Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı
21 Temmuz 2017
Bu haber 843 kez okundu
MHP Genel Merkezine şüpheli bir delege listesi vererek olağanüstü kurultay istediler. Genel Merkez inisiyatifi dışındaki bu maksatlı hamleye ret cevabı verince, sözde muhalifler mahkemeye gitti. MHP'nin ve camianın gelenekleri ayaklar altına alındı. Genel Merkezin karşısına dikilenlerin ekseriyeti, 1 Kasım Seçimlerinde MHP'den aday gösterilmedikleri için partiden intikam almak niyetiyle ortaya çıkanlardı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

MHP'ye yönelik kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı. 16 Mart 2016'da Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde yapılan aramada, Bilgi İşlem Merkezindeki ana bilgisayarda MHP'ye yönelik kaset komplosunun görüntülerine ulaşıldı. Görüntüler, Bilgi İşlem Merkezindeki ana bilgisayarda saklanmıştı. Yapılan incelemelerde, 2011 seçimleri sırasında sosyal medyaya servis edilen görüntülerin ham ve montajlı halleri bulundu.

 

Parti kurullarının 10 Ocak 2016'daki Kızılcahamam toplantısında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran MHP Lideri Bahçeli ise olağanüstü kurultay çağrılarına kapıyı kapattı.

Sözde muhaliflere, haklarını mahkemede aramalarını söyledi.

O sırada, 2009-2015 arasındaki ağır siyaset mücadelesinde vücudu yorgun düşmüş olan MHP Lideri Bahçeli, rahatsızlanmış ve eski hastalığı nüksetmişti.

 

Daha önce kalp ameliyatı olan Bahçeli'nin yeniden operasyon geçirmesi gerekiyordu.

Devlet Bahçeli'nin sağlık sorunları bile sözde muhalefeti merhamete getiremedi.

Devlet Bahçeli'nin 15 Ocak'taGebze'deki bir özel klinikte operasyon geçirmesini fırsat bilerek harekete geçtiler.

MHP Genel Merkezine şüpheli bir delege listesi vererek olağanüstü kurultay istediler.

Genel Merkez inisiyatifi dışındaki bu maksatlı hamleye ret cevabı verince, sözde muhalifler mahkemeye gitti.

 

MHP'nin ve camianın gelenekleri ayaklar altına alındı.

Bozgunculuk, o günlerde özellikle İnternet ortamından besleniyor, sosyal medyada MHP'nin Genel Başkanını hedef alan hafifmeşrep ve ahlak dışı paylaşımlar yapılıyordu.

Bunların çoğu, kendini Ülkücü olarak tanımlayan veya öyle olduğunu iddia eden kimselerdi. 

MHP camiasının kutlu geleneklerine ve Ülkücü ahlakına aykırı ifadelerle dolu bu çirkin paylaşımlar, "dava" kavramının ifade ettiği değerler bütünüyle asla bağdaşmıyordu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin şahsında oturduğu makamın manevi şahsiyeti tahkir ediliyordu.

 

Bundan, hem partinin kurumsal kimliği hem de bütün MHP camiası zarar görüyordu.

Yıkıcı tenkit, eleştiri olmaktan çıkıp bozgunculuk hâlini almıştı.

Onca yıllık siyasi hareketin gelenekleri ve şerefli geçmişi bir kenara bırakılıp birtakım bahanelerle MHP mahkeme kapısına düşürülmüştü.

O günlerde gazetelerde konuyla ilgili "MHP mahkemelik oldu!" "Kurultayı yargı belirleyecek!", "MHP'de yargı süreci başladı! gibi başlıklar atılıyordu.

Bu başlıklar, MHP'yi mahkemeye sürüklemeye kalkanlar için bir utanç vesikasıydı.

 

1 Kasım 2015 Seçimlerinden sonra MHP'nin geleneklerine, fikirlerine, dokusuna, meşrebimize, siyaset ve insan anlayışına aykırı birtakım yollarla başlatılan "suni" kurultay girişimleri, nihayet mahkeme kapılarına kadar uzanmış, yargı yoluyla MHP'yi kayyuma teslim etme çabasına dönüşmüştü. 

Yani Türk milliyetçilerinin mukaddes ve mübarek davası, Ülkücü olduğunu öne sürenlerin çıkardığı tefrika ve fitne yüzünden davalık olmuştu.

MHP camiasının âdet ve teamülleri doğrultusunda Ülkücü iradenin normal yollardan tecellisini beklemek yerine onu yargı erkinin vereceği karara mahkûm etme teşebbüsleri, aslında doğrudan Ülkücü iradeyi hedef almıştı. 

 

Üstelik davayı mahkeme kapılarına götürerek davalık edenler, sütten çıkma ak kaşık değildi.

Genel Merkezin karşısına dikilenlerin ekseriyeti, 1 Kasım Seçimlerinde MHP'den aday gösterilmedikleri için partiden intikam almak niyetiyle ortaya çıkanlardı.

Bunlar; seçim çalışmaları sırasında kıllarını kıpırdatmamışlar, seçimler sırasında arkadaşlarıyla omuz omuza vermemişlerdi.Teşkilatlardan gelen davetlere icabet etmemişlerdi. 

Bu gibilerin o günlerde ortaya çıkıp bayrağı zirveye taşıyacaklarını, MHP'yi iktidar yapacaklarını iddia etmesi inandırıcı değildi.

 

 PARALEL YAPI MEDYASI VE ONUN KUYRUĞUNA TAKILAN YENİÇAĞ DA BAŞ DESTEKÇİLERİYDİ

Sözde muhalifler arasında, 1 Kasım Seçimlerinden sonra siyasi hayatları boyunca gezmediği kadar il dolaşanlar vardı. 

İddialara göre paralel yapıdan ekonomik destek gören sözde muhalifler, gittikleri her ilde paralel abi ve ablaların organize ettiği kalabalıklar tarafından karşılanmıştı. 

Uzun konvoylar oluşturuluyor; tantanalı, şaşaalı teşrifat törenleri düzenleniyordu.

Bütün gayeleri MHP tabanında muhalefet rüzgârı estirip genel merkezi devre dışı bırakmak olan sözde muhalifler, gittikleri her yerde "Devlet Bahçeli gidici." havasını pompalıyordu.

Kamuoyunda "Kripto Abla" lakabı takılan sözde MHP genel başkan adaylarından biri; cilalandıkça cilalandı, süslendikçe süslendi; olağanüstü kurultay avazları, semaya yükseldi.

Paralel yapı medyası ve onun kuyruğuna takılan Yeniçağ da baş destekçileriydi.

Bir dönem Gülen'e yakın isimlerden biri olan Hüseyin Gülerce, kamuoyunda "Kripto Abla"nın paralel yapı ile sıcak ilişki içinde olduğunu söylemiş, "Cemaate çok yakındır, şahidi benim." demişti.

Hatta Gülerce'ye göre Kripto Abla'yla FETÖ elebaşı Gülen arasında aracılar selam getirip selam götürürlerdi.

FETÖ'nün eski yakın adamlarından gazeteci Nurettin Veren de 1993 yılında Kripto Abla'nın, vaktiyle kendisinin tavsiyesi üzerine Tansu Çiller tarafından bakan yapıldığını iddia etmişti.

Nurettin Veren'i Çiller'e yollayan da bizzat Gülen'di.

Hatta Veren'in elinde, Kripto Abla'dan gelen imzalı teşekkür mektubu vardı.

Bu ilişkinin iğrenç kokusu daha sonra Isparta'dan çıktı.

Gül rayihasıyla meşhur kentimizden etrafa kötü kokular saçıldı.

MHP lideri Devlet Bahçeli, 1 Mart 2016'da Etik Haber'e yaptığı açıklamada, olağanüstü kurultay çığırtkanlarına çok sert yüklendi.

Bahçeli,"Kimileri iktidar kapısında çıkar peşinde koşar, kimileri güç odaklarının taşeronluğunu yapar, kimileri de cemaatin yularını boyunlarına takarlar. Ama yine de hiç sıkılmadan 'Ülkücü irade. Ülkücü gelenek' kavramlarının arkasına sığınırlar. Ülkücü iradenin bunları iyi görmesi, anlaması ve doğru değerlendirmesi, Milliyetçi Hareket'in geleceği bakımından hayati önemdedir." dedi. 

Devlet Bahçeli, Gülen cemaatini hedef aldı ve sözde muhaliflerin FETÖ'nün kontrolünde olduğunu belirtti.

Gülen cemaatinin MHP'yi ele geçirerek partileşme ve siyasi sığınak bulma arayışında olduğunu söyleyen Bahçeli, amaçlarını da şöyle açıkladı:

"MHP'nin siyasi çizgisini saptırmak, fikri omurgasını kaydırmak, etkisizleştirerek silik ve marjinal bir konuma itmek, seçim barajının altında kalmasını sağlamak ve siyasetten tasfiye sürecini harekete geçirmek." 

MHP Lideri Bahçeli; açıklamasında, ''Ülkücü Hareket sokağa çekilerek MHP operasyon partisi hâline getirilmek isteniyor." dedi.

 

MHP'YE YÖNELİK KASET KOMPLOSUNUN DELİLLERİ ISPARTA'DAN ÇIKTI.

 

Devlet Bahçeli, "MHP'siz siyaset, MHP'siz Meclis" rüyası görenlerin beyhude çabaladığını şu ifadelerle açıkladı:

"Milliyetçi Hareket'i karanlık siyaset borsalarında pazarlamak isteyenlere, bu kutsal davayı bir yerlere yamamak için seferber olanlara geçit verilmeyecektir. Milliyetçi Hareketin pusulasını saptırmak ve fikri omurgasını kaydırmak için yola çıkanların sonu hüsran olacaktır. Milliyetçi Harekete ayar vermeye çalışmak hiç kimsenin harcı ve haddi değildir.Milliyetçi Hareket, Türk milletinin son direniş kalesidir. Bu kaleyi içerden ya da dışarıdan çökertmek ve zaptetmek hiçbir bedbahta nasip olmayacaktır."

MHP sözde muhaliflerle mücadele ederken Isparta'da yapılan FETÖ operasyonunun ayrıntıları gündeme bomba gibi düştü.

MHP'ye yönelik kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı.

16 Mart 2016'da Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde yapılan aramada, Bilgi İşlem Merkezindeki ana bilgisayarda MHP'ye yönelik kaset komplosunun görüntülerine ulaşıldı.  

Görüntüler, Bilgi İşlem Merkezindeki ana bilgisayarda saklanmıştı.

Yapılan incelemelerde, 2011 seçimleri sırasında sosyal medyaya servis edilen görüntülerin ham ve montajlı halleri bulundu.

Örgütün, bu görüntüleri şantaj için sakladığı belirlendi. 

Görüntülerin bulunduğu bilgisayar ve hard diskler, SDÜ Bilgi İşlem Müdürü Halil Karakoç tarafından kaçırılmak üzereyken ele geçirildi.

Bilgisayar ve harddisklerde FETÖ'nün arşivi vardı.

Örgüt, Süleyman Demirel Üniversitesini montaj ve şantaj merkezine dönüştürmüştü.  

Halil Karakoç'un arabasına yapılan operasyonda çok önemli belgelere ulaşıldı. 

Belgeler arasında, FETÖ elebaşı Gülen'in sözde MHP muhaliflerinden "Kripto Abla" denilen kişi için "Onu koruyun." talimatı verdiği bir not da yer alıyordu.

Bunlar, FETÖ ana davasını da etkileyecek olan delillerdi.

Buna rağmen vantuz gibi MHP'ye tutunma çabasından vazgeçmeyen FETÖ, medya vasıtasıyla algı operasyonlarını hız kesmeden devam ettirdi.

Bu arada Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi, 8 Nisan 2015'te sözde muhaliflerin olağanüstü kurultay talebini kabul etti. 

Partiyi olağanüstü kongreye götürmesi için de 3 kişiden oluşan kayyum heyeti atandı.

MHP'nin yeniden dizayn edilmesi kapsamında olağanüstü kurultay için yargıdan 'fetva' çıkarılmış, yargı politikaya alet edilmişti.

Karar, genel başkan gelinliği giymeye soyunanlar için "yüz görümlüğü" gibiydi.

Bundan sonra MHP Genel merkezi ile sözde muhalifler arasında mahkeme savaşları başladı.

Bu hukuksuz karar karşısında sevindirik olan şer cephesi, hemen harekete geçti.

Bahçeli'ye saldırmayı görev edinen paralel tetikçi Emre Uslu, 11 Nisan 2016 günü Twitter'dan şu ifadeleri kullandı:

"AKP'liler Devlet beyi AKP'nin MHP'den sorumlu genel müdürü gibi görüyor. Demek ki MHP'de Devlet beyden başka kim gelse AKP'yi sarsacak…" 

Zaman gazetesinin eski Danimarka Temsilcisi Hasan Cücük de aklınca Bahçeli'yi alaya alan sözlerle şer orkestrasına katıldı:

Cücük,"MHP'nin başında zaten kayyım var ki!" diye yazdı.

Nazlı Ilıcak ise "İyi gelişmeler olabilir."mesajını paylaştı.

FETÖ ile kirli ilişkileri su yüzüne çıkan ve yurt dışına kaçan Can Dündar da sevinenler arasındaydı.

8 Nisan günü, "Bütün hesaplar sil baştan!" paylaşımıyla paralel yapının yardakçısı olduğunu gösterdi.

 

DEVLET BAHÇELİ SÖZDE MUHALEFETE SOYUNANLARI VE DEĞİŞİM TERTİPÇİLERİNİ TOPA TUTTU

 

MHP Genel merkezinde 12. Sulh Hukuk Mahkemesinin kararı itidalle karşılandı ancak kararın temyiz edileceği duyuruldu.

12 Nisan günü MHP adına yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"MHP'yi haklı şüpheye sevk edecek nedenler vardır ve bir süredir Bağımsız Yargıya olan saygımız nedeniyle uhdemizde tutulmaktadır. Ancak Milliyetçi Hareket Partisi, kurumsal kimliğine yönelmiş küresel saldırının geldiği boyut karşısında, Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi nezdindeki davaya ilişkin olarak elde bulunan veriler aziz milletimizin vicdanıyla paylaşılacaktır. Özellikle yargı organları üzerinde tesir etmeye çalışan aktörler deşifre olduğunda; Türk Milletinin ve Ülkücü Hareketin nasıl bir kumpasla karşı karşıya olduğu anlaşılacaktır."

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliise 12 Nisan 2016 günü grupta yaptığı konuşmada dönen kirli tezgâhı deşifre etti.

Devlet Bahçeli sözde muhalefete soyunanları ve değişim tertipçilerini topa tuttu.

Bahçeli, onların arkasında paralel yapının bulunduğunu açıkça ifade etti.

"Bizim paralele teslim edecek bir partimiz yoktur." diyen Bahçeli şöyle konuştu:

"Vaktiyle Merhum Başbuğumuz Türkeş Bey'i reddeden kafanın temsilcileri bu defa da "kurultay tacirleri" kılığında işbaşındadır.Geçmişte Başbuğumuzu devre dışı bırakmak ve MHP'yi ele geçirmek üzere harekete geçen bir grup başarısızlığa uğramış ve sinmiştir.Bunlar, konjonktür ve vasatı uygun bularak harekete geçmiş, iktidar partisiyle kavgalı paralelin de desteğini alarak sahneye yeni aktörler sürmüşlerdir.Kurultay tacirlerinin kullandığı en ilginç taktiklerden biri, geçmişte Türkeş Bey'e karşı bayrak açanların gerekçe gösterdikleri gibi; bunun bir taban hareketi olduğunu iddia etmeleridir.

"Şu kadar delegenin imzası var." diyenler, imza vermeyen, gelişmeleri esefle takip eden Ülküdaşlarımızın hakkını nasıl ödeyeceklerdir?

Onlar neden göz ardı edilmektedir? Bu acele nedendir?

MHP'nin varacağı yer, alacağı tavır doğrudan Türkiye'nin geleceğini, ülkenin birlik ve bütünlüğünü ilgilendirmektedir.

Özellikle ülkemizin en hayati sorunu olan terörle mücadelede MHP'nin tutumu çok belirleyicidir.İşte küresel aktörler bundan rahatsızdır ve bu itibarla MHP'nin zayıflatılması öngörülmektedir.

Olağanüstü Kurultay komplosu; düpedüz MHP'yi geriletme, AKP'nin işini kolaylaştırma ve paralel örgütü siyasallaştırma stratejisidir.

MHP; Türk milletinin şu badireli günlerinde çölde bir vaha, bir ümit ışığı gibi parlamaktadır.Bir ve bütün hâldeki MHP'ye ülkenin her zamankinden fazla ihtiyacı vardır.Küsecek, küstürecek, darılacak, dargın bırakacak hiçbir dava arkadaşım olmamalı ve de olmayacaktır.Milliyetçi Ülkücü Hareket bir ve bütündür.

Şahsi ikballeri gereğince başkalarının projelerinde ara eleman gibi kullanılanlara fırsat vermeyiz, buyur etmeyiz."

Daha sonra Yargıtay, Ankara'daki Sulh Hukuk Mahkemesinin olağanüstü kurultay yapılması yönündeki kararını onadı. 

Bunun üzerine, MHP bu karara saygı duyulacağını ve gerekenin yapılacağını duyurdu.

MHP Lideri Bahçeli de parti Tüzüğünün kendisine verdiği yetkiye dayanarak 10 Temmuz 2016'da olağanüstü seçimli kurultay yapılmasına karar verdi. 

Ama Kayyum Heyeti ve kendini genel başkan adayı olarak lanse edenler; inisiyatifi elde tutmak niyetindeydi. 

Süreci domine etmek ve parti yönetimini devre dışı bırakmak için 10 Temmuz'u reddettiler. 

10 Temmuz'un iptal yolu, 19 Haziran'da delegeler aldatılarak açıldı.

19 Haziran 2016'da muhalifler korsan bir kurultay düzenlediler.

O gün, yeterli çoğunluk olmadığı hâlde noter marifetiyle varmış gibi gösterildi. 

Ankara'da mevcut olmayan delegeler orada hazırmış gibi lanse edildi.

19 Haziran'da yapılan korsan ve paralel kongre, 10 Temmuz'da yapılması kararlaştırılan olağanüstü kurultayın durdurulmasına yol açtı.

19 Haziran'da yapılan usulsüzlük ve uygunsuzluklar, Çankaya İlçe Seçim ve Yüksek Seçim Kurulundan döndü.

Buna rağmen MHP'nin AKP'nin güdümündeki yargı tarafından desteklendiğine dair iddialar ortaya atıldı.

Aksine yargı içindeki paralelci hâkim ve savcılar sözde muhalefeti destekledi. 

Gayrimeşru ve hukuksuz icraatları mahkemeden dönenlerin, bundan ötürü MHP Genel Merkezini kabahatli bulmaları gülünçtü. 

 

 

YARIN: DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"17 Temmuz 2019
Terörün eteğine tutunanlar artık susmalı17 Temmuz 2019
KÜSKÜNLER İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI07 Haziran 2019
İstanbul, zillete teslim edilemez01 Haziran 2019
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH