İnegöl Ülkü Ocaklarından kampanya!

01 Şubat 2017
593 Haber Okunma   0 Haber Yorum

İnegöl Ülkü Ocakları Sosyal Faaliyet Birimi Şanlıurfa, Harran ilçesi Selalmaz İlk ve Ortaokulu "Şehit Ömer Halisdemir" Kütüphanesi için toplanan yardım kampanyası basın açıklamasıİnegöl Ülkü Ocakları olarak “Eğitim ve Kültür” alanında yaptığımız faaliyetlere bir ilk olarak da “Köy Okulu Kardeşlik Projesi” Kampanyamız kapsamında ilk kütüphane desteğimizi Şanlıurfa ilinin Harran ilçesinde ki Selalmaz İlk ve Ortaokulu’nda açılacak olan “Şehit Ömer Halisdemir Kütüphanesi”nin geliştirilmesi için girişimlere başlamış bulunuyoruz. Projemiz kapsamında emeği geçen herkese, okul idarecileri ve öğretmenlerimize, kitap bağışı yapan tüm gönüldaşlarımıza şimdiden teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Başta eğitim olmak üzere, sürdürülebilir ve uzun soluklu projeleri hayata geçirmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu projemiz ile köy okullarında öğrenim gören öğrencilere kaynak noktasında yardım yapmak istiyoruz.  

Söz konusu eğitim olunca elimizden neler gelebiliyor diye hemen gerekli girişimleri başlattık ve İnegöl Ülkü Ocakları olarak yarının geleceği olan çocuklarımızı hem sevindirmek hem de güzel bir kütüphanenin geliştirilmesine katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız. Her zaman söylediğimiz gibi “İnegöl Ülkü Ocakları; Devletin, Milletin milli ve manevi değerlerini,insanlığın hayrına olan her türlü projenin uygulayıcısı ve destekçisi olacaktır.” Bir şeyleri talep eden değil bir şeyleri dağıtan, yardımlaşmayı seven eğitime katkıda bulunan bir tutumla İnşallah güzel çalışmalarımız artarak devam edecektir.”


Ülkü Ocakları

İnegöl İlçe Başkanı

Yücel ERİM
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber