İstanbul Ülkücü İşçılerden Okan Ertorun Dualarla Göreve Başladı.

01 Aralık 2013
1796 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkücü İşçiler İstanbul İl Başkanı İsmail Akgöz tarafından İl Başkan Yardımcılığı ve Bölge Başkanlığına getirilen Okan Ertorun görevine dualar ile başlamış kendisine Kur'an-ı Kerim ve Bayrak hediye edilmiştir.

Okan Ertorun devir töreninden sonra; Getirildiği görevde ilk icratlarının Başbuğ Alparslan Türkeş'ten  miras kalan Ülkücü İşçiler Derneğini İstanbul Anadolu yakasında daha iyi yerlere taşıyacağını iktidara yüreyen Milliyetçi Hareket Partisinin  misyonu ve vizyonu doğrultusunda çalışan emekçi memur ve tüm çalışanların hakkını savunacağını belirtti.

İstanbul Anadolu yakasında eksik olan teşkilatlarının en kısa zamanda yapılanmaya gidileceğini belirterek 14 ilçesi olan Anadolu yakasında başta Üsküdar olmak üzere bir ay içerisinde teşkilatların açılacağını Üç yılı aşkındır süredir başarı ile  yürütmüş olduğu Üsküdar Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinden haziran ayında istifa etmiş olan Okan Ertorun Ülkücü işciler istanbul İl Başkan Yardımcılığına ve Anadolu yakası bölge başkanlığa getirilmiştir.

Okan Ertorun Lise tahsilini Üsküdar Ticaret Lisesinde,yüksek öğrenimini Afyon Kocatepe Üniversitesinde İşletme bölümünde  tamamlamıştır. Ülkü Ocaklarının öğrenci başkanlığı, teşkilat başkanlıığı olmak üzere tüm  kademelerinde görev aldıktan sonra 2006 yıllında ve 2010-2013 yıları arasında Ocak Başkanlığı görevlerini başarı, özverili bir şekilde tamamlamıştır.

Okan Ertorun Başbuğ Türkeşin Ocağında eğitime önem veren Türkçü Turancı Türk Milliyetçisi ,dokuz ışığa bağlı, liderine bağlı Türk İslam Ülküsü sevdalısı Ülkücü gençler yetiştirmeyi kendine görev edinmiştir.

Görev yaptığı süre içersinde Liderlik okulu ve bilgi yarışmalarında birincilikler çıkaran Üsküdar Ülkü Ocakları eğitimdeki başarısını kanıtlamıştır.belirtmiştir. Başta Ülkücü camiaya ile milletimize hayırlara vesile olmasını dilerim.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber