Kocaöz Kasabasında Kutlu Doğum Haftası

21 Nisan 2013
1125 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Afyon merkezde yaşayan Kocaözlülerin kurduğu Kocaözlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kocaöz Kasabasında Kutlu Doğum Haftası etkinliği düzenlendi.

Düzenlenen etkinliğe MHP Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz da katıldı. Cuma namazına müteakip yapılan etkinlikte Kocaözlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki Çöygün ve yönetim kurulu üyeleri tarafında yemek ikramı yapıldı.

Son yıllarda âlemlere rahmet olarak gönderilen peygamberimiz Hz. Muhammed (sav)’in doğumu nedeni ile ilimizin birçok köyünde, kasabasında etkinlikler düzenlendiğini belirten Yılmaz:

“ Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav) efendimizin doğumu münasebeti ile birçok etkinlik düzenleniyor. Bu haftada Kocaözlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kocaöz Kasabasında düzenlenen Kutlu Doğum Haftası programına katıldık Emeği geçen Kocaözlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki Çöygün ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlenen program sonrasında Kocaöz Belediye Başkanı İbrahim Nal’ı da makamında ziyaret eden Yılmaz Kocaöz Kasabasından askere gidecek gençler ve kasaba halkı ile yemek ikramına katıldı. 

Kemalettin Yılmaz burada yaptığı konuşmada:

“ Bu güzel ve kutlu günde aranızda olduk. Bu vesile ile Kocaöz Kasabasından askere gidecek kardeşlerimizle de bir araya geldik. Kendilerine şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum. Allah burunlarını kanatmasın. Ailelerine, vatanına, Türk Milletine yakışacak şekilde askerlik görevini, vatan borçlarını kazasız belasız yerine getirsinler.” Dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber