Ana Sayfa > EĞİTİM

Kamu Sen: Hırsıza Değil, Memura Bütçe İstiyoruz
31 Aralık 2013
Bu haber 1531 kez okundu
Türkiye’nin dört bir tarafından kar, kış, soğuk, ayaz demeden yollara düşüp ekmek kavgaları için, hak mücadeleleri için Türkiye Kamu-Sen’in Ankara Sakarya Caddesinde düzenlediği “HIRSIZA DEĞİL, MEMURA BÜTÇE” mitingine gelen on binlerce kamu çalışanı hep bir ağızdan “Yalana, yolsuzluğa, hırsızlığa, arsızlığa HAYIR” diye haykırdı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Sabahın erken saatlerinden itibaren alana akın eden kamu görevlileri Sakarya Caddesini hınca hınç doldurdu. “HER YER RÜŞVET, HERYER YOLSUZLUK”, “YOLSUZLUĞA HAYIR”, “AK DEĞİL KARASIN, BAŞIMIZA BELASIN”, “SUSMA HAYKIR ALDATMAYA HAYIR”, “HÜKÜMET KUTUNU AL BAŞINA ÇAL” şeklinde sloganlar atarak yolsuzluğu ve hırsızlığı protesto eden ve memur maaşlarına yapılan zamların yetersiz olduğunu ifade eden kamu görevlileri miting boyunca susmadı.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un kürsüye çıkmasıyla coşkunun doruğa çıktığı mitingde, eleştiriler memuru masada satan malum konfederasyon ve hırsızlığı savunan yetkililere yöneldi.

 

KONCUK: ALIN TERİMİZİ, EMEĞİMİZİ ÇALAN HARAMİLERİN KARŞISINA BİR ABİDE GİBİ DİKİLİYORUZ

 

Türkiye Kamu-Sen  Genel Başkanı İsmail Koncuk, konuşmasına Tevfik Fikret’in “Han-ı Yağma” adlı şiirinde dörtlükler okuyarak başladı.

 

Bu sofracık, efendiler - ki iltikaama muntazır

Huzurunuzda titriyor - bu milletin hayatıdır;

Bu milletin ki mustarip, bu milletin ki muhtazır!

Fakat sakın çekinmeyin, yiyin, yutun hapır hapır...

 

Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,

Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!

 

Efendiler pek açsınız, bu çehrenizde bellidir

Yiyin, yemezseniz bugün, yarın kalır mı kim bilir?

Bu nadi-i niam, bakın kudumunuzla müftehir!

Bu hakkıdır gazanızın, evet, o hak da elde bir...

 

Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,

Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin! diyen İsmail Koncuk, daha sonra Türkiye’nin dört bir yanından kar kış demeden yollara düşen ve ekmeği için, hakları için, kutlu mücadele için yollara düşen tüm kamu görevlilerini selamladı. Koncuk, “Kavgam, ekmeğim için; sevdam, ülkem için diyerek, yollara düşüp, kutlu mücadelemizin er meydanına koşan çilekeş, cefakâr, vefakâr kamu görevlisi kardeşlerim, çok kıymetli basın mensupları, hoş geldiniz, şeref verdiniz.

Bugün buraya gelebilmek; haksızlıkların, hukuksuzlukların, yolsuzlukların odağı haline gelen, alın terimizi, emeğimizi çalan haramilerin karşısına bir abide gibi dikilebilmek her babayiğidin harcı değildir. Memurları, emeklileri enflasyona ezdirmedik deyip, ülkenin kaynağını ve kaymağını yandaş çevrelere dağıtanları gördünüz.

Günlerce, sözde sendikaların ve siyasetçilerin büyük bir nimetmiş gibi anlattığı, toplu sözleşme yalanını izlediniz. Vatanın adım adım bölünmeye doğru götürüldüğünü, kardeşliğimize darbe vurulduğunu kaygıyla takip ettiniz.

Siz hep sustunuz, sabrettiniz, beklediniz. Şimdi sıra sizde; şimdi herkes susacak; siz konuşacaksınız. Bütün haksızlıkları, yüzsüzlükleri; yalancıların suratlarına çarpacaksınız. Siz; Türkiye Kamu-Sen’in büyüklüğüne inandınız, gücüne güvendiniz, “yeter artık” dediniz ve buraya geldiniz. Allah sizden razı olsun!” dedi.

3-009.jpg

KONCUK: TERÖRİSTİN BAŞ TACI EDİLDİĞİ, ŞEHİDİN, GAZİNİN ALAŞAĞI EDİLDİĞİ,YÜCE DİNİMİZİN, HER TÜRLÜ UĞURSUZLUĞA KALKAN EDİLDİĞİ KARANLIK BİR DÖNEM YAŞIYORUZ

 

Son 11 yıldır Türkiye’nin tam anlamıyla karanlık bir dönem yaşadığını belirten Genel Başkanımız İsmail KoncukBürokrasisi hırsızlık, Kabinesi yolsuzluk, Hırsızı arsızlık içinde bir iktidar gerçeğiyle yüz yüzeyiz” dedi. Koncuk, Ne yazık ki ülkemiz çok acı bir dönem yaşamaktadır. 11 yılda uygulanan yıkım politikaları sonucunda, bizzat iktidar tarafından; Memuru, işçisi, emeklisi, dul ve yetimi perişan edilmiş, bebekleri kör ayazlara teslim edilmiş, Sınırları delik deşik edilmiş, Milli kimliği alt üst edilmiş, Yargısı, basını kuşatılmış, Ormanları, madenleri talan edilmiş, Limanları, fabrikaları peşkeş çekilmiş, Kurumları yağmalanmış, Milli ve manevi değerleri iğdiş edilmiş, Savcısı örgütçü, Polisi çeteci, Askeri terörist ilan edilmiş bir ülke gerçeğiyle yüz yüzeyiz. Bürokrasisi hırsızlık, Kabinesi yolsuzluk, Hırsızı arsızlık içinde bir iktidar gerçeğiyle yüz yüzeyiz. Teröristin baş tacı edildiği, Şehidin, gazinin alaşağı edildiği,Yüce dinimizin, her türlü uğursuzluğa kalkan edildiği karanlık bir dönem yaşıyoruz” dedi.

 

KONCUK: KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLACAĞIZ DEDİLER, YAKINLARINI ABAD ETTİLER

 

Genel Başkanımız İsmail Koncuk, “Kimsesizlerin kimsesi olacağım” diye iktidara gelenler, mesailerini, tanıdıklarını âbâd etmeye harcadı, kendi yakınlarından başka kimsenin bir şeyi olmadı” dedi. Koncuk, ““Yoksulluğu bitireceğim.” diye iktidara gelenlerin yarattığı tabloda, 41 milyon vatandaşımız iki günde bir, sofrasına bir kap et yemeği koyamıyor.25 milyon vatandaşımız, eskiyen giysilerini değiştiremiyor.

62 milyon vatandaşımız, ev masraflarını karşılayamıyor. “Kimsesizlerin kimsesi olacağım.” diye iktidara gelenler, mesailerini, tanıdıklarını âbâd etmeye harcadı, kendi yakınlarından başka kimsenin bir şeyi olmadı.

Öyle ki, Fransa'nın kişi başına millî geliri Türkiye’nin 4 katı, Fransa’daki dolar milyarderlerinin sayısı 24. İtalya’nın kişi başına millî geliri Türkiye’nin 3 katı, dolar milyarderi sayısı 23.

Türkiye’de dolar milyarderlerinin sayısı 43. Türkiye’deki dolar milyarderlerinin sayısı, Fransa ve İtalya’dakilerin toplamına eşit. Harun olacağım deyip, Karunlaşanların yarattığı tablo ortadadır.  Bugün her 5 gençten 1'i işsizdir.

Kadınlarımız çalışma hayatının dışındadır. 11 yıldır büyümenin bütün yükü, daha çok çalışıp daha az kazanan memurun, işçinin, çiftçinin omuzlarına bindirilmiş, Büyümenin kaymağı, rant çevrelerine, eşe, dosta, akrabaya aktarılmıştır.” dedi.

 

KONCUK: 3 (Y) DİYEREK GELDİLER, 9 (Y) İLE SEFALARINI SÜRÜYORLAR

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 3Y ile iktidara gelenlerin 11 yılda 3Y’yi 9Y’ye çıkardıklarını söyledi. Koncuk, “3Y’yi; “yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar”ı bitereceğim diye iktidara gelenler, 11 yılda 3Y’yi bitiremediği gibi, üstüne Yalanı, Yıldırmayı, Yolmayı, Yıkmayı, Yağmayı ve Yandaşlığı da türetmiştir.

11 yıl önce 3Y ile gelenler, bugün 9Y ile kurdukları saltanatta sefa sürmektedir.   Ayakkabı kutularından pislikler fışkırıyor. İhalelerinden yolsuzluklar taşıyor.

Atamalar adaletsiz, Terfiler liyakatsiz, Memur mutsuz, Emekli umutsuz, Millet aç, millet perişan, millet çaresiz…

Milletten toplanan vergilerden oluşan bütçe, denetlenmiyor. Milletin parasını har vurup harman savuranlar, denetlenmiyor. Milletin bütçesinin bekçisi olan Sayıştay, pasifize edilmiş durumdadır. Bu denetimsizlik içinde türetilen haramiler, milletin kaynaklarını hamuduyla götürmektedir.

OECD içinde en uzun çalışma süresi bizde,En zayıf iş güvencesi bizde,Taşeronlaşma bizde,Sendikasızlaştırma bizde,En kötü yaşam koşulları bizde,En çok gecekondu bizde, En düşük maaş bizde…Ama “Dünyanın en büyük 17. ekonomisiyiz” diye övünen iktidar da bizde” dedi.

  

KONCUK: DÜNYADA MEMUR VE EMEKLİSİNİ MASADA SATAN TEK SENDİKA TÜRKİYE’DE

 

Sıcak paranın, faizlerin, vergilerin en çok olduğu ülkenin Türkiye olduğuna vurgu yapan Genel Başkanİsmail Koncuk, Memuru ve emeklisini masada satan tek sendikanın da Türkiye’de olduğunu belirtti. Koncuk, “Vatandaşına zırnık koklatmayanlar, milletin kaynaklarını yandaşa, hırsıza, uğursuza peşkeş çekenler de bizde. Toplam gelirin %10’unu bile alamayan çalışanlar, toplam gelir vergisinin %62,6’sını ödüyor.

Yani hortumlanan paralar, memurun, işçinin cebinden çıkıyor. Faizler düştü, ülke coştu diyorlar ya; 2014 bütçesinin %12’si faize gidecek. Dünyanın en çok sıcak parası bizde, Dünyanın en yüksek reel faizlerinden biri bizde, Dünyanın en yüksek dolaylı vergi ödeyen vatandaş bizde...

Ama bizde öyle bir şey daha var ki, dünyanın başka hiçbir ülkesinde yok: Memurunu, emeklisini toplu sözleşme masasında satan sendika…İnanın bu sendikanın dünyada bir eşi daha yoktur.

Bunlar, önlerinde 23 gün süre varken, 2 günde toplu sözleşme imzalayan, Toplam 5 saat içinde, 1150 talebi tek tek anlatıp, tartışabilecek kadar hızlı konuşabilen,  Yüzleri hiç kızarmadan memurun, emeklinin gözünün içine baka baka gerçekleri çarpıtabilme kabiliyetine sahip, Hükümetin teklif ettiği rakamın dahi altında bir zamma imza atan,

Bütçede memurlara ayrılan paranın tam 3 milyar lirasını, Hükümete bırakan, eşsiz(!) sendikacılardır.

Alınan zam ortadadır. Altı da, üstü de 123 lira. Bunun nesini savunacaksın?

Aile yardımı zammı kaç? Sıfır!

Çocuk parası zammı kaç? Sıfır!

Fazla çalışma ücreti zammı kaç? Sıfır!

Ek ödeme zammı kaç? Sıfır!

Ek ders zammı kaç? Sıfır!

Tazminat zammı kaç? Sıfır!

İkramiye zammı kaç? Sıfır!

İşte bunların bütçesi de, yandaşların sendikacılığı da koskoca bir sıfırdır.

Hayaldi, gerçek oldu değil mi?

Neredeeen nereye!

Bakınız memurlarımız neredeeen nereye gelmiş!

Bir memur maaşıyla 2012 Aralık’ta;

2 bin 221 kilo patates alabilirken, bugün bin 237 kilo alabiliyor. Erime %44,3.

Bin 342 kilo patlıcan alırken, bugün 895’e düşmüş. Erime %33,3.

Bin 382 kilo domates, 978 kiloya düşmüş. Erime %29,3.

Bin 117 kilo sivri biber, 832 kiloya düşmüş. Erime %25,5.

        Bu liste uzayıp gidiyor.

Memurun maaşı, her gün mum gibi eriyip gidiyor.

Ama AKP ile malum sendika kol kola girmiş diyor ki, “Sana bir yıl için 123 lira yeter de artar.”

Başka?

Başka bir şey yok!

Enflasyon farkı var mı? Yok!

Hizmet kolları var mı? Yok!

Yardımcı Hizmetliler var mı? Yok!

Akademisyenler var mı? Yok!

Görevde yükselme? Yok!

Başta 4/C’liler olmak üzere kadroya geçirilmeyen personel? Yok!

Hz. Ebubekir diyor ki, “Benim nezdimde sizin en kuvvetliniz, hakkını alıncaya kadar zayıf olan kimsedir. En zayıfınız da ondan başkasının hakkı alınıncaya kadar güçlü kimsedir.” İşte bu sözden hareketle,  haklarını alana kadar en güçlüsü 4/C liler, en zayıfı ise bu iktidardır.

Eğitim çalışanlarına Yok!

Sağlık çalışanları ve döner sermayeli kurumlarda çalışanlar? Yok!

Büro çalışanlarına Yok!

Yerel Hizmet çalışanlarına Yok!

Din görevlilerine Yok!

Tarım ve Orman Çalışanlarına Yok!

Postacılar, haber çalışanlarına, Basın yayın çalışanlarına Yok!

Enerji çalışanlarına Yok!

İmar Hizmet kolu çalışanlarına Yok!

Ulaşım çalışanlarına Yok!

Kültür ve Sanat çalışanlarına Yok!

Tüm ek ödemelerin emekliliğe sayılması? Yok!

Vergi dilimlerindeki adaletsizlik! Yok!

KİT çalışanları? Yok!

Uzmanlar? Yok!

Disiplin affı? Yok!

2005’ten sonra göreve başlayanlara bir derece? Yok!

Üniversiteli işçiye kadro? Yok!

Emeklilikte yaşa takılanlara umut? Yok!

Taşeronlaşmaya çözüm? Yok!

Kısacası ne bütçede, ne AKP’nin gündeminde, ne de malum konfederasyonun gündeminde memur yok!

Ama ne var?

Hırsızlık var, yolsuzluk var, arsızlık var!

Yandaşlık var, yalancılık var, yağmacılık var!” dedi.

 

KONCUK: BUNLAR, İKTİDARIN EMRİ İLE SÜT DÖKMÜŞ KEDİYE DÖNEN, MEYDANLARA İNEMEYEN, MASAYA YUMRUĞUNU VURAMAYAN, MEMURUN ÖNÜNE ÇIKAMAYAN, TATLI SU SENDİKACILARIDIR

 

Memuru masada satanların, memur ve emeklilerin 2 yılını çaldığını belirten Genel Başkan İsmail Koncuk, “Bu hezimet, neyin diyetidir?” diye sordu. Koncuk,”Bu vurdumduymaz anlayış yüzünden memurlarımızın ve emeklilerin sorunları 2 yıl boyunca görüşülmemek üzere, 2015 yılındaki toplu sözleşme görüşmelerine kadar rafa kaldırıldı, sümen altı edildi.

Soruyorum sizlere, bu mudur tarihi başarı? Bu mudur son 50 yılın en başarılı toplu sözleşmesi? Bu mudur sendikacılık?

İşte bu hezimetin baş mimarı, 2014 yılının tamamı için aldıkları 123 lira zammı anlata anlata bitiremeyen, 2015 yılında tam bir skandala imza atan ve %3+3 sefalet ücretine “Evet” diyen, İktidarın bir emri ile süt dökmüş kediye dönen, Meydanlara inemeyen, Masaya yumruğunu vuramayan, Memurun önüne çıkamayan, tatlı su sendikacılarıdır.

Son bir yılda LPG’ye %20 zam yapıldığı, patatesin %93; kuru fasulyenin %46; ilacın %25; ekmeğin %13; kuru soğanın %12; peynirin %11 zamlandığı bir ülkede; maaşlara %5,1 zam yapılmasını davul zurnayla kutlamak mıdır sendikacılık?

Bu hezimet, neyin diyetidir?

AKP, küreselleşme deyince, taşeronlaşma ve sendikasızlaştırmayı anladı. Büyüme deyince, maaşları reel olarak azaltmayı anladı. Çağdaşlaşma deyince, yandaş türetmeyi anladı. Demokratikleşme deyince, despotlaşmayı anladı. Seçim sonuçlarının her türlü hukuksuzluğa cevaz verdiğini anladı. İstihdam deyince, taşeronlaşmayı anladı. Kamu deyince, memurun iş güvencesini yok etmeyi anladı.

Ülkeyi bakkal dükkânına çevirdi. İşine gelmeyen kamu görevlilerini işten atabilmek için 657’yi değiştirmeyi planladığını söyledi. Memurları “İhbarını, kıdemini verir, kapının önüne koyarsın” dedi.

Reformu yıkım anladı.

Devleti şirket anladı,

Memur köle anladı.

Milleti teba anladı.

Yürütmeyi yanlış anladı.

Velhasıl ne anladıysa, her şeyi yanlış anladı.” dedi.

 

KONCUK: TERÖRİSTE KAFA YORDUNUZ, İHALELERE KAFA YORDUNUZ, OSLO’DA PAZARLIKLARA KAFA YORDUNUZ ANCAK, MEMUR VE EMEKLİYİ UNUTTUNUZ, ŞEHİT ANALARININ GÖZYAŞLARINI UNUTTUNUZ

 

Genel Başkan İsmail Koncuk, Milyonlarca memurun, emeklinin sorunlarını nasıl çözeceklerine kafa yormayanların, teröristin yollarına kırmızı halılar serdiğini, ayakkabı kutuları içlerine milyon dolarlar biriktirdiklerini, şehit analarının gözyaşlarını unuttuklarını söyledi. Koncuk, “Memura 100 lira verirken elleri titreyenler, yandaşa 100 milyarlarca EURO’luk ihaleleri güle oynaya verdiler, komisyonları ceplerine indirdiler.

Hak ettiğini isteyen memura zulmü reva görenler, teröristin yollarına kırmızı halılar serdiler. Beraber yürüdüler, beraber yürüttüler ama yolun sonuna geldiler. Yaptıkları tüm hukuksuzlukların üstünü örtmekte mahir davrananlar, ayakkabı kutuları içinde ülkenin kaynaklarını cebe indirenler, bir de yüzleri kızarmadan mağdur edebiyatı yapabilmektedirler.

Gemi değil, gemicik; Hırsız değil, hırsızcık; Kutu değil, kutucuk diyenler, koca bir yıl için memura reva gördükleri 123 lira zamma da uygun bir ad koysunlar.

İşlerine geldiğinde, altlarına zırhlı araç tahsis ettikleri savcıları, işine gelmediğinde hain ilan edeceklerine;

Askere kurşun sıkanlara hain desinler. Boğazlarına kadar girdikleri yolsuzluk batağından çıkabilmek için bir gecede, yönetmelikleri değiştirip, yargı denetiminden kaçacaklarına; Milyonlarca memurun beklediği yasa değişikliklerini yapsınlar.

Bu ülkeyi yönetenler, yürüttükleri paraları nereye saklayacaklarına kafa yoracaklarına; Milyonlarca memurun, emeklinin sorunlarını nasıl çözeceklerine kafa yorsunlar.

Yakınlarının, akrabalarının kârına kâr katmak için düşüneceklerine; Milyonlarca memur ve emekliye verdikleri %3+3 zammı nasıl yükseltirim diye düşünsünler.

Oslo’da, İmralı’da, teröristle bu ülkenin temeline dinamit koymanın müzakeresini yapacaklarına; Memurlarımızla oturup, çağdaş bir kamu yönetimi oluşturmanın müzakeresini yapsınlar.

Ülkeyi bölmenin hesaplarını yapacaklarına; Kardeşliği pekiştirmenin hesaplarını yapsınlar.

Yıllarca 27 Mayıs deyip, 12 Eylül deyip, 28 Şubat deyip darbe edebiyatına sığınacaklarına; Kamu yönetimine, yerel yönetimlere, Kamu İhale Kanununa, Görevde Yükselme Yönetmeliğine, Yargıya, sağlık, eğitim ve sosyal güvenliğe, sosyal devlete, bu ülkenin birliğine, bütünlüğüne indirdikleri darbenin muhasebesini yapsınlar.

Irak’ı işgal eden Amerikan askerleri için gözyaşı dökeceklerine; Bir kerecik de bu topraklar için toprağa düşen şehitlere, şehit analarına gözyaşı döksünler.” dedi.

 

KONCUK: PARALEL DEVLETİN AĞA BABASINI SİZLER YARATTINIZ

 

Genel Başkanımız İsmail Koncuk, son günlerde dillendirilen “Paralel Devlet” söylemlerini de sert şekilde eleştirdi. Koncuk, “Pislikleri ortaya saçılınca, paralel devlet balonuna sığınanlar, iktidarda oldukları 11 yılda paralel devletin ağa babasını kendi elleriyle yarattılar.

Buradan “paralel devlet” diye ağıt yakanlara soruyorum:

Borazanlığınızı yaptırdığınız yandaş medya yapılanması, paralel medya değil midir? Milyarlarca dolarlık ihaleleri verdiğiniz yandaş iş adamı yapılanması, paralel iş dünyası değil midir?

Savcılığını yaptığınız davalardaki yandaş yargı yapılanması, paralel yargı değil midir? Bu ülkede en açık paralel devlet, KCK’nın kurduğudur. İhanet sürecinde serbest bıraktığınız KCK yapılanması, paralel devlet değil midir?

Kendi yakınlarınıza peşkeş çektiğiniz kaynaklar, paralel bütçe değil midir? Kollayıp gözettiğiniz, haksızlıkla yükselttiğiniz yandaş memur yapılanması, paralel memur değil midir?11 yılda, memurlara yaptığınız baskıyla, tehditle, sürgünle büyütüp geliştirdiğiniz yandaş sendika yapılanması, paralel sendika değil midir? 

Bir tarafta paralel yandaşlar milletimizin kaynaklarını ayakkabı kutularına doldururken, Diğer tarafta paralel sendika ile el ele memurun, emeklinin iki yılını çalmadınız mı?

Namusluyu ezip, memurları fişleyip, bizden, bizden olmayan diye ayırmadınız mı? Haramiliği hortlatıp, yandaşları ayrı tutup, kayırmadınız mı?   Dilinizden düşürmediğiniz Allah’ın adaletinin, bir gün tecelli edeceği gerçeğini hiç aklınıza getirmez misiniz?

Andımızı kaldırmanızın altındaki hikmet de böylece açığa çıkmıştır. Siz, “Türk’üm, doğruyum, çalışkanım” diyemezsiniz. Çalışmadan kolay yoldan kazanma, Harun gibi gelip Karunlaşma derdinde olanlar “çalışkanım” diyemez. 

Yetimin, garibin, öksüzün, dulun, işsizin, milletin parasını ayakkabı kutularına gizleyenlerin doğrulukla işleri olamaz. “Yol yapıyoruz” diyerek kendi yolunu bulup; işçiye, memura, asgari ücretliye, emekli, dul ve yetime yolunu kaybettirenler, andımızı ağzına dahi alamaz.” dedi.

 

KONCUK: BU ÜLKENİN EVLATLARI İÇİN “İSTİKLAL” MÜCADELESİ VERENLERLE, KENDİ EVLATLARI İÇİN “İSTİKBAL” MÜCADELESİ VERENLERİ AYIRT ETMEK, HEPİMİZİN NAMUS BORCUDUR

 

“Yolsuzlukları açığa çıkarıp, sorumlularından hesap sormak, hepimizin namus borcudur” diyen Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “Bugün maskelerin düştüğü, gerçeklerin ortaya çıktığı gündür” ifadelerini kullandı. Koncuk,”11 yılda memuru perişan eden, büyümenin külfetini sırtımıza yükleyip, kaymağını yandaşına peşkeş çeken iktidarın kutusu açılmış, kirli mahremi ortaya saçılmıştır.

Biz, bu ülkeye bir çivi çakana minnet duyarız ama ülkenin çivisini çıkartanlara karşı, susan dilsiz şeytanlardan olmayacağız. Operasyon yapanlar için “Babamın oğlu olsa affetmeyeceğim.” diyen Sayın Başbakan, “Yolsuzluk yapan babamın oğlu olsa affetmeyeceğim, sonuna kadar gideceğim.” diyemiyor.

Evlerine ekmek götüremedikleri için canına kıyan insanların, çöplüklerden yiyecek toplayan çocukların olduğu, soğuktan bebeklerin donduğu bir ülkede yetkililer, heba ettikleri kaynakların hesabını kuruş kuruş vermek zorundadır.

Namusu, şerefi, imanı, vicdanı olanlar, bu milletin kaynaklarına sahip çıkmakla mükellef olduklarını bilirler.  Yolsuzlukları açığa çıkarıp, sorumlularından hesap sormak, hepimizin namus borcudur.

Bu ülkenin evlatları için istiklal mücadelesi verenlerle, kendi evlatları için istikbal mücadelesi verenleri ayırt etmek, hepimizin namus borcudur. Bu milletin kaynaklarını korumak için toprağın altında yatanla, bu milletin kaynaklarıyla sırça köşklerde yatanları ayırt etmek, hepimizin namus borcudur.

Bu millet için “Türk’üm, doğruyum, çalışkanım” diye başlayan yemininin esiri olanlarla, servet, şöhret ve şehvetin esiri olanları ayırt etmek, hepimizin namus borcudur.   Memur, emekli ve aileleriyle birlikte, 20 milyon vatandaşımızın bir yıllık bütçesini, bir kalemde yandaşa ihale olarak verenlere, “Hırsıza değil, memura bütçe yap” demek hepimizin namus borcudur.

Bugün maskelerin düştüğü, gerçeklerin ortaya çıktığı gündür. Bugün; akla karanın belli olduğu gündür.  Bugün; iktidarın koltuğunun altına saklananların, şahsi menfaatleri için hırsıza, yolsuzluk yapana prim verenlerin değil, yürekli olanların günüdür. Bugün; yargıdan kaçanların, milyonların vicdan mahkemesinde yargılandığı gündür.

Bugün; memurların haklarını koruduğunu iddia eden sözde sendikaların, kaçacak delik aradığı gündür. Bugün; memurlarımızın cevap hakkını kullandığı gündür. Bugün; memurlarımız; milli gelirden hakkını istemek için Türkiye’nin dört bir yanından buraya koştular.

Bugün, tüm haksızlıklara karşı meydan okuyan ve tüm riyakârların günahlarını suratlarına çarpan bir Türkiye Kamu-Sen var. Bugün, inanın ki tüm emekliler, tüm memurlar, tüm Türkiye “İyi ki Türkiye Kamu-Sen var” diyor.

Yaşasın haysiyet, şeref, namus ve hak mücadelemiz! Yaşasın Türkiye Kamu-Sen!

Ne mutlu Türküm diyene!”” dedi.

Mitingimiz Genel Başkanımız’ın konuşmasının ardından hep bir ağızdan “ANDIMIZ”ın okunmasıyla birlikte tamamlandı.

“HIRSIZA DEĞİL, MEMURA BÜTÇE” mitingimize Genel Başkanımızla birlikte,Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı Bircan Akyıldız, İlksan Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal,  Türk İmar-Sen Genel Başkanı Necati Alsancak, Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Celal Karapınar, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Haber-Sen Genel Başkanı İsmail Karadavut, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Nazmi Güzel, Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz, Türk Emekli-Sen Genel Başkanı Osman Özdemir, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Türkiye’nin dört bir yanından gelen İl Temsilcilerimiz ve Şube Başkanlarımız, Kamu çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

 

                   ...:: GENEL BAŞKANIN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ ::... 

 

 

 

 

 

                 
 

                   

                
 

                  
http://www.turkiyeegitim.com/

 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer EĞİTİM Haberleri

Başlık Tarih
 
‘Liyakat ve adalet esas alınmalı’11 Ocak 2019
“KAHRAMANMARAŞ’IN DERSLİK SIKINTISI NE ZAMAN BİTECEK?”16 Aralık 2018
MİLLİ EĞİTİM’E ÜLKÜCÜ DAMGASI TARİKATLAR RAHATSIZ OLDU09 Aralık 2018
Türk Eğitim-Sen’den Andımızla ilgili MEB’in temyiz dilekçesine cevap03 Aralık 2018
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİN AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUYACAĞIZ22 Kasım 2018
ANALAR DOĞURUR, ÖĞRETMENLER YETİŞTİRİR21 Kasım 2018
MHP'den MEB'e "Öğrenci Andı Savunması" Tepkisi13 Kasım 2018
Danıştay Kararının Tartışılacak Bir Yanı Yok19 Ekim 2018
Bakan Selçuk'tan öğretmenlere mektup21 Temmuz 2018
Talip Geylan; Açıklanan Paket Güncellenmelidir 02 Mayıs 2018
İkinci öğretimde görev yapan öğretim görevlileri için kanun teklifi12 Nisan 2018
Bazıları Kendilerini İmtiyazlı Müslüman Olarak Görüyor09 Nisan 2018
TÜRK EĞİTİM SEN YÖNÜNÜ BELİRLEMİŞTİR.29 Mart 2018
PİCTES Öğretmenlerine MHP’den Müjde 15 Mart 2018
Öğretmenlerin Motivasyonu Bozulmamalı 08 Mart 2018
MHP'li Aksu, önlisans mezunları için kanun teklifi02 Mart 2018
Eğitimin hiç mi önemi yok?08 Şubat 2018
"Üniversite giriş sınavlarını kaldıralım"23 Aralık 2017
MHP'li Arzu Erdem'den sözleşmeli öğretmen çağrısı23 Aralık 2017
Kayıtta öncelik onların olacak29 Kasım 2017
Tokat'ta 'Fırat Çakıroğlu Fidanı' Gerginliği19 Kasım 2017
MHP'li Akçay: Atanamayan öğretmenler ve öğretmen açığı bir Milli Eğitim sorunudur16 Kasım 2017
Hangi doğruyu söylediysek sizden aldığımız güçle söyledik.13 Kasım 2017
BAŞKAN KAŞLI;TÜRK EĞİTİM-SEN KONGRESİNDE 12 Kasım 2017
UŞAK ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI;BASINDA ÇIKAN HABERLER ASILSIZDIR.06 Kasım 2017
Milli Eğitim Sistemi Hakkında Araştırma Önergesi 02 Kasım 2017
YENİ SINAV SİSTEMİNE TEPKİLER DİNMİYOR14 Ekim 2017
MHP'den sözleşmeli öğretmenlere eş durumu desteği14 Ekim 2017
MHP'li Erhan Usta: Böyle rezalet görülmedi12 Ekim 2017
Üniversiteye girişte yeni sistem belli oldu12 Ekim 2017
Eğitimde çözülmesi gereken onca sorun varken ...02 Ekim 2017
Bu yıl üniversite sınavı yapılacak24 Eylül 2017
Öğrenci yurtları yetersiz!!!21 Eylül 2017
MHP'li Erdem'den öğrencilere 'adab-ı muaşeret' dersi önerisi03 Ağustos 2017
Aladağ Yurt Yangını raporuna MHP şerhi01 Ağustos 2017
'Ülkücüleri bırakın, Üniversitelerimizdeki terörislere bakın'19 Haziran 2017
Ulusal Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Kongresi01 Mayıs 2017
NORM FAZLASI ÖĞRETMENLER İŞSİZ Mİ KALACAK?28 Şubat 2017
Atama bekleyen öğretmenlerin çağrılarına kulak verelim 22 Şubat 2017
Ülkücüden FETÖ'cü çıkmaz18 Şubat 2017
Türk Eğitim-Sen'liler ne zaman görevlerine iade edilecek?14 Aralık 2016
“Kazanılan seçimler iptal ediliyor”12 Aralık 2016
Öğretmenler icraat istiyor25 Kasım 2016
MHP Ankara'dan Öğretmenler Günü Mesajı23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLER BAŞIMIZIN TACIDIR23 Kasım 2016
İsmail Koncuk; Bir Misyon Sendikasıyız21 Kasım 2016
MHP'den eğitime tam destek17 Kasım 2016
Alan Değişikliğinden Anlamadığınız Nedir?26 Ekim 2016
Hala “Benim Adamım” Derseniz, Yenikapı Ruhunu Yaşatamayız!14 Ekim 2016
Tam gün eğitim sistemine katılıyoruz.05 Ekim 2016
“Sayın Bakanın Hesabında Bir Yanlışlık Var”03 Ekim 2016
Koncuk “Şu An Norm Fazlası Gibi Görünenler Esasen Norm İçinde Kalabilecektir.”23 Eylül 2016
İSMAİL KONCUK: 'BU YÖNETMELİK UCUBEDİR'04 Ağustos 2016
“AĞUSTOS’TA ATAMA YAPIN, SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK HÜLYASINDAN VAZGEÇİN”23 Haziran 2016
"Şubata kadar dersler boş mu geçecektir?"16 Haziran 2016
TÜRKİYE KAMU-SEN YİĞİT VE DİK DURUŞUN SESİDİR20 Nisan 2016
Koncuk’dan Nabi Avcı’ya Çağrı12 Nisan 2016
AHLAKİ YOZLAŞMA VE İŞSİZLİĞİ ÖNLEMEK İÇİN EĞİTİM ŞART!15 Şubat 2016
MHP’li Yılmaz'dan bürokratlara: Sizlerin de psikolojiniz bozulacak07 Şubat 2016
ÖĞRETMEN ADAYLARI DİKKAT: YARIN SON GÜN !07 Şubat 2016
MEB atanacak 30 bin öğretmenin branş dağılımını açıkladı 28 Ocak 2016
Koncuk: 100 bin öğretmen ataması mutlaka yapılmalı 21 Ocak 2016
YHS PERSONELİNİN HİZMET SINIFI DEĞİŞECEK Mİ?09 Ocak 2016
GÜCÜNÜZ ÜLKÜCÜLERE Mİ YETİYOR !08 Ocak 2016
Üniversitelerin Sorunu 'Bilim' Olmaktan Çıktı07 Ocak 2016
ÜNİVERSİTE KORİDORLARI KANDİL MAĞARALARINA DÖNDÜ30 Aralık 2015
'TERÖR ÖRGÜTÜ PKK ÜNİVERSİTELERDE YAPILANIYOR'28 Aralık 2015
Doğum Borçlanması Nedir?19 Aralık 2015
Hükümet ve Milli Eğitim Bakanı Eğitim Sistemini Enkaza Çevirdi25 Kasım 2015
Öğretmenlik, kara tahtayı ruhuyla aydınlatan nurlu bir sevdadır25 Kasım 2015
Dünyanın en itibarlı mesleği...23 Kasım 2015
Öğretmen karanlıkları yırtan tek meşalemiz23 Kasım 2015
EĞİTİM SİSTEMİ 'PARAN VARSA OKU' HALİNE GELDİ16 Kasım 2015
Vefalı Esnafa, Şehit Ailelerinden Teşekkür Ziyareti21 Ekim 2015
MHP'DEN ÖĞRETMENLERE MÜJDE !20 Ekim 2015
ÜLKE HIZLA KAOSA SÜRÜKLENİYOR 13 Ekim 2015
Ermeni Meselesini Hiç Bu Açıdan Okumadınız !13 Eylül 2015
OKULLARI İTİBARSIZLAŞTIRMAK İSTİYORLAR 06 Ağustos 2015
İSMAİL KONCUK: AYM BEKLENEN KARARI VERMİŞTİR24 Temmuz 2015
10 BİN ÖĞRETMEN ATAMASINA NE OLDU?20 Temmuz 2015
YUSUF BAŞ, ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ14 Haziran 2015
Erdoğan'ın mitingine talimatla öğrenci taşınacak 29 Mayıs 2015
TÜRK EĞİTİMSEN TEK YETKİLİ SENDİKA OLDU26 Mayıs 2015
AKP üniversiteleri PKK'ya teslim etmiştir.25 Mayıs 2015
'MİLLİ İRADE DİYENLERİN AMACININ MİLLİ İRADEYİ YOK ETMEK OLDUĞU APAÇIK ORTADA'20 Mayıs 2015
Topçu, DTCF'li Ülkücüleri Yanlız Bırakmadı07 Mayıs 2015
Öğretmenlere Uygulanacak Rotasyon Yönetmeliği Yandaşı Kayırmak İçindir27 Nisan 2015
Vural, KPSS Operasyonunun Asıl Amacını Açıkladı21 Nisan 2015
MHP'Lİ SEDEF: AKP REKTÖRLÜK SEÇİMİNİ DE SİYASETE ALET ETTİ18 Nisan 2015
Büyükataman: "Hacettepe Üniversitesi rektörü bir an önce aklını başına almalıdır"24 Mart 2015
HACETTEPELİ ÖĞRENCİLER PKK’YA KARŞI TEK YÜREK OLDU23 Mart 2015
Oktay Vural'dan sınavsız üniversite sözü15 Mart 2015
MHP’li Orhan’dan, YGS’ye girecek öğrencilere başarı mesajı.14 Mart 2015
"KANUN ÇIKARDILAR, ÜNİVERSİTELERDE HOCALAR KONUŞAMIYOR"20 Şubat 2015
Türk okullarını değil Doğu’daki PKK okullarını kapatın !14 Şubat 2015
Topcu: Bakanlığı Kapatın İnanın Okulları Müdürler ve Öğretmenler Daha İyi Yönetir13 Şubat 2015
'Vatandaş sizi Etiyopya'da okul açın diye seçmedi'31 Ocak 2015
'İktidara bağlılığını bildirenler okullara müdür yapıldı'22 Ocak 2015
Polis Akademisi ve Koleji Öğrencileri için Ne Düşünüyorsunuz?21 Ocak 2015
Büyükataman, Nabi Avcı'ya KPSS'yi Sordu14 Ocak 2015
MHP'Lİ HALAÇOĞLU: OSMANLICA ZATEN ÜNİVERSİTELERDE ÖĞRETİLİYOR30 Aralık 2014
MAHKEME TASFİYE EDİLEN OKUL MÜDÜRLERİNİ GÖREVLERİNE İADE ETTİ25 Aralık 2014
"DEĞERLER EĞİTİMİNE ÖRNEK OLARAK 17-25 ARALIK YOLSUZLUKLARI KONULMALI"17 Aralık 2014
MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu, 19. Milli Eğitim Şurası'nı değerlendirdi. 11 Aralık 2014
"Siyasi iktidar ülkeyi, polis devletine dönüştürmek istiyor"28 Kasım 2014
Topcu,Bizim her şeyimiz açık24 Kasım 2014
Günal: AKP Okul Arazilerini Yandaş Müteahhide Peşkeş Çekiyor!23 Kasım 2014
'Siyasi iktidar, okullarımıza ayrımcılığı soktu'23 Kasım 2014
MHP Şehitkamil ilçe Başkanı Aziz Yücel’in Gündeme Dair Açıklaması23 Kasım 2014
EĞİTİMDEKİ SORUNLAR BİR AN EVVEL ÇÖZÜMLENMELİ19 Kasım 2014
"Milli Eğitim'de haktan söz etmek mümkün değil"02 Kasım 2014
SAYIN MÜDÜR, DİNAR’A KASTININ SEBEBİ NE?23 Ekim 2014
Zühal Topcu: YÖK’ün imkânlarını dibine kadar kullandınız22 Ekim 2014
Milli Eğitim, yaz-boz tahtasına döndürüldü15 Ekim 2014
MHP'Lİ KALAYCI: TASFİYE EDİLEN OKUL VE POLİS MÜDÜRLERİ CEMAAT'TEN DEĞİL, ÜLKÜCÜ14 Ekim 2014
Öğretmenler 1 günlük iş bıraktı24 Eylül 2014
MHP'li Zuhal Topçu:Eğitim keşmekeş içinde21 Eylül 2014
Büyükataman: Bir daha bu sorunlar yaşanmasın15 Eylül 2014
Zühal Topcu Öğretmen Atamaları Konusunda Hükümete “Hodri Meydan!” Dedi11 Eylül 2014
MHP'li Başeskioğlu'ndan Türk Eğitim-Sen'e Destek Sözü31 Ağustos 2014
MEMUR SEN, BASKI ARACI VE BALYOZ HALİNE GELDİ27 Ağustos 2014
Topcu: Bakan Avcı, derhal istifa etmelidir27 Ağustos 2014
"BÖYLESİNE ZULMÜ 12 EYLÜL DÖNEMİNDE GÖRMEDİK"26 Ağustos 2014
"pkk, AKP TARAFINDAN AKLANMAYA ÇALIŞIR HALE GELMİŞTİR"25 Ağustos 2014
Ruhsar Demirel Okullardaki Yönetici Atamasına Vali Müdahalesini Meclis'e Taşıdı19 Ağustos 2014
Öğretmene Rotasyon Zühal Topçu’ya Rağmen Onaylandı08 Ağustos 2014
OKULLAR SİYASİ KADROLAŞMA YERİ DEĞİLDİR07 Ağustos 2014
Zühal Topcu Öğretmen Maaşlarının Artırılması İçin Kanun Teklifi Verdi15 Temmuz 2014
Aklınızı başınıza alın, kamu çalışanlarını sınamayın26 Haziran 2014
Kamu-Sen: Ermeni taziyesi şehitlerimizin ruhunu incitmiştir27 Nisan 2014
Zühal Topcu: Eğitim Kalitemiz Düşüyor17 Nisan 2014
Zühal Topcu: MEB, Anadolu Liselerindeki kontenjanları yönetemezken15 Nisan 2014
KIME HIZMET EDIYORSUNUZ11 Nisan 2014
Koncuk: Türkiye Orta Çağ Zihniyetini Yaşıyor29 Mart 2014
73 Bin Yöneticiye Sivil Darbe Yapılmıştır22 Mart 2014
Öğretmen Açığı Acilen Kapatılmalıdır18 Mart 2014
MHP'li Ogan;’Öğretmenlere saldırının sorumlusu Başbakan’dır’10 Mart 2014
Memurun Torbası seçim sonrasına kaldı!06 Mart 2014
MEB Kanunu AİHM'e Taşınıyor06 Mart 2014
ATANMAYI BEKLEYEN 300 BIN ÖĞRETMEN VARKEN İKTIDAR YENI EĞITIM FAKÜLTELERI AÇIYOR20 Şubat 2014
MHP'li Zühal Topçu: Dersane tasarısı eğitime bir darbedir17 Şubat 2014
'Savcı ve polislere yapılan kıyım şimdi öğretmenlere yapılacak'13 Şubat 2014
DERSHANE YASA TASARISI ASLA KABUL EDİLEMEZ.07 Şubat 2014
Koncuk Yeniden Genel Başkanlığa Seçildi05 Şubat 2014
Eğitim Sistemi Yap-Boz Tahtasına Çevrildi01 Şubat 2014
MHP'LI HALAÇOĞLU, FATIH PROJESINI SORDU23 Ocak 2014
Afyonkarahisar’da öğrenci olayları protestosu28 Aralık 2013
Zühal Topçu: Eğitimi siyaset malzemesi olarak görmekten vazgeçin 216 Aralık 2013
Zühal Topçu: Eğitimi siyaset malzemesi olarak görmekten vazgeçin16 Aralık 2013
Türkiye sevdamızı gelecek nesillere aktaracağız27 Kasım 2013
Oktay Vural Sınav skandalını deşifre etti23 Kasım 2013
Şivan Perver'leri değil, vatanperverleri dinleyin!21 Kasım 2013
Erdoğan sözde Kürdistan'ı resmen tanıdı19 Kasım 2013
ASLAN: EĞİTİM YAP-BOZ TAHTASINA DÖNDÜ18 Kasım 2013
Dersanelerin Kapatılması Oslo Görüşmelerinin Sonucu Olabilir17 Kasım 2013
YILMAZ BİNLERCE İLLEGAL DERSANE ORTAYA ÇIKACAK15 Kasım 2013
özel okul açacağız" demek çözüm değil15 Kasım 2013
Dershanelerle değil derslik ve öğretmen açığıyla uğraşın15 Kasım 2013
Zühal Topçu: Bakan Bu Ülkenin Çocukları ile Oynanmasın14 Kasım 2013
MHP dershaneler için Meclis araştırması istedi, CHP destekledi, AKP reddetti14 Kasım 2013
Dadaşlardan Sert Tepki!13 Kasım 2013
Kemalettin Yılmaz: Afyon'da 1300 derslik, 1800 öğretmen açığı var27 Ekim 2013
Memurun yüzü güldü demekle yüzü gülmüyor25 Ekim 2013
Dershaneler kapatılmadan önce eğitim sistemi sınav odaklı olmaktan çıkarılmalıdır11 Ekim 2013
KÜLTÜR ŞEHRİNE EĞİTİM 2023 GENEL MERKEZİNDEN ZİYARET06 Ekim 2013
Zühal Topcu Milli Eğitim’deki partizanlığı gözler önüne serdi27 Eylül 2013
ON BİR YILLIK REZALET15 Eylül 2013
EĞİTİMDE DERİN OYUN12 Eylül 2013
Aslan'dan Eğitim Eleştirisi05 Eylül 2013
ÜNİVERSİTE HOCALARI SEFALET GİRDABINDA 03 Eylül 2013
Koncuk: Mülakatı Kirletenleri Affetmeyeceğiz!01 Eylül 2013
Halaçoğlu: Çocuklara Dağıtılan Tabletlerin Radyasyonu Ölçüldü mü?23 Ağustos 2013
HÜKÜMET BİRİLERİNE MESAJ GÖNDERİYOR09 Temmuz 2013
"Eğitim kurumlarını, siyasi rant alanından çekin"08 Temmuz 2013
Öğretmenlik mesleğini halkın gözünde bu iktidar itibarsız hâle getirmiştir03 Temmuz 2013
Zühal Topcu: "4+4+4" Eğitim Sistemimizi Sorunlar Yumağına Çevirdi20 Haziran 2013
“GEZİ PARKI MESELESİ BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU”07 Haziran 2013
Üniversiteler Rektörlerin babasının çiftliği olmamalıdır06 Haziran 2013
Yılmaz Ziraat ve Veteriner Fakültesi mezunlarının sorunlarını Meclise taşıdı06 Haziran 2013
Eğitim Bilimleri Mezunlarının Mağduriyeti24 Mayıs 2013
TORBA KANUN TASARISI YA GERİ ÇEKİLSİN YA DA MEMURLARIN BEKLENTİLERİ KARŞILANSIN23 Mayıs 2013
Öğretmenler Sadaka Değil, İhtiyaç Kadar Atama İstiyor19 Mayıs 2013
2013 YILINDA 37 BİN ÖĞRETMEN ATANACAK17 Mayıs 2013
ARİF NİHAT ASYA İLKOKULU VARAN 2. RESMİ YAZIDAN T'Yİ ATIP KÜRTÇE ÇALIŞTAY İZNİ ALDILAR16 Mayıs 2013
Topcu’dan Bilişim Teknolojisi Dersi için Araştırma Önergesi16 Mayıs 2013
BİZ HEP BİRLİKTE TÜRK MİLLETİYİZ06 Mayıs 2013
Öğretmene Ek Ödeme Yok!06 Mayıs 2013
Piyon ve provakatör rektörün hezeyanları 30 Nisan 2013
ADALET İSTİYORUZ16 Nisan 2013
Koncuk: Biz Bu Ülkenin Divanesiyiz14 Nisan 2013
YGS'de hatalı soru iddiası27 Mart 2013
NEVRUZ AYRIŞMA DEĞİL BİRLİK GÜNÜDÜR23 Mart 2013
TÜRK MİLLETİ HENÜZ SON SÖZÜNÜ SÖYLEMEDİ23 Mart 2013
Bu Barış Süreci Değil, İhanet Sürecidir20 Mart 2013
YGS giriş belgesi yarın internette14 Mart 2013
AÖF'de okuyanlara kötü haber12 Mart 2013
Kirli bir tezgâhla karşı karşıyayız28 Şubat 2013
Lisede ‘rapor’ dökümüne MHP'den Soru Önergesi22 Şubat 2013
FİZİK TEDAVİSİNDE ÜYELERİMİZE YENİ BİR İMKÂN22 Şubat 2013
YILMAZ, BAKAN AVCI’YA SORDU17 Şubat 2013
Devlet Yurtları Ülkücüye Kapatıldı mı?16 Şubat 2013
Şubatta 30 Bin, Ağustostada 70 Bin Öğretmen Ataması İstiyoruz07 Şubat 2013
PERFORMANSA DAYALI ÜCRET ve YÜKSELME SİSTEMİ ZULÜM ARACIDIR04 Şubat 2013
TELEKOM’DAN ÜNİVERSİTEYE GEÇEN PERSONELİN DENGE TAZMİNATI DAVASINI KAZANDIK01 Şubat 2013
200 bine yakın atanamayan öğretmen var01 Şubat 2013
Öğretmenlerimizin mağduriyetlerine son vermelidir.30 Ocak 2013
BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GETİRİRİZ27 Ocak 2013
Rektör intihara kalkıştı27 Ocak 2013
Aksaray Oğuz Ata İlkokulu’ndaki karne dağıtım törenine katıldılar25 Ocak 2013
MHP'den öğretmenler için kanun teklifi25 Ocak 2013
Üniversitelilere kötü haber23 Ocak 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH