nda Bayrak Değişimi20 Aralık 2017
Ülkü Ocakları'ndan CHP'ye Çok Sert Tepki!20 Aralık 2017
DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME!15 Aralık 2017
ELDEN ELE, GÖNÜLDEN GÖNÜLE15 Aralık 2017
KÜTAHYA ÜLKÜ OCAKLARI;KUR’AN’I KERİM’İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI DÜZENLİYOR..14 Aralık 2017
Adıyaman Ülkü Ocağında Bayrak Değişimi.13 Aralık 2017
Yozgat Ülkü Ocakları'ndan Ülküde birlik gecesi12 Aralık 2017
Sözüne Dikkat Et, Başın Gitmesin; Dilini Tut, Dişin Kırılmasın11 Aralık 2017
ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN AHDE VEFA ÖRNEĞİ11 Aralık 2017
BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE VE GENÇLİK ŞÖLENİ..10 Aralık 2017
OMÜ'LÜ ASENALARDAN KADIN HAKLARI AÇIKLAMASI.10 Aralık 2017
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI 5 ARALIK DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜNÜ KUTLADI.10 Aralık 2017
'BİZE BIRAKTIĞIN MİRASINA LEKE DÜŞÜRÜLMEYECEKTİR'08 Aralık 2017
Ülkü Ocaklarından Çok Sert “Kudüs” protestosu08 Aralık 2017
İSTANBUL’DA BAYRAK DEĞİŞİMİ07 Aralık 2017
"KudüsHaklı Davamızdır"07 Aralık 2017
“Engelsizler Gecesi”05 Aralık 2017
PENDİK ÜLKÜ OCAKLARI BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ 03 Aralık 2017
Önce Başbuğ'un kabri sonra Anıtkabir ziyareti26 Kasım 2017
Alparslan Türkeş'in 100'üncü Doğum Yılı Etkinlikleri 19 Kasım 2017
Ülkü Ocakları ve UTESKON’dan Sosyal Deney Çalışması 15 Kasım 2017
ÜLKÜ OCAKLARI 81 İL DE GENİŞLETİLMİŞ İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ13 Kasım 2017
Başbuğ Alparslan Türkeş Şiir ve Mektup Yarışması11 Kasım 2017
Gökçebey Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı 10 Kasım Mesajı10 Kasım 2017
Gazilerimize yapılan menfur saldırıyı şiddetle lanetliyoruz !06 Kasım 2017
Ülkü Ocakları Genel Merkezi 5. Geleneksel Bilgi Yarışması finali gerçekleşti05 Kasım 2017
Darende Ülkü Ocaklarında Görev Değişimi04 Kasım 2017
Ülkü Ocakları'ndan İyi Parti'ye çok sert sözler01 Kasım 2017
ASARCIK ÜLKÜ OCAKLARI YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞTU29 Ekim 2017
'Hizmet' dediler, 'himmet' dediler en büyük kahpeliği ve kalleşliği yaptılar."29 Ekim 2017
ÜLKÜ OCAKLARI SARAY İLÇE BAŞKANLIĞI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI28 Ekim 2017
ÜLKÜ OCAKLARI KISA FİLM YARIŞMASI28 Ekim 2017
Türkmen Soydaşlarımız İçin Hazırız23 Ekim 2017
Ülkücü İşçiler Derneğinden Gazeteciler Günü Mesajı21 Ekim 2017
21 EKİM MESAJI21 Ekim 2017
Milli Davalar Üzerinden Maskaralığa Müsaade Edilemez!21 Ekim 2017
Madde Bağımlılığına Dikkat Çektiler20 Ekim 2017
DAMARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME20 Ekim 2017
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARI18 Ekim 2017
YENİ SINAV SİSTEMİNE BİR TEPKİDE ÜLKÜ OCAKLARINDAN17 Ekim 2017
ARİFİYE ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI DUHAN ÖZTÜRK’TEN ÇAĞRI14 Ekim 2017
İzmir Ülkü Ocakları Zehir Tacirlerine Savaş Açtı12 Ekim 2017
Bir musibet bin nasihatten evladır 12 Ekim 2017
Ülkü Ocaklarından Uyuşturucu ile Mücadele Konulu Konferans12 Ekim 2017
ÜLKÜ OCAKLIYIZ MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞIYIZ10 Ekim 2017
ONİKİŞUBAT ÜLKÜ OCAKLARI TÜRKİYE GENELİNDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ.10 Ekim 2017
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN İKİNCİ ÜNİVERSİTE ÇIKIŞI09 Ekim 2017
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI'NDA CUMA SOHBETLERİ09 Ekim 2017
KERKÜK SEVDALILARINA TEŞEKKÜR08 Ekim 2017
Ülkü Ocakları Dulkadiroğlu 1.Gençlik Toyu08 Ekim 2017
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI TEKRAR HATIRLATTI07 Ekim 2017
ÜLKÜ OCAKLARI UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR..07 Ekim 2017
500 Bin Ülkücü ile Hazırız05 Ekim 2017
BİRECİK ÜLKÜ OCAKLARI AŞURE DAĞITTI..03 Ekim 2017
ÜLKÜ OCAKLARI AKADEMİSYENLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU.02 Ekim 2017
Edirne Ülkü Ocakları'ndan Kerkük Açıklaması01 Ekim 2017
Davamızdan Dönmeyecek, Liderimizi Asla Yalnız Bırakmayacağız!27 Eylül 2017
MİLASLI ÜLKÜCÜLER GENÇLİK KAMPINDA BULUŞTU26 Eylül 2017
Etimesgut Ülkü Ocaklarından 100 Aileye Eğitim Desteği23 Eylül 2017
Büyük Türk Milleti Ahlaki Çöküntüye İzin Vermeyecektir23 Eylül 2017
VEZİRKÖPRÜ ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ21 Eylül 2017
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK……06 Ağustos 2017
Bu şahsın yeri ya tımarhane ya da hapishanedir06 Ağustos 2017
Burs Kardeşliği Projesi 2017– 2018 Eğitim-Öğretim Yılında da Devam Ediyor04 Ağustos 2017
Samsunspor'a Skandal Açılışa Ülkü Ocaklarından Sert Tepki!30 Temmuz 2017
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN KISA FİLM YARIŞMASI29 Temmuz 2017
Uyuşturucu Belasına Karşı Ölümüne savaşıyoruz29 Temmuz 2017
BAŞKAN YILMAZ;KİLİSLİLERİ UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEYE DAVET ETTİ.24 Temmuz 2017
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI BASIN BAYRAMINI KUTLADI 24 Temmuz 2017
'İSRAİL’İN MESCİD-İ AKSA’DA MÜSLÜMANLARA YAPTIĞI BÜYÜK BİR ZULÜMDÜR'22 Temmuz 2017
Bizim davamızda Aşk vardır, 15 Temmuz 2017
’TÜRK MİLLETİ YENİLMEZ’14 Temmuz 2017
BÖYLESİ BİR HAREKETE BİR DAHA KİMSE CESARET EDEMEYECEKTİR 14 Temmuz 2017
Osmaniye Ülkü Ocakları Yeni Yönetimi12 Temmuz 2017
ÜLKÜ OCAKLARINDAN EĞLENCELERİ KANA BULAMAYIN UYARISI10 Temmuz 2017
ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİNDEN GENEL BAŞKANI BAHÇELİ AÇIKLAMASI09 Temmuz 2017
TÜRK MİLLETİ SAĞDUYULU DAVRANARAK BU OYUNU BOZACAKTIR!05 Temmuz 2017
Güney Azerbaycan Türklüğü Yalnız Değildir04 Temmuz 2017
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARINDAN BAYRAM MESAJI01 Temmuz 2017
Lafa Baktık Laf Değil Söyleyene Baktık Adam Değil29 Haziran 2017
Kocaeli’nde Ülkücüler Bayramlaştı27 Haziran 2017
VEZİRKÖPRÜ ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN KANDİL SİMİDİ VE TATLI İKRAMİ24 Haziran 2017
Gökçebey Ülkü Ocakları İftar Programı Düzenledi24 Haziran 2017
Ülkücülerden Rabia Heykeline Tepki22 Haziran 2017
Kilis Suriyeli Türkmenlere 30 Tır'lık Yardım16 Haziran 2017
Sen nasıl bir zihniyetin kırıntısısın Müftü efendi?15 Haziran 2017
BIRLIK ÜLKÜMÜZ13 Haziran 2017
GÜNGÖR ; GENÇLİĞİN SÖZMEZ ATEŞİ ÜLKÜ OCAKLARIDIR.10 Haziran 2017
VEDAT ŞAHİN’DEN SERT AÇIKLAMALAR08 Haziran 2017
'TÜRK BAYRAĞI BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SOYSUZ MENSUPLARINCA İNDİRİLMEYE ÇALIŞILMIŞTIR'03 Haziran 2017
“Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir” 30 Mayıs 2017
Kocaeli Ülkü Ocakları şehitlerini andı28 Mayıs 2017
Ülkü Ocakları'ndan Çok Önemli Çağrı28 Mayıs 2017
ÜLKÜCÜLER TÜM İLÇEDE ŞEHİT ANNELERİ İLE BULUŞTU24 Mayıs 2017
"Azerbaycan dost değil, kardeş iki ülkedir"21 Mayıs 2017
Alçaklar Her Tarafa Sızmışkın, Nasıl Devlete Sırtımızı Döneriz21 Mayıs 2017
EDİRNE ATATÜRK DÜŞMANLARINI UNUTMAZ15 Mayıs 2017
POLATLI ÜLKÜ OCAKLARI ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI 14 Mayıs 2017
Anneler Günü Kutlu Olsun14 Mayıs 2017
İnegöl Ülkü Ocakları "Dil'de, Fikir'de, İşte Birlik" Toyu ...12 Mayıs 2017
Ülkücü camia Adana'da buluştu11 Mayıs 2017
Adıyaman Ülkü Ocaklarının Açılışı Yapıldı09 Mayıs 2017
Ülkü Ocaklarından şehit Fırat Çakıroğlu açıklaması: İhtar ediyoruz 05 Mayıs 2017
1944’ten Günümüze Şahlanış…05 Mayıs 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü Kutlu Olsun03 Mayıs 2017
Maddeye Değil, Vatanına ve Milletine Bağımlı Ol.!01 Mayıs 2017
Ülkü Ocakları 7'den 70'e herkesle01 Mayıs 2017
SAMSUNLU ÜLKÜCÜLER NUTUK OKUYOR29 Nisan 2017
”3 Mayıs Türkçülük Günü” Kutlamalarına davet29 Nisan 2017
SAMSUN ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN ARAPÇA TABELA İSYANI28 Nisan 2017
Başkan Erim'den Soykırım Açıklaması.27 Nisan 2017
'Bu Kutlu Miras, Bu Cumhuriyet Sonsuza Dek Yaşayacaktır'23 Nisan 2017
‘Yeminimiz ile yaşadık Şerefimiz ile ölürüz’20 Nisan 2017
OLCAY KILAVUZ'DAN REFERANDUM DEĞERLENDİRMESİ17 Nisan 2017
Burdur Ülkü Ocakları, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in Hakka Yürüyüşü’nün Sene-i Devriyesinde Anma Programı Düzenledi09 Nisan 2017
Milas Ülkü Ocakları, Başbuğumuz Alpaslan Türkeş’i Ölümünün 20. Yıl Dönümünde Düzenlenen Etkinlikte Dualarla Andı09 Nisan 2017
Tuğrul Türkeş'e Ülkü Ocakları'ndan tokat gibi cevap06 Nisan 2017
VEFATININ 20. VE DOĞUMUNUN 100. YILINDA BAŞBUĞ'U ANARKEN ANLAMAK04 Nisan 2017
Ortak mesaj...02 Nisan 2017
Başkan Eroğlu “ Otizm Engel Değil, Farklılıktır”02 Nisan 2017
İNEGÖL ÜLKÜ OCAKLARI BAŞBUĞ TÜRKEŞ’İ UNUTMADI.02 Nisan 2017

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI

EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI

Türk Çocuğu Ecdadını Tanıdıkça!
Daha Büyük İşler Yapmak İçin!
Kendinde Kuvvet Bulacaktır.

CH