Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

İstanbul, zillete teslim edilemez
01 Haziran 2019
Bu haber 620 kez okundu
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, 23 Haziran’da gerçekleşecek İstanbul seçimlerinde Binali Yıldırım’ın kazanması için MHP teşkilatlarının yoğun bir çalışma yürüttüğünü ifade ederek “Seçimden hayırlı bir sonuç alana kadar mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

 -Sayın Şekerci; 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinin temel tartışma konuları beka sorunu ve ekonomik problemler üzerinde gerçekleşmişti. Seçim sonuçlarını dikkate aldığımızda seçmenlerin nasıl bir mesaj verdiğini düşünüyorsunuz?

-Her şeyden önce beka ne demek kısaca değinmek istiyorum. Beka demek varlığını korumak, bulunduğu topraklarda kalıcı olmak, tehditlere karşı güçlü olmak demektir. Genel Başkanımızın da söylediği gibi beka sorunu yok demek, tarihi şark meselesine göz yummak demektir. Beka sorunu yok demek, millî mücadeleyi unutturmak demektir. CHP’nin adayı beka kavramının içini boşaltmak için elinden gelen gayreti göstermekte, beka da nedir gibi alaycı beyanlarda bulunmaktadır. Cumhur ittifakının kuruluş felsefesinde beka meselesi temel ögedir. Türkiye’nin beka meselesi yüzyıllık hatta bin yıllık meseledir. Tarihi bir hafıza ve hesap işidir.

Türkiye’ye diz çöktürmek isteyen şer odaklarına karşı Ya istiklal Ya ölüm diyebilenlerin haykırışıdır. Beka demek Suriye’nin kuzeyinden Türkiye’yi kuşatmaya çalışanlara bu bölgede terör koridorları, garnizon devletçikleri kurmaya çalışanlara karşı tavizsiz bir karşı duruş demektir. Bizim anlatmak istediğimiz beka meselesi Türkiye’de belediye seçimlerini herhangi bir adayın kazanıp kazanmaması değildir. Cumhur ittifakının temsil ettiği bağımsızlık ve var olma iradesine karşı, Türkiye’yi güçsüzleştirmek ve kontrol altında tutup bölmek isteyenler karşısında, millî iradenin ve cumhur ittifakının başarılı olması ile ilgilidir. 

Size başımdan geçen bir olaydan kısaca bahsedip beka meselesinin önemini vurgulamak isterim. 24 Haziran 2018 Genel seçimlerinde seçim bölgem olan Çankırı’da bir vatandaşımız; size bir şey anlatmak istiyorum, dedi. Buyurun dedim. Ben bugüne kadar kendimi ümmetçi olarak tanımlardım ama 15 Temmuz hain kalkışmasından sonra ülkücü olduğumu anladım dedi. Ben de neden böyle düşünmeye başladınız, diye sordum. Vatansız Milletin, Milletsiz de Ümmetin olamayacağını gördüm, dedi. Vatanımıza sahip çıkıp milletimizi korumalıyız, milletimiz var olduğu sürece de diğer Müslümanlara sahip çıkacaktır, dedi. Ortadoğu’da Müslümanların durumu herkesin malumudur, ülkemizi de bu karanlığın içine çekmek isteyen şer odaklarına karşı uyanık olmalıyız.

Ülkemizin ekonomisine Ağustos ayında başlatılan algı operasyonları sık sık tekrarlanmaktadır. Ancak güçlü Türkiye ekonomisi, döviz kurları üzerinden Türkiye'ye yapılan bu ekonomik görünümlü siyasi operasyonu püskürtmeyi başarmıştır. Ekonomik gelişmeleri yakından takip eden bir partiyiz. Hükümet rasyonel adımlar atmaya başlamış, kurdaki dalgalanma kontrol altına alınmıştır. Gerekli tedbirleri alma noktasındaki kararlılığı önemlidir. Bizde bu konu da tavsiyelerimizi hükümete iletmekteyiz.

YAKIŞMAYACAK BEYANLAR

-YSK İstanbul seçimlerinin yenilenmesiyle ilgili bir karar aldı ama açıkladığı 250 sayfalık gerekçeli karardan tatmin olmayanlar var. Rakip adaya haksızlık yapıldığını ileri sürüyorlar. Bu hususta neler söylemek istersiniz?

-YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal kararını doğru ve yerinde bir karar olarak değerlendiriyoruz. CHP’nin adayı gerekçeli karar açıklanmadan önce YSK ya güveniyorum ve doğru ve tarafsız karar vereceğini düşünüyorum, diye beyanlarda bulunmuştur. YSK’nın gerekçeli kararının açıklanmasının akabinde kabul oyu kullanan üyeler ile YSK hakkında siyasi adaptan uzak ve bir siyasetçiye yakışmayacak beyanlarda bulunmuştur.
Kendisini buradan bir kez daha kınıyorum.

CHP İstanbul seçimlerini manipüle edip mağdur yaratma peşindedir. Asıl haksızlık İstanbul halkına yapılmıştır. Bazı ilçelerde sandıkların yeniden sayılması kararı verildiğini hepimiz hatırlamaktayız, 36 bin oy farkı görünüyordu, sayımdan sonra fark 13 bine kadar düştü. Hani hiçbir sorun yoktu? Bu yaşanan kirli oyunun farkındayız, dolayısıyla ortada bir mağduriyet varsa sorumlusu CHP zihniyeti ve onların paydaşı olan İp ve HDP’dir. İstanbul seçmeni bilinçlidir, feraset sahibidir sandık başında oynanan oyunun farkındadır.

İSTANBUL HALKI GEREĞİNİ YAPACAKTIR

-23 Haziran’da gerçekleşecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde partinizin de bileşeni olduğu Cumhur İttifakının adayı olan Binali Yıldırım’ın kazanma şansını nasıl görüyorsunuz?

-Binali Bey devlet tecrübesi olan bir siyasetçidir. İstanbul Belediye Başkanlığı görevini en iyi şekilde yapacağından hiç şüphemiz yoktur. Başarılı bir seçim propagandası yapılmaktadır. Vatandaşlarımız iki aday arasındaki farkı net bir şekilde görüp Binali Beyi tercih edeceklerdir. Biz Binali Beyin seçimleri en az beş puanlık bir farkla kazanacağını tahmin ediyoruz ve bu yönde gayretlerimizi esirgemeyeceğiz. Vatandaşlarımızın da İstanbul’u ehline emanet edeceğinden en ufak bir şüphemiz yoktur. Kaldı ki rakip adayın gerçek yüzü son yaşanan gelişmelerden sonra ortaya çıkmaya başlamıştır. CHP’nin adayı terör örgütleri için tek bir eleştiri ve lanetleme ihtiyacı duymamış, hatta Selahattin Demirtaş için methiyeler dizmiştir. Ben bu şahsın ağzından FETÖ terör örgütü ile ilgili de tek bir kötü söz duymadım. Her geçen gün yeni bir rezillik yaşanmakta gerçek yüzü ortaya çıkmaktadır.

En son bir esnaf ziyaretine kendisini dinlemek istemeyen genç bir kardeşimizi aşağılarcasına yüzüne vurup, ukalalık yapma demiştir. CHP’nin adayının geçmişi de buna benzer bir çok skandallarla doludur. 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halisdemir’in adının bir caddeye verilmesine “İsim enflasyonu olur“ diyerek karşı çıkmış, ama Yaşam Vadisi olarak adlandırılan parkın tam ortasına "Türk Ordusu Kıbrıs'a geldiğinde kurtaracak tek bir Türk bile bulamayacaktır" diyen Rum Başpiskopos Makarios'un heykelini yaptırmaktan hiç çekinmemiştir. Dolayısıyla Cumhur İttifakı adayı ile bu zatın arasındaki fark bariz ortadadır. İstanbul halkı gereğini yapacak Binali Beye İstanbul’un anahtarını teslim edecektir.

MÜCADELEMİZDEN VAZGEÇMEYECEĞİZ

-MHP olarak Binali Yıldırım’ın kazanması için nasıl bir seçim programı yürütüyorsunuz?

-Sayın Genel Başkanımızın tabiriyle MHP mitili İstanbul’a atmıştır. Şu an Genel Başkan Yardımcılarımız, MYK üyelerimiz Milletvekillerimiz ve İl başkanlarımız sivil toplum kuruluşları ile temaslarını aralıksız sürdürmektedirler. Ulaşabildikleri kadar ev ziyaretleri, apartman ziyaretleri yapılmakta sıkılmadık el bırakmamak için mücadele etmektedirler. Vatandaşlarımıza Binali Bey’in doğru bir aday olduğu ve bu görevi en iyi şekilde yapacağı anlatılmaktadır. Şu ana kadar 200 civarı hemşeri dernekleri ziyaret edilmiş, iftar ve sahur programlarında toplantılar yapılmıştır. Seçimden hayırlı bir sonuç alana kadar da mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz.

MHP'NİN KAPILARI SONUNA KADAR AÇIKTIR

-HDP’nin sağladığı oy geçişinin yanı sıra iş dünyasından sanat camiasına kadar birçok alanda rakip adaya verilen açık bir destek söz konusu. Bu durumu neye yoruyorsunuz?

-HDP üç büyükşehirde İstanbul, Ankara ve İzmir’de aday çıkarmadı ve CHP’nin adayını destekledi. Kürt kökenli kardeşlerimizin oylarını bu ittifaka kanalize etmek istedi. Feraset sahibi Kürt kökenli kardeşlerimiz yaşanan gelişmelerin farkında. İstanbul’da Binali Beyi destekleyeceklerinden hiç şüphe duymuyoruz. Kürt kökenli vatandaşlarımızın oyları hiçbir partinin tekelinde değildir. Buradan bir kez daha Kürt kökenli kardeşlerimize seslenmek istiyorum:

MHP’nin kapıları Kürt kökenli kardeşlerimize sonuna kadar açıktır. Ayrımız gayrımız yoktur. Sanat dünyasının CHP adayına desteği hususuna gelecek olursak; Sanat, bir duyguyu yaşayan insanın, o duyguyu bilerek ve isteyerek başkalarına aktarma olayıdır. Güzeli daha iyi gören, anlayan ve onu kendi görüş ve duygusuna göre ifade edebilen ender insanlara da sanatkâr veya sanatçı denir. Bizim sanatçılarımızdan beklentimiz, sanatsal faaliyetlerin dışında toplumu bilinçlendirecek tarafsız beyanlarda bulunmaları ve sanatlarını icra etmeleridir. Sanatçılarımızın, siyaset sahnesinde taraf olmalarını doğru bulmuyoruz. Elbette sanatçının da siyasi görüşü vardır kendini ait hissettiği bir camia vardır, bunlara saygı duyarız.

Toplumu ayrıştıracak her türlü eylem ve söylemlerden uzak durmaları sanatlarını tarafsız icra etmeleri temenni ve beklentimizdir. Türkiye’nin üreten gücü, alın teri ve emeği olan sanayici ve iş adamlarımızın; ellerindeki ekonomik gücü çalışanları üzerinden istismar etmeye kadar gidebilecek biçimde bir siyasi adayın yanında saf tutmasını her aklıselim gibi biz de doğru bulmuyoruz. Ülkede istikrar, güven ve huzurun olması hepimizin dileği, iş dünyasının da ortak arzusudur. YSK’nın İstanbul seçimlerinin iptalinden itibaren CHP adayını destekleyen TÜSİAD’ın açıklamaları, aba altından sopa göstermesi, ülkemizin üretim lokomotifi iş dünyasına yakışmamaktadır. Hem içerde hem dışarda ateş çemberi ile sınandığımız şu günlerde onları aklıselim ile davranmaya politika yerine ülkemizin ekonomisine odaklanmaya davet ediyoruz."Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
Çiftçiye destek şart10 Mayıs 2020
Tunç Soyer, tam bir hayal kırıklığı09 Mart 2020
Türkiye, cüretkâr düşmanın elini kolunu kırmalı02 Mart 2020
Türk’e Kefen Biçilmez!01 Mart 2020
Kayseri için çalışıyoruz24 Şubat 2020
Fotoğraf vermek için değil, hizmet için varız15 Şubat 2020
İnsanlık huzura muhtaç27 Ocak 2020
Atilla Yılmaz: Nerede kaldı o eski sanatçılar15 Aralık 2019
Yeşil sahalardan Meclis sıralarına: Saffet Sancaklı12 Aralık 2019
YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ VE FETÖ İLE MÜCADELE29 Kasım 2019
DÜNYA NEREYE GİDİYOR, ESAD’LA GÖRÜŞÜLMELİ Mİ?28 Kasım 2019
BU PROJENİN HAZIRLAYICISI KİMLER? OYUN BÜYÜK27 Kasım 2019
CHP'ye Atatürk'ün ahı tuttu26 Kasım 2019
İlk dört maddeyi koruyan kudretli başkanlık07 Kasım 2019
'Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'ne ilk adım06 Kasım 2019
ESAD İLE GÖRÜŞÜLSÜN MÜ? (SURİYE DOSYASI)25 Ekim 2019
TERÖRİSTLERİ TEMİZLEYECEĞİZ16 Ekim 2019
"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"17 Temmuz 2019
Terörün eteğine tutunanlar artık susmalı17 Temmuz 2019
KÜSKÜNLER İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI07 Haziran 2019
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
HAVA DURUMU
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH