Kadınlardan MHP Adayı Ali İpek'e Destek

27 Şubat 2014
1109 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Denizli'li kadın seçmenler, Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali İpek'e tam destek veriyor.

 MHP Büyükşehir adayı Ali İpek'e, seçim çalışmaları kapsamında gittiği ilçe ve köylerde kendisine en çok kadınlar için hazırladığı projeler hakkında soru geliyor. Kadın seçmenlerin yolunu çevirdiği İpek, geçtiğimiz günlerde açıkladığı kültür evleri ve kadınlar için özel olarak verilecek eğitim çalışmaları projeleri hakkında gelen soruları yanıtlarken, "Bugüne kadar sizlere verilen hangi söz yerine getirildi. Biz size yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, vermeyiz. Evlerinize daha çok katkı sağlayabileceğiniz, sosyal yönlerinizi, el becerilerinizi daha çok ön plana çıkartabileceğiniz, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz her türlü imkanı size sağlayacağız. Sizlere verilecek özel eğitimler ile birlikte, özel kermes ve Pazar yerleri hazırlayarak, kendi ürettiklerinizi satma imkanı tanıyacağız" dedi.

MHP adayı Ali İpek köylerde ve ilçelerde insanların boş vakitlerini değerlendirebilecekleri alanlar olmadığını ifade ederek, "Evlere kapanıp bütün dizileri seyretmek anti sosyalliğimizi arttırıyor. Komşu ilişkilerimiz bile bizim çocukluk dönemlerimizde yaşadığımız komşuluk ilişkilerinden çok farklı. İnsanların sosyalliğini arttıracak her türlü çalışmayı yapacağız. Bunun için hazırladığımız projeler kapsamında köylerimizde çok daha huzurlu, mutlu, güler yüzlü insanlar göreceğiz. Denizli Kent merkezinde olup da ilçelerimizde olmayan her ne varsa bundan sonra ilçelerimizde olacak. İlçelerde yaşayan vatandaşlarımız, Kent merkezine gelerek ihtiyaçlarını karşılamak zorunda kalmayacak" dedi.

İpek, yaşam standartları yüksek olan her yerin daha üretken, daha dinç, daha verimli çalıştığını ifade ederek, Avrupa standartlarında ilçeler köyler olacağını ve bunu da yapacak gücün kendilerinde bulunduğu söyledi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber